Nieruchomości

240 130 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 599 000 zł335 m² 4 773,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Oferuję do kupienia dom na działce o powierzchni 1300 m2. Dom idealny dla dużej rodziny lub do zaadoptowania pod hostel. Bardzo dobra lokalizacja, w pobliżu szkoła, stacja wkd, basen, sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł30,80 m² 6 461,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż przytulne mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 30,80 m , położone przy ul. Okulickiego w Koszalinie. Nieruchomość idealna dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł37 m² 62 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Atrakcyjne mieszkanie do wynajęcia - gdańsk orunia! Do wynajęcia wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,0 m , zlokalizowane w doskonale skomunikowanej części Gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

989 000 zł56 m² 17 660,71 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż prezentuję wyjątkowy apartament o powierzchni 56 m , położony w prestiżowym kompleksie Balticus (2020) jednej z najnowocześniejszych i najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

550 000 zł46,20 m² 11 904,76 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio. Dwupoziomowy lokal z ogrodem i tarasem - gotowy do zamieszkania Na sprzedaż funkcjonalny lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł26,80 m² 24 626,87 zł/m²

 

Piętro:12/17

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Do sprzedania bardzo atrakcyjna kawalerka położona w samym centrum Warszawy z przepięknym widokiem na panoramę Warszawy i min. Stadion Narodowy przy ul. Tamka na Powiślu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł52 m² 3 826,92 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone na pierwszym piętrze, siedmiorodzinnej kamienicy, po remoncie dachu. Lokal po kapitalny remoncie, wykonany materiałami wysokiej jakości, gotowy do wprowadzenia. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

155 480 zł1 196 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferuję na sprzedaż działkę o powierzchni 1148m2 znajdującą się w miejscowości Żuromin, woj.mazowieckie. Działka nr 296/10. Objęta mpzp - 15mnw- zabudowa jednorodzinna (strona 15) Link do.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł265 m² 2 260,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:127 m²

Biuro Vesta przedstawia dom (kamienica) w zabudowie szeregowej w doskonałej lokalizacja w samym centrum Parczewa. Położenie łączące kompleks lokali handlowych i usługowych na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

497 809 zł44,18 m² 11 267,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja deweloperska - gotowa do zamieszkania! atrakcyjne ceny - funkcjonalne mieszkania W spokojnej okolicy Oferujemy: funkcjonalne układy mieszkań od 25 m do 57 m - idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 046 000 zł58,16 m² 17 984,87 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

!oferta dostępna W pepper house! 3-pokojowe mieszkanie z balkonem i garażem | Praga Południe - Grochów Mieszkanie z dużym potencjałem funkcjonalnym, idealne zarówno dla rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł112,51 m² 7 990,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:515 m²

Bez podatku pcc! Połowa bliźniaka na osiedlu zamkniętym - stan deweloperski, 5 pokoi, garaż, duży ogródek. Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, położony na kameralnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł200 m² 3 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 934 m²

**na sprzedaż wyjątkowy dom Stare Mierzwice (gm. Sarnaki, pow. łosicki)** woj. mazowieckie Szukasz miejsca, gdzie naprawdę można odetchnąć? Gdzie natura jest na wyciągnięcie ręki, a czas.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł6 000 m² 97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Polecam na sprzedaż działkę inwestycyjną pod budowę trzech domów z warunkami zabudowy. Działka położona w malowniczej i spokojnej okolicy w samym centrum Rościnna. Okoliczne lasy.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł46,70 m² 8 993,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

W ofercie biura Home Space Nieruchomości prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m , zlokalizowane przy ul. Marszałkowskiej w Rzeszowie. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

969 000 zł55,15 m² 17 570,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferuje na sprzedaż nowoczesne, o wysokim standardzie mieszkanie w nowym i energooszczędnym budownictwie! Główne atuty nieruchomości: apartament W nowym budynku wykończona.

Szczegóły ogłoszenia

136 100 zł1 361 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Twoje miejsce z widokiem na spokój- działka w Brudzowie k.Morawicy! Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 1361m , o numerze ewidencyjnym 304/10, położona.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł35 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w Centrum Oferujemy do wynajęcia 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 35 m 2 usytuowane na trzecim pietrze w 3 piętrowym budynku z windą w centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

286 000 zł1 300 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 13 arów w miejscowości Mietniów, gmina Wieliczka. Działka o wymiarach 33 x 40m Na sprzedaż również działka sąsiednia.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł3 070 m² 97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży działkę z planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem pod usługi turystyczne o powierzchni 3070 m2 położoną w miejscowości Nowe Miasto, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł2 803 m² 349,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Płaska działka o powierzchni 2803m2 położona w Morawicy gm.Liszki. Działka jest usytuowana w pobliżu lotniska w Balicach i rod Malwa .Ma kształt prostokąta o szerokości.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 000 zł77,95 m² 27 581,78 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Inwestycyjny unikat nad Motławą: 2 Apartamenty, 1 kw, widok na rzekę Szukasz nieruchomości, która zarabia od pierwszego dnia po zakupie? Oto oferta, która łączy prestiżową lokalizację, 90%.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Borzym

Borzym,zachodniopomorskie

300 000 zł3 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka jest położona w Borzymiu, w powiecie gryfińskim, nad Jeziorem Borzymskim. Idealne miejsce dla osób marzących o ciszy i spokoju, które chciałyby zamieszkać w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

3 999 000 zł800 m² 4 998,75 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż - budynek usługowo-biurowy idealny na siedzibę firmy, magazyn, produkcję lub hurtownię Oferujemy na sprzedaż wolnostojący budynek o przeznaczeniu usługowo-biurowym, doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł2 000 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki pod budowę z dobrym dojazdem do miasta? A może zależy Ci na spokojnym sąsiedztwie i pięknej okolicy? Prezentujemy działkę zlokalizowaną w bardzo ładnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 500 000 zł456 m² 7 675,44 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Bronowice | projekt 2 budynków (gotowy + pozwolenie) Elastyczność | Możliwość adaptacji | Projekt biznesowy | Potencjał rozbudowy | Świetna lokalizacja | Gotowy produkt inwestycyjny Wyjątkowa okazja.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł300 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 087 m²

Rezydencja z basenem Nieruchomość zlokalizowana niedaleko Oławy - wśród spokojnych i zielonych terenów, w sąsiedztwie lasów i rezerwatów przyrody , na zagospodarowanej.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł1 013,70 m² 3 945,94 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 516 m²

Północ Nieruchomości oferuje do sprzedaży nieruchomość produkcyjno-handlowo-mieszkalną w Pieńsku k/zgorzelca. Opis nieruchomości: nieruchomość to obiekt składający się z budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

2 500 000 zł880 m² 2 840,91 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecamy Państwu budynek handlowy położony w centrum Gryfic. Lokal o powierzchni 880 m2 usytuowany jest na działce o powierzchni 1485 m2 w użytkowaniu wieczystym. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł100 m² 15 990 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: lokal mieszkalny 100 m , w którym aktualnie funkcjonuje salon fryzjerski w samym sercu Gdyni - duży potencjał inwestycyjny! Szukasz przestrzeni w centrum Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

1 420 000 zł61,30 m² 23 164,76 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Agencja Westate Gdańsk oferuje na sprzedaż komfortowy, 3-pokojowy apartament o powierzchni 61,3 m , zlokalizowany w prestiżowej inwestycji dewelopera Invest Komfort. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Kęty

Kęty,małopolskie

548 000 zł107 m² 5 121,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Genialny apartament o powierzchni użytkowej 107,15 mkw znajduje się na drugiej kondygnacji w budynku wielorodzinnym w Ketach w rejonie Kęty Podlesie. Rozkład pomieszczeń : łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

65 500 zł822 m² 79,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

.:zostały ostatnie wolne działki:. Szukasz działki w atrakcyjnej cenie pod swój wymarzony dom? Zależy Ci na dogodnym połączeniu z miastem? A może chcesz zainwestować w najlepszą.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł87 m² 4 828 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Oferujemy Państwu rozpoczętą budowę wolnostojącego domu letniskowego w dominicach Budynek znajduje się na działce o pow. 450 m2 położonej na wzniesieinu w sąsiedztwie innych domów,.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł188 m² 2 606,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:94 m²

Kamienica o powierzchni całkowitej 188 m2 , w doskonałej lokalizacji w centrum Tarnobrzega. Kamienica posiada dwie funkcje/strefy z osobnymi wejściami , na parterze znajduje się lokal.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł109 m² 7 798,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:530 m²

Dom wolnostojący w stanie surowym otwartym o powierzchni ok. 110 m2 usytuowany w Otrębusach. Działka ma powierzchnię 533 m2. Projekt Biura archon Dom w Sasankach 5. Dach odeskowany,.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł32,10 m² 62,31 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem 32,10 m Nowoczesne, w pełni urządzone mieszkanie, gotowe do zamieszkania od zaraz. Najważniejsze atuty nieruchomości: - powierzchnia: 32,10.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł180 m² 3 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Rezerwacja oferty rezerwacja oferty rezerwacja oferty ** Oferta tylko w Biurze knc city Lublin ul. Krótka 4 ** Atrakcyjny dom na zadbanej działce z szybkim dojazdem do\z Lublina S17 i 12 ( 33.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł90,47 m² 8 831,66 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Możlwiość prezentacji po 10.05.2026 r. Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować przestronne mieszkanie (90,47 m ) z własnym ogrodem i tarasem! Wyjątkowe,.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²80 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia funkcjonalny lokal usługowy o powierzchni 80 m , idealny pod działalność usługową, biurową lub magazynową. Układ pomieszczeń: sala główna 34 m pokój 12.

Szczegóły ogłoszenia

66,67 zł/m²75 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 75 m2, położony w ciągu handlowym z dużymi witrynami. Lokal na parterze, bez barier architektonicznych. Propozycja dla wielu branży : gabinety.