Nieruchomości

240 130 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Dom z garażem

Wisełka,zachodniopomorskie

1 800 000 zł325 m² 5 538,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:687 m²

W naszej ofercie - wyjątkowa nieruchomość w nadmorskiej Wisełce. Dom + restauracja w oddzielnym budynku. Gotowy biznes nad morzem! *** Opis lokalizacji: wisełka, gmina Wolin - turystyczna.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł49 m² 11 530,61 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Jeżeli szukasz mieszkania, do którego możesz wejść tylko z walizkami, w którym wszystko jest już dopracowane i przemyślane to propozycja idealna dla Ciebie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

37,39 zł/m²401,20 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:17

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wyjątkowa oferta wynajmu gotowego biznesu gastronomicznego - Poznań Z przyjemnością prezentuję unikalną okazję dla inwestorów oraz operatorów gastronomicznych - w pełni wyposażony,.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł72,60 m² 5 358,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zakupu mieszkania przy ulicy Terebelskiej w Białej Podlaskiej o pow 72,6m 2. Położone jest na 3 piętrze w 4-piętrowym budynku z 1985r. Mieszkanie składa się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

95 000 zł67,70 m² 1 403,25 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Prezentuję ofertę sprzedaży dużego mieszkania położonego w m. Rycerzewko, (powiat Świdwiński, gm. Świdwin) oddalone 16 km od Świdwina. Dodatkowym atutem jest bliska odległość (ok1,5km) od j.

Szczegóły ogłoszenia

55,47 zł/m²198,30 m² 11 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal do wynajęcia na Prądniku Czerwonym! Lokal odpowiedni dla wszelkiej działalności: medycyna, gastronomia, sklep spożywczy. Lokal: - pow. użytkowa lokalu 198,03 m2 - klimatyzacja - ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²85 m² 6 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem nowoczesny lokal biurowo-usługowy w atrakcyjnej lokalizacji Krakowa! Oferujemy do wynajęcia nowy lokal biurowo-usługowy o powierzchni 85 m2, usytuowany na 1 piętrze budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł38,30 m² 18 250,65 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

2-pokojowy Apartament w Sercu Dzielnicy Uzdrowiskowej Kołobrzegu 300 m od Plaży! Adres: ul. Kasprowicza 20b, kołobrzeg. Miejsce postojowe zewnętrzne dodatkowo płatne 100.000 zł Piętro: 4.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł62,30 m² 36,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o łącznej powierzchni użytkowej 62,30m na Zielonych Wzgórzach w Białymstoku. Lokal jest świeżo po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

380 000 zł54 m² 7 037,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie z balkonem. Świeżo wyremontowane w wysokim standardzie. Kuchnia osobno. Lokalizacja świetnie skomunikowana z resztą miasta. W okolicy las, park oraz.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 000 zł600 m² 5 667 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:24

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Budynek wolno-stojący w całości przeznaczony na sezonowy wynajem turystyczny. Budynek po generalnym remoncie i rozbudowie w roku 2015. Ogrzewanie własne, piec gazowy Viessman plus zasobniki.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł40,70 m² 18 157,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1939

1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 40.7 m2 zlokalizowane na Starym Podgórzu przy ulicy Andrzeja Potebni w Krakowie. W skład mieszkania wchodzi: - salon z aneksem kuchennym (wydzielona.

Szczegóły ogłoszenia

2 367 000 zł20 000 m² 118,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy atrakcyjną ofertę sprzedaży działki budowlanej (deweloperskiej) o powierzchni aż 20 000 m , usytuowanej w malowniczej miejscowości Pokrówka przy ul. Gminnej 104,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Miłusze

Miłusze,warmińsko-mazurskie

250 000 zł8 454 m² 29,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 8454 m położona w miejscowości Miłusze, gmina Prostki. Nieruchomość znajduje się bezpośrednio przy drodze asfaltowej i ma kształt zbliżony do.

Szczegóły ogłoszenia

81 000 zł1 131 m² 71,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż osiem działek budowlanych o powierzchniach 1041 m , 1200 m i 1131 m w spokojnej wsi Połchowo koło Kamienia Pomorskiego (ok. 6 km). Tereny są objęte miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł161,88 m² 4 626,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Nowe domy jednorodzinne wolnostojące w Maszewie Lęborskim - stan deweloperski Oferujemy na sprzedaż nowoczesne domy jednorodzinne wolnostojące położone na malowniczym osiedlu w Maszewie.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł37 m² 17 540,54 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Mam przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie położone tuż obok stacji metra Stacja metra Wierzbno, idealne zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję. Atuty: doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

820 000 zł125,85 m² 6 515,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:321 m²

Lokalizacja : Piękna, zaciszna ulica w Strzegomiu, pełna zieleni. Blisko park. Budynek jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej. Wykonany z wysokojakościowych materiałów budowlanych,.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł50,10 m² 14 371,26 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z loggią i schowkiem Warszawa, białołęka. Szukasz komfortowego mieszkania w spokojnej, a jednocześnie doskonale skomunikowanej części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

823 615 zł44,94 m² 18 327 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dwupokojowy apartament 120 m od plaży! Przedstawiamy Państwu przestronny 2-pokojowy apartament U-I-1 o pow. 44,94 m2. Apartament położony jest na parterze. Wystawy okien od strony.

Szczegóły ogłoszenia

128 200 zł2 564 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą działki o powierzchni 2564 m2 położonej w idealnej lokalizacji z widokiem na jezioro i las. Lokalizacja Działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

17 000 zł860 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Hala o powierzchni około 560 m2, z przeznaczeniem na działalność produkcyjną i magazynową z zapleczem socjalno biurowym blisko granic Szczecina. Obiekt w 2016 r. został.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

687 960 zł70,20 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Osiedle Arkady Oferta sprzedaży dotyczy nieruchomości usytuowanej na parterze niskiego 2-piętrowego apartamentowca z windą. Apartament składa się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

1 243 000 zł172,22 m² 7 217,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 082 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom o wysokim standardzie wykończenia, położony w spokojnej i zielonej okolicy przy ul. 8 marca w Myszkowie. Nieruchomość o powierzchni użytkowej ok.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 zł37 m² 81,05 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

- uprzejmie proszę o kontakt od poniedziałku do piątku, w weekend jeśli nie odbiorę, proszę zostawić sms z informacją w sprawie którego mieszkania się Państwo kontaktują,.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł670 m² 298,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powieszchni 670m2 leżąca w miejscowości Jurgów u podnóża Tatr, w gminie Bukowina Tatrzańska. Działka w Miejscowym Planie Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²31 m² 1 550 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Lokal biurowo- usługowy W świerklańcu Do wynajęcia lokal o powierzchni 31 m2, usytuowany na I piętrze nowoczesnego biurowca. Nieruchomość idealnie nadaje się pod prowadzenie.

Szczegóły ogłoszenia

210 080 zł1 313 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana w okolicach Zatora Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1313 m , położona w miejscowości Laskowa (gmina Zator) - zaledwie 5 km od Energylandii oraz 5 km od.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł76 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Bez prowizji od kupującego wilanów ul.KOSIARZY Cena 1.000.000 zł Metraż: 75,88m2 +piwnica 5,00m2 Liczba pokoi: 3 pok. Kierunki świata: wschód/zachód (dwustronne) Piętro: 3 / 4 Budynek: 2000 Loggia: 2.

Szczegóły ogłoszenia

416 625 zł1 515 m² 275 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu nieruchomość nietuzinkową w Bolechówku, gmina Czerwonak, świetna lokalizacja. Oferujemy dwie działki budowlane o metrażach: 1) 1515 m2 2) 1666 m2 Cena za 1 m2 to 275.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

837 000 zł44,24 m² 18 919,53 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2 pokoje na Zabłociu | Gotowe do odbioru | 0% pcc Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w najbardziej dynamicznej i prestiżowej dzielnicy Krakowa. To idealna propozycja dla osób ceniących miejski.

Szczegóły ogłoszenia

12 800 000 zł1 550 m² 8 258,06 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

NA sprzedaż: atrakcyjny wielofunkcyjny obiekt inwestycyjny W rzeszowie | 1550 m | możliwość zamiany! Szukasz strategicznej lokalizacji dla swojej firmy lub atrakcyjnej nieruchomości pod.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł53 m² 11 981 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

tel.   . Stoisz przed trudną decyzją, jaką jest kupno mieszkania? Chciałbyś wprowadzić się do swojego nowego "M" bez tracenia czasu na remonty.

Szczegóły ogłoszenia

133 000 zł3 800 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka rolna 0,38 ha Kamienica, gm. Kamienica (pow. limanowski) Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną działkę rolną o powierzchni 0,38 ha, położoną w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł7 296 m² 397,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Działka przemysłowo - usługowa.

Szczegóły ogłoszenia

120 080 zł1 520 m² 79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 1520 m2 w Laskowicach pry ulicy Polnej. Położona w malowniczej i spokojnej okolicy - blisko.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł65,40 m² 11 911,31 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

U nas Na sprzedaż przestronne, bardzo dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 65,4 m2, położone w doskonałej lokalizacji - Rumia, ul. Morska. Lokal znajduje się na 2. piętrze zadbanego.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 056 m² 123,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dobiegniew | 1056 m | Działka budowlana z pozwoleniem na budowę domu jednorodzinnego Miejsce, w którym budowa może zacząć się od razu Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł60 m² 1 483,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

**okazja - siedlisko na sprzedaż** Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą siedliska , położonego na Podlasiu w gminie Szudziałowo w Powiecie Sokólskim, miejscowość Ostrów.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Krzywice

Krzywice,zachodniopomorskie

579 740 zł28 987 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Interesująca nieruchomość położona w miejscowości Krzywice, w otulinie lasu mieszanego, z bardzo dobrym połączeniem z trasą krajową S6 Szczecin-Gdańsk. Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł46,91 m² 4 242,17 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal usługowo-handlowy na sprzedaż - Redło | blisko Połczyna-Zdroju i Świdwina Na sprzedaż oferujemy funkcjonalny lokal usługowo-handlowy o powierzchni 46,91 m2, zlokalizowany.