Nieruchomości

239 895 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

120 000 zł1 751 m² 69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta: kingdom Nieruchomości prezentuje na sprzedaż 3 atrakcyjne działki położone w miejscowości Suchacz, w sąsiedztwie Zalewu Wiślanego. Lokalizacja: nieruchomości znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

161 400 zł807 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ofertą sprzedaży są działki położone w niezwykle atrakcyjnym miejscu, na zagospodarowanym osiedlu Natura. W ofercie działki: 18/26- pow. 838 m2, 18/27- pow. 856 m2, 18/28-807 m2, 18/35-859.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

600 000 zł118 m² 5 084,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:9 m²

Nowoczesny dom parterowy w Marszowicach - komfort i wysoki standard Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży komfortowego, nowoprojektowanego domu jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

82 000 zł890 m² 92,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Działka rolna blisko nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 500 000 zł930 m² 1 613 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż nieruchomość zlokalizowana blisko centrum Witkowa, składająca się z domu mieszkalnego, wytwórni parkietu i tartaku, na działce o pow. 11293 m2. Zamieszkały, bardzo ładny.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł2 046 m² 161 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam działkę budowlane położone w Łochowie niedaleko pałacu. Na oferowaną nieruchomość składają się działki ewidencyjne nr 499/8 oraz 498/9 położone przy ulicy Laskowskiej. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł1 000 m² 1 390 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 1000 m , położona przy ul. Juliusza Słowackiego w Radomiu. To nieruchomość narożna, ogrodzona, z dostępem zarówno od ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Zalesie

Zalesie,warmińsko-mazurskie

199 500 zł130 m² 1 534,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:889 m²

Youhouse prezentuje: dom w miejscowości Zalesie, położony w malowniczej miejscowości niedaleko Jeziora Wielkie Leźno. Budynki znajdują się na działce o powierzchni 889 m2. Na.

Szczegóły ogłoszenia

56,25 zł/m²164 m² 9 225 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Sosnowiec na granicy z Katowicami - ok. 1km od dk 86 Oferujemy do wynajęcia biura w wysokim standardzie, położone na terenie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej - w Sosnowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

641 655 zł61,11 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie z rynku pierwotnego, zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji na Bartodziejach. Parametry mieszkania: powierzchnia: 61,11 m Liczba pokoi: 3 Taras: 10,6 m Piętro: 3 Rok budowy:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 000 zł56,74 m² 9 693,34 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne 3 pokoje z balkonem Twoje wymarzone mieszkanie! Szukasz przestronnego, funkcjonalnego mieszkania w świetnej lokalizacji? To oferta, której nie możesz przegapić! Mieszkanie: 3 ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł20 m² 100 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Słoneczna kawalerka do wynajęcia - Kraków Bronowice ul. Bronowicka | 5 przystanków tramwajem do Rynku Głównego Do wynajęcia funkcjonalna, po generalnym remoncie kawalerka, położona na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł139,20 m² 5 021,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1900

Polecam serdecznie i zapraszam na prezentację - oferta dostępna tylko w biurze horyzont. Ze względu na metraż i lokalizację jest to idealna propozycja zarówno dla dużej rodziny, jak też.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 zł30 m² 95 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia jasne mieszkanie znajdujące się przy ul. Dywizjonu 'ak Jeleń' - małej uliczce, przecinającej się z ulicą Bluszczańską, na Mokotowie. Lokal o powierzchni ok 30 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł204,23 m² 1 708,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 180 m²

Wyłącznie w biurze Kaczmarek Nieruchomości! Na sprzedaż budynek mieszkalny położony w Marklowicach Wodzisławskich przy ul. Karola Szymanowskiego 15. Budowa domu rozpoczęta w latach.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²27,60 m² 1 656 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji Osoba prowadząca Rafał   Do wynajęcia biura o pow. ok 28 m2 , jeden pokój , w nowoczesnym biurowcu na Powiślu w rejonie Mostu.

Szczegóły ogłoszenia

73 000 zł10 300 m² 7,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro kmt nieruchomości z Kazimierzy Wielkiej przedstawia ofertę sprzedaży działki rolnej, w miejscowości Bejsce, województwo świętokrzyskie. Numer działki w Centralnej Ewidencji 283.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 000 zł90 m² 7 322,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:429 m²

Oferta w biurze prospace Marzysz o przestronnym, energooszczędnym domu, w którym od pierwszego kroku poczujesz komfort i świeże powietrze? Ten nowy dom w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł1 494 m² 937,08 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 762 m²

Założenia sprzedaży Warunkiem sprzedaży nieruchomości jest ustanowienie Ograniczonego Prawa Rzeczowego na rzecz operatora gsm dla infrastruktury technicznej dotyczącej: powierzchni 532,48 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł63,90 m² 1 721,44 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Ofertą sprzedaży jest bardzo atrakcyjny dom w zabudowie bliźniaczej położony w okolicy Drawska Pomorskiego - miejscowość Łabędzie. Dom mieszkalny o powierzchni użytkowej 44,6 m2.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł33,19 m² 7 803,56 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka po generalnym remoncie - Flisy, bydgoszcz Na sprzedaż kawalerka o powierzchni całkowitej 33,19 m , z czego powierzchnia użytkowa wynosi 26,78 m , zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł900 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

*idealne aby ulokować swoje oszczędności*wydane wz* ***do ceny należy doliczyć 23% podatku vat*** Położona wśród pól i łąk działka, jest idealnym miejscem dla osób ceniących ciszę,.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł114 m² 61,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Dom w zabudowie szeregowej w Józefosławiu - 4 sypialnie, ogródek, gotowy do wynajmu od zaraz Lokalizacja: nieruchomość położona jest przy ul. Saturna w Józefosławiu, na kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

4 220 zł281,15 m² 15,01 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu budynek administracyjno-socjalny w Gnieźnie przy ul. Kolejowej o pow. 281,15 m2 z przeznaczeniem na.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł71,40 m² 8 249,30 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szukasz nieruchomości w spokojnym, zielonym otoczeniu, z dobrym dostępem do infrastruktury i sąsiednich miejscowości? Ta oferta w Chobocie to propozycja dla osób, które cenią.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Rogaszyce,wielkopolskie

900 000 zł261,32 m² 3 444,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:11 319 m²

Luksus expert przedstawia Państwu nieruchomość położoną w miejscowości Rogaszyce, w powiecie ostrzeszowskim, w województwie wielkopolskim. Powierzchnia całkowita to 336,11 mk,.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł750 m² 626,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:2 564 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje udziały w wysokości 23% w kamienicy o powierzchni użytkowej 572,94 m2 (powierzchnia całkowita 750 m2) znajdujący się w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł180 m² 4 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 071 m²

Wolnostojący dom w Słupcy z potencjałem Na sprzedaż przestronny, dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 200 m , wolnostojący, położony w atrakcyjnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

602 692 zł60,90 m² 9 896,42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkania bezczynszowe W stanie deweloperskim Z ogrodem W lubinie! bez prowizji od kupującego! bez podatku pcc 2%! Mam dla Ciebie mieszkania w stanie deweloperskim nowo powstającej.

Szczegóły ogłoszenia

424 000 zł48,10 m² 8 814,97 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie - Olsztyn, ul. Dworcowa 10 Oferuję na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe położone w Olsztynie przy ul. Dworcowej 10, na V piętrze w wieżowcu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

626 500 zł11 394 m² 54,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Nowa, niższa cena! Działka pod zabudowę jednorodzinną, usługową położona w Charbrowie, koło Łeby, przy ulicy Zacisznej, w gminie Wicko, w powiecie lęborskim o powierzchni 11 394.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 zł44 m² 63 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ładne mieszkanie w dobrej lokalizacji. Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie na parterze w kameralnym budynku na sympatycznym osiedlu "olszewskiego" w Pruszczu Gdańskim - kameralne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł43,50 m² 20 667 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opiekunka oferty: sabrina Przybył tel.   pokoje do wykończenia usytuowane na 2. piętrze w budynku z windą w centrum, na nowoczesnym i prestiżowym osiedlu River Point.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł63,12 m² 10 852,34 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe z widokiem na morze I Gdynia | balkon | piwnica | Jednym z kluczowych atutów tego mieszkania jest widok z 7. piętra, obejmujący panoramę Gdyni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł88,33 m² 10 755,12 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1903

Przestronne mieszkanie dla rodziny - 88 m W doskonałej lokalizacji wrocławia | Plac Grunwaldzki To jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 88,33 m zostało zaprezentowane.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Cisowo

Cisowo,zachodniopomorskie