Nieruchomości

239 862 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

9 840 000 zł19 680 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka produkcyjno-usługowa w Niepołomickiej Strefie Inwestycyjnej Specjalna Strefa Ekonomiczna pozwala przedsiębiorstwom, na skorzystanie z szeregu udogodnień takich jak ulgi podatkowe, czy.

Szczegóły ogłoszenia

53,33 zł/m²15 m² 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 15 m , położony przy ul. Lipowej 4 w Białymstoku, w ścisłym centrum miasta bezpośrednio przy Rynku Kościuszki. Lokal usytuowany jest na II.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł34,10 m² 64,52 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie w Warszawie Wawer, marysin Wawerski, ul. Króla Maciusia 9. Mieszkanie znajduje się na 5. piętrze w 10-piętrowym budynku z dwiema windami. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł41 m² 60,98 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na długoterminowy najem! Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o pow.41m2 w kompleksie Sopocki Parkur I z 2006 roku. Mieszkanie znajduję się na terenie strzeżonym, monitorowanym,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

550 000 zł200 m² 2 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 350 m²

Gniezno ul.Łąkowa nr 6 - dom jednorodzinny, piętrowy, działka 1350m2 Powierzchnia domu: Około 200 m to znacząca przestrzeń, która daje dużo możliwości adaptacji do własnych potrzeb, zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

710 640 zł2 538 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na sprzedaż- zbrosławice Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2538 m2 zlokalizowana w Zbrosławicach przy ul. Fabrycznej/stefana Batorego Najbliższe sąsiedztwo.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł3 000 m² 2,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

DO wynajęcia na Podgórzu: - działka, plac o różnym metrażu - 3000 m, 2000 m, 450 m teren: - ogrodzony, oświetlony, - monitorowany - dostosowany do wjazdu tir-ów i innych ciężkich.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 000 zł297,96 m² 1 943,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Miejsce stworzone dla osób pragnących życia na dużej przestrzeni blisko miasta. Dom o niebagatelnej powierzchni prawie trzystu metrów kwadratowych już niebawem może być Twój. Jeśli potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²100 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy Państwu na wynajem 100 m powierzchni handlowo-biurowo- magazynowej , znajdującej w nowoczesnym budynku zlokalizowanym w ścisłym centrum Leszna. Może to być powierzchnia na.

Szczegóły ogłoszenia

249 999 zł1 027 m² 243,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Piękna działka w Żarnowcu - 1027 m pod Twój dom lub biznes! tylko U nas! Marzysz o miejscu, gdzie możesz odpocząć w lesie, nad jeziorem lub. na plaży? Ta działka to idealny.

Szczegóły ogłoszenia

28 zł/m²108,28 m² 3 032 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie oferuje do najmu lokal w zmodernizowanym dworcu w Siedlcach. Powierzchnia najmu 108,28 m2. Do lokalu prowadzą 4 wejścia.

Szczegóły ogłoszenia

1 120 000 zł116 m² 9 655,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Wyjątkowa okazja: nowoczesny segment w Ząbkach - Gotowy projekt i materiały Premium! Szukasz domu, który możesz wykończyć od zaraz , nie martwiąc się o dostępność materiałów,.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł37,20 m² 12 365,59 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferowane mieszkanie o powierzchni 37,2 m znajduje się na parterze w niskim, dwupiętrowym budynku na spokojnym i zielonym Osiedlu w Zielonce. Lokal składa się z: dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

59,40 zł/m²133 m² 7 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Oferta na wyłączność Lokal o funkcji handlowo - usługowej położony na parterze budynku wielorodzinnego z usługami w parterze - dach bud Witryny wystawowe, klimatyzacja, 2 wejścia:.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł47,14 m² 5 706,41 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, 47,14 m , ul. Wrocławska Lubsko. Prezentujemy ofertę sprzedaży przytulnego mieszkania położonego na 2. piętrze w zadbanym bloku przy ul. Wrocławskiej.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł49,86 m² 54,15 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament z balkonem w nowoczesnym budynku z windą w Bolesławcu. Twój Dom Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu atrakcyjną ofertę dostępną w naszym Biurze. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Nowowiejskiego

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

39,29 zł/m²28 m² 1 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal biurowo - usługowy położony na trzecim piętrze w budynku Handlowo-Usługowym "inka" przy olsztyńskiej starówce. Lokal doskonale sprawdzi się pod gabinet psychologiczny, doradcy podatkowego,.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł804 m² 342,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana - Orle, nr 530/3 + udział w drodze Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o numerze ewidencyjnym 530/3, położona w spokojnej i zielonej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł2 600 m² 53,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż kompleks 6 działek budowlanych, położonych w turystycznej wsi Borki, gmina Świętajno, powiat olecki. Powierzchnia działek wynosi od ok. 2600 m2 do 3300 m2. Działki kształtem.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł54,22 m² 10 143,86 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Mieszkanie z widokiem na panoramę Kołobrzegu 5 minut od Starówki i 10 minut od plaży! Kołobrzeg, ul. Okopowa- 54,22 m | 2 pokoje + osobna kuchnia + balkon + piwnica- 9. piętro.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł54 m² 5 462,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie w bloku z cegły na ul. Męczenników Oświęcimskich w Żarach. Mieszkanie spółdzielcze, własnościowe bez kw. Znajduje się na 2 piętrze, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł69,23 m² 11 989,02 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, komórką lokatorską i dwoma miejscami postojowymi Opole, ul. Ozimska 77 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego,.

Szczegóły ogłoszenia

198 000 zł9 212 m² 21,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 92 ary działka rolna z możliwością uzyskania warunków zabudowy pod budownictwo jednorodzinne zagrodowe Popędzyna gm. Szczurowa, powiat brzeski Działka składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

889 000 zł55,60 m² 15 989,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Stylowe mieszkanie 2 pokoje 53 m Nowa Huta Os. Ogrodowe wysoki standard Jeśli szukasz wyjątkowego miejsca, jakim jest mieszkanie w Nowej Hucie, które łączy klimat historycznej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł9 875 m² 20,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka 9875 m2 W dąbrówce kujawskiej dobra cena, tylko 20 zł za m2! Do sprzedaży działka,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Mietel,świętokrzyskie

349 000 zł190 m² 1 836,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Dom - stan surowy otwarty - idealny pod inwestycję lub dla rodziny - mietel, gm. Stopnica! Na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie surowym otwartym o powierzchni ok. 190 m2, usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł200 m² 6 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 357 m²

Na sprzedaż niezwykła, odrestaurowana willa o powierzchni około 200 m , która łączy w sobie elegancję przedwojennej architektury i wygodę współczesnych rozwiązań. Ten.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec, ul. Kolejowa

Gołdap,warmińsko-mazurskie

490 000 zł1 926 m² 254,41 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 178 m²

Budynek biurowy w centrum Gołdapi, tuż przy Rynku Miejskim. Nieruchomość obejmuje działkę nr 883/1 o powierzchni 2 178 m 2. Na ogrodzonym terenie znajduje się budynek biurowy.

Szczegóły ogłoszenia

76,06 zł/m²35,50 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nie pobieramy prowizji od najemcy Pokaż się wśród najlepszych. Centrum biznesowe K1 to najbardziej prestiżowe i rozpoznawalne miejsce na mapie Rybnika. To tu swoje siedziby mają m.in. Pko B.P., ING.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł65,70 m² 31,96 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjne i bardzo słoneczne, ciepłe, mieszkanie o pow. 65,70 m2 mieszczące się na parterze w Ozimku. Mieszkanie składa się z salonu, kuchni, 2 pokoi, łazienki wraz.

Szczegóły ogłoszenia

76,53 zł/m²469,10 m² 35 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:24

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja: bielsko-Biała, ul. Górska 6 - okolice Bulwarów Saraceńskich Powierzchnia: ok. 470 m Opis nieruchomości i jej rozkładu: na wynajem budynek handlowo-usługowy o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

66 000 zł2 000 m² 33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Polecam do wynajęcia halę magazynową. Standard powierzchni: - posadzka niepylna - nośność posadzki 5t/m2; - 6m-7m wysokości; - 4 bramy z poziomu 0 - oświetlenie zewnętrzne placów manewrowych,.

Szczegóły ogłoszenia

979 000 zł154,90 m² 6 320,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Wyjątkowy dom z dużą działką w Czosnówce komfort, przestrzeń i funkcjonalność w jednym miejscu! Na sprzedaż nietuzinkowy, przestronny dom jednorodzinny o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł78 m² 10 897,44 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Kameralna inwestycja na granicy Wrocławia. Kupując z nami dom/mieszkanie otrzymasz atrakcyjne rabaty na projekt wnętrz oraz wykończenie pod klucz. Oferta od Dewelopera. Bez pcc! Bez prowizji!.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł139 m² 6 467,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 352 m²

Na sprzedaż dom w Bałdowie, na obrzeżach miasta Tczewa Oferujemy na sprzedaż nieruchomość usytuowaną w malowniczej i bardzo pożądanej lokalizacji, zaledwie 2 km od centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

17 100 zł570 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:300 m²

Biuro Nieruchomości Podkarpacie przedstawia ofertę wynajmu hali produkcyjno magazynowej zlokalizowanej w Rzeszowie przy ul. Witolda 6. Obiekt idealnie nadaje się pod działalność produkcyjną,.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł1 900 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Marzysz o spokojnym życiu na wsi, z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie z łatwym dostępem do wszystkich udogodnień? msr Nieruchomości prezdstawia ofertę wyjątkowej działki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 622 zł106,09 m² 5 567 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

4 pokojowy apartament dwupoziomowy! Biuro Nieruchomości dk Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu nową bezczynszową inwestycje w stanie deweloperskim położoną w Nagawczynie na nowo.

Szczegóły ogłoszenia

46,06 zł/m²108,56 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Solida nieruchomości prezentuje Państwu ofertę (tylko w naszym biurze ) najmu lokalu usługowego w centrum w Jeleniej Górze. Lokal z bezpośrednim wejściem od ulicy, z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

692 760 zł40,23 m² 17 219,99 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Wild Pearl Twój luksus przy samej Marinie Wyobraź sobie poranek nad morzem. Kilka kroków od portu, kilka minut od plaży, w sercu prestiżowego Kołobrzegu. To miejsce, którego nie da się powielić.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł66 m² 4 984,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:66 m²

Przestronne mieszkanie w kamienicy : duży przedpokój , kuchnia, salon korytarz z miejscem na szafę, sypialnia, duża łazienka w kwadracie. Mieszkania do odświerzenia, piękny parkiet.