Nieruchomości

240 108 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

795 000 zł176 m² 4 517,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Przedstawiamy ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego położnego w miejscowości Międzybrodzie oddalonej o około 10 km od Sanoka. Budynek gotowy do zamieszkania! Budynek: budynek murowany,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 280 000 zł294,35 m² 14 540,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 224 m²

Tu wszystko jest gotowe. Wybierasz dziś. Jutro zaczynasz wykańczać. Wilanów, zawady - nowoczesny , wolnostojący dom o pow. 294 m2 na działce 1184 m2. : atuty? Gotowy do wykończenia od zaraz - nie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom szeregowy Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

599 000 zł90 m² 6 655,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:148 m²

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Do sprzedaży dom w zabudowie szeregowej w niemczu/jagodowie. Bardzo dobra cena.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł98,22 m² 5 589,49 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przestronne, bezczynszowe dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie bliźniaczej na działce 200m2 w doskonałej lokalizacji w Gronowie. Spokojne miejsce z wieloma dogodnościami i blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 080 000 zł3 000 m² 360 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam Państwu na sprzedaż niezabudowaną nieruchomość gruntową obejmująca działkę nr 100/1 o powierzchni 3000 m2 zlokalizowaną w Mokronosie Dolnym przy ul. Morelowej. Przedmiotowa.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 900 m² 78,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Umowa na wyłączność! Tylko w naszym biurze! Oferuję na sprzedaż działkę pod budowę domu w spokojnej, zielonej miejscowości Nowe Siodło w Mieroszowie. Działka nr 134.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł203 m² 5 812,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 430 m²

Biuro Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży przestronnego domu o powierzchni 203 m , położonego na dużej działce (ok. 1500 m ), idealnego pod inwestycję. Nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Karsko,zachodniopomorskie

149 000 zł1 922 m² 77,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1922 m , położona w miejscowości Karsko, w bezpośrednim sąsiedztwie Barlineckiego Parku Krajobrazowego idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł37,18 m² 17 455,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1961

Informacje ogólne: lokalizacja: warszawa, saska Kępa, ul. Kubańska 8 Metraż: 37,18 m Piętro: 1/3 Rok budowy:1961 Stan prawny: spółdzielczo-własnościowe z księgą wieczystą Cena: 649 000.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament

Kraków,małopolskie

2 015 000 zł103 m² 19 563,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1912

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność przedstawić do sprzedaży piękne mieszkanie w kamienicy z 1912 roku. Kamienicę zaprojektował i wykonał architekt Karol Szpondrowski.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł370 m² 202,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Widokowa działka W agroturystycznej miejscowości zawada lanckorońska koło zakliczyna! Prezentujemy do sprzedaży działkę budowlano rekreacyjną powierzchni 3,5 ara , z pięknym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł34,30 m² 9 766,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie z potencjałem na osobną sypialnię oraz salon z aneksem kuchennym, 34,3 m + balkon 3,4 m , położone w jednej z centralnych i dobrze rozwiniętych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

383 490 zł42,61 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie dostępne i gotowe do nabycia Nowe, słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem w bloku z windą! Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

18,89 zł/m²45 m² 850 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Oferujemy państwu do wynajęcia samodzielny lokal użytkowy ( po byłym sklepie odzieżowym) o łącznej powierzchni użytkowej 45 m składający się z jednego pomieszczenia (w lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

56,81 zł/m²105,62 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal usługowo-biurowy 105,62 m parter | klimatyzacja | parking na 110 aut | 40 min od Warszawy Na wynajem lokal o powierzchni 105,62 m , położony na parterze budynku handlowo-usługowego,.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł864 m² 399,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 864 m - Osieczna, stanisławówka. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Osieczna - Stanisławówka , w spokojnej i dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł66,80 m² 2 529,94 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o łącznej powierzchni 67 m , usytuowane w spokojnej okolicy z bardzo dobrym dojazdem do większych miejscowości. To idealna propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

37,85 zł/m²79 m² 2 990 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal użytkowy położony w spokojnej części Kabat, przy ul. Pod Lipą. To miejsce, które łączy kameralną atmosferę z bardzo dobrą komunikacją i wygodnym dostępem dla.

Szczegóły ogłoszenia

22,48 zł/m²1 051 m² 23 625 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia powierzchnie biurowo-magazynowo-usługowe w zachodniej części Rzeszowa. Powierzchnie idealnie nadają się na hurtownię, biuro, centrum logistyczne, salon sprzedaży, magazyn czy.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł50,80 m² 16 712,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Oferta dostępna wyłącznie w Naszym biurze. Przytulne mieszkanie 2 pokojowe w doskonałej lokalizacji - Gdańsk, zaspa, ul. al. Jana Pawła II 4b. Oferujemy na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł70 m² 5 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:63 000 m²

Do nabycia bardzo atrakcyjnie położona ziemia rolna z siedliskiem Nieruchomość składa się z dwóch działek położonych obok siebie, o łącznej powierzchni 6,3 ha, zlokalizowanych.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł38,50 m² 49,35 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia odświeżone mieszkanie Lublin, ul. Skrzetuskiego Do wynajęcia w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie, położone w Lublinie przy ul. Skrzetuskiego. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²35 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Mokotów/ul. Wałbrzyska 48/wynajem /lokal użytkowy 35 M2 /parter / bezpośrednie wejście / 2 pomieszczenia / wysokość 3,20M / ciche /miejsca parkingowe / doskonała lokalizacja / od zaraz Do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł2 012 m² 596,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Reprezentacyjna rezydencja? To tylko tu. Zaraz przy zielonych płucach Łodzi. 350 m od Rezerwatu Przyrody Las Łagiewnicki może stanąć Twój wymarzony dom. Rozmiar działki pozwolą cieszyć się.

Szczegóły ogłoszenia

87 000 zł1 336 m² 65,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Tylko u nas Kupujący nie płaci podatku pcc 2%. Jeśli szukacie państwo działek Z warunkami zabudowy W miejscowości takiej jak Stajenczynki w gminie Obrowo - zapraszamy! do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

518 100 zł3 454 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Bóbrka, gmina Solina - na sprzedaż działka rolna Na sprzedaż działka rolna o pow. 34,54 ha położona na uboczu w cichym i spokojnym miejscu. W najbliższym otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

408 000 zł67,90 m² 6 008,84 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie trzypokojowe z balkonem o pow.67,9m2 w miejscowości Stepnica,40 min jazdy od Szczecina i 25 min od Goleniowa.Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

321 200 zł1 606 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedania działka budowlana w miejscowości Osowiec znajdująca się blisko ulicy Szkolnej. Działka idealna jako inwestycja. Wokół powstają nowe domy jednorodzinne i bliźniaki. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł150 m² 7 326,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Nieruchomości vip homes prezentują Państwu do sprzedaży fajny dom wolnostojący z 2008 r, posadowiony na dużej i zagospodarowanej działce o pow. 1500 m2 w Staniszowie, zaledwie 5 min.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Ostróda

Ostróda,warmińsko-mazurskie

177 100 zł1 265 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szukasz działki zdala od zgiełku, jednak z szybkim dojazdem do centrum miasta ? Ta oferta jest dla Ciebie! Biuro Nieruchomości komplex oferuje do sprzedaży kompleks dwóch działek o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

629 640 zł58,30 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkania od 53m2 do 64m2 Rzeszów ul. Sikorskiego. 0% prowizji od kupującego. Budynek oddany do użytkowania. Zapraszamy do zapoznania się z nową inwestycją mieszkaniową zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł48 m² 27,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 3 piętrze w niskim, czteropiętrowym bloku na spokojnym osiedlu w Gorzowie Wielkopolskim. Mieszkanie jest jasne.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 zł39 m² 34,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przytulne mieszkanie 2-pokojowe Z balkonem, w układzie niezależnym pomieszczeń. Mieszkanie zlokalizowane jest na IV piętrze niskiego, ocieplonego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Liski

Liski,warmińsko-mazurskie

130 000 zł1 199 m² 108,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o spokojnym życiu blisko natury, z dala od zgiełku miasta? Ta unikatowa działka nr 51/11 o powierzchni 1199 m w malowniczej miejscowości Liski to idealne miejsce na realizację.

Szczegóły ogłoszenia

12 zł/m²187 m² 2 244 zł

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Budynek magazynowo - produkcyjny o powierzchni 187m2 położony na około 12 arowej działce. Składa się z: - dużej hali o powierzchni 187 m2 Przed budynkiem znajduje się duży 700 m2 plac.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł100 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż dom do remontu o powierzchni ok. 100 m , położony w spokojnej wsi, ok.9 km od Legnicy. Nieruchomość z dużym potencjałem aranżacyjnym idealna do stworzenia wymarzonej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

443 610 zł35,06 m² 12 652,88 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do zakupu pięknej kawalerki w zielonej i cichej okolicy a jednocześnie z dobrą komunikacją i dobrym dojazdem do obwodnicy Wrocławia. Mieszkanie idealne pod inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

101,47 zł/m²93,62 m² 9 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:podziemna hala garażowa

Przedstawiam Państwu lokal o powierzchni 93,62 m2 do najmu, znajdujący się na parterze bloku z 2018 roku budowy, przy ul. Światowida, 51a na warszawskiej Białołęce. Lokal jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

67 000 zł2 446 m² 27,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest bardzo ładna, widokowa działka rolna w miejscowości Racławice gmina Biecz województwo Małopolskie o powierzchnie 2446 m2. Działka prosta w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

1 770 000 zł486 m² 3 641,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 227 m²

Budynek mieszkalno-magazynowy o łącznej powierzchni użytkowej 486m2 posadowiony na działce o powierzchni 2227 m2. W budynku usytuowano dwa niezależne mieszkania. Pierwsze mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

565 000 zł94,22 m² 5 996,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż apartament na piętrze z 2 balkonami, 2 miejscami parkingowymi -tarnowskie Góry, opatowice. Nieruchomość o powierzchni 94,22 m2 składa się z: > ustawnego salonu połączonego.