Nieruchomości

239 861 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

114,71 zł/m²170 m² 19 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Atrakcyjny lokal użytkowy do wynajęcia. Lokalizacja: ulica Braniborska , centrum Wrocławia Nowoczesna infrastruktura: w pobliżu sklepy, supermarkety, centra handlowe, szkoły, restauracje, kawiarnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł83 m² 7 698,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:216 m²

0% pcc, 0% prowizji! V etap inwestycji! Na sprzedaż inwestycja deweloperska domów w zabudowie bliźniaczej w Rzeszowie przy ul. Miejskiej. Kolejny etap składa się z 10 domów.

Szczegóły ogłoszenia

2 149 000 zł192 m² 11 192,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Z przyjemnością przedstawiam Państwu wyjątkowy dom położony w bardzo spokojnej części Kiełczowa, o łącznej powierzchni 243 mkw (użytkowa 192 mkw). Nieruchomość położona jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 145 000 zł65,31 m² 17 531,77 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament o pow. 65,31 m , (wysokość 330 cm) usytuowany na parterze nowoczesnego budynku przy ul. Samuela Lindego w Krakowie. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

17 600 zł800 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:800 m²

Przedstawiamy Państwu ofertę wynajmu czterech ostatnich hal, każda o pow. ok. 800 m2, zlokalizowanych w nowo powstałym kompleksie hal (rok budowy maj 2025 r.) położonych w bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł55 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:13/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Twój agent nieruchomości prezentuje na sprzedaż komfortowy, 2-pokojowy apartament o powierzchni 55 m , zlokalizowany w centrum Rzeszowa przy ul. Podwisłocze, w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł415 m² 6 021,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:20 000 m²

Na sprzedaż ośrodek domków w Ustroniu Morskim ul. Morska 5 | 1074 m | tylko 6 minut pieszo do morza Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna ośrodek domków letniskowych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 339 075 zł92,15 m² 14 531,47 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę zakupu przestronnego mieszkania o powierzchni 92,15 m w wyjątkowej lokalizacji w inwestycji River Park Tetmajera przy ul. Truszkowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł5 250 m² 66,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o domu w otoczeniu zieleni, z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie w zasięgu półgodzinnej podróży do centrum Krakowa? Ta działka w Przybysławicach to.

Szczegóły ogłoszenia

6,51 zł/m²173,54 m² 1 129 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta wynajmu pomieszczeń w budynku dworca Karsin o łącznej powierzchni 173,54 m2. Lokale mogą stanowić całość dla jednej instytucji, bądź mogą być wynajmowane w różnych.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Żory

Żory,śląskie

1 300 000 zł445,42 m² 2 918,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż - Dom wolnostojący | 255,38 m | działka 1819 m | Spokojna okolica Lokalizacja: żory-Kleszczów Powierzchnia użytkowa: 255,38 m Powierzchnia całkowita zabudowy: 445,42.

Szczegóły ogłoszenia

8 300 zł450 m² 18,44 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Na wynajem hala magazynowo przemysłowa o łącznej powierzchni 450m2 położona w Sulechowie. Powierzchnia hali to 400m2, pomieszczeń biurowo socjalnych 50m2. Hala murowana, ocieplona.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, Bema

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

49 zł/m²23 m² 1 367 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy na wynajem lokal biurowy o powierzchni 23,24 m , położony na III piętrze eleganckiej kamienicy Bema Square przy Placu Bema 2 w Olsztynie. To idealna przestrzeń dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

1 120 000 zł63 m² 17 777,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 63 m , położone na 1 piętrze w 4-piętrowym budynku z 2023 roku w inwestycji Solar Garden przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł3 573 m² 209,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 3573 m , położona przy ul. Łuszczewskiej , zaledwie 300 m od ul. Turystycznej. Najważniejsze informacje: teren nieogrodzony , płaski ,.

Szczegóły ogłoszenia

31,15 zł/m²19,26 m² 600 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia atrakcyjny lokal biurowo usługowy, położony w ścisłym centrum miasta, przy Placu Biegańskiego Lokal składa się z dwóch pomieszczeń ( jedno mniejsze przechodnie ). Dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł40 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 40m2 przy ul. Królowej Jadwigi na osiedlu Felin. W skład mieszkania wchodzi: - pokój dzienny z wyjściem na balkon - sypialnia -.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł60,72 m² 3 293,81 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania , położonego w gminie Pielgrzymka, powiat złotoryjski. Omawiane mieszkanie o powierzchni użytkowej 60,72 m2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

5 200 zł76 m² 68,42 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Budynek biurowo-mieszkalny. DO wynajęcia lokal mieszkalny wyłącznie na biuro! offer only for office use! Biuro składa się z 3 pokoi: 22, 11 i 10 m2, oddzielnej widnej kuchni 12 m2, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

2 995 000 zł252 m² 11 884,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 409 m²

Wyjątkowy dom 250 m | zagościniec k. Warszawy | gotowy do zamieszkania Marzysz o przestronnym, eleganckim domu w spokojnej okolicy, z dala od zgiełku miasta, ale z szybkim dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł290 m² 10 310,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:818 m²

Szanowni Państwo, prezentujemy do sprzedaży duży, przestronny, dwukondygnacyjny dom z dodatkową kondygnacją podziemną. Dom wybudowany 1932 r. W latach 90 dom został nadbudowany.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł30 030 m² 16,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Bardzo duża działka budowlano-leśna obok wyciągu narciarskiego. Południowe zbocze z pięknym widokiem. Część działki granicząca z drogą to teren budowlany ( około 1600mkw) reszta to.

Szczegóły ogłoszenia

185 600 zł53,38 m² 3 476,96 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

"Nieruchomości Apartament" Mikołaj Krzyżosiak   Oferta dostępna tylko w naszym biurze! Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na parterze w bloku o pow. 50,38 m2 przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł50 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Wołomin Przestronne 3-pokojowe mieszkanie o pow. 50 m , położone na 2. piętrze budynku z 2014 roku z windą przy ul. Lipińskiej w Wołominie. Mieszkanie jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł1 550 m² 321,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedaży działka budowlana w miejscowości Szczęsne. Ok. 1550 m2, częściowo ogrodzona, działce znajduje się nieduży dom oraz mała komórka do rozbiórki. Media na działce - woda miejska,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

616 656 zł70,88 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Dobra lokalizacja! malachitowa to nowopowstająca inwestycja deweloperska zlokalizowana przy ul. Malachitowej w Lubinie. To nowoczesność, wysoki standard i doskonałe położenie z dostępem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

529 000 zł93 m² 5 688,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 031 m²

Dom jednorodzinny w stanie deweloperskim - Gmina Woźniki - Kamieńskie Młyny ul Tysiąclecia ok 100 m2 / działka około 1000 m2. Na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny w spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł882 m² 289,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż: - 2 atrakcyjne działki budowlane - pow. 900m2 -cena 260 000 zł. - pow. 882 m2 - cena 255 000 zł. - wymiary działek ok. 30m x 30 m - działki płaskie - ładna okolica - wydane.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł161 m² 6 204,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:481 m²

Wojciech szypuła Agent prowadzący   Powierzchnia użytkowa domu ok 161,23 m2 Powierzchnia działki 481 m2 Cena 999 000 zł Dom jednorodzinny 161,23 m2 w zabudowie szeregowej położony.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł688 m² 3 197,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

NA sprzedaż rezydencja O powierzchni 688 m2 w sosnowcu powierzchnia działki 1000 M2 rozkład I wykończenie pomieszczeń - 10 pokoi - 6 tarasów, - 4 łazienki, - 3 wyposażone kuchnie, -.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł9 001 m² 15,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w pięknej okolicy Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży działki o powierzchni 9001 m2 położonej w malowniczej miejscowości Taurów, gminie.

Szczegóły ogłoszenia

936 195 zł14 403 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki inwestycyjnej - Poręba, u. Leszczynowa/ul. Wiosenna Oferujemy na sprzedaż działkę inwestycyjną z wydanymi warunkami zabudowy, przeznaczoną pod zabudowę mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł1 500 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1500 m2, położona w miejscowości Błonie gmina Prażmów. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach 54 x 27 metrów. Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

1 345 000 zł39,62 m² 33 947,50 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Studio | 39.62 m2 | Blisko Centrum | Wysokie piętro w Unique Tower [NA WYŁĄCZNOŚĆ] ENGLISH DESCRIPTION BELOW - PLEASE DO NOT HESITATE TO CONTACT US [0% PROWIZJI] Mamy przyjemność przedstawić.

Szczegóły ogłoszenia

630 zł7 m²

 

Piętro:4/4

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Opis lokalu: do wynajęcia jasny pokój z dostępem do Internetu w 7-pokojowym mieszkaniu przy ul. Ołbińskiej 2a we Wrocławiu. -Nieruchomość- powierzchnia pokoju 7 m . Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł4 000 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka rolna o pow. 40 arów położona w Łęgowie gm. Stare Kurowo. Działka położona przy drodze asfaltowej, jednym bokiem przylega do lasu. Przy drodze energia elektryczna.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł153 m² 5 620,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:817 m²

Prezentuję Państwu dom, który łączy komfort codziennego życia z prywatnością, a jednocześnie zapewnia szybki dojazd do miasta. Ta nieruchomość spełnia oczekiwania. Nowoczesny, solidnie.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł1 953 m² 460,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Pięknie położona działka w południowej części Milanówka w drugiej linii, wśród jednorodzinnej zabudowy i w sąsiedztwie lasu. Do wkd 7 minut pieszo, przedszkole, szkoła podstawowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom

Przemocze,zachodniopomorskie

699 000 zł132 m² 5 295,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:-