Nieruchomości

240 054 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

29,03 zł/m²620 m² 18 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta wynajmu, nowoczesnego dwukondygnacyjnego lokalu biurowego z halą magazynową o łącznej powierzchni 620 m2, zlokalizowanego w Złotorii. Lokal znajduje się w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

989 000 zł101,45 m² 9 748,64 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Jastrzębia Góra - nowa inwestycja premium w odległości ok. 800 m od morza w linii prostej 2 budynki mieszkalne jednorodzinne A i B w zabudowie bliźniaczej , 3-kondygnacyjne (w.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł34,73 m² 6 190,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż prezentujemy kawalerkę w ścisłym centrum miasta. 1. Opis nieruchomości: kawalerka o powierzchni 34,73 m usytuowana jest na 2. piętrze w bloku przy ul. Plac Św. Józefa.

Szczegóły ogłoszenia

118 000 zł2 608 m² 45,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania atrakcyjna działka w otoczeniu lasów i łąk,w cichej i spokojnej wiejskiej okolicy, o powierzchni 2608 m2. Działka znajduje się w miejscowości Lipskie Budy obok.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

80 000 zł8 300 m² 9,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka rolna - 84 ary, dobranowice (gm. Wieliczka) Działka ma nieregularny kształt, zbliżony do prostokąta , co daje szerokie możliwości zagospodarowania. Obecnie brak bezpośredniego.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł52 m² 5 096 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie 2-pokojowe 52,14 m piła, centrum I piętro Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 52,14 m , zlokalizowane przy ul. Konopnickiej w samym.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł63 m² 9 507,94 zł/m²

 

Piętro:12/24

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

NA sprzedaż! katowice osiedle gwiazdy piękny widok na panoramę Katowic! po generalnym remoncie! W ofercie sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie z balkonem z pięknym widokiem na 12 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł835 m² 179,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta: sprzedaż wyjątkowej działki o powierzchni 835 m , przeznaczonej pod zabudowę letniskową. Lokalizacja: działka położona jest w malowniczej miejscowości Bartężek, zaledwie 220.

Szczegóły ogłoszenia

84,56 zł/m²80 m² 6 765 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lex nieruchomości marta kosmowska tel.   Lokalizacja i Przeznaczenie Oferujemy do wynajęcia prestiżowy lokal użytkowy o powierzchni 80 m, zlokalizowany w dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł68,10 m² 19 074,89 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Komfortowy apartament przy ul. Kosińskiego - wysoki standard I miejski styl Nowoczesny budynek | Widok na historyczną zabudowę | Ponadstandardowa wysokość | Pełne wyposażenie | Gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł39,80 m² 6 155,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 40 m , położone w Śródmieściu. Lokal znajduje się w kamienicy, dla której zaplanowany jest remont w bieżącym roku, co.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł49 m² 19 388 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Mokotów - prestiżowe osiedle Mokotów Park ul. Bernardyńska Na sprzedaż elegancki, w pełni wyposażony apartament 2-pokojowy o powierzchni 49,2 m, położony na zamkniętym, strzeżonym.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł100 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Wyjątkowy.

Szczegóły ogłoszenia

46 000 zł1 760 m² 26,14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Polecam obiekt magazynowo-biurowy o pow. 1760m2 w tym pom biurowe 80m2 ( I ptr) i socjalne o pow. 80m2(parter), wys. hali 6,5m ogrzewana, posadzka bezpyłowa, c.o. nadmuchowe- gazowe,.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł162 m² 4 623,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:344 m²

W sprzedaży stylowy dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w Matysówce. Dom przeszedł generalny remont w 2025 roku, wymiana: dachu, instalacji elektrycznej, wod-kan, położony nowy dach.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł1 324 m² 521,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka w Solcu, 5 km od centrum Konstancina-Jeziorny. Nr działki 95/21 Obręb 0040 Powierzchnia 0,1324 ha Druga linia zabudowy. Przeznaczenie według mpzp teren zabudowy jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

13 500 zł85 m² 158,82 zł/m²

 

Piętro:5/21

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Elegancki, nowy apartament z dwoma sypialniami w inwestycji Towarowa Towers przy ul. Prostej, w pobliżu stacji metra Rondo Daszyńskiego english description below - please do not hesitate to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

546 388 zł59,39 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 3 pokojowe przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 59.39 m usytuowany na III piętrze. Układ pomieszczeń: salon z aneksem kuchennym: 20,09 m kuchnia jasna,.

Szczegóły ogłoszenia

9 300 980 zł71 546 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Grunt do sprzedaży z miejscowym planem pod przemysł, usługi, logistykę. W pobliżu węzła komunikacyjnego A4-S3 w Legnicy Polecamy przedsiębiorcom poszukujących gruntów do lokalizowania.

Szczegóły ogłoszenia

107,50 zł/m²40 m² 4 300 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Biuro nieruchomości mint property ma przyjemność zaprezentować Państwu lokal użytkowy z przeznaczeniem na usługi medyczne przy ulicy Kopisto w Rzeszowie.Nieruchomość o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

652 120 zł38,36 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa Tutaj dostępne również inne mieszkania od 38m2 - 82m2 zadzwoń, umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

735 000 zł58,57 m² 12 549,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Kraków, ul. Na Błonie Mieszkanie o pow. 53,47 m2 Piętro III/IV Piwnica Dwustronne Loggia Cena: 735 000 zł Kraków Osiedle Widok, funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe położone na III piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²45 m² 3 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszam do zapoznania się z ciekawą ofertą wynajmu lokalu zlokalizowanego w samym Rynku Opola. Nieruchomość położona w dwupiętrowej kamienicy na parterze z wyjściem na ulicę.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Tuchola,kujawsko-pomorskie

159 000 zł65 m² 2 446,15 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

mieszkanie 65 m | 3 pokoje | parter | Tuchola Dobre Nieruchomości oferują: mieszkanie do remontu, funkcjonalne 3 pokojowe o powierzchni 65 m , położone na parterze w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł61,38 m² 12 691,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Krzycka 61,38 m przy Parku Klecińskim z dużą loggią i południowo-zachodnią ekspozycją Są miejsca, które oferują wygodę. I są takie, które dają codzienny komfort życia.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł11 918 m² 268,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż - wyjątkowa działka budowlana z ok 100 metrową linią brzegową Jeziora Niegocin w prestiżowej inwestycji Mazury Residence Airpark & Marina Z przyjemnością oferuję na.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł1 029 m² 505,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pięknie położona działka w Karpaczu przy ul. Dolnej. Nieruchomości z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną lub usługową według potrzeb inwestycyjnych. Z uwagi na bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł895 m² 234,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość w województwie pomorskim, w powiecie lęborskim w miejscowości Żarnowska. Działka o powierzchni 895m2, budowlana w użytkowaniu wieczystym do 2111 roku. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł280 m² 5 710,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

| dom na sprzedaż położony w pięknej dzielnicy Bielska-Białej - Olszówce Górnej. Taka lokalizacja zapewnia ciszę i spokój, bliskość tras spacerowych, dróg rowerowych i szlaków.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

828 975 zł48,20 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,2 m , położone na parterze nowego budynku. Lokal wyróżnia się prywatnym ogródkiem, który stanowi naturalne przedłużenie.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł148 m² 1 283,78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1910

Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 148 m , usytuowanego na pierwszym piętrze w kameralnym budynku w Zębowicach. Opis mieszkania: - 5 pokoi -.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł34,19 m² 13 746,71 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

**oferta sprzedaży apartamentu w Karpaczu** Z przyjemnością przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży apartamentu o statusie mieszkalnym, położonego w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł25,50 m² 13 294,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferta dostępna W biurze nieruchomośći pepper house! Na sprzedaż jasne mieszkanie z możliwością wyodrębnienia osobnego pokoju z oknem. Blisko skm, w dzielnicy Leszczynki.