Nieruchomości

239 861 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

390 096 zł48,16 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

3 pokojowe słoneczne nowe mieszkanie z windą w Ciechocinku Nowa inwestycja - zakończenie budowy I kwartał 2025r. / przekazanie kluczy maj 2025r. Budynek z windą, położony.

Szczegóły ogłoszenia

149 900 zł943 m² 158,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż działkę budowlaną nr 177/5 w Cieszowie ( 5 km od Świebodzic ) z pięknym widokiem na Zamek Książ. Wokół działki zabudowane zabudową jednorodzinną. Świetna lokalizacja wokół.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

20 zł/m²25 m² 500 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Oferta Biura Nieruchomości Natalia Lamkowska - Pomieszczenia magazynowe w doskonałej lokalizacji! Przestrzeń dopasowana do Twoich potrzeb: oferujemy wynajem pomieszczeń magazynowych w hali,.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł29 m² 65,52 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia przytulna kawalerkę zlokalizowaną przy ul. Saperskiej. Mieszkanie znajduje się na nowszym osiedlu, zamkniętym , monitorowanym, budynek z 2017 roku. Kawalerka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

290 000 zł972 m² 298,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Szukasz miejsca pod budowę domu w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie zależy Ci na szybkim dostępie do miasta? Ta działka spełni Twoje oczekiwania. Na sprzedaż działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

13 zł/m²500 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal usługowy , dwupiętrowy W centrum Z własnym parkingiem Oferujemy na wynajem lokal dwupiętrowy, położony w Centrum z własnym parkingiem na kilkanaście samochodów Całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²1 600 m² 80 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Budynek usługowy 1600 m | duży potencjał | Jaśkowa Dolina | Gdańsk Wrzeszcz Przedmiotem oferty jest przestronny obiekt usługowy o łącznej powierzchni około 1600 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

590 960 zł47,54 m² 12 430,80 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne mieszkanie - Gdynia, chwarzno Wiczlino Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,54 m to propozycja dla osób, które chcą połączyć komfort codziennego życia z nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł130 m² 1 923,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:514 m²

Mirostowice Górne, dom 130 m2, 3 pokoje, cena 250 000 zł, sprzedam. Na sprzedaż oferujemy przedwojenny dom o powierzchni 130 m2, położony w malowniczej miejscowości Mirostowice Górne,.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł110,89 m² 31 562,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mamy przyjemność zaprezentować apartament o powierzchni prawie 111 m w inwestycji Rezydencja Rycerska przy ul. Sandomierskiej. Lokalizacja Rezydencja Rycerska to prestiżowa inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł1 000 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Zapraszam do zapoznania się z ofertą malowniczo położonej.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł1 593 m² 106,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko W home park! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1593 m , położona w spokojnej części miejscowości Ślądkowice. Nieruchomość znajduje się przy wewnętrznej drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Koło

Koło,wielkopolskie

950 000 zł1 300 m² 730,77 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 100 m²

Budynek użytkowy na sprzedaż o powierzchni 1300.00 m2. .

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł1 000 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dzień dobry sprzedam działkę budowlaną piękna spokojna okolica nowo powstające osiedle domków jednorodzinnych szczegółowe informacje nr tel   Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł48,25 m² 11 398,96 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

*Zdjęcia należą do właściciela oferty Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 2-pokojowe | Myślenice, ul. 3 maja | 48,25 m | Klimatyzacja | pełna własność z kw Na sprzedaż atrakcyjne,.

Szczegóły ogłoszenia

62,79 zł/m²86 m² 5 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

*** parter Z witryną *** *** centrum *** *** klimatyzacja *** Polecam do wynajmu atrakcyjny lokal usługowy zlokalizowany w nowej kamienicy w Centrum Białegostoku. Budynek w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł2 484 m² 623,99 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:15 140 m²

Na sprzedaż kompleks budynków w Barcianach o łącznej powierzchni użytkowej ok 1900m2, stanowiący gotowe i w pełni wyposażone zaplecze do prowadzenia działalności rolniczej,.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł48 m² 7 479,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie W doskonałej lokalizacji! przestronne mieszkanie balkonem! Oferujemy do sprzedaży przestronne, słoneczne mieszkanie o powierzchni 48 m2 położone na 1 piętrze w bloku 4.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 300 000 zł93,74 m² 35 203,76 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Apartament przy nowoczesnej Marine jachtowej Atuty: własna marina i miejsca cumownicze park krajobrazowy oraz rezerwat przyrody Ptasi Raj i Mewia Łacha w okolicy możliwość dowolnej.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł7 128 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Koniecznie obejrzyj prezentację video! Jeśli poszukujesz dużej działki, w cichej i spokojnej okolicy, pod budowę domu lub siedliska to ta alternatywa jest właśnie dla Ciebie. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł48 m² 52,08 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48m , położone w cichej i spokojnej okolicy na Pradze-Południe, przy ul. Osowskiej. Mieszkanie jest jasne i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł20 600 m² 62,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka zlokalizowana w miejscowości Dargobądz w gminie Wolin, przy obwodnicy S3 z bajecznym widokiem na Zalew Szczeciński. Szukasz atrakcyjnej działki w warunkami zabudowy. Zapraszam.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

940 000 zł150 m² 6 266,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej 150 m2 z garażem i miejscem postojowym oraz ogrodem w Tajęcinie. Bez prowizji | bez pcc opis nieruchomości: - powierzchnia: 162m2 - pow. działki : 400m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

18 000 000 zł30 000 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Państwo Zachęcamy do zakupu działki przemysłowo-usługowej o powierzchni 3 ha, zlokalizowanej przy drodze powiatowej, w odległości 5 minut od węzła autostrady A2 Pruszków oraz.

Szczegóły ogłoszenia

518 000 zł60 m² 8 633,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wszystkie mieszkania w budynkach wielorodzinnych posiadać będą balkony, mieszkania na pierwszym piętrze od strony wewnętrznego dziedzińca posiadać będą taras. Każdy budynek wyposażony będzie.

Szczegóły ogłoszenia

519 300 zł1 731 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1731 m , położona w Chrzanowie Małym, w doskonałej lokalizacji. Media: prąd, woda, gaz - w drodze Świetny dojazd: blisko autostrady.

Szczegóły ogłoszenia

226 700 zł10 000 m² 22,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia nowoczesny magazyn o powierzchni 10 000 m, zlokalizowany w Stargardzie, w pobliżu kluczowych.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna

Kwietnik,warmińsko-mazurskie

149 850 zł16 650 m² 9 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka, kwietnik, powiat elbląski, gmina młynary, powierzchnia 16 650 M2. Wgn Nieruchomości oddział w Elblągu przedstawia Państwu działkę w miejscowości Kwietnik, 10zł/m2! Działka nr.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł4 470 m² 31,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Zapraszam do zakupu działki budowlanej w miejscowości Opatów, gmina Opatów, nieopodal Kłobucka. Działka w drugiej linii zabudowy, według miejscowego planu przeznaczona pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

399 999 zł48,80 m² 8 196,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje | 48,8 m | Towarowa | piasta/bojary | klimatyzacja Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,8 m , położone przy ul. Towarowej na pograniczu osiedli Piasta.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł53 m² 73,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie na warszawskim Ursynowie - do najbliższej stacji metra około 900 metrów. Mieszkanie składa się z: - salonu z wyjściem na balkon, - dwóch sypialni, - oddzielnej,.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł102,36 m² 4 386,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:242 m²

NA sprzedaż: funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej Wąbrzeźno, ul. Topolowa Szukasz solidnego domu dla swojej rodziny w spokojnej, a zarazem doskonale skomunikowanej okolicy? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł87 m² 5 229,89 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferuję do sprzedaży nowy, przestronny dwupoziomowy apartament z ogródkiem w Dąbrowie Górniczej przy ulicy Swobodnej. Mieszkanie o powierzchni całkowitej 87m2 (użytkowa 77,5m2) posiada.

Szczegóły ogłoszenia

45,63 zł/m²25,20 m² 1 150 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia lokal o powierzchni 25,5 m , położony w ścisłym centrum Bydgoszczy. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze oficyny w odrestaurowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł171,21 m² 5 548,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 008 m²

Bolek czeka na nowego właściciela! bez podatku pcc I prowizji! Poznaj Bolka - dom z duszą i charakterem, który zagościł w Toporzysku, byś miał blisko zarówno do Torunia, jak.

Szczegóły ogłoszenia

12 800 000 zł811 m² 15 783 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:18

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Prime elite poleca Na sprzedaż budynek dostosowany do działalności placówki medycznej znajdujący się w biznesowej części Mokotowa. Podstawowe informacje: powierzchnia działki 1010m2 Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

781 209 zł78,91 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

0% - kupując nie płacisz prowizji!. Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena może ulec zmianie do czasu dokonania przez Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł184,64 m² 7 040,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:7 219 m²

Nowy dom z dużą działką - Lisów. Idealna inwestycja z możliwością podziału gruntu. Biuro Nieruchomości bmc ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży nowego domu.