Nieruchomości

239 839 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

679 000 zł67,72 m² 10 026,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta wyłącznie W naszym biurze! Na sprzedaż mamy przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,72 m2 w prestiżowej lokalizacji przy ulicy Siewnej. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

598 000 zł70,63 m² 8 466,66 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

nieruchomości Lublin* Oferujemy do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane tuż przy Uniwersytecie Przyrodniczym. To doskonała propozycja zarówno dla inwestora, jak i osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 500 000 zł115,92 m² 12 939,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Na sprzedaż nowy segment środkowy w kameralnym ( 8 budynków) osiedlu przy Wale Zawadowskim. Funkcjonalnie zaprojektowany budynek oraz nowoczesne rozwiązania technologiczne zapewnią kmfort.

Szczegóły ogłoszenia

83,33 zł/m²30 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Tylko U nas! Do wynajęcia nowoczesny gabinet w Instytucie Medycyny Estetycznej przy ulicy Zdunów w dzielnicy Borek Falęcki. Lokalizacja: budynek znajduje się w przytulnej, cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 200 000 zł35 000 m² 34,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Agencja nieruchomości Cataleya Estate prezentuje wyjątkową posiadłość. Przepięknie położona działka 12 kilometrów od pola golfowego w Sobieniach Królewskich. Okolica leśna, przeważają lasy.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Sadowie

Sadowie,świętokrzyskie

395 000 zł280 m² 1 410,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:18 827 m²

Master house nieruchomości prezentuje na sprzedaż! działka Z zabudowaniami sadowie, powiat opatowski przy drodze krajowej nr 9 warszawa - rzeszów lokalizacja: miejscowość Sadowie, powiat opatowski.

Szczegóły ogłoszenia

353 160 zł1 962 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjna działka W zachełmiu Przedstawiam Państwu na sprzedaż dużą działkę w Zachełmiu, gmina Podgórzyn. Miejscowość ta jest wspaniałą bazą wypadową dla wędrówek pieszych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł723 m² 774,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecamy na sprzedaż działkę budowlaną dla której wydano wzzit. Nieruchomość zlokalizowana w dzielnicy Podjasnogórskiej o powierzchni 723 mkw. Zgodnie z warunkami zabudowy przeznaczona.

Szczegóły ogłoszenia

307,50 zł/m²8 m² 2 460 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kompleksowy dostęp do profesjonalnej 3-4-osobowej powierzchni biurowej w lokalizacji Regus Equator II *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł46 m² 43,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie 46m2, 3 piętro w niskim bloku na Dębcu. Dwa pokoje (20 i 12m2) otwarta kuchnia, łazienka. Podłogi w pokojach: panele, ściany malowane.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł1 418 m² 133,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł1 032 m² 222 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Mściszewie (gm. Murowana Goślina) - północne obrzeża aglomeracji poznańskiej. Tylko 3 km do Murowanej Gośliny i 20 km do Poznania. Wygodny dojazd do drogi 196 (1 km).

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł258,80 m² 6 143,74 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:-

Dla biura - 0% ager Nieruchomości prezentuje do sprzedaży budynek biurowy o pow. 258m2, położony w centrum Zielonej Góry. Obiekt składa sie z 3 lokali połączonych ze sobą tj.:.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

689 900 zł77,10 m² 8 948,12 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania trzy pokojowego, (obecnie po remoncie 4 pokojowego) zlokalizowanego na oś. Słonecznym w Szczecinie. Mieszkanie położone jest na 12 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł112 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż przestronne dwupoziomowe mieszkanie, ul. Albatrosów 2 w Piasecznie. Przedmiotem oferty jest czteropokojowe mieszkanie zlokalizowane na trzecim i czwartym piętrze budynku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 500 000 zł830 m² 3 012,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:5 080 m²

Katarzyna dziuk Agent prowadzący   *** Wyjątkowa rezydencja z widokiem na góry | Bielsko-Biała Janowice | *** Na sprzedaż rezydencja z klasą wyjątkowy dom położony.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł108,24 m² 4 065,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o pow. 108 m2 z garażem i ogródkiem, położony w Świdwinie przy ul. Armii Krajowej. Nieruchomość zlokalizowana na terenie posesji przy.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł2 695 m² 179,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej o powierzchni 2 695 m , położonej w urokliwej miejscowości Bochotnica z widokiem na wzgórze zamkowe oraz ruiny zamku Esterki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 050 000 zł83,26 m² 12 611 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Rynek pierwotny - mieszkanie gotowe do wprowadzenia I przeniesienia własności Mieszkanie w wysokim standardzie - idealne dla rodziny Na sprzedaż 4-pokojowy apartament o powierzchni 83,26 m,.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł1 150 m² 112,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Urokliwa działka 1150 m Brzeżno Lęborskie powiat Wejherowski Oferujemy atrakcyjne działki budowlane w malowniczym Brzeżnie Lęborskim, idealne miejsce na wymarzony dom! Aby jeszcze bardziej.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł162 m² 4 561,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Dom jednorodzinny wybudowany w 1996 roku, posadowiony na działce o powierzchni ok. 4,5 ara. Budynek wzniesiony z pełnej cegły, ocieplony z żelbetowymi stropami, co zapewnia trwałość.

Szczegóły ogłoszenia

17 €/m²412 m² 7 004 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biura w Śródmieściu Warszawy. Elegancki charakter nadaje budynkowi nowoczesna fasada. Budynek posiada windy. Całodobowa ochrona oraz system monitoringu zapewnia prywatność i bezpieczeństwo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak

Liszki,małopolskie

899 000 zł110 m² 8 173 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:618 m²

Domy w zabudowie bliźniaczej z dużymi ogrodami ul. Św. Jana Pawła II w Liszkach koło Krakowa. Marzysz o własnym domu, w którym masz przestrzeń, ciszę i ogród tylko dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł33 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mamy przyjemność przedstawić ofertę wynajmu dwupokojowego mieszkania na parterze o pow. 33 m2. Nieruchomość usytuowana w samym Centrum Miasta. Parametry nieruchomości Nieruchomość 33 m2.

Szczegóły ogłoszenia

82 000 zł18 200 m² 4,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedaży działki rolne o pow. 1,82 ha w Iwoniczu gmina Iwonicz- zdrój. Nieruchomość składa się z 7 działek o nr 1558; 1559; 1563; 1568/5; 1593; 1594 i 1595. Link dojazdu.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

399 000 zł50 m² 7 980 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Dobre Nieruchomości zapraszają do zakupu funkcjonalnego i jasnego mieszkania o powierzchni 50 m2, zlokalizowanego na 1 piętrze w 4-piętrowym bloku z 1993 roku. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł2 500 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Wyłącznie w ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości: na sprzedaż działka o powierzchni 25 arów z wydanymi warunkami zabudowy na dom jednorodzinny. Lokalizacja: racławówka Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 000 zł700 m² 7 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:22

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu na sprzedaż nieruchomość stanowiącą działki ewidencyjne nr 28/1; 28/2; 28/3; 31/1; 31/2 i 31/3 o łącznej powierzchni 1,0737ha.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł66 m² 7 727,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż zadbane, komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 66 m , położone na 1 piętrze w zadbanym budynku na osiedlu Zabobrze III. To propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł60,60 m² 6 600,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Wyjątkowa oferta Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem Ostrołęka, ul. Goworowska 30 Z przyjemnością prezentuję Państwu komfortowe, niezwykle jasne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł3 366 m² 177,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę o powierzchni 3366 m położoną w malowniczej i spokojnej części, w miejscowości Leszno, powiat kartuski, gmina Kartuzy. Ze względu na metraż.

Szczegóły ogłoszenia

62,50 zł/m²40 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia stylowy lokal w odnowionej kamienicy w centrum miasta Zduńska Wola, w pobliżu Ratusza. Lokal o pow. około 40m2, usytuowane na parterze kamienicy z wejściem.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł137,40 m² 5 277 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 004 m²

Kupujący nie ponosi kosztów prowizji. Z przyjemnością prezentuję dom w miejscowości Stare Czaple (gmina Stężyca woj. Pomorskie) -idealne miejsce dla osób poszukujących spokoju, ciszy oraz.

Szczegóły ogłoszenia

10 500 000 zł45 200 m² 232,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana położona w Nowych Grocholicach gm.Raszyn na obszarze objętym Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, który określa przeznaczenie terenu pod zabudowę mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł300 m² 8 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:960 m²

Dom z pokojami gościnnymi o pow.300 m , położony w Bukowinie Tatrzańskiej na działce o pow. 960m z pięknym widokiem na Tatry. Atrakcyjność lokalizacji zapewniają.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

403 759 zł32,31 m² 12 496,41 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: kamil Bogdanowicz tel:   Otoczenie nieruchomości: mieszkanie w spokojnej, zielonej okolicy z dobrą infrastrukturą i szybkim dojazdem do centrum. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

389 000 zł30,49 m² 12 758,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kawalerka na sprzedaż - Poznań, podolany | ul. Jasielska 7h, lokal A.3.43 (2/4) Pekabex Development JA_SIELSKA. Jeden z najlepiej położonych lokali w całej inwestycji. Mieszkanie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł82,10 m² 19 488,43 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Mam przyjemność zaprezentować wykończone, przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 82,1m2, położone na parterze pięciopiętrowego budynku wybudowanego w 2019 roku, znajdującego się.

Szczegóły ogłoszenia

254 000 zł66 m² 3 848,48 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 66 m2 znajdujące się w Wolbromku. Okna plastikowe. W kuchni płytki, w pokojach panele. Do mieszkania przynależą 3 ogródki, 2 garaże,.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł73,89 m² 3 789,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:900 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. prezentuje ofertę sprzedaży domu wolnostojącego położonego w miejscowości Truskolasy, przy ul. Kamiennej 8a. Nr działki: 1123/1, obręb 0020 Cechy nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn Włochy

Włochy,świętokrzyskie

650 000 zł280 m² 2 321,43 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| na sprzedaż budynek/magazyn o pow. ok. 280 m2 zlokalizowany na działce o pow. 5700m2 w miejscowości Włochy gm. Pińczów. W skład budynku wchodzą pomieszczenia magazynowe.