Nieruchomości

239 837 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

755 000 zł116,88 m² 6 459,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej (budynek jednorodzinny dwulokalowy) w Skubiance. Każdy lokal o powierzchni 116,88 m2 z przestronną działką 500 m2 do wyłącznego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł121,80 m² 4 096,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:972 m²

Na sprzedaż nowa inwestycja, dom wolnostojący, zakrzew - Kłobuck, ul. Słowackiego. Biuro Nieruchomości bmc z przyjemnością przedstawia ofertę sprzedaży powstającego domu jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

474 982 zł29,23 m² 16 249,81 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Brak prowizji oraz podatku pcc 2%. Nasza usługa jest całkowicie bezpłatna. Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 29,23 m , położone na 2. piętrze nowoczesnego budynku na jednym.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł168,10 m² 4 402,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 483 m²

Nowa niższa cena! Funkcjonalny budynek mieszkalny, jednorodzinny ( możliwość dwóch rodzin), wolnostojący, niepodpiwniczony. Budynek powstał w połowie lat 80 tych XX wieku. Wykonany.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

42 zł/m²45 m² 1 890 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Dowhan-Nieruchomości pośredniczy w wynajmie bardzo atrakcyjnego lokalu w budynku położonym w ścisłym centrum Zielonej Góry, na Palcu Słowiańskim, tuż przy sądzie. Budynek nowy,.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł44,35 m² 6 651,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie dwustronne 3 - pokojowe o powierzchni 44,35 zlokalizowane w centrum Lubina. Układ pomieszczeń: salon z aneksem kuchennym pokój pokój łazienka przedpokój Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

848 667 zł59,05 m² 14 372 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

- bezpośrednio od dewelopera - 0% pcc - 0% prowizji - pracujemy w weekendy Dlaczego warto tu zamieszkać? Słoneczne wnętrza: dzięki dużym przeszkleniom każde mieszkanie jest idealnie doświetlone,.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł200 m² 1 425 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:11 100 m²

Przedstawiam do sprzedaży klimatyczne siedlisko położone na końcu wsi Zofiówka w gminie Gnojno, (woj. świętokrzyskie), idealne miejsce pod stadninę koni, agroturystykę, życie w spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł455,74 m² 3 508,58 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 311 m²

Obiekt usługowy przy ul. Kryształowej w Borowie w gminie Kartuzy, 100m od drogi Gdańsk-Kartuzy. 7km od Żukowa i od Kartuz, 18km od obwodnicy Trójmiasta. Dojazd do posesji drogą.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł65 m² 4 154 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie 66 m2. Blok. Parter. Centrum. Rogoźno. Polecam atrakcyjną ofertę sprzedaży mieszkania: w dobrej cenie przy głównej ulicy na parterze przestronne 3 - pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł97,24 m² 5 656,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:369 m²

Atrakcyjny lokal mieszkalny w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany przy głównej drodze prowadzącej z Dąbcza do Nowej Wsi. Osiedle nowopowstających domów jednorodzinnych znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł1 002 m² 188,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę Budowlaną z aktualnym pozwoleniem na Dom Jednorodzinny z katalogu Archon Projekt domu Dom w zdrojówkach 2 Dane projektu - archon+ To brzmi jak idealna.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł3 328 m² 240,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 3328 m , położona w spokojnej i zielonej okolicy, zaledwie 10 km od centrum Białegostoku. Idealne miejsce dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

640 000 zł88 m² 7 224,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:164 m²

Polecamy nowo wybudowany, dom w stanie deweloperskim z pompą ciepła, fotowoltaiką, ogródkiem i parkingiem- idealne dla osób poszukujących nowoczesnego apartamentu na kameralnym osiedlu do.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł1 343 m² 100,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości Get-House prezentuje atrakcyjną ofertę sprzedaży działki budowlanej położonej w malowniczej miejscowości Witkówek, zaledwie 7 km od Chojnowa, 7 km od zjazdu na autostradę A4.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 249 000 zł117 m² 10 675,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:248 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 117 m , zlokalizowany w Bibicach, na spokojnym osiedlu składającym się z 6 budynków. To idealna propozycja dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł12 400 m² 28,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 1,239 ha (12 390 m2), położona w spokojnej i zielonej miejscowości Pniowe. Nieruchomość objęta jest warunkami zabudowy siedliskowej, co daje.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł1 501 m² 145,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

NA sprzedaż działka O pow. 1501m2 dobrzyca, gm. Szydłowo Tytułem oferty jest atrakcyjnie położona działka z wydanymi warunkami zabudowy. W miejscowości restauracja, lasy, droga rowerowa.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł1 000 m² 360 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1000 m2 w Osowcu koło Grodziska Maz. (na pograniczu Adamowizny) Działka narożna w kształcie prostokąta o wymiarach ok 41 x ok 24,5.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 380 000 zł154,15 m² 8 952,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:212 m²

Oferta bezpośrednio od dewelopera - 0 % prowizji - brak dodatkowych kosztów! Do sprzedania dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej nr 5 w nowo budowanym kompleksie nowoczesnych domów.

Szczegóły ogłoszenia

127 000 zł1 312 m² 96,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka w Czernicy spokój natury, świetna komunikacja i ogromny potencjał. Szukasz miejsca pod budowę domu, które zapewni ciszę, przestrzeń i jednocześnie wygodny dostęp do miasta?.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł270 m² 2 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:703 m²

Damian ponikwia Agent prowadzący   %! Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w Goleszowie, z pięknym widokiem na góry. Sprzedawana jest lewa strona.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł2 391 m² 92,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Teren na wzgórzu z widokiem na góry. Goleszów Puńców do sprzedaży działki budowlane o łącznej powierzchni 2391m2. Usytuowane na wzniesieniu, nachylone w stronę południową,.

Szczegóły ogłoszenia

486 000 zł56,13 m² 8 658,47 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta tylko u nas w biurze. Znakomity lokal usługowy, położony na Ursynowie / Kabaty z bardzo dobrą komnikacją miejską w tym 5 min do stacji metra Kabaty. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²428 m² 21 400 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Serdecznie zapraszam do wynajmu nowoczesnych i komfortowych powierzchni biurowych w odrestaurowanej kamienicy na poznańskim Starym Mieście! Prace remontowe zostały wykonane z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

55,56 zł/m²36 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Mam do wynajęcia lokal o powierzchni o powierzchni 36 m2 na 1 piętrze budynku biurowo-mieszkalnego znajdującego się przy ulicy bocznej od ul. Armii Krajowej w Rzeszowie. Cena za wynajem:.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł65,80 m² 10 471,12 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

NA sprzedaż - doskonałe funkcjonalne, przestrzenne, wygodne mieszkanie - pod wieloma względami. - po pierwsze: - bardzo wygodny metraż: 64,10 m2 powierzchni użytkowej - 2 odrębne, nieprzechodnie pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

748 000 zł18 700 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna z potencjałem 1,87 ha nr działki 218/1 | Góra Świętego Jana | gmina Jodłownik Do sprzedaży oferujemy atrakcyjną działkę o powierzchni 1,87 ha, oznaczoną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 390 000 zł86,44 m² 16 080,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż zupełnie nowe, jasne i ciche mieszkanie w stanie deweloperskim usytuowane na 1 piętrze w 4 piętrowym, nowoczesnym budynku z 2025 r. w znakomitej lokalizacji na Bemowie.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł13 300 m² 12,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka gruntu w miejscowości Stawiszcze gm. Sieradz. Działka o powierzchni 13300m2 w kształcie trapezu, szerokość od drogi 104m. Na działce budynek gospodarczy o pow.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł229 m² 4 344,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:9

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży przestronne mieszkanie 2 poziomowe położone w bloku przy Al. Racławickich. Bardzo dobra lokalizacja niedaleko centrum miasta. Atrakcyjna cena za metr - ok. 4300 zł! Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

3 590 000 zł5 621 m² 638,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Więcej informacji:   Do sprzedania działka o powierzchni 5 600 m2 położona w Nadarzynie, 200 metrów od Lasu Młochowskiego. Działka leżąca przy ulicy asfaltowej, w której.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł2 540 m² 86,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Trzebieszowicach nr 175/45 z wydanym pozwoleniem na budowę (1 5 domów) Wyjątkowa oferta dla inwestora lub osoby poszukującej miejsca pod realizację własnej wizji.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł51,85 m² 19 267 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Apartament 2 pokojowy | zachodnia strona świata | duży taras o pow. 13,5 m2 | dune resort mielno | budynek B Lokal o powierzchni 51,85 m2, na którą składa się przestronny pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł63 m² 126,98 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Klimatyzowany apartament w prestiżowej Rezydencji Wareckiej - kameralne otoczenie w samym sercu Warszawy. Atuty Prestiżowa inwestycja Rezydencja Warecka - zaledwie 28 lokali w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

624 375 zł49 m² 12 742,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie, położone na IV piętrze nowoczesnego budynku w inwestycji przy ul. Rudawskiejna Północy Wrocławia. Lokal pochodzi z rynku pierwotnego, jest oddany do użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

865 000 zł136,20 m² 6 350,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:159 m²

Czteropokojowy dom (środkowy) w zabudowie szeregowej o powierzchni 108 m2 położony w Osielsku. Nieruchomość w stanie deweloperskim, położona na mini osiedlu, składającym się.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł18 m² 23 277,78 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

200m od przystanku, zielona okolica Pełna własność z Księga Wieczystą. Dzień dobry, do sprzedania oferuję świetnie zagospodarowaną kawalerkę o powierzchni 18m2 znajdującą się we.

Szczegóły ogłoszenia

830 400 zł1 384 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 1384 m2 położona w Kołbaskowie. Dla terenu został uchwalony Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego wg którego przewidziana zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna,.

Szczegóły ogłoszenia

19 zł/m²200 m² 3 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nieruchomości Twój Dom oferuje na wynajem powierzchnię magazynowo-biurową w Olkuszu. Budynek o powierzchni ok 200m2 posadowiony na ogrodzonej i oświetlonej działce o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł247,91 m² 5 445,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 203 m²

Firma Derbin Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży nowoczesnego domu parterowego, stanowiącego idealną propozycję dla osób poszukujących komfortowej przestrzeni do.