Nieruchomości

240 131 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

535 000 zł69 m² 7 753,62 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Mieszkanie na II piętrze z dużym balkonem. Biuro nieruchomości ab Grand poleca Państwu 69-metrowe mieszkanie na osiedlu Słoneczny Stok przy ulicy Witosa. Nieruchomość znajduje się na wygodnym 2.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł440 m² 6 704,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:24 200 m²

Są nieruchomości, które oferują dach nad głową i są miejsca, które pozwalają spełnić marzenie o przestrzeni, prywatności i życiu blisko natury. Ta wyjątkowa nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 245 000 zł82 m² 15 182,93 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Przestronne, stylowe mieszkanie 82 m z ogrodem ponad 60 m ulica Borowiecka! Oferuję Państwu komfortowe, dwupoziomowe i nowocześnie zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 82 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom

Solec,mazowieckie

890 000 zł117,20 m² 7 594 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:352 m²

890 000 zł | sprzedaż | dom | 117 m2 | solec | gmina góra kalwaria rezerwacja! oferta bez podatku pcc! nie pobieramy prowizji od kupującego! wygodne domy pod warszawą! kameralne osiedle! Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

510 000 zł140 m² 3 642,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:828 m²

Na sprzedaż dom - Witkowo, woj. zachodniopomorskie Prezentujemy dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 142 m2 użytkowej 125 m2, położony na działce o powierzchni 828 m2. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

42,94 zł/m²104,80 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

DO wynajęcia Lokal usługowo-handlowy o pow. 104,8 m2 ul. Żeglarska 7 Lokal zlokalizowany na parterze budynku przy Pasażu Portowym prowadzącym do jeziora Niegocin i Plaży Miejskiej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł280 m² 8 928,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:756 m²

Piękny, funkcjonalny , wolnostojący dom z garażem 2- stanowiskowym na Czyżkówku w otoczeniu lasów i rzeki. Nowoczesna, zarazem ponadczasowa architektura domu stwarza przyjazne wrażenie.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł3 900 m² 48,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferuję Państwu na sprzedaż działkę gruntu o powierzchni 3900 m2, położoną w miejscowości Syberia (województwo łódzkie, powiat brzeziński, gmina Brzeziny), obręb ewidencyjny 0025.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł51 m² 47,06 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

M i E S Z K A N I E Przemyślane i funkcjonalne mieszkanie na Grunwaldzie wyróżnia się bardzo dobrym układem, który zapewnia wygodę codziennego użytkowania i wyraźny.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł1 303 m² 106,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana osiedle poznańskie | prąd + woda na działce lokalizacja: na sprzedaż działka o powierzchni 1303 m położona w miejscowości Osiedle Poznańskie, gmina Deszczno zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł26,70 m² 26 217,23 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Najważniejsze atuty: - kameralny budynek w otoczeniu zieleni i lasów - idealny na second home lub mieszkanie inwestycyjne na wynajem - przynależny taras i ogród - Kameralna okolica,.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł64 m² 7 421,88 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje | 64 m | duży balkon | Os. Karpackie | widokowe piętro Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 64 m , zlokalizowane na 9 piętrze w zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł63,56 m² 10 698,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Bardzo ładne mieszkanie na parterze niskiego bloku w Płoni. Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu, czyli istnieje szybka możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

2 390 000 zł50 653 m² 47,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Inwestycja w Teren pod Osiedle Domków Letniskowych w Dziwiszowie **na sprzedaż** Oferujemy wyjątkowy teren inwestycyjny o powierzchni **50,653 ha** zlokalizowany w malowniczym.

Szczegóły ogłoszenia

948 900 zł62,67 m² 15 141,22 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż | 3-pokojowy apartament z balkonem i antresolą | ul. Balzaka 6t, wrocław Na sprzedaż komfortowy apartament o powierzchni 62,67 m , położony na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł325 m² 2 769,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 735 m²

Oferta wyłącznie w naszym biurze, nie szukaj dalej. Wyobraź sobie poranek z filiżanką kawy na tarasie z widokiem na prywatny las. Miejsce, gdzie codzienność staje się luksusem,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

962 280 zł71,28 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wyłącznie w ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości- najbardziej topowa lokalizacja w Rzeszowie! Wyjątkowy, dwustronny apartament w centrum miasta. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 000 zł105 m² 32 380,95 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Prezentujemy unikatowy apartament o powierzchni 105 m , usytuowany na najwyższym piętrze prestiżowej inwestycji Moja Wola przy ul. Jana Kazimierza. Budynek z recepcją i całodobową.

Szczegóły ogłoszenia

40 000 zł1 250 m² 32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na wynajem hala z kontrolą i regulacją parametrów chłodni i mroźni - obiekt chłodniczy , mroźnia, magazyn o powierzchni 1250 m2 (w tym powierzchnia socjalno-biurowa).

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł30 000 m² 12 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dwie działki rolne połączone ce sobą o łącznej pow. 3 ha znajdujące przy drodze asfaltowej w m. Jasieniec Solecki gm. Zwoleń pow. zwoleński Działka -powierzchnia 30000 m2 -kształt.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

270 000 zł25,50 m² 10 588,24 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam mieszkanie w nowym budownictwie w Centrum Bydgoszczy. Bezpośrednio od dewelopera Mieszkanie znajduje się na parterze, składa się z salonu z aneksem , sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł46 m² 11 282,61 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Polecamy do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 45,75 m2 zlokalizowane na os. Na Skarpie, dz. Nowa Huta. Bardzo ustawne, kwadratowe 2 pokoje (18,30 m2, 10,70 m2), duża, jasna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł64,50 m² 85,27 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, 3 pokojowe mieszkanie, ciche, w prestiżowej lokalizacji. Rozkład mieszkania : mieszkanie jednostronne, okna skierowane na południe - salon 22 m połączony z kuchnią 5 m -.

Szczegóły ogłoszenia

955 000 zł1 922 m² 496,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka na terenie objętym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego leśna z prawem odlesienia pod zabudowę 20% powierzchni. Działka narożna, ogrodzona, media w ulicy. Cicha spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Promnice

Promnice,wielkopolskie

899 000 zł180 m² 4 994,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:180 m²

Biuro nieruchomości jxprojekt poleca do sprzedaży: szeregowiec w podpoznańskich Promnicach wybudowany po 2000 roku. Nieruchomość położona na terenie osiedla domków jednorodzinnych, wśród.

Szczegóły ogłoszenia

2 099 000 zł11 900 m² 176,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Grunt inwestycyjny przy skrzyżowaniu dróg a1/a2/s14 homfi ma przyjemność przedstawić wyjątkową nieruchomość inwestycyjną w sąsiedztwie zjazdu z autostrady A2, drogi ekspresowej S14 przy.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł44 m² 56,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 44 m2 usytuowane na 1 piętrze nowoczesnego apartamentowca z windą oddanego do użytku w 2024 roku zlokalizowanego przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 170 000 zł85,20 m² 13 732,39 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 85,2 m , położone na 3. piętrze w zadbanym bloku przy ul. Żabińskiego 2 na Ursynowie. Mieszkanie do odświeżenia/remontu.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 955 m² 92,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka położona w Gilowicach, w powiecie żywieckim, przy ul. Siedlakówka. Największym atutem nieruchomości jest bardzo dobry poziom przygotowania technicznego.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł26,70 m² 22 434,46 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 26,7 m , położone w ścisłym centrum Warszawy przy ul. Granicznej. Lokal znajduje się na 13. piętrze, dzięki czemu oferuje przyjemny widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

9 500 000 zł1 752 m² 5 422,37 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:442 m²

: krótko Jeśli szukasz dla siebie kamienicy do kupienia i jednocześnie miejsca do prowadzenia działalności gospodarczej to zachęcam do zapoznania się z poniższą ofertą. Tak wyjątkowych.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł40 m² 55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

M-3 do wynajęcia na Osiedlu Leśnym od zaraz. Mieszkanie po kapitalnym remoncie cale wyposażenie nowe na gwarancji. Mieszkanie praktycznie nowe dla pierwszego klienta. Mieszkanie składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł38 m² 76,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia świeżo oddane, nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją, tarasem i dostępem do strefy udogodnień dla mieszkańców, położone przy ul. Mogilskiej 130.

Szczegóły ogłoszenia

989 000 zł55,08 m² 17 955,70 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Słoneczne 3 pokoje | Nowa Letnica | wysoki standard | balkon | 2 miejsca w hali To coś więcej niż mieszkanie To przestrzeń, w której naprawdę dobrze się żyje - jasna, funkcjonalna.

Szczegóły ogłoszenia

714 000 zł49,30 m² 14 482,76 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Okolica: doskonały punkt. Budynek stoi w samym środku osiedla. Tuż obok znajduje się duży sklep, wkoło liczne usługi, szkoły, przedszkola. Do awf około 1 km, podobna odległość dzieli nas od.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Koszalin,zachodniopomorskie

624 000 zł90,60 m² 6 887,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Koszalin - ul. Jana z Kolna | 90,6 m2 | 624 000 zł Gotowe na jutro - wprowadzasz się i żyjesz! Dzień dobry w kuchni z oknem, wieczory na jednym z dwóch balkonów, dzieci.

Szczegóły ogłoszenia

102 952 zł1 514 m² 68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1514 m położoną w miejscowości Lnianek, tuż koło Lniana, w powiecie świeckim, woj. kujawsko - pomorskie. Działka posiada.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł310 m² 3 064,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:4 700 m²

Na sprzedaż siedlisko z ogromnym potencjałem inwestycyjnym na Mazurach! Wyjątkowa lokalizacja: otoczona jeziorami wieś Stare Kiełbonki. Oferujemy wyjątkową nieruchomość o powierzchni 309.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł1 500 m² 416,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| wyjątkowa działka budowlana niecałe 300 m od Kampinoskiego Parku Narodowego tylko U nas! Z przyjemnością oferujemy unikalną działkę budowlaną położoną w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł130 m² 1 684,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż nieruchomość zabudowana domem jednorodzinnym o powierzchni około 130 m , położona na działce o powierzchni około.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł134,76 m² 6 530,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5