Nieruchomości

240 051 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

584 325 zł37,10 m² 15 750 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Rezydencja Manufaktura - luksus w sercu Białegostoku W centrum miasta, w otoczeniu historycznych murów dawnej fabryki Beckera, powstaje inwestycja wyjątkowa - Rezydencja Manufaktura. To.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

33 zł/m²355,15 m² 11 720 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:garaż

Lokalizacja: budynek położony w pobliżu ul. Kamiennej, z dobrym wyjazdem z miasta. W pobliżu przystanek komunikacji miejskiej. Do dyspozycji potencjalnych najemców miejsca parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł1 500 m² 153,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania piękna zaciszna działka w Sułowie 7 km od Wieliczki na stoku południowym. Szerokość około 28 m. Dostepne media woda, prąd, gaz. Okolica bardzo cicha dla osób pragnących chwili.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł52 m² 7 403,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie o powierzchni 52 m , położone w Katowicach przy ul. Kujawskiej. Lokal znajduje się na 3 piętrze w niskim, 4 piętrowym bloku po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

467 362 zł45,48 m² 10 276,21 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja deweloperska - gotowa do zamieszkania! atrakcyjne ceny - funkcjonalne mieszkania W spokojnej okolicy Oferujemy: funkcjonalne układy mieszkań od 25 m do 57 m - idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł5 620 m² 11,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

| do sprzedania działka rolna w Nowej Hucie - Kościelnikach. Nieruchomość o powierzchni ponad 56 a i szerokości ok. 22 m, oznaczona w miejscowym planie symbolem R (tereny rolne).

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł3 400 m² 43,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość składająca się z dwóch działek o nr 914 i 915 położona w miejscowości Tończa, gmina Liw, powiat węgrowski. Przeznaczenie- zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł86,50 m² 6 127,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:12 746 m²

Siedlisko z potencjałem - dom 86,5 m + 1,2746 ha gruntu | 2 min od Burzenina Szukasz miejsca z przestrzenią, spokojem i realnym potencjałem? Oto nieruchomość, która daje możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

8 900 zł360 m² 24,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:800 m²

Szukasz przestronnego, komfortowego domu w spokojnej okolicy, a jednocześnie z szybkim dostępem do miasta? Ta oferta zdecydowanie zasługuje na Twoją uwagę. Prime Property oferuje do.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł2 190 m² 72,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż niezabudowane działki o łącznej pow. 2190 m2 położone w miejscowości Biesiekierz k. Koszalina. Nieruchomość stanowią trzy sąsiednie działki gruntu o pow. 663 m2, 705 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł121,77 m² 5 247,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:607 m²

Na sprzedaż: połowa bliźniaka, 115,61 m - Barłomino Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży połowy bliźniaka o powierzchni 115,61 m , położonej w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł62,78 m² 5 399,81 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nie przegap okazji! Przy tej ofercie Kupujący nie ponosi żadnej prowizji. Dodatkowo, oferujemy bezpłatne wsparcie w zakresie pośrednictwa kredytowego, które pomoże Ci szybko i bezproblemowo.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł50 m² 7 780 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż trzy mieszkania na 2 piętrze, o powierzchni ok. 50 m2 Mieszkania znajdują się w ścisłym centrum Kościana, na ulicy Piłsudskiego w odnowionej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł212 m² 9 429,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 650 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą pięknego domu położonego w pięknej okolicy na dużej działce w Polakowicach. Z dala od gwaru miasta ale jednocześnie bardzo bisko. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł1 468 m² 60,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży dużą działkę w Wikłowie w Gminie Kruszyna o powierzchni 1468 m2. Działka : o pow. 1468 m2 wymiary : 25,21 m na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

275 000 zł50 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio. Na sprzedaż dom typu nowoczesna stodoła zlokalizowany na małym ośrodku wczasowym/kempingu w Kruszwicy. Teren oznaczony na.

Szczegóły ogłoszenia

42 000 zł1 300 m² 32,31 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

NA wynajem magazyn W doskonałej lokalizacji przy obwodnicy W gdańsk osowa magazyn: do wynajęcia oferujemy Halę magazynową o powierzchni 1080 m2 oraz 230m2 powierzchni biurowej. Brama.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Żarowo

Żarowo,zachodniopomorskie

95 000 zł986 m² 96,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Rewelacyjna oferta! W ofercie kompleks działek o pow. ok. 986 m2 każda w niezwykle urokliwej części Żarowa! Wokół lasy oraz niska zabudowa jednorodzinna. Działki posiadają wydane.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł52,40 m² 5 725,19 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż mieszkanie Radzyń Podlaski, ul. Kocka Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52 m , usytuowane na parterze w spokojnej, zielonej okolicy, w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

845 000 zł621,56 m² 1 359,48 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż dwupiętrowy budynek po byłym zakładzie cukierniczo-piekarniczym, z pełnym wyposażeniem, który umożliwia natychmiastowe wznowienie działalności produkcyjnej. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

112 600 zł1 115 m² 100,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwóch dobrze położonych w wiejskiej okolicy działek budowlanych o powierzchni 11,15a i 11,35a każda. Działki te o regularnych,.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł360 m² 8 333,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:16

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do sprzedaży bardzo atrakcyjna nieruchomość w Krynicy Morskiej. Obiekt komercyjny oferujący 16 pokoi z łazienkami. Budynek czterokondygnacyjny z poddaszem użytkowym o powierzchni 360.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł45,48 m² 11 631,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 3-pokojowe , rozkładowe mieszkanie o powierzchni 45,48m2 położone blisko ścisłego centrum Wrocławia w okolicach Sky Tower. Z racji lokalizacji blisko uczelni wyższych,.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²15,75 m² 630 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do wynajęcia lokale na I, II i III piętrze w budynku biurowym, znajdującym się przy ul. Taczaka 10.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

853 516 zł57,67 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W cenie mieszkania - miejsce postojowe w garażu podziemnym! zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa W tej inwestycji dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

799 000 zł98 m² 8 153,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:510 m²

Top oferta | nowoczesny dom W standardzie deweloperskim | kameralne osiedle pod szczecinem gmina dobra Wyłącznie w Blue Real Estate prezentujemy wyjątkową nieruchomość z rynku.

Szczegóły ogłoszenia

91,19 zł/m²32,90 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy do wynajęcia w ścisłym centrum Lęborka - Plac Pokoju | 32,90 m | Parter | Duże witryny | Doskonała lokalizacja na Twój biznes! Szukasz idealnego miejsca na rozwój swojego.

Szczegóły ogłoszenia

382 005 zł5 877 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana 5877 m - w otoczeniu natury, z możliwością zabudowy mieszkaniowej i gospodarczej Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 5877.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł674 m² 4 154,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Na sprzedaż: nieruchomość biurowo-magazynowa w świetnej lokalizacji blisko trasy W-Z Oferujemy do sprzedaży funkcjonalną i przestronną nieruchomość komercyjną, zlokalizowaną przy jednej.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 540 zł49,57 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja W krynicy morskiej wypoczywaj I zarabiaj apartamenty przy fontannie topowa lokalizacja zielony taras Z jacuzzi na dachu Z widokiem na zalew wiślany inwestycja:.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł2 100 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana 21 arów Kłębanowice, gm. Radwanice tylko 105 000 zł! Szukasz miejsca pod budowę domu w spokojnej okolicy, z szybkim dojazdem do miasta? Ta działka to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

124,84 zł/m²144,18 m² 18 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 144,18 m2 z przeszklonymi witrynami, położony na parterze w 4-pięrowym budynku położonym przy ulicy Arkadiusza Rybickiego. Nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

40 000 zł44,03 m² 908,47 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedaż w trybie przetargu - licytacji. Szczegóły pod numerem telefonu:   lub   , adres e-mail:   Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny nr 3.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Sątok,dolnośląskie

160 000 zł1 677 m² 95,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlano-usługowa mn/u o powierzchni 1677 m , położona w miejscowości Sątok, gmina Bierutów, powiat oleśnicki. Nieruchomość objęta Miejscowym Planem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 000 zł116 m² 4 991,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:275 m²

Oferujemy ekskluzywne domy dwu-lokalowe - budynki mieszkalne jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej, gm. Dobrzyniewo Duże. Nasze nieruchomości są doskonałym wyborem dla rodzin poszukujących harmonii.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 211 zł40,72 m² 18 399,09 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Komfortowe 2 - pokojowe mieszkanie na bemowie Idealna propozycja na pierwsze, własne M! rynek pierwotny - zakup bez prowizji oraz podatku pcc! Nowoczesne, funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie na warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł93,52 m² 7 378,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Do sprzedaży oferujemy komfortowy dom o powierzchni 93,52 mkw., położony na Osiedlu Wrzosowa w Góraszce (powiat otwocki) to nowoczesny budynek jednorodzinny dwulokalowy w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

161 400 zł1 345 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w bardzo malowniczym miejscu w gminie Kleszczele nad Zalewem Repczyce. Z działki która znajduje się na skarpie rozciąga się panorama na cały zalew. W mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł73,60 m² 11 535,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Perfekt Biuro nieruchomości oferuje do sprzedaży trzypokojowy lokal mieszkalny w nowej kamienicy "atelier 1905" Lokal nr 4 o powierzchni 73,60 m2 znajduje się na poddaszu budynku 4 lokalowego.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł69,90 m² 6 223,18 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 4-pokojowe Prusinowo k. Gryfic Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 69,90 m , położone na parterze w zadbanym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

43,93 zł/m²98 m² 4 305 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu usługowego położonego w doskonałej lokalizacji Częstochowa, ul. Rynek Wieluński 14. Cechy nieruchomości: -.