Nieruchomości

240 127 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

18 000 000 zł20 000 m² 900 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż teren inwestycyjny, warszawa gmina Białołęka, rejon ul. Zdziarskiej/ruskowy Bród. Rejon rozwojowy, przyszłościowy. Planowana rozbudowa ulicy Zdziarskiej. Szkoła i przedszkola.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²340 m² 13 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia biuro o powierzchni 340m2 zlokalizowane w biurowcu Warszawa Praga Południe. Standard: klimatyzacja światłowód kontrola dostępu podwieszane sufity otwierane okna bms atuty:.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł40,57 m² 8 257,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy zadbane, dwupokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji. 1. Opis nieruchomości: mieszkanie o powierzchni 40,57 m usytuowane jest na 4 piętrze w bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 zł55 m² 51,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękne i przestronne mieszkanie znajdujące się w nowym apartamentowcu na Starym Mieście. Budynek został wybudowany w 2005 roku. Mieszkanie znajduje się na 2-piętrze, w budynku jest.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

750 190 zł1 531 m² 490 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu działkę budowlaną o pow. 1531 m2, położoną w Żórawinie, okolica ul. Truskawkowej Działka objęta mpzp z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną wolnostojącą.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł188,80 m² 1 054,03 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży połowę dwurodzinnego domu z działką o powierzchni 681 m2do zagospodarowania. Piękne położenie na granicy z lasem, pośród terenów zielonych na obrzeżach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 055 000 zł144,28 m² 7 312,17 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Brak prowizji i podatku pcc. Zapraszamy do zainwestowania w dom w stanie deweloperskim z możliwością uzyskania: -świetnej lokalizacji: w pobliżu sklepów, opieki zdrowotnej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł53 m² 19 811,32 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do sprzedania lokal komercyjny z możliwością prowadzenia gastronomi! Lokalizacja: lokal znajduje się w stosunkowo nowym budynku, na nowoczesnym osiedlu w dzielnicy Krowodrza. Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

698 000 zł35,45 m² 19 689,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Tylko U nas! Posiadamy klucze do nieruchomości! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Kurkowej w Krakowie. Lokalizacja: stare Miasto - dla.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł118 m² 4 194,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:9 600 m²

Borowe, gmina Iłowa, dom powierzchnia 118 m2, sprzedam, 495 000 zł. Ta oferta jest dla Ciebie. Tak właśnie dla Ciebie. Borowe to miejscowość położona w niewielkiej odległości od strefy.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

27,03 zł/m²18,50 m² 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Atrakcyjna lokalizacja! Oferujemy do wynajęcia lokal o powierzchni użytkowej 18,50 m 2 usytuowany na osiedlu Południe. Lokal składa się z 1 pomieszczenia biurowego z dostępem do wc.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł41,30 m² 17 433,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 41,3 m , zlokalizowane na prestiżowym osiedlu Ogrody Hallera we Wrocławiu jednej z najbardziej cenionych inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

778 000 zł60,93 m² 12 768,75 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Gotowe do odbioru! Mieszkanie 2-poziomowe z ogródkiem, miejscem postojowym oraz pomieszczeniem gospodarczym zaledwie 600 metrów od piaszczystej. Osiedle znajduje się w malowniczej lokalizacji -.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²142,58 m² 8 555 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel.   Otoczenie nieruchomości: nieruchomość zlokalizowana jest na wrocławskim Psim Polu, w bezpośrednim sąsiedztwie ul. Żmigrodzkiej jednej.

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł5 830 m² 131,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z wz i planem podziału na 5 mniejszych działek nad zalewem Koronowskim, pieczyska - Lipkusz! Działka zlokalizowana jest w Koronowie (pieczyska - Lipkusz) zaledwie 200 m od.

Szczegóły ogłoszenia

589 900 zł50 m² 11 798 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie do generalnego remontu - gdańsk przymorze, ul. Gen. Bora-komorowskiego Grand Estates ma przyjemność zaprezentować państwu przestronne 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 50.

Szczegóły ogłoszenia

1 449 000 zł87,65 m² 16 531,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:140 m²

Na sprzedaż komfortowy nowoczesny dom jednorodzinny w zielonej części Warszawy Bez pcc. Bez prowizji.Sprzedaż bezpośrednio od dewelopera Powierzchnia użytkowa: 87,65 m2 PARTER wiatrołap: 2,71 m2.

Szczegóły ogłoszenia

153 270 zł1 179 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam Państwu działkę położoną na nowo powstającym kompleksie działek w Rymaniu. Nieruchomość gruntowa, położona tuż za zabudowaniami na wzniesieniu o powierzchni 1179 m2 położona.

Szczegóły ogłoszenia

975 000 zł32 500 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szukasz miejsca, gdzie rano budzi Cię cisza, a zamiast hałasu miasta masz wokół lasy i przestrzeń? Ta działka w Chrzanowie to idealne miejsce na Twój dom. Oferta w przygotowaniu,.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł62 m² 11 935,48 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż mieszkanie w Lublinie przy ul. Przytulnej (dzielnica Czuby, w pobliżu ul. Jana Pawła II). Kupując tą nieruchomość, masz gotową inwestycję - mieszkanie, które zarabia na siebie.

Szczegóły ogłoszenia

6 zł/m²294 m² 1 764 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta wynajmu całego budynku dworca Wieżyca o łącznej powierzchni 294 m2. Lokale mogą stanowić całość dla jednej instytucji, bądź mogą być wynajmowane w różnych konfiguracjach.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł1 712 m² 51,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dostępny jest kompleks 7 działek budowlanych, każda o powierzchni około 16 17 arów. Do każdej działki przynależy udział 1/7 w wewnętrznej drodze dojazdowej, co gwarantuje.

Szczegóły ogłoszenia

21 450 zł330 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:100 m²

Dom 330 m2 do wynajęcia na cele biurowe, biznesowe, wizerunkowe, handlowe, szkołę językową, gabinety kosmetyczne, fryzjerskie. W idealnej lokalizacji Saskiej Kępy w sąsiedztwie domów.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Świdnica,dolnośląskie

36 zł/m²41,80 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą lokalu do wynajęcia w odrestaurowanej kamienicy z windą. Idealnie nadaje się na biuro, kancelarie, gabinet psychologiczny etc.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

389 528 zł42,34 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Jasne, nowe 2 pokojowe mieszkanie z balkonem Mieszkanie A9 Mieszkanie o powierzchni 42,34 m2, 2 pokoje - pokój dzienny z aneksem kuchennym, 1 sypialnia, łazienka, przedpokój, balkon 7,02 m2.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł1 319 m² 105,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W ofercie na sprzedaż działka rolna (klasa IV) w miejscowości Moczkowo w pobliżu Barlinka. Powierzchnia to 1319m2. Media w drodze. Dojazd drogą asfaltową i niewielkiej części.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł400 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:492 m²

Kamienica na sprzedaż! Kamienica położona przy ulicy Słowackiego w Toruniu o powierzchni użytkowej 400 m2, powierzchnia działki 492 m2, dwu-piętrowy budynek. Na parterze znajdują się 4.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Krobia,kujawsko-pomorskie

910 000 zł148,50 m² 6 127,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:6 831 m²

Rodzinny dom wolnostojący | 148,5 m | działka 6 831 m | 2007 rok | Krobia. Na sprzedaży funkcjonalny dom położony w miejscowości Krobia przy ul. Wiejska, z dogodnym dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł52 m² 13 826,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Wola Duchacka, pogórze Duchackie, beskidzka, witosa, gołaśka, kurdwanów Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią na Woli Duchackiej. Mieszkanie 52 m2 z 3 ustawnymi pokojami oraz.

Szczegóły ogłoszenia

549 900 zł60,50 m² 9 089,26 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Mieszkanie na sprzedaż: 60,5 m , 2 pokoje, śródmieście, lublin Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w dzielnicy Śródmieście w Lublinie, idealne dla studentów Uniwersytetu Medycznego,.

Szczegóły ogłoszenia

1 095 000 zł77 m² 14 220,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Przestronne mieszkanie w centrum Krakowa [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May oferuje do wynajęcia klimatyczne dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł77,62 m² 10 293,74 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Oferuję do sprzedaży 4-pokojowy apartament położony na 3 piętrze apartamentowca przy ul. Ossolińskich w Gliwicach. Budynek budowany w nowej technologi z 2023r. z windą.

Szczegóły ogłoszenia

178 000 zł6 667 m² 26,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż oferuję działkę budowlaną położoną w miejscowości Uniemino, w gminie Borne Sulinowo. Działka ma powierzchnię 6667 m2 i w planie zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł45 219 m² 17,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży jest działki rolna o powierzchni 4,5219 ha, wraz z zabudowaniami - budynek mieszkalny (do remontu) i zabudowania gospodarskie (w tym hala magazynowa). Działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 155 000 zł123 m² 9 390,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowoczesny dom 123 m na działce 1000 m | Chylice k. Grodziska Maz. Szukasz domu, który łączy nowoczesne technologie z doskonałą komunikacją? Ta oferta w Chylicach (powiat grodziski).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

694 035 zł51,41 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł65,80 m² 14 133,74 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 65,81 m , położone na 2. piętrze w zadbanym, 10-piętrowym budynku z lat 90., na warszawskiej Pradze-Południe. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

607 168 zł57,28 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% - kupując nie płacisz prowizji! Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena może ulec zmianie do czasu dokonania przez Ciebie pisemnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł35 m² 51,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy przy ul. Dworcowej w Bydgoszczy to idealne połączenie historycznego charakteru i nowoczesnego komfortu. Budynek po.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł836 m² 215,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 836 m2 w Krzywiniu na Osiedlu Sportowym! Oferuję Państwu do sprzedaży działkę budowlaną nr 1183/8 zlokalizowaną w Krzywiniu (woj. wielkopolskie, powiat:.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł3 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

*** działka 3000M2 W lipowym moście *** Zapraszam na prezentację działki rolnej zlokalizowanej w miejscowości Lipowy Most w samym sercu Puszczy Knyszyńskiej! Jest to nieruchomość.