Nieruchomości
239 986 ogłoszeń
Od najnowszych
449 000 zł55,60 m² 8 075,54 zł/m²
1 650 000 zł78 m² 21 153,85 zł/m²
Działka siedliskowa przy lesie
Małkowo,pomorskie
2 990 000 zł24 788 m² 120,62 zł/m²
Dom wolnostojący Żuków
Żuków,mazowieckie
440 000 zł107 m² 4 112,15 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
Dom z garażem Górki
Górki,zachodniopomorskie
399 000 zł100 m² 3 990 zł/m²
Lokal użytkowy
Gdynia,pomorskie
65 zł/m²120 m² 7 800 zł
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Umińskiego
Warszawa,mazowieckie
960 000 zł49,98 m² 19 207,68 zł/m²
Budynek użytkowy Kalinowice
Kalinowice,lubelskie
1 900 000 zł370 m² 5 135,14 zł/m²
Dom z garażem Jelenia Góra
Jelenia Góra,dolnośląskie
1 000 000 zł240 m² 4 166,67 zł/m²
Rynek pierwotny
Apartament z garażem, ul. Łąkowa
Mikołajki,warmińsko-mazurskie
605 000 zł30 m² 20 166,67 zł/m²
Dom wolnostojący Szczepanowice
Szczepanowice,małopolskie
969 000 zł240 m² 4 037,50 zł/m²
Działka budowlana
Chocznia,małopolskie
195 000 zł1 199 m² 162,64 zł/m²
7 469 zł2 134 m² 3,50 zł/m²
Działka budowlana
Śmiechów,zachodniopomorskie
212 000 zł1 362 m² 155,65 zł/m²
Mieszkanie z garażem, ul. Reymonta
Otwock,mazowieckie
478 000 zł44,50 m² 10 741,57 zł/m²
Działka rolno-budowlana, ul. Krajobrazowa
Szczecin,zachodniopomorskie
200 000 zł762 m² 262,47 zł/m²
Dom z tarasem, ul. Wczasowa
Karpicko,wielkopolskie
690 000 zł146 m² 4 726,03 zł/m²
800 000 zł15 710 m² 50,92 zł/m²
Mieszkanie 2-pokojowe Nowa Ruda
Nowa Ruda,dolnośląskie
179 000 zł44,19 m² 4 050,69 zł/m²
Mieszkanie umeblowane, ul. Strzelnicza
Rzeszów,podkarpackie
1 900 zł33 m² 57,58 zł/m²
Działka Hajnówka
Hajnówka,podlaskie
130 000 zł3 159 m² 41,15 zł/m²
416 400 zł2 776 m² 150 zł/m²
Dom wolnostojący Skorupki
Skorupki,warmińsko-mazurskie
2 100 000 zł80 m² 26 250 zł/m²
Lokal handlowy, ul. Dąbrowszczaków
Olsztyn,warmińsko-mazurskie
570 000 zł61,38 m² 9 286,41 zł/m²
Działka, ul. Ku Dołom
Gliwice,śląskie
5 900 000 zł28 868 m² 204,38 zł/m²
1 238 zł62 m² 19,97 zł/m²
Lokal handlowy, Plac Szczepański
Kraków,małopolskie
79,33 zł/m²150 m² 11 900 zł
Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Białe Zagłębie
Nowiny,świętokrzyskie
399 000 zł60 m² 6 650 zł/m²
Działka komercyjna Białobrzegi
Białobrzegi,mazowieckie
299 000 zł5 300 m² 56,42 zł/m²
Działka budowlana Marynino
Marynino,mazowieckie
345 800 zł1 330 m² 260 zł/m²
Dom z tarasem Łazy
Łazy,śląskie
1 250 000 zł126 m² 9 920,63 zł/m²
Dom z tarasem Lublin
Lublin,lubelskie
1 195 000 zł147,25 m² 8 115,45 zł/m²
728 000 zł30 m² 24 266,67 zł/m²
57 000 zł600 m² 95 zł/m²
389 000 zł56 m² 6 946,43 zł/m²
Działka budowlana Skórki
Skórki,kujawsko-pomorskie
106 700 zł1 012 m² 105,43 zł/m²
Mieszkanie, ul. Szkolna
Lublin,lubelskie
499 000 zł71,01 m² 7 027,18 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Włącz powiadomienia