Nieruchomości

239 837 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

288 500 zł1 154 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Biuro nieruchomości perfect prezentuje państwu wyjątkowa działka budowlana Z panoramą karkonoszy - wojcieszyce Poszukujesz miejsca, gdzie poranna kawa smakuje najlepiej z widokiem na góry?.

Szczegóły ogłoszenia

1 357 000 zł73,60 m² 18 437,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie które łączy wysoką jakość Z nowoczesnym designem Bez pcc I Nowe mieszkanie "pod Klucz" | Klimatyzacja | Wysoki standard wykończenia | Blisko komunikacji miejskiej I Winda.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł23 915 m² 54 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u Nas. Na sprzedaż działka z możliwością zabudowy siedliskowej w miejscowości Stare Orzechowo, gm. Pomiechówek. Ogłoszenie dotyczy działki 247 (na jednym zdjęć załączone.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł43 m² 13 930,23 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż nowocześnie urządzone mieszkanie w inwestycji Sokolska 30 Towers. Mieszkanie posiada duże przeszklenia i wysokość 3,70 m nadając mu przestrzenności. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

450 000 zł330 m² 1 363,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 100 m²

Wyjątkowa okazja inwestycyjna - Zabytkowy budynek z czerwonej cegły w Gnojewie Szukasz nieruchomości z "duszą", która połączy historyczny urok z doskonałą lokalizacją biznesową?.

Szczegóły ogłoszenia

5 150 000 zł342,27 m² 15 046,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:630 m²

Na sprzedaż dom o pow. 342.27 mkw., z zapierającym dech widokiem na Giewont i panoramę Tatr. Zlokalizowany jest na jednej z najbardziej unikalnych dzielnic Zakopanego. To miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł54,40 m² 7 536,76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Świetna inwestycja opole/bliskie Zaodrze Mieszkanie bez barier, położone w ładnej części Opola na Bliskim Zaodrzu, z szybkim dostępem do centrum miasta. Idealne dla osób ceniących miejski.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł53 m² 30,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

DO wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe W niskim bloku- os. Górczyn Polecamy do wynajęcia ładnie położone 3 pokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 52 m2 usytuowane na 4 piętrze w 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 000 zł11 788 m² 508,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Raj dla Miłośników Mazurskiej Przyrody. Zapraszamy do zakupu wyjątkowej działki położonej w malowniczej Gminie Węgorzewo, otoczonej pięknym krajobrazem krainy Wielkich Jezior Mazurskich. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł25 m² 15 960 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Atuty nieruchomości niskie opłaty (ok. 300 zł) świetna lokalizacja blisko uczelni i komunikacji możliwość wykonania antresoli funkcjonalna przestrzeń do własnej aranżacji dostęp do pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł13 800 m² 8,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania dwie działki gruntu numer 53/2 (pow. 0,69 ha) i numer 539/3 (pow. 0,69 ha) o łącznej o powierzchni 1,38 ha zlokalizowane w miejscowości Sulików. Nieruchomości znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

88 000 zł2 200 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Łąkta Dolna Gmina Trzciana- oferujemy na sprzedaż działki budowlane o powierzchniach 22 ar,26 ar i 34 ar. Działki w trakcie podziału geodezyjnego, objęte miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł3 275 m² 458,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szereg możliwości! duża działka inwestycyjna - idealna propozycja dla osób i firm, które chcą realizować własną koncepcję inwestycyjną w sprawdzonej, rozwijającej się lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł80 m² 2 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:4 100 m²

Na sprzedaż oferuję drewniany dom o powierzchni ok. 80 m plus poddasze do adaptacji, położony w malowniczej miejscowości Toki, w gminie Nowy Żmigród, powiat Jasło. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

918 000 zł5 100 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka w połowie budowlana, w połowie rolna o powierzchni 5100 m2 w Ojrzanowie koło Żabiej Woli. Działka przy gminnej drodze asfaltowej. Działka w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

174 000 zł65 m² 2 677 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Zapraszamy na prezentację przestronnego mieszkania z potencjałem w Wałbrzychu. Idealna propozycja dla osób szukających dużego, jasnego mieszkania z pięknym widokiem i możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł293 m² 1 979,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:516 m²

Tarnów Piaskówka, ul. Legionów dom 293 m na działce 516 m Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni całkowitej 293 m , położony w prestiżowej dzielnicy Piaskówka.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł132,99 m² 9 023,23 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Przestronne mieszkanie dwupoziomowe z ogródkiem i dwoma garażami, położone przy spokojnej ulicy Pogodnej, w sąsiedztwie domów jedno- i wielorodzinnych. Budynek Budynek z lat.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł51,90 m² 8 766,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1775

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe mieszkanie w zabytkowej kamienicy w Rynku w Oławie. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, wynajmowane. Mieszkanie ma powierzchnię razem 51.9 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 384 600 zł161,14 m² 8 592,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:759 m²

Przedstawiam do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 161 m2, posadowiony na ładnej działce o powierzchni ok. 759 m2, w spokojnym rejonie. W ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł1 900 m² 62,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlane przy lesie państwowym- łebień, gmina Damnica, powiat słupski. Oferujemy do sprzedaży bardzo ładną działkę gruntu w miejscowości Łebień. Działka stanowi płaski.

Szczegóły ogłoszenia

234 000 zł44,01 m² 5 316,97 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Możliwość rozłożenia płatności na kilka nieoprocentowanych rat. Na sprzedaż lub najem lokal o powierzchni 44,01m 2 , położony przy ul. Armii Krajowej 8 w pobliżu sklepów oraz.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł4 679 m² 40,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Prezentujemy działkę o powierzchni 4679mkw w Ostrowie Lubelskim (województwo: lubelskie powiat: lubarowski). Działka objęta jest planem miejscowym zgodnie z którym: - jest to teren teren.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł4 500 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki w sztutowie Działki o powierzchni od 4.000 m2 do 8.500 m2 Położone przy ulicy Przemysłowej. Działki na terenie płaskim, nie zalesionym. Media w drodze. Dobre niskie.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł43,50 m² 59,77 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kraków, bronowice, ul. Bronowicka Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 42,5 m2 w kameralnym budynku z windą, zlokalizowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

529 045 zł57,12 m² 9 261,99 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł200 m² 4 245 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:597 m²

Lokalizacja: dom położony w miejscowości Łęgowo, znajdującej się w odległości ok. 4 km od Pruszcza Gdańskiego i ok. 15 km od centrum Gdańska. To lokalizacja doskonała dla ludzi.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł842 m² 2 969,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:842 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Oferta idealna pod inwestycję. Nieruchomość składająca się.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł26 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka - ul. Pomorska 97 - wolna od zaraz Zapraszamy do zapoznania się z przytulnym mieszkaniem które usytuowane jest na 3. piętrze w niskim bloku. Lokal jest świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Kraków,małopolskie

3 900 000 zł560 m² 6 964,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Wyjątkowy dom dwupokoleniowy na dużej działce 30 arów komfort, przestrzeń i ogromny potencjał inwestycyjny. Na sprzedaż przestronny dom dwupokoleniowy, położony na pięknej, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

181 500 zł1 452 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż zadbana działka nr 847/1 o powierzchni 1452 mkw. w Dolsku, przy ul. Gajowej. Działka z uporządkowaną przestrzenią i licznymi nasadzeniami iglastymi wzdłuż ogrodzenia.

Szczegóły ogłoszenia

1 998 000 zł135 m² 14 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:179 000 m²

Z przyjemnością prezentujemy do sprzedaży wyjątkowe gospodarstwo w urokliwej okolicy Gołogóry (gmina Świątki). To piękne miejsce o powierzchni niespełna 18 ha hektarów otoczone pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł31,39 m² 14 622,49 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szukasz mieszkania na start albo gotowca pod inwestycję? To wnętrze ma wszystko: świetny układ, nowoczesne wykończenie, dużo światła i 2 miejsca parkingowe - w tym jedno w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł30 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1943

Słoneczna kawalerka o powierzchni 25 m2 usytuowana w cichej i zielonej części dzielnicy Gdynia - Wzgórze Św. Maksymiliana. Jest to mieszkanie o układzie pomieszczeń salon.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł41,50 m² 8 433,73 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie. Oferta na wyłączność nie szukaj dalej Do sprzedania nowoczesne , po kapitalnym remoncie oranżerią szklaną balkon zabudowany w szkle mieszkanie na Podzamczu w bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

35 000 zł8 000 m² 4,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż grunt rolny o powierzchni 8000 m z warunkami zabudowy na domek jednorodzinny o pow. zabudowy do 80 m2. Działka ma kształt prostokąta o szerokości 28 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł15 300 m² 16,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Tylko u nas! Na sprzedaż działka o powierzchni 1,53 ha , położona w Staszkówce (gm. Moszczenica). Wymiary działki to ok. 77m X 330m. Nieruchomość objęta miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł62,73 m² 5 978 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Oferuję Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe mieszkanie na osiedlu Manhattan o powierzchni 62,73 m2 położone na siódmym piętrze w bloku ośmiopiętrowym. Rok budowy 1988 roku. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł40 m² 18 625 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Gdyni Działki Leśne, przy ul. Wolności.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł37,20 m² 13 145,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Mam przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży 2 pokojowego mieszkania w Warszawie. ul. Komitetu Obrony Robotników róg Żwirki i Wigury. obok Hotelu Hilton, osiedle xyz Mieszkanie 2 pokojowe na.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Rurzyca

Rurzyca,zachodniopomorskie

1 599 000 zł170,77 m² 9 363,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Polecam na sprzedaż piękny, przestronny dom, położony na dużej, zagospodarowanej działce, w miejscowości Rurzyca. Nieruchomość wybudowana i wykończona z wysokiej klasy materiałów,.