Nieruchomości

240 054 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 991 700 zł4 426 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka rekreacyjna w Kościelisku - Kierpcówki o powierzchni 4.426 m2, w tym: 120 m2 to grunty orne klasy VI - przedtem działka budowlana - odpowiednia dokumentacja ze starostwa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

679 000 zł101,13 m² 6 714,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Nowy Dom w cenie mieszkania z własnym ogródkiem , tarasem i miejscem postojowym na samochody na nowym osiedlu domków jednorodzinnych w Kostomłotach Pierwszych , do granicy Kielc 2 km.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł962 m² 249,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł86 m² 45,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Elegancki apartament 86 m , willa miejska, ul. Iłłakowiczówny, grunwald/łazarz Do wynajęcia wyjątkowy, elegancki i stylowy apartament o powierzchni 86 m , położony na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 000 000 zł5 946 m² 336,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta idealna dla inwestorów! Tylko i wyłącznie w naszym biurze! Działka usługowa Żory - Śródmieście, przy jednej z najbardziej ruchliwych ulic, idealna pod stacje paliw, obsługę.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł1 000 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Gmina Miejsce Piastowe atrakcyjne działki Proponujemy do sprzedaży atrakcyjne działki z pięknymi widokami w rogach gm. Miejsce Piastowe o pow. 10 /11 ar. (37/31). Położone na wzniesieniu.

Szczegóły ogłoszenia

491 918 zł8 200 m² 59,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Babica - działka 82 ary w ładnym miejscu (warunki zabudowy na trzy domy w opracowaniu) z dojazdem drogą gminną; częściowo zalesiona; prąd na sąsiedniej działce. Cena: 5999 zł za 1 ar.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł50 m² 64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w bardzo atrakcyjnej lokalizacji o powierzchni 50,39m. Budynek położony tuż przy Łazienkach Królewskich. W okolicy znajdują się przedwojenne.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 000 zł621 m² 19 323,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 237 m²

Stare Bielany | ul. Płatnicza | przedwojenna willa 1936 r. | 488 m pow. użytkowej (621 m całkowitej) | działka 1237 m | 4 sypialnie | 4 łazienki | toaleta. Atuty: przedwojenna willa.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł91,10 m² 11 964,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

4 pokojowe mieszkanie dla twojej rodziny ruczaj - ul. Kobierzyńska N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronne dwupoziomowe 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 91,10 m2 , usytuowane na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł63,70 m² 5 808,48 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przytulne i rozkładowe 3 pokoje ul. Lelewela, koszalin Na sprzedaż przestronne, słoneczne mieszkanie o powierzchni 67,3 m , zlokalizowane przy ul. Lelewela w Koszalinie. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

505 629 zł42,93 m² 11 777,99 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zamieszkaj komfortowo, z widokiem na zieleń i miasto Witaj w II etapie inwestycji - nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym w sercu Katowic, który łączy wygodę życia miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł44,20 m² 15 158,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Polecamy Państwu 2 pokojowe mieszkanie w stanie do odświeżenia w zależności od oczekiwanego standardu. Mieszkanie znajduje się w docieplonym bloku na cichym zakątku ulicy Świtezianki.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł150 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 462 m²

Cieszyn ul. Lipowa Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny w doskonałej lokalizacji rejon ul. Lipowej w Cieszynie. Nieruchomość położona jest na działce o powierzchni 1462 m , na.

Szczegóły ogłoszenia

1 193 000 zł6 276 m² 190,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Szanowni Państwo, biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu nieruchomość: działka usługowo-produkcyjna położona w przemysłowej strefie Starogardu Gdańskie przy ul. Prusa. Ulica Prusa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 599 zł55,85 m² 15 212,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament 3 pokojowy o powierzchni 55,85m2 położony jest na 2 piętrze w 4 piętrowym apartamentowcu z windą. Klasyczny układ, na który składają się: salon z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł550 m² 3 181,82 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:13 989 m²

Nieruchomość inwestycyjna działka Z halami I zapleczem biurowo - socjalnym Deszczno, gmina Deszczno bezpośrednio przy drodze krajowej lokalizacja Nieruchomość położona w Deszcznie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

819 000 zł75,11 m² 10 904,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:225 m²

### Nowoczesny, energooszczędny bliźniak z ogrodem doskonała alternatywa dla mieszkania **lokalizacja**: mierzyn (woj. zachodniopomorskie) **typ zabudowy**: dom jednorodzinny, bliźniak, parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

14,62 zł/m²171 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu na wynajem lokal usługowo-biurowy o powierzchni ok 171 m2 przy ul. Piłsudskiego. Nieruchomość mieści się na pierwszym piętrze w ch Ameryka. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

1 572 012 zł67,18 m² 23 400 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

Nowoczesny lokal usługowy w prestiżowej inwestycji granaria - serce Gdańska! W ofercie dostępne również dwie nieruchomości położne na tym samym poziomie ( V piętro) w metrażach:.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł180 m² 4 994,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni 180 m , zlokalizowany w spokojnej wsi Wancerzów (gmina Mstów), usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł34,46 m² 15 235,06 zł/m²

 

Piętro:3/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż jasne mieszkanie z antresolą i dużym tarasem - centrum Piaseczna Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34,46 m , położone w samym.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł42,41 m² 14 619,19 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Inwestycja prizma, gdańsk ul. Dąbka prizma to kameralna inwestycja mieszkaniowa inspirowana światłem, przestrzenią i minimalizmem. Nazwa odzwierciedla ideę pryzmatu - symbolu przejrzystości.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł230 m² 2 169,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:440 m²

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Informacje: na sprzedaż prawo do użytkowania działki rekreacyjnej rod z dużym domem, na terenie Rodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

24 311 zł1 057 m² 23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala produkcyjno-magazynowa - Bydgoszcz Oferujemy na wynajem halę o powierzchni 1057 m , zlokalizowaną na terenie przemysłowym w Bydgoszczy. Opis nieruchomości: - hala.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł34 m² 14 411,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:22

 

Powierzchnia działki:400 m²

Kontakt : Robert Dutczak nr   od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 do 18.00 Oferujemy na sprzedaż przytulny, całoroczny dom o powierzchni 34 m , położony w klimatycznym.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł64 m² 4 671,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż przestronne i bardzo dobrze zaprojektowane, 3 pokojowe, mieszkanie o powierzchni 64 m , położone na 2. piętrze w budynku zlokalizowanym w samym centrum Nakła nad.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

642 248 zł40,36 m² 15 912,98 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nie płacisz prowizji i podatku pcc! Kupujesz od dewelopera! Budynek znajduje się w dzielnicy Kleczków, niedaleko rzeki Odry w sąsiedztwie ścieżek spacerowych i zielonych skwerów.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł306 m² 2 284,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:720 m²

Best Nest Nieruchomości oferuje do sprzedania budynek do generalnego remontu na Górnym Przedmieściu w Bielsku-Białej. Obecnie budynek składa się z trzech samodzielnych lokali mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł52,81 m² 12 289,34 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie ulokowane na parterze w budynku kameralnego osiedla w Gdańsku, wybudowanego przez znanego dewelopera Murapol. Atuty nieruchomości : - kameralny budynek, -.

Szczegóły ogłoszenia

251 100 zł27,90 m² 9 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Prezentujemy ofertę sprzedaży lokalu użytkowego o powierzchni 27,90 m2, zlokalizowanego na największym osiedlu w Gorzowie Wielkopolskim. Lokal składa się z dwóch pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 750 000 zł180,47 m² 9 696,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:227 m²

Ogrodowa 16 to kameralne osiedle składające się z 8 budynków w zabudowie szeregowej, położone w podwarszawskiej miejscowości -józefosławiu! Po więcej informacji zapraszamy na stronę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 708 080 zł142,34 m² 12 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 m²

Parkowe Kliny, kraków Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży nowoczesnych domów jednorodzinnych w prestiżowej inwestycji usytuowanej w malowniczej okolicy Osiedla Kliny.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł150 m² 8 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Wyjątkowa oferta przestronnego domu o powierzchni 150 m . Nieruchomość łączy klasyczny, ponadczasowy styl z funkcjonalnym układem - do dyspozycji przyszłych właścicieli jest łącznie.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł69 m² 47,83 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność! Ofertą wynajmu jest stylowo wykończone, niezamieszkałe, 3 pokojowe mieszkanie położone w centrum miasta, w prestiżowej okolicy przy Alei Fontann, posiadające.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł142 m² 9 852,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przedstawiam Państwu na sprzedaż wolnostojący, piętrowy dom jednorodzinny. Nieruchomość znajduje się przy prywatnej, utwardzonej ulicy, w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej, co zapewnia ciszę,.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł6 429 m² 152,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Duża działka z trzema zabudowaniami w trakcie procesu przekształceniowego. Olbrzymi potencjał inwestycyjny. Działka z pełną infrastrukturą w obrębie której, znajdują się trzy.

Szczegóły ogłoszenia

2 399 000 zł947 m² 2 533,26 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:30

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż funkcjonalny obiekt magazynowo-produkcyjny o powierzchni 947 m , zlokalizowany w Bydgoszczy (jachcice), z szybkim dojazdem do centrum i obwodnicy. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 900 m² 157,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z warunkami zabudowy, dostępem do drogi publicznej. Wodociąg i dostęp do energii elektrycznej w drodze. Działka położona przy drodze asfaltowej. Kształt prostokątny,.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł2 112 m² 123 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Ofertą sprzedaży jest urocza działka w miejscowości stary wielisław, gmina Kłodzko ok. 6 km od znanego kurortu Polanica- zdrój. Nieruchomość o pow. 2112 m2, w kształcie prostokąta,.

Szczegóły ogłoszenia

1 030 000 zł49,06 m² 20 994,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Sprzedaż mieszkania - warszawa, wola, ul. Jana kazimierza 2 pokoje, 49,06 M , balkon, komórka lokatorska, klimatyzacja, pełna własność Z księgą wieczystą Oferujemy do sprzedaży 2 pokojowe.