Nieruchomości

240 082 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

40 zł/m²272 m² 10 880 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:-

Polecam do wynajęcia lokal biurowy przy ul. Ziębickiej w Poznaniu (grunwald). Możliwość korzystania z: -kuchnia z jadalnią (meble kuchenne ze sprzętem agd- lodówka, zlew, czajnik,.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł863 m² 312,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam do kupna działkę budowlaną ok 863 m2, w Paczkowie, gm. Swarzędz (możliwość zakupu w pakiecie dodatkowo 3 działek). Działka ostatnia w linii, za nią pole. Kształt prostokąta,.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł1 500 m² 279,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni ok. 1500 m , położona w Drzonku, w bezpośrednim sąsiedztwie jeziora Grzymisławskiego. Jest to unikatowa oferta działka posiada realny,.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł5 861 m² 110,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferuję Państwu wyjątkową działkę o powierzchni 0,5861 ha, położoną w malowniczym Chromcu. To miejsce, gdzie cisza i spokój łączą się z bliskością natury. Chromiec -.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

233 800 zł668 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działki budowlane z mpzp Lidzbark Warmiński, ul. Leśna/ ul. Spacerowa (obręb 11). Sprzedaż na pełną fakturę vat 23%. Cena w ogłoszeniu to kwota brutto. Kupujący zwolniony.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł1 040 m² 1 250 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:2 521 m²

Budynek na terenie przemysłowym (wg mpzp), w solidnej konstrukcji stalowej, możliwość adaptacji na potrzeby produkcyjne i magazynowe na 3 kondygnacjach. Położenie bezpośrednio przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 000 zł42 700 m² 88,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka Gruntowa w Świetnej Lokalizacji - zobacz film Zobacz Film Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę gruntową o powierzchni 42 700 m2 położoną w świetnej lokalizacji na.

Szczegóły ogłoszenia

553 947 zł69,33 m² 7 990 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Komfortowe, nowe mieszkanie 69,33m 2 z 2 balkonami w Ciechocinku - istnieje możliwość wykończenia pod klucz Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o pow. 69,33m 2 w nowo-wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

738 000 zł82 m² 9 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Inwestycja beauty center | 82 m | 5 stanowisk | Centrum Szczecina | gotowe do zarabiania Lokalizacja: szczecin Centrum Na sprzedaż w pełni przygotowany lokal usługowy o powierzchni 82.

Szczegóły ogłoszenia

845 000 zł51 m² 16 568,63 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 51 m2 znajduje się na 2 piętrze i składa się z: - niezależnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł53,30 m² 8 236,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Rewelacyjna oferta zarówno dla rodziny z dziećmi jak i inwestora. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,30 m , położone na 4. piętrze bloku po termomodernizacji, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł75,71 m² 19 152,03 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

1 450 000 zł | Sprzedaż I 3 pokoje | 76 m2 | Aleja ken | Warszawa Ursynów I Metro Stokłosy Przedmiotem sprzedaży jest ciche 3 pokojowe mieszkanie z miejscem postojowym w garażu,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Kalisz,wielkopolskie

225 000 zł1 084 m² 207,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Sprzedam działkę budowlana na os. Chmielnik Działka o powierzchni 1084 m2. druga linia zabudowy mpzp wcześniej uzyskano warunki zabudowy w drodze woda,prąd, gaz, kanalizacja Zapraszam na.

Szczegóły ogłoszenia

11 500 zł149 m² 77,18 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Luksusowe mieszkanie w jednym z najpiękniejszych miejsc w Krakowie english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność zaprezentować piękne,.

Szczegóły ogłoszenia

699 900 zł80 m² 8 748,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Jeśli szukasz podobnego.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł165 m² 2 418,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:11 617 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu piętrowego położonego w miejscowości Mokra, gmina Miedźno, powiat kłobucki - nr działki 409/2, 669/1,.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł65,80 m² 12 142,86 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Opiekun oferty: agata Sobczak Nr Licencji pfrn 29631 tel.   tylko W sdp nieruchomości Otoczenie nieruchomości: mieszkanie położone przy ul.Myszkowskiej we Wrocławiu znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł809 m² 122,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana W chełmie, powiat chełm, województwo lubelskie Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Chełm. Działka narożna o powierzchni 809 m2.

Szczegóły ogłoszenia

186 000 zł1 240 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Polecamy Państwu bardzo atrakcyjną działkę położoną w Kamieniu Pomorskim w obrębie Chrząszczewo. Nieruchomość o powierzchni 630 m2, w kształcie prostokąta. Na działkę.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł2 009 m² 79,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferujemy działkę o powierzchni 20 ar, położoną w atrakcyjnej i spokojnej części Libiąża, przy ul. 25 stycznia. Lokalizacja zapewnia komfort mieszkania wśród zabudowy jednorodzinnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Połomia,śląskie

378 600 zł3 786 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka - połomia - gmina tworóg! Do sprzedaży działka budowlana przy lesie o powierzchni 3786 m2 w Połomii - gmina Tworóg. P2.3/UU - ustala się przeznaczenie - tereny zabudowy usługowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

518 144 zł58,88 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Twoje miejsce na Śląsku, które łączy komfort, styl i bezpieczeństwo finansowe. Zamieszkaj w przestrzeni, która powstaje z myślą o życiu bez kompromisów Tarasy Śląskie.

Szczegóły ogłoszenia

71,43 zł/m²350 m² 25 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia Lokal użytkowy o powierzchni 350 m2 z dużą witryną z lokalizowany przy ulicy małej na Starym mieście zaledwie około 10 min spacerem na Rynek Główny w Krakowie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł38 m² 15 526,32 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Atuty nieruchomości: - funkcjonalny układ pomieszczeń, - balkon, - kapitalna lokalizacja blisko morza, - prosta droga do plaży, - pełne zaplecze handlowo usługowe w najbliższej okolicy, -.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 848 m² 161,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Budowlana widokowa działka W łodygowicach. Działka płaska o powierzchni 1848 m 2 , położona przy ul. Kalonka w Łodygowicach. Teren płaski, działka w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł2 001 m² 499,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta tylko u nas w biurze. Działka przylegająca do głównej ulicy u zbiegu Powsina - Kierszka i Józefosławia. Nieruchomość o powierzchni 2000 mkw (wymiary29 x70 ) stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

456 000 zł43,70 m² 10 434,78 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Lokalizacja I okolica Mieszkanie położone jest przy ul. Broniewskiego w Bielsku-Białej, w ścisłym centrum miasta. Lokalizacja zapewnia wygodę codziennego życia oraz szybki dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł12 263 m² 69,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę o powierzchni 1,2263 ha, położoną bezpośrednio nad linią brzegową malowniczego jeziora Zgniłek. Nieruchomość usytuowana jest w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł39,53 m² 20 743,74 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Kraków - Kazimierz ul. Bocheńska - do sprzedania Lokal użytkowy o pow. 39,53m2 na parterze w oficynie kamienicy odnowionej w 2020 roku. Zapraszamy Państwa do zapoznania się ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł2 089 m² 177,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja! Działka budowlana z domkiem w otoczeniu natury Sikory. Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2089 m , o wymiarach 37 x 57 m, położona w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł712 m² 181,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działki na sprzedaż - luciny! zielone obrzeża śremu! blisko 7 jezior Są miejsca, które nie potrzebują nachalnej reklamy - wystarczy je poznać. Takie są Luciny - kameralna miejscowość.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł59 m² 45,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Kraków, bronowice, ul. Balicka english version below Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie nieprzechodnie 59m , 3- pokojowe, przy ul. Balickiej. Miejsca postojowe są dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł38,83 m² 14 808,14 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie zlokalizowane na Morenie przy ul. Dolne Migowo Inwestycja młoda morena. Przedmiotem oferty jest bardzo funkcjonalne, słoneczne mieszkanie położone na 4 piętrze w budynku pięcio.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł3 294 m² 60,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka na wzniesieniu w pobliżu lasu - na sprzedaż, kotlina Kłodzka. Wgn Nieruchomości poleca na sprzedaż działkę z dobrym dojazdem położoną w Kotlinie Kłodzkiej, gmina Kłodzko,.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł82,99 m² 5 049 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie!   Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł33 300 m² 60,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka 3,33 ha w Kistowie Oferuję na sprzedaż pięknie położoną działkę o powierzchni 3,33 ha w miejscowości Kistowo. Działka posiada zróżnicowany charakter.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł37,90 m² 10 791,56 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Warzymice, tęczowe Ogrody, małe 2 pokojowe mieszkanie, balkon, komórka lokatorska, osiedle zamknięte, wysoki parter. Na sprzedaż, piękne, przytulne i ustawne mieszkanie 35,76 m2 z komórką.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł85,80 m² 14 918,41 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1909

Bezpieczny zakup! Na sprzedaż świetnie zaprojektowane przestronne mieszkanie w kamienicy, położone w samym sercu Wrzeszcza, w sąsiedztwie prestiżowej inwestycji ,garnizon,. Będąc.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 556 m² 96,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z oferta sprzedaży trzech działek budowlanych 12/23-1556m2, 12/25-2320m2 oraz 12/26-3178m2 w Głogowie, gmina Obrowo. Działki w cichej o spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²15 m² 1 125 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Powierzchnia biurowa w świetnej lokalizacji w Centrum lokale: - różne powierzchnie ok. 15m, 20m, 25m, 30m, 35m, 40m, 50 m, 100 m i więcej - dowolna aranżacja pomieszczeń, - toalety oraz.

Szczegóły ogłoszenia

258 990 zł76 m² 3 407,76 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 76m2 w Sobieszowie - Jeleniej Górze 2 duże przestronne pokoje: 1 z wyjściem na balkon (widok na góry i zamek Chojnik) kuchnia,.