Nieruchomości

240 108 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

380 000 zł66,10 m² 5 748,87 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Sprawdzony rzeszowski deweloper - kolejna realizacja - tym razem jest to Osiedle Straszęcinie k. Dębicy! Osiedle Zaciszne to inwestycja o podwyższonym standardzie wykończenia składająca się.

Szczegóły ogłoszenia

297 000 zł1 655 m² 179,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki w spokojnej dzielnicy? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania działkę o powierzchni 1655 m kw w Jaworznie, dzielnica Dąbrowa Narodowa. Wymiar.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł700 m² 1 571,43 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

NA sprzedaż Działka zabudowana nieużywanymi obecnie budynkami o powierzchni 700 m2 Powierzchnia działki 2870 m2 Nieruchomość składa się z większych pomieszczeń, w których odbywała.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 335 500 zł86,35 m² 15 466,13 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: ul. Reymonta, kleczków Rynek Wrocławski - 7 min Autostrada A8 lub droga S5 - 10 min Dworzec Nadodrze - 3 min E. Leclerc centrum zakupowe - 5 min Pasaż Grunwaldzki - 12 min Beach Bar Marina.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 099 000 zł98,20 m² 21 374,75 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Elegancki apartament 98,2 m | Aleja Wilanowska | Smart Home | 2 miejsca parkingowe Hampton Home oferuje na sprzedaż klimatyzowany, w pełni wyposażony apartament na warszawskim Mokotowie. Wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł43,90 m² 14 555,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Agencja Harmony Homes & Development prezentuje atrakcyjną ofertę 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 43,90 m , położonego w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

108 500 zł949 m² 114,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży! Działka o powierzchni 949m2 w bardzo dobrej lokalizacji w Krążkowie Działki położone na osiedlu nowo powstających domów jednorodzinnych. Działka posiada wydane Warunki.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł1 385 m² 201,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość: - działka nr ewidencyjny 3/12 powierzchnia 1 385 m2, obręb Cedry Wielkie, gmina Cedry Wielkie; - nieruchomość w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach: około 60.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł4 000 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o numerze 325/1, położona w malowniczej miejscowości Dosłońce, w gminie Miechów. Działka jest płaska, o regularnym kształcie, co ułatwia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom

Łódź,łódzkie

1 300 000 zł149,54 m² 8 693,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:627 m²

Z przyjemnością przedstawiam na sprzedaż nowoczesny dom, który na tym etapie budowy dostosuje się do potrzeb twoich i twojej rodziny. Istnieje również możliwość wykończenia domu 'pod klucz'.

Szczegóły ogłoszenia

1 380 000 zł16 055 m² 85,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do sprzedania oczyszczony teren u/p3 Usługowo-Produkcyjny w przemysłowej okolicy Częstochowy, 6 minut od Autostrady A1 Lokalizacja: częstochowa ul. Żyzna 15L działka nr. 709/7 Powierzchnia: 16.

Szczegóły ogłoszenia

24,39 zł/m²82 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal usługowy w Zawidowie przy ul. Zgorzeleckiej. Lokal położony jest na wysokim parterze wolnostojącego budynku mieszkalno-użytkowego. Powierzchnia lokalu wynosi około 82 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

714 000 zł52 m² 13 730,77 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Gotowe od zaraz!/ Ogrzewanie miejskie / Winda/ Nowoczesne osiedle/ Okazja/ Tramwaj/ Dużo zieleni/ 3 pokoje na 7. piętrze Posiadam w sprzedaży mieszkania na różnych piętrach oraz w różnym.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł2 587 m² 173,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka wraz z projektem, oraz prawomocnym pozwoleniem na budowę domu jednorodzinnego, na działce o pow. 2587m2, zlokalizowanej w Katowicach- zarzeczu, przy ulicy Szarotek.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł4 445 m² 134,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka przemysłowa o powierzchni 4445 m2 położona w Kępnie. Jeśli szukasz idealnego miejsca pod własny budynek produkcyjny, składów i magazynów, usług rzemiosła.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 459 000 zł124,23 m² 11 744,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:391 m²

Stan deweloperski, bez prowizji, bez pcc Nowa inwestycja w trakcie realizacji: nieruchomość znajduje się blisko granicy z Warszawą (około 1 km). Deweloper jest lokalną firmą, która działa.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł49,44 m² 13 551,78 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

2 pokojowe mieszkanie na Ruczaju z możliwością wydzielenia 3 pokoju. Idealne pod inwestycję najmu długoterminowego dla studentów Kampusu uj lub dla klienta indywidualnego. W cenie duża.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł81,10 m² 10 468,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Informacje ogólne: lokalizacja: warszawa, białołęka - Tarchomin, ul. Pasłęcka 14C Metraż: ok. 81 m powierzchni użytkowej + poddasze ok. 15 m Piętro: 3/3 (mieszkanie dwupoziomowe + poddasze).

Szczegóły ogłoszenia

1 171 443 zł1 950 m² 600,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Proponuję do sprzedaży wyjątkową działkę budowlaną położoną w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji pod Warszawą. To miejsce łączy luksus ,naturę i doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł2 833 m² 88,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Panorama na Zalew Wiślany, cisza Parku Krajobrazowego i 10 minut autem do Elbląga. Jeśli szukasz miejsca pod dom, położonego w najpiękniejszej części Wysoczyzny Elbląskiej ta działka jest.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł36,32 m² 15 666,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 2 pokoje z ogródkiem | Niepołomicka Vita | Wykończone Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, świeżo wykończonego mieszkania, położonego na prestiżowym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł90 m² 7 056 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:767 m²

Na sprzedaż budynek mieszkalny jednorodzinny położony w miejscowości Wieprz. Dom o powierzchni ok. 160 mkw, powierzchnia użytkowa mieszkalna ok. 90 mkw, położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł1 804 m² 52,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż przestronną działkę o powierzchni 1804 m , położoną w spokojnej miejscowości Damasławek w powiecie Wągrowieckim - idealnej dla osób ceniących ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

840 000 zł152 m² 5 526,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom wolnostojący położony w miejscowości Dobra. Nieruchomość usytuowana jest na dużej, w pełni uzbrojonej działce o powierzchni 2100 m . Dom.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł195 m² 13 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:560 m²

Dom Z możliwością podziału na 4 niezależne mieszkania zakopane Na sprzedaż nieruchomość położona w Zakopanem przy ul. Stromej 2, w bardzo dobrej lokalizacji, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament umeblowany

Pobierowo,zachodniopomorskie

544 000 zł33,46 m² 16 258,22 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Odkryj swoje wymarzone miejsce w słonecznym Pobierowie! Ten wyjątkowy, całoroczny apartament to kwintesencja nadmorskiego stylu życia, położony zaledwie 80 metrów od błękitu Bałtyku.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł3 735 m² 80,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym domu w otoczeniu natury? Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki budowlanej w miejscowości Policko. Oto wyjątkowa oferta - działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł55 m² 47,27 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

***2 pokoje, 2 balkony, przestronne, z miejscem postojowym W garażu - dostępne od zaraz - top lokalizacja I nowe budownictwo *** We speak English and Spanish - please call for mor details For.

Szczegóły ogłoszenia

1 030 000 zł57,12 m² 18 032,21 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni **57,12 m **, zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji **krakowska Vita** przy al. Krakowskiej 279 w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł273 m² 25,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 426 m²

Przestronny, komfortowy dom wolnostojący na dużej działce - idealny dla rodziny Do wynajęcia funkcjonalny dom o powierzchni użytkowej 198 m , położony na przestronnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł88,72 m² 7 100,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Prezentowana nieruchomość jest bardzo ciekawym mieszkaniem w Łodzi. Lokalizacja : Łódź , Janów , ulica Ketlinga Mieszkanie jest wyjątkowe ze względu na układ , ale i jego wykończenie.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł40 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

**na sprzedaż klimatyczne mieszkanie z ogródkiem w nowej kamienicy przy Zajezdni Poznań!** Oferuję na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni **35,7 m **, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

71,13 zł/m²239 m² 17 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:-

Lokal usługowo-biurowy 239 mkw, parter z witryną, stary Mokotów , metro 5 min Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy o powierzchni 239 mkw położony na parterze apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł160 m² 2 281,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 156 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni ok. 160 m , położony na działce o powierzchni 5 156 m w miejscowości Drewniki, gmina Skierbieszów (ok. 20 km od Zamościa). To.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł37,97 m² 21 727,68 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Dwa pokoje | 37,97m2 | Balkon [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us [0% prowizji]promocja, super cena - oferta ograniczona czasowo.Odkryj nowoczesne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł1 000 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości górsk/czarne Błoto o pow. 1000 m2 położona na terenie nowo powstającego Osiedla. Działka o wymiarach 23m x43 m , z wydanymi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

575 000 zł82,50 m² 6 969,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:38 m²

Stopień zaawansowania budowy kwiecień 2026 - 69% Bielskie Horyzonty to nowoczesne osiedle obejmujące 40 domów w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowane w kameralnej dzielnicy Bielska-Białej.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł1 446 m² 155,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferta zawieszona tylko W naszym biurze Polecamy do zakupu działkę budowlaną z terenem zielnym o powierzchni 14,46 ara (budowlana - ok. 10 arów, teren zielony - ok. 4,49 ara) położoną.

Szczegóły ogłoszenia

12 480 zł1 560 m² 8 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 288 m²

Hala o powierzchni 1560m2- okolice radzynia podlaskiego. Wysokość hali: 5m do 5,5. Wjazd: poziom "0". Przed obiektem znajduje się duży, utwardzony plac manewrowy ( o pow. około 1700 m2).

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł54,60 m² 16 300,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Poszukiwane jest mieszkanie, które jest gotowe do wprowadzenia, ciche, a jednocześnie świetnie skomunikowane? Ta nieruchomość przy ul. Piaseczyńskiej to idealna propozycja dla pary, rodziny lub.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł9 960 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża 9960m2 działka z potencjałem w Mielnie. Nie obięta planem zagospodarowania przestrzennego. Z możliwością wystąpienia o warunki zabudowy. Idealna pod inwestycję (np.