Nieruchomości

240 049 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

490 000 zł140 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 364 m²

Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio. Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 140 m , położony w spokojnej i malowniczej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

41,29 zł/m²266,40 m² 11 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty 266,4 m na Parterze: duży metraż i najlepsza dostępność dla klienta. Własne Wejście: pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

680 449 zł46,67 m² 14 580 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Są mieszkania, które wyglądają dobrze tylko na wizualizacjach. I są takie, które realnie dobrze się kupuje. To jest właśnie ten drugi przypadek. Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie na Morenie -.

Szczegóły ogłoszenia

16 000 000 zł30 622 m² 523 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Teren inwestycyjny O szerokom, przemysłowo-usługowym przeznaczeniu. Nasze biuro prowadzi wyłączną sprzedaż. Łącznie 3,0622ha, składa się na: - działka nr 3: 2,0662ha, w rejestrze.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

750 000 zł139,85 m² 5 362,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:524 m²

nr ogłoszenia: #125D1124 #dzialkitonaszaspecjalnosc kupujący za pośrednictwem naszego biura nie ponosi kosztu wynagrodzenia. Całe wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający. Z przyjemnością.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł43 m² 6 953 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż lokal dwupoziomowy Dziwnów, 200 m od morza Na sprzedaż wyjątkowy lokal o powierzchni 43 m , położony w atrakcyjnej nadmorskiej lokalizacji Dziwnów, zaledwie 200 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

699 200 zł53,85 m² 12 984,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: agnieszka Młynarczyk tel.   Szukasz mieszkania, które łączy nowoczesny design, komfort życia i doskonałą lokalizację? Prezentujemy wyjątkową nieruchomość na III.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 140 139 zł126,11 m² 24 900 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowoczesny apartament w prestiżowej lokalizacji w sąsiedztwie rzeki Rudawy przy ul. Emaus. Lokalizacja Idealne miejsce dla osób, które szukają kompromisu pomiędzy korzyściami płynącymi.

Szczegóły ogłoszenia

43 zł/m²60 m² 2 580 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

0% prowizji! zapytaj O dostępność! Do wynajęcia lokal biurowy usytuowany w Katowicach os. Paderewskiego, przy ul. Granicznej. Budynek monitorowany z recepcją i ochroną, po.

Szczegóły ogłoszenia

504 242 zł35,51 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe 2-pokojowe mieszkanie | gotowe do wprowadzenia | 35,49 m | bez pcc Na sprzedaż nowoczesne, wykończone mieszkanie o powierzchni 35,49 m , położone na 1. piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

9 990 000 zł624,67 m² 15 992,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:20 765 m²

Na sprzedaż luksusowa rezydencja o powierzchni użytkowej 450 m , położona w miejscowości Warkały - zaledwie 4 km od Olsztyna. Posiadłość usytuowana jest na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł700 m² 221,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni około 700 m , która stanowi podstawę wyceny. Nieruchomość znajduje się w miejscowości Mrozy w dynamicznie rozwijającej się okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

128,57 zł/m²70 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

G8 Property Group - Gigantyczna Baza Nieruchomości Komercyjnych Odwiedź naszą stronę - We Speak English and Russian Do wynajęcia lokal gastronomiczny na Mokotowie : - Metraż 70m2 (w tym.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł5 212 m² 153,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości czestate prezentuje działkę budowlano-rolną w Olsztynie przy ulicy Mickiewicza. Parametry działki: nr działki: 804/1, powierzchnia ok. 5212 m2 mpzp dla działki: 1mn 2600 m2. 2R.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

670 000 zł79,22 m² 8 457,46 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego mieszkania, idealnego dla rodziny, zlokalizowanego w sercu dynamicznego miasta Łódź. Prezentowana nieruchomość usytuowana jest na pierwszym piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł200 m² 9 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 611 m²

Dom z ogromnym potencjałem i pięknym ogrodem Brwinów | Idealny dla dużej rodziny lub dwóch pokoleń Szukasz domu, w którym od razu zamieszkasz wygodnie z rodziną a może dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

544 550 zł56,90 m² 9 570,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Leśny Dwór II Zielona Góra | 3 pokoje | 56,90 m | Piętro 2 | Bez pcc Dostępność Klatka 3 Leśnego Dworu II: wyprzedana w 100%. Klatka 7: 16 z 18 lokali sprzedanych. Klatka 1 gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł83 m² 14 216,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Dom na sprzedaż - wyłączność, bez prowizji Siepraw, ul. Dębowa Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży superkomfortowego, bardzo ekonomicznego parterowego domu Przytulnie i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 000 zł125,20 m² 17 172,52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Przedstawiam wyjątkowo urokliwe i klimatyczne mieszkanie położone w samym sercu Krakowa usytułowane na drugim piętrze w trzypiętrowej pięknej zabytkowej kamienicy - ul. Grabowskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

1 430 000 zł2 600 m² 550 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana o powierzchni 2600 m . Wymiary działki: 17x160m. Nieruchomość niezabudowana, nieogrodzona. Zamieszczona oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Zapytaj.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 612 m² 136,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana blisko jeziora - Michalin - prawdziwy kaszubski raj 30 km od Gdańska. Na sprzedaż malownicza, uzbrojona działka budowlana położona w spokojnej, zielonej okolicy na pograniczu.

Szczegóły ogłoszenia

828 850 zł150,70 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący zlokalizowany w miejscowości Zakrzów. Nieruchomość położona jest na działce o powierzchni 20 arów otoczonej wyjątkowym bogactwem przyrody Nadwieprzańskiego.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł50 m² 32 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

*** Szukasz wyjątkowego mieszkania W spokojnej okolicy, ta oferta jest dla Ciebie *** Polecam Państwu funkcjonalne w pełni wyposażone, mieszkanie położone na parterze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

855 000 zł3 870 m² 220,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta dla inwestora - wiązowna/ boryszew , Działka budowlana o pow. 3870 m2 w świetnej lokalizacji, w Boryszewie, okolica, ul. Złotej , Spokojna i zielona okolica. - wymiary działki.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł20 300 m² 3,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

DO sprzedaży grunt -3 działki O powierzchni razem:2,3 ha. Grunt V i VI klasy (las-ok.1 ha reszta pastwiska,łąki). Lokalizacja skotniki gmina Aleksandrów powiat piotrkowski Zapraszamy! Osoba do.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł3 800 m² 76,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

*** duża działka W pogorzałkach *** urok natury I wygoda miejskiego życia W jednym *** media W drodze *** Zapraszamy na bezpłatną prezentację ładnie położonej działki.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²32 m² 960 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Oferujemy do wynajęcia nowoczesne lokale usługowe o powierzchni od 20 m do 400m2, zlokalizowane w dobrze widocznym budynku przy głównej drodze w Dobrzeniu Wielkim (ul. Namysłowska).

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł297 m² 4 208,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:330 m²

Przedstawiamy Państwu ciekawą opcję zakupu budynku (skrajnego segmentu), o przeznaczeniu biurowo-magazynowo-wystawienniczym wraz z funkcją mieszkalną. Sprzedaż na fakturę. Narożny segment na.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł1 030 m² 349,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana (nr. 74/8) o powierzchni 1030 m , położona w spokojnej i zielonej części Dobrzewina, przy ul. Chłopskiej. Idealne miejsce pod dom w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł7 206 m² 48,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Inwestycyjna okazja w Rydułtowach! Lokalizacja: ul. Gabriela Narutowicza, rydułtowy Dolne Powierzchnia całkowita 7206 m , na którą składają się 3 działki o łącznych wymiarach 32.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro z parkingiem

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

239 900 zł51,60 m² 4 649,22 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Mam przyjemność zaprezentować Państwu komfortowy lokal biurowo/usługowy mieszczący się przy ulicy Kościuszki! Lokal mieści się na niskim parterze biurowca Kobry, zlokalizowanego na bydgoskim.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł250 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Funkcjonalna przestrzeń | idealny pod działalność Do wynajęcia hala magazynowo produkcyjna biurowa o powierzchni 250 m , zlokalizowany w gminie Środy Śląskiej, ciechów, tuż pod.

Szczegóły ogłoszenia

631 845 zł66,51 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% - kupując nie płacisz prowizji! Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena może ulec zmianie do czasu dokonania przez Ciebie pisemnej.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 zł4 900 m² 1 122,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w Andrychowie o pow. 4900m2 z przeznaczeniem pod zabudowę wielomieszkaniową. Teren bardzo dobrze zlokalizowany. Możliwy pum 10 tyś. Cena 5 500 000 zł. Oferta off.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł210 m² 6 185,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 563 m²

Dom, który daje coś więcej niż metry - Kamień, ul. Kryształowa Nie każdy dom da się opisać tylko liczbami. Ten zdecydowanie należy do tych, które trzeba poczuć. Położony w sercu Kaszub,.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 000 zł850 m² 5 882 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka zlokalizowana przy al. 29 listopada objęta planem zagospodarowania przestrzennego Z przeznaczeniem pod zabudowę wielorodzinną mieszkaniowo - usługową lub usługową. Więcej informacji.

Szczegóły ogłoszenia

306 000 zł47,08 m² 6 499,58 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Bezczynszowe mieszkanie z tarasem i ogródkiem na parterze budynku przy ul. 6-tego Sierpnia w Puławach. Rozkład pomieszczeń : - duży pokój (19,09mkw) - sypialnia (12,04mkw) - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł38 m² 18 131,58 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Polecam funkcjonalne i jasne, 2-pokojowe mieszkanie z przecudnym widokiem na Kamionkowskie Pola Elekcyjne i malowniczy Park Skaryszewski oraz panoramę miasta, a doskonałe skomunikowanie.

Szczegóły ogłoszenia

462 000 zł1 200 m² 385 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na osiedlu domów jednorodzinnych z wydanymi warunkami zabudowy Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona na osiedlu domów jednorodzinnych, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Harsz

Harsz,warmińsko-mazurskie

896 613 zł50,26 m² 17 839,49 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji. Planowany termin zakończenia inwestycji: VI.2026 Apartament nr M1.18, balkon: 5,94 m, m-ce parkingowe naziemne 30 000 zł [ Pełne zestawienie oferowanych apartamentów z inwestycji,.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł4 599 m² 75,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka usługowa na sprzedaż - Wągrowiec, ul. Berdychowska Na sprzedaż atrakcyjna działka usługowa o powierzchni 4599 m , położona w malowniczej części Wągrowca, przy ul.