Nieruchomości

239 897 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

269 000 zł29 m² 9 275,86 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa przestrzeń w kompaktowej formie mieszkanie, które łączy funkcjonalność, światło i gotowość do zamieszkania od pierwszego dnia. Na rynku nieruchomości rzadko pojawiają się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

740 000 zł93,12 m² 7 946,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:273 m²

Studio Focus Nieruchomości przedstawia nietuzinkową inwestycję składającą się z budynków w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Funkcjonalne jednopoziomowe i dwupoziomowe apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 458 000 zł110 m² 13 255 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Opiekun oferty: emilian Janusz, tel:   Podstawowe informacje: lokal usługowy o powierzchni 110,00 m2, z witrynami, wejściem prosto z ulicy, w centrum najmodniejszego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

70,59 zł/m²17 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Znakomicie zlokalizowany pawilon do wynajęcia o powierzchni 17m2 w Gdyni w Orłowie. Pawilon znajduję się na Placu Górnośląskim w najbardziej ruchliwej alejce. W skład lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

169 000 zł28,50 m² 5 929,82 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Lokalizacja: zielona Góra, ul. Ogrodowa Powierzchnia: 28.5 m Typ: Mieszkanie do remontu Szczegóły oferty: Pokój: 1 Kuchnia: Tak Łazienka: Tak Stan prawny: Brak zadłużenia, żadnej hipoteki, nikt.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł726 m² 1 005,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:6 900 m²

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do sprzedaży wyjątkową nieruchomość położoną w Starych Jaroszowicach k/bolesławca. Przedmiotowa nieruchomość to położona na wzgórzu.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł41,93 m² 7 751,01 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie W 2 piętrowej kamienicy, zlokalizowane W szczawnie-zdroju. Opis lokalu: mieszkanie o powierzchni użytkowej 41,93m2 usytuowane na parterze 2 piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²72,61 m² 3 267 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu nowoczesnego lokalu biurowego o pow. 72,61 m2, składającego się z jednego przestronnego otwartego pomieszczenia biurowego, aneksu kuchennego,.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł1 725 m² 475,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Położona w Ruścu gm. Nadarzyn bardzo ładna działka budowlana o powierzchni 1725m. Do mediów (prąd i wodociąg) ok 45m. Działka porośnięta starymi dębami zapewniającymi cień.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

501 000 zł40,50 m² 12 370,37 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

>zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy poznania.CHCESZ MIEĆ WSZĘDZIE BLISKO? BLISKOŚĆ DO CENTRUM.A NAWET NAD JEZIORO! + OPOWIEM CI O WSZYSTKICH MIESZKANIACH W INWESTYCJI+ + Intersuje.

Szczegóły ogłoszenia

27 zł/m²340 m² 9 180 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem magazyn o powierzchni 340 m2 znajdujący się w Olsztynie w budynku przy ul. Towarowej. Magazyn wyposażony jest w 2 pomieszczenia - biuro (około 15 m2) oraz pokój socjalny,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

717 912 zł50,72 m² 14 154,42 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Brak prowizji oraz podatku pcc 2%. Nasza usługa jest całkowicie bezpłatna. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50,72 m , położone na 1 piętrze eleganckiego, nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł2 000 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni ok. 2000 m , wydzielana z większej nieruchomości oznaczonej numerem ewidencyjnym 405, położonej w miejscowości Górzno (powiat.

Szczegóły ogłoszenia

959 000 zł47,59 m² 20 151,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

I invite you to a viewing of the property: city marina - an apartment with a view of the Oder River, equipped with a smart system, in a gated community. The 47,59 m apartment features.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

879 000 zł56 m² 16 053,57 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż przestronne, nowe mieszkanie w stanie deweloperskim, zlokalizowane przy ul. Walerego Sławka 7 w Krakowie. Idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł78 m² 41,03 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękny, przestronny, dwupokojowy apartament położony przy ul. Piekary. Apartament o pow.78m2 znajduje się na 4 piętrze w budynku z 2003r. wybudowanym przez Atanera. 2 windy.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł29 321 m² 9,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Do sprzedaży działka rolna we wsi Radkowice-Kolonia w gminie Pawłów. Działka o powierzchni 2,9321 ha w jednym kawałku, o wymiarach około 150m x 195m; klasa ziemi R iva.

Szczegóły ogłoszenia

1 102 400 zł4 240 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna z pozwoleniem na budowę - funkcja medyczna | Gniezno, ul. Orcholska Szukasz gruntu, który pozwala zacząć inwestycję od razu, a nie za kilka miesięcy? Ta oferta eliminuje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

959 000 zł131 m² 7 320,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:111 m²

Słoneczny Zakątek - nowoczesne domy szeregowe z dużymi ogrodami i garażami w Kątach Wrocławskich Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego osiedla Słoneczny Zakątek, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł47,29 m² 23 260,73 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowy, nowocześnie urządzony apartament w prestiżowej Rezydencji Sienkiewicza w Świnoujściu doskonała lokalizacja: zaledwie około 400 m od plaży, vis-à-vis Parku.

Szczegóły ogłoszenia

457 934 zł45,34 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne osiedle gemini G-7 - segment A gemini G-7 to nowa inwestycja renomowanego dewelopera, zlokalizowana przy ul. Górnej 7. Projekt obejmuje dwa nowoczesne segmenty (a i B) o wysokości.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł800 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Kupujący nie ponosi kosztów obsługi Revelio! ** blisko las! ** media w drodze (prąd, woda, kanalizacja) ** 2,4 m do najbliższej szkoły podstawowej i przedszkola ** przystanek autobusowy.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²69,48 m² 3 127 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Opiekun oferty Jakub Kruszyński Tel.   Do wynajęcia lokal biurowy znajdujący się w nowoczesnym budynku oddanym do użytku w 2023 roku. Nieruchomość doskonale sprawdzi się jako.

Szczegóły ogłoszenia

2 590 000 zł10 000 m² 259 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna na Mazurach - Wólka k. Ruciane-Nida i Gałkowa Szanowni Państwo, z przyjemnością prezentujemy niezwykle atrakcyjną ofertę gruntu inwestycyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

869 550 zł57,97 m² 15 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Lokale handlowo-usługowe do wynajęcia. Zróżnicowane metraże. Prestiżowa inwestycja na styku dużych osiedli mieszkaniowych Wrocławia - Kleciny i Ołtaszyna Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

700 000 zł105,09 m² 6 660,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Najważniejsze informacje: - dom w stanie surowym zamkniętym z elewacją, - około 100 m2 - parterowy, - blisko lasu, - duża działka, - piękne zielone tereny. ***więcej podobnych ofert na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Tarnów,małopolskie

815 000 zł147 m² 5 544,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowy dom jednorodzinny w Tarnowie segment w zabudowie trojakiej. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego domu jednorodzinnego z poddaszem użytkowym.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł11 045 m² 90,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż duża działka położona przy ulicy Kresowej w miejscowości Osowiec. w gminie Żabia Wola powiatu grodziskiego. Zalety. - obok działki świeżo wybudowane osiedle " sosnowy park".

Szczegóły ogłoszenia

7 500 zł140 m² 53,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:-

Atuty nieruchomości: - kapitalna lokalizacja! - blisko morza! - unikatowy charakter i autentyczny klimat historycznej zabudowy - przestronne 140 m2 w przedwojennej kamienicy - wejście.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł1 753 m² 3 649,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna na sprzedaż Opole, borki Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 1753 m , zlokalizowana w Opolu, w dzielnicy Borki, w bliskim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 700 zł52,70 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

| nowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,70 m2 , zlokalizowane na 2 piętrze, w nowej kamienicy zlokalizowanej w centrum Kielc przy ul. Starodomaszowskiej. W skład lokalu wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

830 000 zł150 m² 5 533,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:720 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom parterowy Turza Śląska Przedmiotem sprzedaży jest przestronny, nowoczesny dom jednorodzinny wolnostojący, położony w spokojnej i zielonej części Turzy Śląskiej.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł1 000 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Posiadamy w ofercie działki budowlane w miejscowości Naćmierz, gmina Postomino. Działki położone przy drodze gminnej w otoczeniu pól i luźnej zabudowy mieszkalnej. Przyłącze.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł59 m² 12 711,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Wyjątkowe mieszkanie W zabytkowej kamienicy na podgórzu Balkon | mpec | Możliwość podziału na 2 mieszkania ***** rozkład pomieszczeń: obecnie mieszkanie składa się z dwóch dużych.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł800 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana zlokalizowana w miejscowości Sulechów gm. Kocmyrzów-Luborzyca o pow. 8 arów. Działka lekko nachylona, w I linii zabudowy, w kształcie trapezu.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Niwiska

Niwiska,podkarpackie

29 zł/m²70,58 m² 2 047 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Adres: niwiska 272 Powierzchnia użytkowa: 70,58 m2 Liczba pomieszczeń: 5 Grunt: dz. ewid. nr 1446/5 o pow. 0,0386 ha Cena: 2 046,82 zł netto Poczta Polska S.A. prezentuje nieruchomość na wynajem,.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł3 000 m² 650 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Milanówek - Polesie atrakcyjna działka na sprzedaż. Działka położona w bardzo atrakcyjnym miejscu na pograniczu z Owczarnią, w pobliżu Podkowy Leśnej. Działka o powierzchni 3000.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

540 855 zł45,45 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie jest dostępne i już gotowe do nabycia. Nowoczesne i nowe 2 -pokojowe mieszkanie w bloku z windą w Ustroniu Morskim około 350m od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł210 m² 1 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:5 200 m²

Działka budowlana 5 200 mkw. z trzema budynkami 13 km od morza. Budynek mieszkalny wybudowany z muru pruskiego w 1920 r. Budynek parterowy z nieużytkowym poddaszem o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł48 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia - Gdynia Mały Kack, nowe osiedle Do wynajęcia komfortowe mieszkanie położone na parterze w nowoczesnym budynku na nowym, spokojnym osiedlu w dzielnicy Mały Kack.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł928 m² 289,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka pod zabudowę jednorodzinną w Szemudzie, w powiecie wejherowskim, przy ul. Na Wzgórzu, o powierzchni 928 m2. (numer ewidencyjny 362/3) media: -prąd przy działce, -wodociąg gminny.