Nieruchomości

239 975 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

176 000 zł3 020 m² 58,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość położona w Sosnowcu przy ul. Kosynierów o łącznej powierzchni 3020 m , zapisana w księdze wieczystej ka1s/00016388/7 prowadzonej przez Sąd Rejonowy w Sosnowcu,.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł1 450 m² 58,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości homespace prezentuje ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 14.5 ar, położonej w miejscowości Gogołów, gm. Frysztak. Szczegóły oferty: - działka.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł42 m² 15 452,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę - 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m w bardzo dobrej lokalizacji - w bezpośrednim sąsiedztwie Alei 29 listopada. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł3 759 m² 159,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka przemysłowo-usługowa - Suszec, 3759 m , ogrodzona Na sprzedaż działka o powierzchni 3759 m , położona w miejscowości Suszec , z przeznaczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

4 700 000 zł8 322 m² 564,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Świetna lokalizacja na market spożywczy, firmę lub jako teren inwestycyjny pod zupełnie nową zabudowę np. budownictwo mieszkaniowe wielorodzinne. Wygodny dojazd z dwóch stron działki, miejsce na.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł163,89 m² 2 654,22 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość, lokal użytkowy zlokalizowany w dzielnicy Stary Zdrój w Wałbrzychu, doskonale skomunikowany, stanowi idealną inwestycję. Położony na parterze kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł27 m² 16 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Topowa lokalizacja - okolice Placu Grunwaldzkiego i kampusu Politechniki Wrocławskiej Oferta bez prowizji dla kupującego. Na sprzedaż atrakcyjna, umeblowana i wyposażona kawalerka powierzchni 27.

Szczegóły ogłoszenia

50 000 zł1 100 m² 45,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż 4 działki zlokalizowane w Boleminie w gminie Deszczno w powiecie Gorzowskim. Przedmiotem tej oferty jest jedna działka (z czterech) zlokalizowana w Boleminie.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł37 m² 17 567,57 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 37 m , położonego przy ul. Mołdawskiej w warszawskiej dzielnicy Ochota. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

425 485 zł9 895 m² 43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 4 działki budowlane w Nowej Wronie, gm. Joniec. Działki o powierzchni 9895 m2, 9749 m2, 12001 m2 oraz 15001 m2 o kształcie prostokąta (zaznaczone na mapie kolorem zielonym).

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł2 260 m² 880,53 zł/m²

 

Rodzaj budynku:apartamentowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do sprzedaży Zespół Pałacowo-Parkowy położony w Janowie. Nieruchomość zlokalizowana na wzgórzu, w skład której wchodzi zabytkowy pałac o powierzchni 2.260m2, neobarokowa.

Szczegóły ogłoszenia

126 960 zł1 058 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Daniel wieczorkowski Agent prowadzący   Na sprzedaż działka budowlana nr 561/13 - powierzchnia 10,58 arów w Bestwince ul. Pastwiskowa Oferujemy na sprzedaż wydzieloną działkę budowlaną.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł98,53 m² 13 092,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Szukasz spokoju i wytchnienia od miejskiego zgiełku? -to mieszkanie jest dla Ciebie! Polecam przestronne mieszkanie z antresolą o łącznej powierzchni 98 m2 usytuowane na 4. ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

3 398 000 zł331 m² 10 265,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:18 000 m²

Sprzedajemy: "chatę beskidu" - 3 budynki o łącznej powierzchni 331 m2 na działce 1.8 hektara z kortem tenisowym, na górze Chełm, niedaleko Myślenic. Pod lupą: chata Beskidu to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

595 588 zł49,84 m² 11 950 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferujemy nowoczesne mieszkania zlokalizowane w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części Lublin. Inwestycja powstaje w bezpośrednim sąsiedztwie Zalewu Zemborzyckiego oraz.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł962 m² 202,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twój agent nieruchomości Prezentuje na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną, która znajduje się w miejscowości Stobierna (gmina Trzebownisko), zaledwie 18km od centrum miasta Rzeszów.

Szczegóły ogłoszenia

157 000 zł950 m² 165,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: wieś Lubachów- na trasie Świdnica-Zagórze, łatwy i szybki dojazd zarówno do Świdnicy, jak i do Wałbrzycha. Działka na wzgórzu- otoczenie domki jednorodzinne, tereny zielone.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²200 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:14

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia biuro w centrum Pruszcza Gdańskiego - 200 m Atuty: duża powierzchnia - 200 m pod biuro, usługi lub cichą produkcję. 14 funkcjonalnych pokoi na 1. piętrze, część.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem

Osiek,kujawsko-pomorskie

399 000 zł74,67 m² 5 343,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Prezentujemy ofertę nowego mieszkania w ramach nowoczesnej inwestycji deweloperskiej zlokalizowanej w miejscowości Jeziórki (gmina Osiek) - tylko 5 minut od Brodnicy! Osiedle obejmuje łącznie.

Szczegóły ogłoszenia

1 195 000 zł130 m² 9 192,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:584 m²

Oferujemy do sprzedaż nowoczesny, komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 110 m (całkowita ok. 130 m2), położony na kameralnym osiedlu na granicy Koszyc Wielkich.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł6 511 m² 182,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy na sprzedaż atrakcyjną działkę inwestycyjną położoną w Żarach o pow. 6511 m2 w cenie 1 190 000 zł. Infrastruktura umożliwia dostęp do wszystkich mediów. Przy jej granicy.

Szczegóły ogłoszenia

452 500 zł80,20 m² 5 642,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

PM Mieszkanie na ostatnim piętrze z widokiem na park. Prawdziwy penthouse dla rodziny! - 80,2 m2 - 4 ustawne pokoje - mieszkanie na planie prostokąta - daje ogromne możliwości aranżacyjne - brak.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł48,09 m² 7 070,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Prezntujemy Państwu 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na III piętrze w niskim IV piętrowym bloku zlokalizowanym na os. Górczyn w Gorzowie Wielkopolskim. Możliwość zamiany na mniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł79,40 m² 7 544,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:315 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kameralnej inwestycji nowych domów w zabudowie bliźniaczej, z szybkim dojazdem do centrum Legnicy. Idealne miejsce dla osób szukających spokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

414 990 zł4 500 m² 92,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka Z wydanymi warunkami zabudowy. Działka z wydanymi warunkami zabudowy na budynek mieszkalny oraz budynek gospodarczy. Około 40 m szerokości, usytuowana przy drodze powiatowej.

Szczegóły ogłoszenia

529 900 zł1 742 m² 304,19 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:własny parking

Na sprzedaż: pawilon biurowy z dużą działką - doskonała lokalizacja Rybnik, chwałowice ul. Przewozowa, tylko 12 minut od autostrady A1 Opis nieruchomości Przedmiotem sprzedaży jest murowany.

Szczegóły ogłoszenia

4 990 000 zł144 m² 34 652,78 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2016

Doskonały adres na sprzedaż! Na dziewiątym piętrze codzienność zwalnia, a światło i przestrzeń budują naturalny komfort życia. Przemyślana architektura wnętrza oraz panoramiczny widok.

Szczegóły ogłoszenia

119 200 zł800 m² 149 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu naszą nową ofertę 36 atrakcyjnych działek budowlanych, zlokalizowanych w malowniczym Niestkowie, w niewielkiej odległości od brzegu morza. Zaledwie 5 minut drogi od.

Szczegóły ogłoszenia

1 279 837 zł116,37 m² 10 998 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży Apartament składający się z jednego 2- pokojowego mieszkania oraz dwóch kawalerek o łącznej powierzchni 116,37 m2 w nowoczesnej i prestiżowej inwestycji na.

Szczegóły ogłoszenia

2 396 000 zł4 891 m² 489,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

6 działek z pozwoleniem na budowę budynku usługowego z częścią rehabilitacyjną o 3 kondygnacjach. 0% prowizji od Kupującego! Budynek w projekcie ma powierzchnię zabudowy 1080 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

6 zł/m²500 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w Krakowie przy ul. Łowińskiego 2. Przedmiotem najmu jest teren.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

505 680 zł58,80 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia I wydania od czerwiec / lipiec 2026r Słoneczne i nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami w bloku z windą na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 268 400 zł151 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2026

Inwestycja obejmuje 2 etapy, składające się z budynków w zabudowie szeregowej, zaprojektowanych tak, aby zapewnić mieszkańcom maksymalny komfort życia. Dostępne są 3 typy mieszkań -.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł155 m² 45,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:430 m²

Do wynajęcia dom w zabudowie bliźniaczej na zamkniętym osiedlu o powierzchni użytkowej ok. 110 m2 w Zielonkach! We speak English budynek I lokalizacja: dom: z 2021 r.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł43,03 m² 26 725,54 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferta sprzedaży 2-pokojowego apartamentu z balkonem oraz widokiem na morze o powierzchni 43,03 m2 w Najlepszej lokalizacji w Międzyzdrojach, przy samej promenadzie w apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł123,16 m² 3 239,69 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 123,16 m , zlokalizowane na piętrze budynku jednorodzinnego przy ul. Garbarskiej w Oświęcimiu, na osiedlu Zasole. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł57,50 m² 21 739,13 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferowana nieruchomość to doskonała okazja inwestycyjna. Całkowita powierzchnia lokalu to 57,5m2 oraz dodatkowo 6,5m2 piwnica. Nieruchomość składa się z 3 niezależnych lokali, każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 944 190 zł84,53 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Dwupoziomowy apartament Z tarasem na dachu I prywatną zielenią - inwestycja aura orłowo Apartament 85 m | Przestronny taras 40 m | Prywatna zieleń | Balkon I Prestiżowa.

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł127,60 m² 6 810,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:339 m²

Komfortowy dom z ogrodem, kominkiem i fotowoltaiką gotowy do zamieszkania! Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej z 2008 roku, usytuowany na zadbanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 170 m² 213,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zamieszkaj wśród sosen! Delektuj się zawsze świeżym i czystym powietrzem! To magiczne miejsce znajduje się 30 km od Warszawy. Przedmiotem prezentacji jest bardzo atrakcyjna działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł107,10 m² 1 858,08 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie W laskowie! nowa niższa cena! Zapraszamy Państwa na prezentacje bezczynszowego lokalu mieszkalnego usytuowanego na poziomie parteru w szeregowcu starszego typu, zlokalizowanego.