Nieruchomości

240 049 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

209 790 zł999 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy Państwu kompleks działek budowlanych zlokalizowanych w malowniczej miejscowości Przytok, który jest oddalony od Zielonej Góry 12 km. Posiadamy na sprzedaż 7 działek- każda w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł37,65 m² 14 608,23 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferta dostępna tylko U nas 2 pokoje Z ogródkiem, prywatne miejsce postojowe I komórka lokatorska! niskie koszty utrzymania lokalizacja: osowa to bardzo popularna, wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

400 272 zł43,04 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zamieszkaj w nowoczesnym budynku powstającym przy ul. Ogrodowej w Łomży w miejscu, które łączy komfort współczesnego życia z funkcjonalnym otoczeniem. Nowa inwestycja to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

970 000 zł183,82 m² 5 276,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Urokliwe domy w pobliżu lasu - cisza, spokój i natura na wyciągnięcie ręki! Oferujemy Państwu Wolnostojące domy w malowniczej okolicy - blisko jezior, lasów i skałek. Domy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

59,93 zł/m²116,80 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Oświęcim centrum | lokal 116,8 m W odnowionej kamienicy Z aparthotelem Do wynajęcia przestronny lokal użytkowy o powierzchni 116,8 m , położony na parterze reprezentacyjnej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł180 m² 9 439 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1930

6-pok. apartament o pow. 180 m2 z balkonem przy Parku Szczytnickim. Wyjątkowe mieszkanie przy zbiegu ul. Smoluchowskiego i Wybrzeża Wyspiańskiego. Jedna z najlepszych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł1 619 m² 401,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Doskonała lokalizacja pomiędzy blokami mieszkalnymi! Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę inwestycyjną o powierzchni 16,19 a, położoną w świetnie skomunikowanej części Lubina.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 183 437 zł113,48 m² 19 240,72 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny projekt apartamentowy w Górnym Sopocie, wyróżniający się elegancką architekturą, licznymi udogodnieniami dla mieszkańców oraz lokalizacją, która łączy spokój natury.

Szczegóły ogłoszenia

3 750 zł54 m² 69,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Atrakcyjny apartament 2 pokojowy z balkonem, komórką i miejscem postojowym - Marina Mokotów Serdecznie zapraszam do wynajęcia wyjątkowego mieszkania z tarasem i komórką lokatorską,.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²780 m² 35 100 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Oferta najmu lokalu użytkowego Tuszynek Majoracki / łódzkie Oferujemy na wynajem przestronny lokal użytkowy o powierzchni 780 m , położony na parterze w Tuszynku Majorackim, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł51 m² 45,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie W doskonałej lokalizacji! W cenie mieszkania miejsce postojowe W garażu podziemnym! Oferujemy do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m2 położone na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł6 759 m² 103,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Nietuzinkowa nieruchomość - Stajnia o powierzchni ponad 2.500.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł110 m² 2 445,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:445 m²

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej położony w miejscowości Żeliszów gm. Bolesławiec. Szczegóły oferty: - powierzchnia domu wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł11 950 m² 100,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Proponuję do sprzedaży działkę z lasem w doskonałej lokalizacji. Media w drodze. Łatwy dojazd z Grodziska Mazowieckiego oraz z Warszawy. Wokół działki zabudowa jednorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 000 zł56,81 m² 10 015,84 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem gotowe do odbioru! Nowoczesne mieszkanie w stanie deweloperskim, położone w cichej i spokojnej okolicy w Zaczerniu, z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

10 750 zł430 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:20 000 m²

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia halę magazynowo- produkcyjną o powierzchni 43 0m2. Hala zlokalizowana jest przy ul. Przemysłowej w Rzeszowie. Proponowana hala znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

94,12 zł/m²85 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu użytkowego na wynajem w Centrum Szczecina. Powierzchnia lokalu wynosi 85m2, na którą składa się sala główna, łazienka z wc oraz oddzielne.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł105,31 m² 4 653 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż oferujemy przestronne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 105,31m2 położone w klimatycznej kamienicy w samym sercu miasta. Mieszkanie składa się : - imponująco duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł700 m² 17,14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:660 m²

Polecam na wynajem halę magazynową o pow. 700 m2 dwu piętrowa z zapleczem biurowym w Przeźmierowie z dobrym dojazdem do centrum Poznania, trasy S11 i autostrady A2. Brama wjazdowa.

Szczegóły ogłoszenia

999 999 zł59,37 m² 16 843,51 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 59,37m2, parter/1, w budynku z 1954 r., Śródmieście Muranów. Do remontu. Idealne dla rodziny lub pary. Mieszkanie to: * salon z wyjściem na taras; * 2.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł43 m² 74 zł/m²

 

Piętro:17/27

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem wyjątkowe, świeże i zadbane mieszkanie o powierzchni 43 m, zaprojektowane z dbałością o każdy detal i maksymalne wykorzystanie przestrzeni. Lokal jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł3 600 m² 1 083,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dworek/pałac

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:30 000 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego neobarokowego Pałacu, położonego w okolicy Dzierżoniowa. Wyjątkowa nieruchomość z XIX wieku, o powierzchni ponad 3000.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł1 613 m² 73,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy działkę budowlaną o powierzchni 1612 m2, położoną w malowniczej miejscowości Milejczyce. Nieruchomość o regularnych wymiarach, szerokość 34 m i długość 46 m,.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł51,83 m² 4 919,93 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie położone na drugim pietrze w bloku dwupiętrowym. Budynek mieszkalny przy ul.Plac Bohaterów Getta 7a położony jest na "zamkniętym" dziedzińcu ekranowanym od strony ul.Warszawskiej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł136 m² 5 139,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Duży dom z klimatem + działka 2500 m | 5 pokoi | prywatny wjazd | blisko Słupska Opis nieruchomości: szukasz przestrzeni, prywatności i solidnego domu z potencjałem? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł61 m² 8 196,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Na sprzedaż mały dom o powierzchni użytkowej 61 m2 malowniczo umiejscowiony w otulinie lasu w podkaliskiej miejscowości Szałe. Działka w kształcie prostokąta o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak Brzydowo

Brzydowo,warmińsko-mazurskie

140 000 zł138,65 m² 1 009,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Na sprzedaż 1/2 domu w zabudowie bliźniaczej położonego w cichej okolicy, 9 km do centrum Ostródy i wjazdu na S7. Nieruchomość podzielona na 2 lokale z których każdy składa się.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł136 m² 3 860,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:9 500 m²

Do sprzedaży nieruchomość w Lubieni pod Starachowicami, bezpośrednio przy drodze krajowej dk9 trasa Radom- ostrowiec Świętokrzyski. Działka budowlano-rolna o powierzchni 9500m2 szerokości.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł100 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do wynajęcia dom o powierzchni 100 m w miejscowości Smolarnia, w pobliżu Wiskitek i Żyrardowa. Idealny jako kwatera pracownicza dla 6 7 osób. Opis nieruchomości: 3 pokoje : Pokój 1.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²310 m² 20 150 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia duży lokal, o pow. 310m2., 10 pomieszczeń, 2 toalety, możliwość wynajęcia części lokalu ( 183m, 108m, 119m lub 52m ), na działalność biurową, przychodnię, gabinety, poradnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

570 459 zł65,57 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania w nowym bloku. Szukasz mieszkania w nowym bloku ,w cichej spokojnej okolicy, z dala od otaczających blokowisk. Oferta sprzedaży mieszkania trzypokojowego usytuowanego na.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł100,50 m² 2 975,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:9 900 m²

Ksb Nieruchomości proponuje do sprzedaży przestronny, widny dom 100,5m2 na działce 0,99ha w miejscowości Podgórze. Jest to miejsce idealne dla osób poszukujących ciszy, spokoju i obcowania.

Szczegóły ogłoszenia

8 400 zł3 000 m² 2,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu plac utwardzony o pow.1003 ,00 m2 w miejscowości Kamień Pomorski. Czynsz najmu 2 800,00 /m-c/netto do.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł35 m² 5 685,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest w Gorzowie Wielkopolskim, w dzielnicy Zawarcie. To spokojna, a zarazem dobrze skomunikowana okolica, w pobliżu znajdują się sklepy, punkty.

Szczegóły ogłoszenia

302 680 zł1 316 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Mam do sprzedania działkę w Henryszewie, w kształcie prostokąta. Na działkę obowiązuje mpzp. W drodze przy działce znajdują się woda i prąd, a światłowód znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 580 000 zł205,90 m² 7 673,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:674 m²

- brak podatku pcc przy pierwszym zakupie nieruchomości, - 0% prowizji dla Biura pośrednictwa - kompleksowa obsługa - Kredyt przy moim pośrednictwie zostanie szybko i sprawnie przeprowadzony.

Szczegóły ogłoszenia

1 288 000 zł111 m² 11 603,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1890

Na sprzedaż unikatowe mieszkanie czteropokojowe położone w przedwojennej kamienicy, w jednej z najpiękniejszych wrocławskich lokalizacji, w sercu wrocławskich Krzyków (ul. Wandy);.