Nieruchomości

240 130 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

190 000 zł1 130 m² 168,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 1130 m , położona w zacisznym zakątku Dolaszewa - tuż przy ścianie drzew, z szybkim dojazdem do Piły. Powierzchnia: 1130 m2.

Szczegóły ogłoszenia

219 500 zł65,50 m² 3 351,15 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Oferta Biura Nieruchomości Nowa Posesja Przytulne mieszkanie o powierzchni 65,5 m położone na parterze w miejscowości Nowe Jankowice, w cichej i spokojnej okolicy, zaledwie 5 km.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Tu zbudujesz swój azyl - dom cało roczny! Sprzedam kwadratową działkę budowlaną o powierzchni 1000 m2w malowniczej Czubajowiżnie, powiat Wołomiński, gm. Poświętne. Media: prąd, woda.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak Kikół

Kikół,kujawsko-pomorskie

550 000 zł195 m² 2 820,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:740 m²

Na sprzedaż: dom w zabudowie bliźniaczej - Kikół, 195 m , 5 pokoi, blisko jeziora, działka 740 m Oferuję dom w zabudowie bliźniaczej znajdujący się w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 800 zł32,77 m² 54,93 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam Cię na prezentację mieszkania do wynajęcia o powierzchni 32,77m2, znajdującego się w kamienicy przy ulicy Spółdzielczej w Jeleniej Górze Lokal znajduje się na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 000 zł108,64 m² 7 179,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Do sprzedania nowoczesny, przestronny dom w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Dojazdów , gm. Kocmyrzów-Luborzyca. Dom o pow. po podłogach 108,64, pow. użytkowej ze strychem 97,85m2.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł10 000 m² 38 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży wyjątkowej nieruchomości składającej się z dwóch działek o nr 38 i 39 - usługowej z częścią leśną i łącznej powierzchni ok. 10000 mkw.! lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

2 155 200 zł10 776 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki rolnej położonej w Gdańsku w dzielnicy Olszynka. Działka płaska o powierzchni 1,0766 ha Nr działki 991/1 i 99/2.

Szczegóły ogłoszenia

546 000 zł52 m² 10 576,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:11 611 m²

Posesja siedliskowa jakiej szukasz. Jeżeli szukasz siedliska z domem, stodołą i dużą działką- przyjedź i zobacz, jeżeli szukasz posesji położonej w pobliżu lasu, rzeki.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł62 m² 27,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Chcesz zamieszkać w stylowym, dwupoziomowym mieszkaniu w świetnej lokalizacji? Prezentujemy klimatyczne mieszkanie przy ul. Beniowskiego, dwupoziomowe, o powierzchni 62 m2, idealne dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

554 400 zł231 m² 2 400 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:230 m²

Joanna trojak Agent prowadzący   Na sprzedaż obiekt przy ul. Jana III Sobieskiego 17 w Bielsku-Białej do generalnego remontu. Budynek mieszkalny z oficyną zbudowany końcem XVIII w.

Szczegóły ogłoszenia

219 030 zł1 043 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa w malowniczej miejscowości Stęszewko, w gminie Pobiedziska - zaledwie 30 minut jazdy od centrum Poznania. Ulokowana na uboczu,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 208 900 zł54,95 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Opis oferty Nowy 3-pokojowy apartament na sprzedaż o powierzchni 54,95 m znajduje się w nowo budowanej inwestycji. Apartamenty w Śródmieściu 1.4 km od centrum Gdańska. Cała.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Lubin

Lubin,dolnośląskie

1 190 000 zł130 m² 9 153,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:855 m²

Sprzedam wolnostojący dom zlokalizowany w Lubinie oś. Krzeczyn Wielki Nieruchomość położona na działce o powierzchni 8,55 ar powierzchnia domu 130 m2 z garażem parter - salon 32m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł128,50 m² 7 774,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Nieruchomość wymagająca małego nakładu finansowego w cenie nie wiele wyższej niż większe mieszkanie. Posiadam na sprzedaż dwupiętrowy dom który znajduję się w zaciszu Siedleckiego.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł4 100 m² 163,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 100 m²

Działka 4100 m + dom + budynki blisko Malbork okazja inwestycyjna Nowa Wieś Malborska sypialnia Malborka, dynamicznie rozwijająca się okolica Na sprzedaż nieruchomość z ogromnym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł58,90 m² 9 932,09 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Planujesz skredytować tę nieruchomość zadzwoń. Spółdzielcze własnościowe mieszkanie 3 pokojowe z balkonem o powierzchni 58,9 m2, położone na 7 piętrze w 8-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł46,73 m² 6 419,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w kamienicy przy ulicy Drewnowskiej 33 w Łodzi. Lokal polożony jest na 1 piętrze .Powierzchnia uzytkowa wynosi 46,73 mkw. mieszkanie składa się z:1 pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

714 000 zł50,89 m² 14 030,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:167 m²

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Nowoczesny skrajny szeregowiec.

Szczegóły ogłoszenia

815 400 zł27,18 m² 30 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Oferujemy na sprzedaż przytulny i funkcjonalny apartament studio, na parterze, o powierzchni 27,18m , idealne zarówno jako inwestycja pod najem krótkoterminowy, jak i komfortowe miejsce do.

Szczegóły ogłoszenia

1 196 000 zł59,80 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Luksusowy apartament W inwestycji pelikan Z prywatnym basenem Poznań - Rataje | Strefa Wellness | Wartostrada | Luksusowe wykończenie | Bezpośrednie sąsiedztwo terenów zielonych Wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł1 233 m² 72,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Masz plany na wybudowanie swojego domu marzeń? Szukasz dużej i ustawnej działki w spokojnej lokalizacji, a jednocześnie z dobrym dojazdem do miasta? Nie szukaj dalej! W ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł21 934 m² 136,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

**super lokalizacja nieruchomość położona kilka km od Białegostoku .** Działka rolno usługowa w sąsiedztwie, której dominuje zabudowa przemysłowa: hale, magazyny, przedsiębiorstwa produkcyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 250 000 zł159,30 m² 7 846,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:700 m²

II etap budowy czterech domów wolnostojących rozpoczęty. Widokowa działka na wzgórzu o ekspozycji słonecznej w sąsiedztwie las. NA aktualnym etapie busowy możliwość działki na której.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł64 m² 11 718,75 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego i nowoczesnego lokalu użytkowego o powierzchni 64m , zlokalizowanego w ścisłym centrum Kielc przy ul. Planty. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł143,12 m² 3 633,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:346 m²

Malinowice, skrajny segment 143 m2 na działce 346 m2. Nowy dom w zabudowie szeregowej na Osiedlu Malinowice II. To skrajny segment, wybudowany w technologii tradycyjnej, ocieplony i kryty.

Szczegóły ogłoszenia

12,97 zł/m²370 m² 4 800 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro Nieruchomościami oferuje do wynajęcia nieruchomość położoną w Częstochowie w dzielnicy Stradom, w okolicy ul. Jagiellońskiej - przestrzeń magazynowo -produkcyjna i biurowo-.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec Kępno

Kępno,wielkopolskie

1 800 000 zł325,20 m² 5 535,06 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:401 m²

Nieruchomość idealna pod inwestycję w samym centrum Kępna Chcesz przenieść firmę do większego budynku znajdującego się w świetnej lokalizacji, a może szukasz nowego miejsca na swój.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł2 700 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę położoną nad jeziorem Duże Korytowo o powierzchni 2700 m2, położoną przy ul. Kościelnej w Korytowie, gmina Choszczno, powiat choszczeński, województwo.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł49,50 m² 28,28 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia | starówka chełmska | ul. Krzywa Na wynajem klimatyczne mieszkanie o powierzchni 45,5 m2, położone w ścisłym centrum Chełm, przy ul. Krzywej - w urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł75 m² 19 333 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:575 m²

Na sprzedaż parterowy dom o pow. 75m2 usytuowany na działce o pow. 575m2 w samym centrum Komorowa. Budynek z lat 50 po remoncie w latach 2018/19. Wymienione okna, hydraulika,.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł2 252 m² 199,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana nr 27/9 o powierzchni 2252 m , położona w miejscowości Strachocin. Ukształtowanie terenu: teren lekko pochyły korzystne nasłonecznienie działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł54,42 m² 34,91 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie | antoniuk | ul. Świętokrzyska | nowe budownictwo Na wynajem funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Antoniuk przy ul. Świętokrzyskiej, w nowoczesnym budynku jaz-bud.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł92,60 m² 8 088,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Kameralny dom z charakterem komfortowa przestrzeń, która naprawdę ma sens | Wymysły, ul. Cytrynowa Nie każdy szuka dużego domu. Coraz częściej liczy się coś innego funkcjonalność, wygoda.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Łęgi

Łęgi,zachodniopomorskie

290 000 zł1 400 m² 207,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o wielkości 1400 m2 w urokliwej miejscowości Łęgi. Działka ma kształt prostokąta i znajduje się w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej. Teren płaski.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

329 000 zł42 m² 7 833,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Dobre Nieruchomości polecają mieszkanie z ogródkiem o powierzchni 41,74 m2, z nowoczesnym remontem i wyposażeniem, znajdującego się na parterze, przy Placu Poznańskim,.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł435 m² 6 436,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 878 m²

Polecam do sprzedaży nietuzinkowy duży dom o powierzchni mieszkalnej 435 m2 z zagospodarowanym poddaszem w bliskiej okolicy Kalisza.Budynek z 2018 roku niepodpiwniczony,zbudowany.

Szczegóły ogłoszenia

379 500 zł800 m² 474,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka budowlana w lesie - Chwaszczyno, ul. Mickiewicza (gm. Żukowo) Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 800 m , położona w malowniczej, leśnej.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy

Poznań,wielkopolskie

44,59 zł/m²111 m² 4 950 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Funkcjonalny lokal użytkowy w korzystnej lokalizacji oraz z dostępem do parkingu. W cenie czynszu najmu wliczone 1 miejsce postojowe dedykowane specjalnie dla Ciebie lub Twojego klienta;.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł182,43 m² 1 918,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w malowniczej miejscowości Kasina Wielka, w gminie Mszana Dolna, powiat limanowski, woj. małopolskie. Nieruchomość usytuowana jest w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł20 000 m² 6 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

**działka rolna W miejscowości mokre**2ha** Zapraszamy Państwa na bezpłatną prezentację działki położonej w miejscowości Mokre. Działka o powierzchni wynoszącej około 2ha posiada.