Nieruchomości

240 050 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

999 000 zł163 m² 6 128,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 650 m²

Wyjątkowy dom wolnostojący z garażem dwustanowiskowym | Grabownica Starzeńska | gotowy do zamieszkania Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje na sprzedaż komfortowy, wolnostojący dom.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł7 335 m² 2,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Grunt na Wynajem | Plac na Wynajem | Powierzchnia Gruntowa | Grunt Blisko Mszczonowa | Grunt Radziejowice | Grunt Zboiska | Duża Działka | Działka na Wynajem Przedmiotem wynajmu jest grunt.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł16 m²

 

Piętro:1/1

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 zł

Ewa   Przedstawiam Państwu ofertę wynajmu pokoi 2-3osobowych ( 55 złotych od osoby za dobę). Obiekt całoroczny wart polecenia każdemu kto chce odpocząć od zgiełku miasta. Pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²79,94 m² 2 398 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie posiada do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 79,94 m2 mieszczący się na parterze budynku dworca pkp Łęczyca na linii Łódź.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

87 000 zł69,30 m² 1 255,41 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny nr 4 w budynku mieszkalnym przy ul. Dworcowej 8 w miejscowości Pruszcz, składa się on z trzech pokoi o pow. użytkowej: 14,70 m2, 12,90 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł42 m² 11 785,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:285 m²

Prezentujemy na sprzedaż dom w dzielnicy Wygoda przy ul. Bagnowskiej. Drewniany dom o pow. zabudowy 52 m i użytkowej ok. 42 m2 wybudowano w latach 60 tych. Częściowo podpiwniczony.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł64,70 m² 14 528,59 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż komfortowe, narożne mieszkanie o powierzchni 64,7 m, położone na 2. piętrze w kameralnym, 3-piętrowym budynku przy ul. Karola Bunscha w Krakowie. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł39,20 m² 3 801,02 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 39.20 m2, położone na Mazurach nad Jeziorem Pamer. Nieruchomość usytuowana w miejscowości Pamry, gmina Wydminy, powiat giżycki. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

905 475 zł43,51 m² 20 810,73 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Komfortowe mieszkanie o powierzchni 43,51 mkw. w znakomitej lokalizacji w sąsiedztwie Galerii Westfield Mokotów. Apartament jest sprzedawany w stanie deweloperskim, do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł1 973 m² 303,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Musuły piękna działka budowlana na granicy z lasem na sprzedaż. Działka o powierzchni 1973 m2 szerokość działki od frontu 96 m. Dojazd do nieruchomości drogą utwardzoną, w której.

Szczegóły ogłoszenia

103 500 zł1 502 m² 68,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Przedmiotem ogłoszenia jest działka nr 125/52 o powierzchni 1502 m2, posiadająca bezpośredni dostęp do Kanału Elbląskiego. Działka jest częścią kompleksu działek - Osada Karnity - ze.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł110 m² 5 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:982 m²

Oferta dotyczy sprzedaży domu wolnostojącego o pow. 110 m . Budynek typu "kostka" , raczej do remontu, ale z potencjałem. Składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł5 803 m² 51,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 5803 m , położona w malowniczej miejscowości Bubel Łukowiska (gmina Janów Podlaski, powiat bialski), w dolinie rzeki Bug,.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 zł20 m² 89,95 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie, zlokalizowane na ulicy Dyrekcyjnej 1 w inwestycji "starter" Mieszkanie jest całkowicie umeblowane oraz wyposażone we wszystkie niezbędne sprzęty, takie jak.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł61,20 m² 6 944,44 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 61,2 m , aktualnie zaadaptowane na lokal usługowy, położone przy ul. Narutowicza w Lublinie, na 1 piętrze zadbanej kamienicy w centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł47,50 m² 7 684 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie 2-pokojowe z balkonem o powierzchni 47,5 m2 usytuowane w bloku na IV pietrze w dobrej lokalizacji. W skład mieszkania wchodzi: - przedpokój, - dwa niezależne pokoje, -.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł123 m² 6 422,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Nowa Niższa cena! 799 000zł Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkowy, drewniany dom o powierzchni użytkowej 123 m z garażem (20 m ) w bryle budynku, położony.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł251 m² 1 589,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:421 m²

Nie pobieramy prowizji od Kupującego! Skorzystaj z naszej oferty i zrealizuj swoje marzenia bez dodatkowych kosztów. Dodatkowo, oferujemy bezpłatne wsparcie w zakresie pośrednictwa.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł245 m² 6 081,63 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 450 m²

Na sprzedaż budynek użytkowy o powierzchni około 245 m2 w Libiążu usytuowany na działce o powierzchni 1450 m2. Idealnie zaprojektowany do prowadzenia placówki medycznej, przychodni jak.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł2 120 m² 84,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka I Dąbrówka Nowa I 2120 mkw I Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości znajdującej się w Dąbrówce Nowej. Działka ma nieregularny kształt zbliżony do.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł36 m² 63,89 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Fuzja| pierwszy najem| centrum | nowoczesny aprtament W loftach | Do wynajęcia przestronna, kawalerka o pow. ok. 36 m 2 , położona na 5 piętrze (ostatnim) w nowo wybudowanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł760 m² 230,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy działkę budowlaną o powierzchni 7,6 ar na sprzedaż w Rożnowie. Działka znajduje się w odległości 800 metrów od Jeziora Rożnowskiego. Dostępne media: prąd, woda, szambo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 019 502 zł63,09 m² 16 159,49 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

ani podatku pcc 2%. W ofercie ponad 50 inwestycji na terenie Krakowa i okolic. Mam przyjemność zaproponować Państwu mieszkanie w nowej inwestycji powstającej na Zabłociu. To 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł60 m² 12 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom o powierzchni mieszkalnej 60m2 wraz z podpiwniczeniem znajdujący się na działce o powierzchni 1h. Dom miał wymieniany dach 3 lata temu. Budynek gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł63,56 m² 9 125,24 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

4 pokoje | 1 piętro | balkon | klimatyzacja | Fordon Dobre Nieruchomości oferują na sprzedaż funkcjonalne, zadbane mieszkanie położone w Bydgoszczy przy ul. Monte Cassino 5, w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 zł33 m² 74,24 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulna kawalerka przy ul. Lea 16a. Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze w budynku wielorodzinnym z windą. Lokal jest wygodny i funkcjonalny, idealny dla jednej osoby lub.

Szczegóły ogłoszenia

107 985 zł939 m² 115 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ofertą sprzedaży są atrakcyjne działki budowlane w Żarowie: w cenie 120 zł/m2: - 231/16 o powierzchni 1005 m2, w cenie 115 zł/m2: - 231/22 o powierzchni 1004 m2, - 231/23.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł165 m² 4 175,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przytulny domek na zagospodarowanej, ogrodzonej, 10-arowej działce w Kotwasice gm Malanów pow Turek na sprzedaż. Domek parterowy pow 136m2 z użytkowym poddaszem budowany w 2006 r.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

609 000 zł47,82 m² 12 735,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Złocień - nowoczesne osiedle mieszkaniowe. Prezentujemy nowoczesne osiedle zlokalizowane w południowo-wschodniej części miasta. W III etapie powstanie czteropiętrowy budynek , w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Wenecja

Wenecja,kujawsko-pomorskie

645 000 zł169 m² 3 816,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 021 m²

Opis Dom do wykończenia na przestronnej działce niedaleko jeziora o powierzchni 169 m2 Na sprzedaż nieruchomość położona w malowniczej, cichej i spokojnej okolicy, bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł2 084 m² 105,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

*** działka budowlano- usługowa właśnie dla twojej rodziny! spokoje urocze miejsce W wodzisławiu śląskim bardzo blisko ścisłego centrum *** Licencjonowane Biuro Nieruchomości "arenda" oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł2 200 m² 67,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wola stróska - widokowa działka na pogórzu rożnowskim. Cisza, natura I przestrzeń do życia Wola Stróska to kameralna, niewielka miejscowość położona na malowniczym Pogórzu Rożnowskim,.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł100 m² 3 290 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:760 m²

Prezentujemy projekt Dom w "wisteriach 17" idealny wybór dla osób, które marzą o nowoczesnym, przytulnym i funkcjonalnym domu dla całej rodziny. Dom w wisteriach 17 to projekt.

Szczegóły ogłoszenia

358 000 zł50,30 m² 7 117,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Joanna trojak Agent prowadzący   Na sprzedaż mieszkanie w Bielsku-Białej ul. Michałowicza 5a, woj. śląskie Mieszkanie o powierzchni 50.3 m2, usytuowane na 4 piętrze, ostatniej.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł98 m² 3 673,47 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowa cena! Wyjątkowa okazja inwestycyjna w ścisłym centrum miasta! Nieruchomość z której możesz stworzyć swój Penthaus z widokiem ma miasto. Przedmiotem sprzedaży jest strych.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł47,87 m² 21 934 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) oferta bez prowizji od kupującego Oferta na wyłączność. Mieszkanie nadaje się zarówno na cele inwestycyjne (przez ostatnie 7 lat było.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²12 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Świetna lokalizacja obok Netto na trasie wylotowej ze Złocieńca! Oferujemy na wynajem umeblowane lokale biurowe w świetnej lokalizacji! Szukasz lokalu pod: biuro rachunkowe, kancelarię.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł65,90 m² 3 778,45 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Neo Nieruchomości oferuje na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 65,90 m , położony w Częstochowie, dzielnica Północ - w świetnej lokalizacji pod działalność handlową,.

Szczegóły ogłoszenia

353 619 zł1 871 m² 189 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Północ Jelenia Góra ma przyjemność zaprezentować malowniczo położoną działkę w Kopańcu, gmina Stara Kamienica. Działka znajduje się dość wysoko bo aż 620 mnpm i rozpościera się.