Nieruchomości

239 861 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przytulne, trzypokojowe mieszkanie na terenie zamkniętym. Komfortowo urządzone mieszkanie poddaszowe, dzięki temu po podłodze jest około 55 m2, a opłaty płacimy od 45 m2 za mieszkanie. Dwie.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł1 600 m² 103,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż dwie działki 1100 i 500m2, rozdzielone uroczym strumykiem, działka ma duży potencjał, może być pod domek letniskowy, zabudowę jednorodzinną, lub jako inwestycyjna pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

1 492 500 zł59 700 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| nieruchomość rolna (kilka numerów ewidencyjnych bezpośrednio obok siebie lub po przeciwnych stronach drogi) o pow.5,97 ha w gminie Zakroczym w miejscowości Błogosławie. Nie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

798 735 zł76,07 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Duże mieszkanie 4 pokojowe, trójstronne o powierzchni 76,06m2 z narożnym balkonem o pow. 9,17m2 inwestycja znajduje się we Wrocławiu na zielonym, spokojnym Brochowie - to podzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

10 920 zł420 m² 26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowa zlokalizowana przy ulicy Hutniczej w Gdyni. Parametry hali: -powierzchnia 420m2, w tym pomieszczenie socjalne oraz wc -posadzka przemysłowa -wysokość 5,3 - 6,9.

Szczegóły ogłoszenia

210 900 zł5 700 m² 37 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna z wz o powierzchni 0,57ha, zlokalizowana w miejscowości Łęg Tarnowski, przy ul. Pawęzowskiej, gm. Żabno, pow. tarnowski, woj. Małopolskie. Atuty lokalizacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

848 040 zł45,84 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł96 m² 7 281,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Promocja! domy W cenie 699 000 zł! Milenijne Wzgórze to kompleks nowoczesnych domów w zabudowie bliźniaczej, na szczycie wzgórza w Dobczycach, z pięknym widokiem na okolice oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 800 zł127,40 m² 5 885 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom w pięknym rejonie dla Ciebie. Przedstawiamy Do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 128 m2, usytuowany w malowniczej okolicy Osowca, na przestronnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

36 000 zł300 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam działkę rolną położoną w pasie nadmorskim. Więcej informacji na temat nieruchomości udzielę podczas kontaktu telefonicznego. Opis działki wraz z mapą i dokładnymi.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł55 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie z balkonem | 52 m | Wieniawskiego | Olsza | Apartamentowiec 2014 Do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m , zlokalizowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

69 000 zł10 083 m² 6,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Położenie nieruchomości: obręb Olchówka gmina Narewka, powiat hajnowski, województwo podlaskie. Wieś Olchówka położona jest na skraju Puszczy Białowieskiej. Przedmiotem sprzedaży jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 288 062 zł87,66 m² 14 693,84 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 4 - pokojowy przestronny apartament z pięknym widokiem posadowiony na 8 piętrze w nowo powstałej inwestycji w Gdańsku Letnicy przy ul. Starowiejskiej w inwestycji Horizon.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²50 m² 3 250 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Bardzo atrakcyjny lokal, parter,.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł1 334 m² 1 349,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana! Najważniejsze informacje: powierzchnia działki - 1 334 mkw, mpzp - 6.U, Aktualny projekt rozbiórki, wraz z pozwoleniem na rozbiórkę jest.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Szczecin,zachodniopomorskie

2 599 000 zł420 m² 6 188,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 230 m²

Pogodno, rezydencja 380 m + 1230 m działki klasyk z 1958 r. do generalnego remontu/własnej aranżacji. Szukasz dużej, wolnostojącej bryły w sercu starego Pogodna, z ogromną.

Szczegóły ogłoszenia

92 900 zł600 m² 154,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane z kameralnym zadrzewieniem, 9 minut od Skierniewic. W okolicy nowa zabudowa jednorodzinna. Istnieje możliwość łączenia sąsiednich działek w celu uzyskania jeszcze.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł277,80 m² 4 139,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 609 m²

Prezentujemy Państwu interesującą ofertę sprzedaży domu z dużą działką zlokalizowanego przy ulicy Taborowej, w spokojnej i malowniczej okolicy Widzew Andrzejów. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

2 590 000 zł311 m² 8 328 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 480 m²

Atrakcyjny Dom w Pięknej Okolicy. Dla osób szukających wyjątkowego domu, który stanie się wymarzonym miejscem na ziemi. To Cudowne miejsce relaksu i dodatkowa przestrzeń do podejmowania.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 000 zł10 300 m² 291,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana 3300m2 i rolna 7000m2 w otoczeniu zieleni, lasu oraz innych budynków o niskiej zabudowie, z możliwością podziału. Z asfaltową, gminną drogą dojazdową.

Szczegóły ogłoszenia

1 880 000 zł184,65 m² 10 181,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 380 m²

Drogi Kliencie! Czy pamiętasz, ile razy marzyłeś o tym, że zostawiasz hałaśliwe centrum miasta i zmieniasz adres na taki w oddali od wielkomiejskiego zgiełku? A może masz wizję.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł3 223 m² 899,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w ostatniej możliwej linii zabudowy przed rezerwatem I wisłą! - Wydane warunki zabudowy - W okolicy zabudowa jednorodzinna. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 456 m² 89,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1 456 m , zlokalizowana w miejscowości Opatkowice w bezpośrednim sąsiedztwie Puław. Spokojna, zielona okolica i jednocześnie szybki.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 020 m² 293,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość zlokalizowana w obrębie granic miasta Góra Kalwaria od strony północnej (od strony Piaseczna). Działka położona przy lokalnej/wewnętrznej uliczce odchodzącej od ulicy Leśnej.

Szczegóły ogłoszenia

97 000 zł812 m² 119,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

| na sprzedaż działka o pow. 812 m2 , zlokalizowana w miejscowości Lisów , gmina Morawica. Działka położona się w cichej i spokojnej okolicy, w pobliżu zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

490 000 zł66,51 m² 7 367,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:302 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej w Zwoli Powierzchnia całkowita: 66,51 m (powierzchnia liczona po podłodze) Szczegóły oferty: liczba pokoi: 4 Powierzchnia działki: 302,02 m Cena: 490 000.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł180 m² 3 883,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Okazja! promocyjna cena bez pcc bez prowizji! zakup od dewelopera! wysoki standard wykończenia obejmuje między innymi: - ogrzewanie podłogowe w całym budynku, - rolety elektryczne - brama garażowa.

Szczegóły ogłoszenia

2 390 000 zł6 440 m² 371,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Odkryj wyjątkową okazję inwestycyjną i zamieszkaj w miejscu, które harmonijnie łączy piękno natury z komfortem nowoczesnego domu. Ta niezwykła nieruchomość usytuowana na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy

Toruń,kujawsko-pomorskie

77,03 zł/m²74 m² 5 700 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

!tylko U nas! Biuro Prestige Location ma niezwykłą przyjemność przedstawić Państwu ofertę wynajmu lokalu o powierzchni 74m2 znajdującego się w biurowcu Kościuszko Business Point.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 000 zł3 010,24 m² 3 986,39 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:6 106 m²

Biurowiec jest w ciągłej eksploatacji, obecnie skomercjalizowany w ok. 70% Przedstawiamy ofertę sprzedaży budynku biurowego położonego w Katowicach - Koszutce. W sąsiedztwie obiektu.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł45,60 m² 17 521,93 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie: na sprzedaż ciche, funkcjonalne, ustawne, idealne na inwestycję, 3-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (dzielnica Śródmieście) o powierzchni użytkowej 45,60 m2. W jego skład.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Jędrzejów,świętokrzyskie

755 000 zł270 m² 2 796,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:219 m²

Tylko U nas! oferta na wyłączność! Biuro Nieruchomości Oakestate z przyjemnością prezentuje Państwu piękny dom na sprzedaż usytuowany na ul. Karczewskiego na osiedlu Szansa.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł41 m² 1 707,32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż garaż murowany w Tarnowie, w dzielnicy Mościce. Garaż o powierzchni około 22 m , usytuowany na działce o powierzchni 41 m . Szczegóły oferty: - garaż.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł35 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy państwu do sprzedaży nowy piękny apartament wykończony pod klucz w świeżo odrestaurowanej pięknej kamienicy z 1900 roku, położonej przy spokojnej ulicy Starego Miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 199 000 zł139 m² 8 625,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

*Doskonały projekt, 5 pokoi, garaż w bryle *bez podatku pcc 2%, bez prowizji od Kupującego Zamieszkaj w domu, który powstaje na Twoich oczach i masz realną możliwość i czas na.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł58 m² 12 051,72 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Docenisz prywatność, kameralną zabudowę w okolicy i pełny dostęp do pełnej infrastruktury? Na sprzedaż wyjątkowo jasne, dwustronne mieszkanie (58 m ) przy ul. Dubrownickiej na.

Szczegóły ogłoszenia

71,43 zł/m²210 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż wolnostojący

Uwaga! Do wynajęcia obiekt wolno stojący, parterowy w super lokalizacji o pow.210 m2 Budynek przylega bezpośrednio na długości ponad 100mb do trasy szybkiego ruchu S7. Obiekt ma bezpośredni.

Szczegóły ogłoszenia

2 644 500 zł1 698,50 m² 1 556,96 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 565 m²

Sulechów budynek z potencjałem | Aleja Niepodległości 32 Wyjątkowy budynek z historią i solidną konstrukcją. Położony w samym sercu Sulechowa, naprzeciwko Szpitala przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 399 zł1 100 m² 2,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Concept Biuro Nieruchomości prezentuje działkę usługową, o powierzchni ok. 1100 m2 ze świetną lokalizacją w Brzesku. Idealne miejsce pod działalność handlowo-usługową Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

16,52 zł/m²333 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

KB nieruchomości przedstawia Państwu lokal w ścisłym centrum miasta Radlina przy ul.Korfantego POWIERZCHNIA : lokal handlowo-usługowy 333 mkw położony na piętrze budynku. Powierzchnia składa.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł627 m² 318,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum prezentuje na sprzedaż dużą działkę budowlaną zlokalizowaną w miejscowości Częstochowa - Zawodzie, przy ul. Złotej o powierzchni 627 m . Najważniejsze.