Nieruchomości

240 108 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 135 000 zł63,10 m² 17 987,32 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mam przyjemność zaprezentować przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63,1 m , zlokalizowane na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Kobierzyńskiej. Niewątpliwym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł55 m² 1 800 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Rezerwacja! Na sprzedaż trzypokojowe, bezczynszowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 55 m2, położone w miejscowości Daniele, gmina Kowale Oleckie, powiat olecki. Mieszkanie dwupoziomowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Dworek Łukom

Łukom,wielkopolskie

2 100 000 zł800 m² 2 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:93 500 m²

Zapraszam Państwa do malowniczej krainy w Wielkopolsce, położonej 80 km od Poznania, do Dworu w Łukomiu otoczonego przepięknym parkiem. Kupując obiekt możecie stać się częścią bogatej.

Szczegóły ogłoszenia

1 076 862 zł56,41 m² 19 089,91 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

3-pokojowe mieszkanie | balkon | Praga-Południe english description below - please do not hesitate to contact us bez prowizji Z przyjemnością prezentujemy komfortowe trzypokojowe mieszkanie, które.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

135 000 zł30,50 m² 4 426,23 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Biuro Nieruchomości Optima prezentuje Państwu kawalerkę, usytuowaną na parterze budynku wielorodzinnego w Mysłakowicach. Nieruchomość o powierzchni całkowitej 30,5m2, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

58,62 zł/m²290 m² 17 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia budynek handlowo - usługowy z dużym potencjałem - Wieliczka budynek: - 350 m (290 m powierzchni użytkowej) - parter około 147 m - piętro 143 m - wysokość parteru.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

755 000 zł129,65 m² 5 823,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:304 m²

Dom bez emisyjny w zabudowie szeregowej. Powierzchnia: 129,65 m Liczba pokoi: 5 Powierzchnia działki: 304 m Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 129,65.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł6 129 m² 179,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż unikalna w skali Śląska działka z prawem zabudowy zarówno prywatnej, jak i usługowej, z niczym nie ograniczonym widokiem na pełną panoramę Jeziora Goczałkowickiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

440 412 zł52,43 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

To jedyna lokalizacja w Lublinie, która zapewnia mieszkańcom dostęp do schronu. Rozwiązania rzadko spotykanego nawet w skali ogólnopolskiej. Oferujemy aktualnie do zakupu mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal do wynajęcia razem Z parkingiem! Oferujemy powierzchnię do wynajęcia w dwukondygnacyjnym wolnostojącym budynku gastronomiczno-usługowym w Jastrzębiu-Zdroju u zbiegu ulic.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł76,30 m² 4 325,03 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania, w Legnicy przy ul. Wrocławskiej. Mieszkanie o powierzchni 76,3 m2 usytuowane jest na drugim, ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 000 m² 149 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Wągrodno, w gminie Prażmów. Pow. działki równo 1000 mkw, wymiary działki: szerokość działki - wymiar od frontu - 25 m, zaś.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł150 m² 1 733,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

| na sprzedaż dom wraz z zabudowaniami gospodarczymi zlokalizowany w Dziewięczycach w gm. Działoszyce w powiecie pińczowskim. Powierzchnia całkowita domu ok. 150 m2, użytkowa ok.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł71,75 m² 8 348,43 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferuję bardzo wygodne, **4-pokojowe mieszkanie dwupoziomowe** o powierzchni **71,75 m ** w nowej inwestycji przy ul. Malarskiej. Największe atuty: - **własny ogródek/taras**.

Szczegóły ogłoszenia

1 430 000 zł12 000 m² 119,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Szukasz ciszy i relaksu w fenomenalnym ogrodzie przy lesie? Nie szukaj dalej, ta oferta jest dla Ciebie. Atuty nieruchomości: - 1,2 ha powierzchni działki, - zadbany ogród z niewielkim.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł16 754 m² 10,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka rolna o powierzchni 16754 m2 Położona w miejscowości Wysoka gmina lubiszyn - dogodny dojazd 7 minut. Teren równy, suchy, nasłoneczniony, okolica spokojna,.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł1 414 m² 190,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Proponujemy Państwu działkę z widokiem na Karkonosze. Położną we wsi Dziwiszów - gmina Jeżów Sudecki ,powiat karkonoski. Wieś powstała prawdopodobnie w drugiej połowie XIII , według.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

995 900 zł105,40 m² 9 449 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 007 m²

Przedstawiamy - Oferujemy na sprzedaż nowoczesny Dom parterowy o powierzchni ok 105 m2 w stanie deweloperskim w Bramkach niedaleko Błonia, usytuowany na przestronnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

321 000 zł61 700 m² 5,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Przedmiotem sprzedaży jest działka rolna położona w pobliżu wsi Nętno- drawsko Pomorskie Powierzchnia: 6,17 Ha Klasa gruntu: v Kształt działki: kwadrat Działka rolna Wygląd działki:.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł82,99 m² 4 759,61 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz przestronnego mieszkania dla rodziny, z niskimi kosztami utrzymania i spokojną okolicą? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 82,99.

Szczegóły ogłoszenia

598 000 zł48 m² 12 458,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w Piasecznie usytuowane przy ul. Albatrosów/bociania na wysokim parterze. Bezpośredni wjazd lub wyjazd z garażu bez potrzeby przejeżdżania przez osiedle. Blok usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł3 177 m² 62,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Działka o powierzchni 3177 m2, zlokalizowana w miejscowości Gorzębądź (woj. zachodniopomorskie, powiat koszaliński), stanowi wyjątkową ofertę dla osób poszukujących przestrzeni pod.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł616 m² 1 444,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Warszawie, dzielnica Ursynów na granicy z Józefosławiem. Działka o powierzchni 616m2 w kształcie prostokąta o wymiarach 23m szerokości na 27m.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł1 625 m² 614,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka niezabudowana o powierzchni 1625 m2, położona w Warszawie, w dzielnicy Białołęka, okolice ulicy Dębowej. Gaz, prąd w odległości ok. 100m. Brak kanalizacji. Piękna,.

Szczegóły ogłoszenia

90 zł/m²50 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowoczesne biuro dla Twojego zespołu 3-osobowego - gotowe do wejścia! Lokalizacja: aleja Niepodległości - 0 min do Metra Wierzbno (M1) 4 500 pln netto/mc (1500 pln/os) zawiera: umeblowane biuro dla 3.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł3 255 m² 92,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 3255 mkw. i wymiarach 33m x 98 m Teren działki objęty jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego zgodnie z którym teren przeznaczony jest pod.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²60 m² 2 100 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Oferujemy do wynajęcia dwa lokale położone na terenie dużego kompleksu handlowego, obsługującego przede wszystkim hurtowy rynek spożywczy. Do lokalu wchodzi się z poziomu ziemi, więc bez.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 000 zł8 834 m² 566 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Opaliński Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować atrakcyjną nieruchomość gruntową w miejscowości Rzeszów między ul. Strażacką, a Jazową. Działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł53,30 m² 15 928,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Westate Włochy prezentuje: na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,3 m , zlokalizowane na warszawskim Targówku, przy ul. Warszawski Świt. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

9 zł/m²213,04 m² 1 917 zł

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w miejscowości Małogoszcz woj. świętokrzyskim. Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł45,73 m² 34,99 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Umeblowane mieszkanie na Os. Staszica, ul. Wyczółkowskiego blok Z windą, v piętro. Pow. 45,73m2, na które składa się: kuchnia połączona z jednym z pokoi tworząc jadalnię, salon.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł43,40 m² 50,69 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro Sverum Nieruchomości poleca do wynajęcia komfortowe mieszkanie typu M-3 ( 2 pokoje z kuchnią ) o powierzchni 43,40 m2 położone na parterze w bloku 4 piętrowym zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 000 zł170,76 m² 19 325,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:143 600 m²

Jeśli szukasz wyjątkowej inwestycji, a jednocześnie pasjonujesz się turystyką i wypoczynkiem na łonie natury, to idealna okazja, by połączyć pasję z dochodowym przedsięwzięciem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

769 900 zł146,62 m² 5 250,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:130 m²

Na sprzedaż wyjątkowy segment mieszkalny, który łączy komfort domu z wygodą nowoczesnego mieszkania. To przestrzeń zaprojektowana z myślą o funkcjonalności, prywatności.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł31,09 m² 10 903,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 470 m²

Akm nieruchomości prezentuje wyjątkowy dom jednorodzinny o konstrukcji drewnianej. Budynek łączy w sobie urok domu rekreacyjnego z pełną funkcjonalnością domu całorocznego. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

7 800 000 zł8 200 m² 951,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działkę inwestycyjna w doskonałej lokalizacji. Lokalizacja: bliskość Obwodnicy Trójmiejskiej, często uczęszczanej ul. Juliusza Słowackiego oraz Lotniska im. Lecha Wałęsy sprawia, że teren.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł52 m² 75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2- pokojowe mieszkanie zlokalizowane w jednej z kamienic przy ul. Karmelickiej. Mieszkanie usytuowane jest na I-szym piętrze kamienicy (brak windy). Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł61,16 m² 6 785,48 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Oferta na wyłączność! nowa-niższa cena! Na sprzedaż: mieszkanie w centrum Gliwic -ul. Górnych Wałów 11! Szukasz przestrzeni w ścisłym centrum Gliwic, która sprawdzi się zarówno jako.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

858 610 zł90,38 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa roszarnia - to Twoje miejsce na mapie Leszna! Nowoczesna architektura w doskonałej lokalizacji - apartamenty szyte na miarę! Inwestycja przy ul. Irlandzkiej to 4 kondygnacyjny obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł200 m² 3 825 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 260 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w miejscowości Szyszkowiec gmina Czersk w powiecie chojnickim. Powierzchnia działki 2260 m2. Teren ogrodzony i zagospodarowany. Media prąd, woda miejska oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 000 zł109,96 m² 5 993,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:418 m²

Na sprzedaż kameralne osiedle nowoczesnych domów jednorodzinnych położone w miejscowości Ławy, zaledwie kilka minut od Bełchatowa. Inwestycja składa się z funkcjonalnych, parterowych.