Nieruchomości

239 986 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

399 000 zł123,16 m² 3 239,69 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 123,16 m , zlokalizowane na piętrze budynku jednorodzinnego przy ul. Garbarskiej w Oświęcimiu, na osiedlu Zasole. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł57,50 m² 21 739,13 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferowana nieruchomość to doskonała okazja inwestycyjna. Całkowita powierzchnia lokalu to 57,5m2 oraz dodatkowo 6,5m2 piwnica. Nieruchomość składa się z 3 niezależnych lokali, każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 944 190 zł84,53 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Dwupoziomowy apartament Z tarasem na dachu I prywatną zielenią - inwestycja aura orłowo Apartament 85 m | Przestronny taras 40 m | Prywatna zieleń | Balkon I Prestiżowa.

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł127,60 m² 6 810,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:339 m²

Komfortowy dom z ogrodem, kominkiem i fotowoltaiką gotowy do zamieszkania! Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej z 2008 roku, usytuowany na zadbanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

250 000 zł1 170 m² 213,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zamieszkaj wśród sosen! Delektuj się zawsze świeżym i czystym powietrzem! To magiczne miejsce znajduje się 30 km od Warszawy. Przedmiotem prezentacji jest bardzo atrakcyjna działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł107,10 m² 1 858,08 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie W laskowie! nowa niższa cena! Zapraszamy Państwa na prezentacje bezczynszowego lokalu mieszkalnego usytuowanego na poziomie parteru w szeregowcu starszego typu, zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł800 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 800 m , położona w urokliwej i cichej miejscowości Gałów, zaledwie ok. 1 km od granic Wrocławia. Najważniejsze informacje:.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł32 m² 13 406,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

2 pokojowe mieszkanie w Ożarowie Maz. o pow. 32 m2, usytuowane na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku z lat 90-tych. Mieszkanie w stanie do remontu. Składa się z salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

57,50 zł/m²59,60 m² 3 427 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy o pow. netto 56,30m 2 i pow. brutto 59,60m 2 położony na parterze w jednym z biurowców w okolicy elektrociepłowni Łęg. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł80,81 m² 4 702,39 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1939

Mieszkanie na sprzedaż Lokalizacja: wambierzyce, ul. Noworudzka Powierzchnia: 80,81 m.kw. Liczba pokoi: 4 Piętro: 0 i 2 z 2 Media: co własne (pellet), woda, prąd Czynsz: 0 zł Cena: 380 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł120 m² 4 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

6 domków wypoczynkowych W radawie - gotowy biznes nad rzeką! na sprzedaż - 6 domków wypoczynkowych Cena: 550 000 zł netto + 23% vat sprzedaż od firmy - możliwość odliczenia vat 6 domków.

Szczegóły ogłoszenia

90 zł/m²93 m² 8 370 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal usługowy do wynajmu, usytuowany na parterze budynku w nowej inwestycji linea. Linea w Gdańsku to nowoczesne, wieloetapowe osiedle składające się z 6 budynków wielorodzinnych oraz 27.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

995 900 zł105,40 m² 9 449 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 007 m²

Przedstawiamy - Oferujemy na sprzedaż nowoczesny Dom parterowy o powierzchni ok 105 m2 w stanie deweloperskim w Bramkach niedaleko Błonia, usytuowany na przestronnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł208,30 m² 4 416,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 924 m²

Do kupienia jednorodzinny dom wolnostojący w stanie surowym, o powierzchni całkowitej 208,3 m w miejscowości Bieniewice. Nieruchomość w stanie surowym zamkniętym. Woda miejska, prąd.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 052 zł108,12 m² 18 036 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Rzestronny apartament premium W sercu poznania Stare Miasto | 3 sypialnie | Dwa balkony 8,53 m + 9,81 m | Concierge, fitness, wellness | Opcja pod klucz lub stan deweloperski | 3-5 min spacerem.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł92 m² 8 250 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż: 4-pokojowe mieszkanie z komórką lokatorską i miejscem postojowym ul. Wieniawskiego, rzeszów (zalesie) Powierzchnia: 92 m | Miejsce parkingowe | Komórka Lokatorska |gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

24,14 zł/m²116 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Przemyśl, do wynajęcia lokal o powierzchni 116 m2 znajdujący się na parterze kamienicy przy ul. Jagiellońskiej. Lokal składa się z dużego pomieszczenia głównego 56 m2 oraz 4 pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

92 500 zł2 011 m² 46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą aktualnych 5 z 10 działek budowlanych w miejscowości Kukowo - zaledwie 4km od Centrum Olecka. W skład nieruchomości wchodzą.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł2 412 m² 118,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: teren płaski w kształcie prostokąta, wydane warunki.

Szczegóły ogłoszenia

101 000 zł3 390 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w gminie Narewka doskonały dojazd a jednocześnie oaza spokoju. Bez problemu można uzyskać pozwolenie na budowę sąsiednie działki zabudowane. Dużo przestrzeni - w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²145 m² 8 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Lokal biurowy o pow. 145 m2 - ul. Karmelicka (okolica ul. Grabowskiego i ul. Kremerowskiej). Lokal znajduje się na drugim piętrze w zadbanej kamienicy przy ul. Karmelickiej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł320 m² 2 809,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:6 277 m²

Na sprzedaż Dom ze stawem blisko Świecia i Grudziądza w Wiąskich Piaskach Powierzchnia domu: 320 m2 Działka ze stawem: 6277 m2 Na Pierwszym poziomie domu mieści się : Salon z jadalnią ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

441 222 zł35,60 m² 12 393,88 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesna kawalerka na poznańskich Winogradach! Szukasz idealnego mieszkania na start lub bezpiecznej inwestycji pod wynajem? Poznaj ofertę w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Poznania!.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł84 m² 29,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Lokalizacja- ścisłe Centrum, serce miasta, w zasięgu wszystkie niezbędne sklepy i usługi. Stylowa kamienica, wejście na domofon, dla lokatorów duże podwórko z miejscami parkingowymi.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł200 m² 2 745 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 666 m²

Na sprzedaż dom w Kramarzówce gmina Pruchnik powiat Jarosławski szukasz przestronnego domu w miejscowości Kramarzówka o powierzchni użytkowej 300 m, położonego na pięknej, ogrodzonej.

Szczegóły ogłoszenia

168 000 zł23,30 m² 7 210,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka z osobnym wejściem - Sztum, ul. Kopernika-Nowa cena 168000zł! Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni 23,3 m , położona na parterze zadbanego, niskiego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł3 388 m² 354,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum prezentuje na sprzedaż atrakcyjną działkę inwestycyjną o powierzchni 3388 m , położoną w prestiżowej i bardzo dobrze skomunikowanej dzielnicy Lisiniec.

Szczegóły ogłoszenia

233 000 zł1 290 m² 180,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedaży Działka Budowlana Lokalizacja: siemianice obok Obornik Śląskich. Powierzchnia: 1290 m Przeznaczenie, media: działka budowlana, media woda, prąd, gaz tuż przy działce Zalety:.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Wierzbno,zachodniopomorskie

71 820 zł513 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka nad Miedwiem. Lokalizacja: wierzbno Powierzchnia :513 m2 Położenie :w kompleksie działek z wspólną drogą wewnętrzną Dojazd :do działek drogą gminną nieutwardzoną.

Szczegóły ogłoszenia

17,66 zł/m²2 265,60 m² 40 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Hala napraw z budynkiem socjalno-warsztatowym, teren, tory i rozjazdy Suwałki ul. Kolejowa. Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie informuje o możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł1 200 m² 195,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu słoneczną działkę budowlaną o powierzchni 1200m2 położoną w Golkowicach w gm. Wieliczka Działka o nieznacznym nachyleniu, prawie płaska z ładnym widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

1 570 000 zł140 m² 11 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 198 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą komfortowego, nowoczesnego domu wolnostojącego z 2019 roku, położonego w spokojnej i zielonej miejscowości Jaktorów. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł180 m² 2 494,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 107 m²

Oferujemy do sprzedania dom położony w Sarnowie gm. Psary. Na sprzedawaną nieruchomość składa się działka o powierzchni 2107 m2 zabudowana domem o powierzchni: użytkowej (mieszkalnej).

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł4 000 m² 3,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna przy granicy warszawy, blisko alei jerozolimskich Działka budowlana o powierzchni 20 100 m2, z Miejscowym Planem Zagospodarowania. Wszystkie media w ulicy. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł14 800 m² 8,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Szukasz bezpiecznej lokaty kapitału, miejsca pod własne siedlisko lub prywatnej strefy relaksu? Ta nieruchomość łączy w sobie imponującą przestrzeń, uroki natury i doskonałe parametry.

Szczegóły ogłoszenia

206 000 zł1 033 m² 199,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 10.33 m , położona w miejscowości Mechnice, przy ul. Limbowej w rozwijającej się okolicy nowej zabudowy jednorodzinnej. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł51,78 m² 8 787,18 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Wyłącznie w Central Office! nowa niższa cena! W ofercie biura Central Office Nieruchomości przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51,78 m2 zlokalizowane przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł60 m² 10 316,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży komfortowego 3 pokojowych mieszkania o powierzchni 60 m 2 , gotowego do wejścia, wykończonego.

Szczegóły ogłoszenia

20 zł/m²313,41 m² 6 268 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w Rzeszowie przy ul. Obszar Kolei 9. Przedmiotem najmu jest budynek.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł118,50 m² 11 729,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:177 m²

otoczenie zieleni / 4 pokoje / 15 minut Grunwald Szeregówka w otoczeniu zieleni, tuż przy ścieżkach spacerowych! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł180 m² 4 722,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 439 m²

Polecamy do zakupu dom jednorodzinny wraz z budynkiem warsztatowow-garażowym z działką o pow. 14,39 ara, położony w miejscowości Osiny. Działka w miejscowym planie.