Nieruchomości

239 986 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

829 000 zł160 m² 5 181,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

! dom wolnostojący Z niskimi opłatami! 10 min od bydgoszczy! atuty: - panele fotowoltaiczne! - niskie koszty utrzymania! - budynek z poddaszem użytkowym! - 10 min do Bydgoszczy! charakterystyka:.

Szczegóły ogłoszenia

4 490 000 zł448 m² 10 022,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:405 m²

NA sprzedaż dom W zabudowie bliźniaczej, w którym znajdują się 4 mieszkania Z odrębnymi księgami wieczystymi! dodatkowo pokoje na poddaszu, na kondygnacji piwnicznej oraz W budynku.

Szczegóły ogłoszenia

145 500 zł1 026 m² 141,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta tylko U nas! Na sprzedaż działka położona przy ulicy Strusiej w Chełmnie. Nieruchomość o powierzchni 1026 m2. Działka objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł3 500 m² 114 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane W różankach! Zapraszamy Państwa na prezentację działek budowlanych w miejscowości Różanki w gminie Kłodawa. Działki budowlane w malowniczym położeniu przy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

359 000 zł67 m² 5 358,21 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Oferujemy na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie na ulicy Świdnickiej w Świebodzicach. Mieszkanie po kapitalnym remoncie. Ogrzewanie co gazowe. Woda podgrzewana piecem gazowym. Budynek po.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł203 m² 5 660,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 902 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w malowniczej okolicy, otulony lasem. Przedstawiamy ofertę sprzedaży nowoczesnego domu jednorodzinnego, zaprojektowanego z myślą o komforcie.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł915 m² 163,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana zlokalizowana w miejscowości Sieciechowice gm. Iwanowice o pow. 9,15 ara. Działka płaska, położona w I linii zabudowy, w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

846 000 zł86,25 m² 9 808,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Mieszkanie z dużym ogrodem Przedstawiam nowe mieszkanie bezpośrednio od dewelopera,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

882 244 zł75,47 m² 11 690 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Opiekun oferty: łukasz Szajkowski tel.   Otoczenie nieruchomości: inwestycja charakteryzuje się szybkim połączeniem z centrum miasta oraz dostępem do bogatego zaplecza.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł200 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 087 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący , 4 pokojowy z dużym ogrodem w urokliwym miejscu nieopodal Stawu Górnego w miejscowości Działki Suskowolskie. Dom 1 piętrowy z tarasem, podpiwniczony. -.

Szczegóły ogłoszenia

17 zł/m²1 459 m² 25 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Salon samochodowy z serwisem | 1,46 ha | sse Suwałki Suwałki, ul. Wojska Polskiego 110D Na wynajem atrakcyjna nieruchomość komercyjna - zespół działek o łącznej powierzchni 1,4663 ha,.

Szczegóły ogłoszenia

20,51 zł/m²39 m² 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu lokal użytkowy o powierzchni 39m2 na wynajem, zlokalizowany w Wadowicach przy placu Kościuszki. Dodatkowe informacje: - lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł2 100 m² 618,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka budowlana z całorocznym domem rekreacyjnym i pięknym widokiem - Kryspinów, okolice Krakowa! - Lokalizacja: kryspinów, gmina Liszki (ok. 12 km od centrum Krakowa) -.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, Rynek

Wrocław,dolnośląskie

50 zł/m²850 m² 42 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia przestronny lokal o powierzchni 850 m w świetnej lokalizacji bezpośrednio przy Rynku, z wejściem od ulicy i doskonałą widocznością. Poprzednio mieścił się tu bank,.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł46,79 m² 7 031,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż jasne i ustawne mieszkanie o powierzchni 46,79 m , zlokalizowane w Katowicach na Brynowie przy ul. Gallusa. Lokal znajduje się na 2. piętrze w 4-piętrowym budynku po.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 593 m² 124,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka 1593m2 nr 55/15w Dusznikach-Zdroju przy samym lesie, z wyjątkowym widokiem! nieruchomość: mamy ogromną przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

49 zł/m²42 m² 2 058 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Powierzchnia biurowa w nowoczesnym budynku - Kraków Południe - powierzchnia 42 m - do wynajęcia również 26,70 m, 44,60 m, 114,80 m, 388 m - wysokiej klasy budynek biurowo - usługowy -.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł150 m² 6 533,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:927 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący z dużą działką i zabudowaniami gospodarczymi Oferuję na sprzedaż dom wolnostojący z lat 70-tych o powierzchni ok. 150 m, położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł222 m² 1 486,49 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż magazyny handlowo-usługowe | Głogów, aleja Wolności Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży magazynów handlowo-usługowych położonych w Głogowie. Obiekty można.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 000 zł432 m² 13 657,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:629 m²

Solidny, okazały, wzniesiony z cegły w latach trzydziestych ubiegłego wieku. Pierwotnie dom funkcjonował jako niezależne mieszkania. Funkcja ta została zmieniona gdy dom został wyremontowany.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł47 m² 13 191,49 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie 3-pokojowe w zadbanym bloku z windą oraz ogrzewaniem miejskim na Krzykach we Wrocławiu. 47m2 to powierzchnia użytkowa, dodatkowo balkon/loggia 3,5m2, w sumie 50,5m2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

87,07 zł/m²29,40 m² 2 560 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia funkcjonalny lokal użytkowy o powierzchni 29,4 m , położony w centrum Krakowa! Opis: - niski parter - lokal po remoncie - osobna kuchnia - łazienka w dobrym standardzie -.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł150 m² 4 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Na Sprzedaż Dom Wolnostojący w Kielnarowej Cena: 720 000 zł Lokalizacja: kielnarowa, woj. podkarpackie Powierzchnia domu: 150 m Powierzchnia działki: 15 arów Opis nieruchomości: oferujemy na.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²62 m² 3 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Biuro Nieruchomości Podkarpacie ma przyjemność przedstawić Państwu do wynajęcia, przestronny i funkcjonalny lokal biurowo - usługowy o powierzchni 62 m , zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł151,40 m² 16 182,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Sprzedam Lokal - z najemcą we Wrocławiu. Roi 7% Lokal o powierzchni 151,40m2. Czynsz netto z umowy najmu: 15 203zł/ netto Cena 2 450 000 zł netto. Nowa umowa najmu zawarta w 2024r. na.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł48,80 m² 7 766,39 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Słupsk, os. Niepodległości, ul. Romera 48,8 m | 2 pokoje | 2 piętro | duży balkon typu loggia Szukasz mieszkania, które będzie wygodne do życia od pierwszego dnia, dobrze skomunikowane i bez.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł3 000 m² 1 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do wynajęcia działka o powierzchni około 30 ar pod działalność gospodarczą położona w Przegini Duchownej. Idealna nieruchomość pod m in. Parking, komis samochodowy, gastronomie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

512 050 zł49 m² 10 450 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Promocja! przestronne 3 pokoje na zielonym osiedlu Osiedle składające się z 4 budynków wielorodzinnych, które harmonijnie wpisują się w otaczającą zieleń i charakteryzują się.

Szczegóły ogłoszenia

Domek letniskowy

Rusinowo,zachodniopomorskie

229 000 zł35 m² 6 542,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:306 m²

Na sprzedaż: domek letniskowy w Rusinowie - 1,5 km od morza Lokalizacja: miejscowość Rusinowo położona jest pomiędzy popularnymi nadmorskimi letniskami - Wiciem a Jarosławcem -.

Szczegóły ogłoszenia

169 220 zł1 658 m² 102 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Twoje miejsce nad jeziorem czeka! Działka 1658 m Załęże, woj. zachodniopomorskie, jezioro Sitno Marzysz o własnym domku nad jeziorem? Ta oferta jest dla Ciebie! Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

88 000 zł1 600 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki rolnej, znajdującej się w gminie Zapolice Wygiełzów Świetny teren na budowę domu, powiększenie lub założenie gospodarstwa rolnego, cisza spokój d ookoła.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 000 zł6 000 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przepiękna działka o powierzchni 6000m2 (ostatnia na reprezentacyjnym miejscu) Poznań Strzeszyn Z pozwoleniem na budowę Nieruchomośc - ostatnia działka w niepowtarzalnej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł62 m² 5 645,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 216 m²

Marzysz o własnym domu z dala od zgiełku w cichej i spokojnej okolicy ? Właśnie znalazłeś taką nieruchomość Nieruchomość położona w miejscowości Borsuki na terenie Parku.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł36,52 m² 18 893,76 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Ostatnie mieszkania na osiedlu Aleja Południowa - jedyne takie osiedle mieszkaniowe w Dźwirzynie! Główne atuty nieruchomości: w pełni wykończone I umeblowane znakomita lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

38 zł/m²146,62 m² 5 572 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia ofertę wynajmu lokalu na I piętrze budynku dworca Wrocław Świebodzki. Lokal składa się z 9 pomieszczeń, w tym.

Szczegóły ogłoszenia

36 619 zł2 160,43 m² 16,95 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Bielsko-biała hala wysokiego składowania teren przemysłowy Proponuję do wynajęcia halę o powierzchni 2160,43m 2 położoną na terenie zamkniętego kompleksu produkcyjnego. Obiekt składa się.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł1 940 m² 56,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Krępa, działka budowlana, 19,4 a, sprzedam, 109 000 zł. Oferujemy działkę budowlaną w miejscowości Krępa w gminie Przemków, położoną na terenie Przemkowskiego Parku Krajobrazowego,.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 000 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1000 m2 (26m x 38m) położona na Jurze Krakowsko Częstochowskiej w Zdowie gm. Włodowice. Działka znajduje się w sąsiedztwie lasu.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł74,40 m² 8 064,52 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

R e Z E R W A C J A .Oferujemy do sprzedaży wyjątkowe mieszkanie położone w uzdrowiskowej części Cieplic w sąsiedztwie Parku Zdrojowego. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Willa Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

1 500 000 zł410 m² 3 658,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 135 m²

Wombat nieruchomości o feruje do sprzedaży, wielopokoleniowy dom o powierzchni całkowitej 410 m w zabudowie bliźniaczej. Budynek posadowiony jest na wydzielonej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł11 250 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna Z projektem I pozwoleniem na budowę 1,1250 ha olecko, ul. Ełcka Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego gruntu inwestycyjnego.