Nieruchomości

239 900 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 000 zł1 000 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz gruntu, który nie generuje problemów, a daje możliwości? Ta oferta łączy w sobie spokojną lokalizację z technicznym przygotowaniem pod inwestycję mieszkaniową. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł4 300 m² 20,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentuję Państwu widokową działkę rekreacyjną położoną w Siedliskach blisko granicy z Rzeszowem Nieruchomość zlokalizowana jest cichej i spokojnej okolicy. Ukształtowanie terenu.

Szczegóły ogłoszenia

91,67 zł/m²36 m² 3 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia klimatyzowany pokój biurowy o pow. 36m 2 położony na II piętrze w jednym z kameralnych biurowców w okolicy ul. Wielickiej (od strony Wieliczki). Teren wokół ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł242 m² 1 607,44 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:300 m²

Budynek usługowy - restauracja w centrum Goraja Goraj, ul. Janowska 1 Wyjątkowa nieruchomość usługowa, która łączy świetną lokalizację w centrum miejscowości z elastycznymi.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

449 000 zł55,60 m² 8 075,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 55,60 m2 położone na czwartym piętrze w budynku zlokalizowanym przy ulicy 10 Lutego w ścisłym centrum Wejherowa. Lokal składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł78 m² 21 153,85 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Hampton Home oferuje Państwu na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z tarasem, ogródkiem i 3 miejscami parkingowymi na Ursynowie. Teren ogrodzony, monitorowany. W pobliżu plac zabaw dla dzieci.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł24 788 m² 120,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o dużym potencjale - działka rolna o powierzchni 2,1 ha ( użytki riiib i psiii klasa) oraz działka 3190 m kw z zabudowaniami: budynek.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł107 m² 4 112,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Na sprzedaż dom z dużą działką w Żukowie k. Sochaczewa Lokalizacja: żuków (gm. Sochaczew), blisko ronda brukowa/harcerska przy głównej drodze. Powierzchnia i działka: dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

775 000 zł113,72 m² 6 814,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:307 m²

Oferta deweloperska Komfortowy dom w zabudowie szeregowej 113,72mkw Szereg skrajny Garaż, ogródek Pompa ciepła, ogrzewanie podłogowe Kameralna inwestycja w Dobrzykowicach Planowane przekazanie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Górki

Górki,zachodniopomorskie

399 000 zł100 m² 3 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:422 m²

Oferuję na sprzedaż lokal wolnostojący obecnie sklep spożywczy z możliwością przerobienia na dom - mieszkania. Nieruchomość znajduje się w miejscowości Górki gmina Kamień Pomorski.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²120 m² 7 800 zł

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Gotowa klinika medyczna | Cesja najmu | Gdynia Świętojańska Na sprzedaż odstąpienie w pełni działającej kliniki medycznej Get Better Clinic, zlokalizowanej w ścisłym centrum Gdyni przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł49,98 m² 19 207,68 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 49,98 m, parter w 4-piętrowym bloku z 1998 roku. Rozkład mieszkania : - pokój dzienny - kuchnia - sypialnia - łazienka - balkon. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł370 m² 5 135,14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:8 600 m²

Lokalizacja: kalinowice, gm. Zamość, powiat zamojski, woj. lubelskie Przedmiotem sprzedaży jest ładna i bardzo dobrze zlokalizowana działka zabudowana dwoma budynkami z przeznaczeniem pod.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

449 000 zł60 m² 7 483,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Nowa inwestycja Na sprzedaż duże mieszkanie w stanie deweloperskim położone w Mnikowie. Idealna propozycja dla rodziny, która szuka korzystniejszej cenowo alternatywy, a jednocześnie chce.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł240 m² 4 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:504 m²

Nieruchomości Panorama prezentują Państwu dom wolnostojący położony w Jeleniej Górze na Osiedlu Czarnym. Dom o powierzchni całkowitej ok 240 m2 składa się z: piwnica: ok. 9m2 parter: -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

605 000 zł30 m² 20 166,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Pratum to doskonale zlokalizowana inwestycja premium przy jeziorze Tałty. W standardzie Pratum: -319 m strefy sport&wellness -taras na dachu z widokiem na jezioro -strefy wypoczynkowe -pomost.

Szczegóły ogłoszenia

969 000 zł240 m² 4 037,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Oferta bez prowizjii od kupujacego! W ofercie biura przytulny dom idealny dla większej rodziny zlokalizowany w Szczepanowicach gm. Pleśna. Opis nieruchomości: budynek mieszkalny jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł1 199 m² 162,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjnie położoną widokową działkę budowlaną w Choczni powiat wadowicki, o pow. 12 ar z malowniczym widokiem na okoliczne wzgórza. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

7 469 zł2 134 m² 3,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje do wynajęcia teren zlokalizowany w Koniecpolu przy ulicy Kolejowej , położony na działce o numerze geodezyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Śmiechów,zachodniopomorskie

212 000 zł1 362 m² 155,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane na sprzedaż blisko morza - Śmiechów, gmina Będzino, okolice Gąsek i Sarbinowa Na sprzedaż oferujemy dwie działki budowlane położone w miejscowości Śmiechów,.

Szczegóły ogłoszenia

478 000 zł44,50 m² 10 741,57 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Sprzedam 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,5m2 Mieszkanie mieści się na parterze 2-piętrowej kamienicy z lat 50-tych Lokal składa się z: -salonu o powierzchni 17m2 -sypialni - 10,5m2.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł762 m² 262,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Szczecin Skolwin ul. Krajobrazowa - w ofercie do sprzedaży działka o powierzchni 762 m^2 pod zabudowę jednorodzinną położone na północy Miasta Szczecina w Dzielnicy Skolwin, na.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł146 m² 4 726,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:603 m²

Do sprzedaży dom jednorodzinny wolnostojący murowany piętrowy z płaskim dachem. Położenie nieruchomości to Karpicko przy ul. Wczasowa - wieś w Polsce, położona w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł15 710 m² 50,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Wyrównany teren u/p3 Usługowo Produkcyjny w przemysłowej okolicy Częstochowy, 6 minut od Autostrady A1 Lokalizacja: częstochowa ul. Żyzna 15L działka nr. 709/3 Powierzchnia: 15 710m2 Cena: 800 000.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł44,19 m² 4 050,69 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,19 m , położone na 2 piętrze w bloku na Osiedlu Piastowskim. Układ mieszkania: jasny pokój dzienny z loggi Sypialnia Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł33 m² 57,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia świetnie zlokalizowane, 1- pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią 33m2 ul. Strzelnicza Osiedle Projektant tylko U nas : : OPIS NIERUCHOMOŚCI: - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł3 159 m² 41,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka nieopodal Hajnówki: lokalizacja: okolice Hajnówki w promieniu ok. 5 km od miasta Bardzo dobry i szybki dojazd do Hajnówki Dojazd drogą utwardzoną Powierzchnia działki:.

Szczegóły ogłoszenia

416 400 zł2 776 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka o powierzchni 2776 m2 o wymiarach 18,5 m x 150 m. Dojazd do działki drogą asfaltową wjeżdżając w drogę wewnętrzną długości 50 m. Droga wewnętrzna na 4.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł80 m² 26 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 322 m²

Główny szlak Wielkich Jezior Mazurskich. Nieruchomość z linią brzegową jeziora Tałtowisko, 10 km od Mikołajek. Dwie zabudowane działki, każda z domem. Dom całoroczny wybudowano.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł61,38 m² 9 286,41 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowy na sprzedaż ścisłe centrum olsztyna Adres: ul. Dąbrowszczaków 29a/1, olsztyn Powierzchnia: 60,38 m Cena: 570 000 zł netto 701 100 zł brutto Forma własności: pełna własność,.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 000 zł28 868 m² 204,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość zlokalizowana jest w Gliwicach w rejonie ul. Ku Dołom o powierzchni 28868 m w skład której wchodzi działka nr 44 zapisana w księdze wieczystej gl1g/00036356/8.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

438 658 zł55,88 m² 7 850 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Co zyskujesz kupując z nami? 1. Nie płacisz prowizji - Ty nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów z tytułu współpracy z biurem. 2. Gwarantujemy cenę dewelopera - kupując przez nasze.

Szczegóły ogłoszenia

1 238 zł62 m² 19,97 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w zielonej ,spokojnej okolicy. Oferta wynajęcia mieszkania zlokalizowanego w dzielnicy Północ przy ul. Czecha W bliskości Promenady Niemena, szkoły, przedszkola, poczty, apteki.

Szczegóły ogłoszenia

79,33 zł/m²150 m² 11 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia wyjątkowy lokal na Placu Szczepańskim w odrestaurowanej zabytkowej kamienicy. Lokal mieści się na I piętrze, w budynku również winda. Do wynajęcia powierzchnia 149,86 m2.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł60 m² 6 650 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

*** tylko U nas *** Przestronne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie w Nowinach, położone na 4. piętrze, z którego roztaczają się piękne widoki na okolicę. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł5 300 m² 56,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z warunkami zabudowy przy S7 działka Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę budowlaną z warunkami zabudowy. Ta nieruchomość o powierzchni 5300 m znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

345 800 zł1 330 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1330 mkw. w malowniczej miejscowości Marynino, w gminie Serock, idealne dla osób ceniących kontakt z naturą. ? istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł126 m² 9 920,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:919 m²

Polecamy piękny, parterowy dom w miejscowości Łazy w gminie Jasienica koło Bielska-Białej (20 minut samochodem). To tutaj odnajdziesz wytchnienie od miejskiego zgiełku. Uwaga Szukaj filmu oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 195 000 zł147,25 m² 8 115,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Polecamy do sprzedaży nowoczesny dom w Lublinie w pobliżu Zalewu Zemborzyckiego i Starego Gaju, o powierzchni 147m2 w zabudowie bliźniaczej w trakcie realizacji,z terminem.

Szczegóły ogłoszenia

728 000 zł30 m² 24 266,67 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu stylowy apartament 1-pokojowy w prestiżowej inwestycji Żurawie, zlokalizowany w sercu Młodego Miasta w Gdańsku. Mieszkanie: na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

534 773 zł48,66 m² 10 990 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 48,66 m położone na parterze w dziesięciopiętrowym budynku. Na nieruchomość składają się: - salon z aneksem.