Nieruchomości

240 107 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 450 000 zł274,74 m² 5 277,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 771 m²

Biuro nieruchomości natalia lamkowska prezentuje wyjątkową nieruchomość o ogromnym potencjale inwestycyjnym - idealne połączenie komfortowego domu oraz funkcjonującej przestrzeni handlowej. To.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł64,10 m² 46,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne, przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 64,1 m2 w spokojnej, zielonej okolicy na krakowskim Bieżanowie! we speak english budynek I lokalizacja: ulica: mała.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł119,01 m² 8 360,64 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2009

Przestronny apartament z antresolą | Konstancin-Jeziorna, ul. Bielawska Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 119,01 m , położone na 3 (ostatnim) piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł28,82 m² 9 195 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na sprzedaż Lokalizacja: polanica- zdrój, ul. Rybna Powierzchnia: 28,82 m.kw. Liczba pokoi: 1 Piętro: 1 z 3 Media: woda, prąd, gaz, co gazowe Czynsz: 263 zł Cena: 265 000 zł Opis:.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 000 zł25 m² 40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie W doskonałej lokalizacji! nieruchomość Z dużą loggią balkonową! Oferujemy do wynajęcia ładne przytulne mieszkanie o powierzchni 25 m2 położone na 3 piętrze w bloku 4.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł58 m² 56,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na kamiennej górze W gdyni mieszkanie: mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 58 m2, zlokalizowane jest na parterze z własnym przydomowym ogródkiem, w urokliwej kamienicy. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

731 250 zł75 m² 9 750 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin! hit W lublinie! - Ostatnie wolne mieszkania na lato 2026! Idealne miejsce dla Twojej rodziny - wyjątkowe osiedle w Lublinie z gwarantowanym widokiem na zielone tereny bez.

Szczegóły ogłoszenia

200 zł/m²50 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Do wynajęcia biura na 10 i 12 piętrze w jednym z najbardziej prestiżowych biurowców w Warszawie! Cena 10 000 zł/netto (biuro na 4 osoby) Niezrównana lokalizacja biznesowa - Rondo.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł54 m² 40,74 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie W doskonałej lokalizacji! nieruchomość Z tarasem! Oferujemy do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 54 m2 położone na parterze w bloku 2 piętrowym przy ul. Klimeckiego.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 000 zł67,25 m² 49 070,63 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Atuty: *lokalizacja w prestiżowej części Sopotu *taras oraz prywatny ogródek z wyjściem z salonu *mieszkanie wykończone i gotowe do zamieszkania *2 miejsca postojowe w hali.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł102 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia 3 - pokojowe mieszkanie, wykończone w wysokim standardzie, w pełni umeblowane i wyposażone. Nieruchomość o powierzchni 102.

Szczegóły ogłoszenia

2 190 000 zł270 m² 8 111,11 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Ulica Bankowa | 200m do rynku Oferta tylko w estatestreet. Całość działająca obecnie jako lokale użytkowe Z możliwością zmiany na przeznaczenie mieszkalne O inwestycji: na całość.

Szczegóły ogłoszenia

2 870 000 zł360 m² 7 972,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:490 m²

Do sprzedaży nieruchomość położona w centru Woli Justowskiej przy jednej z zacisznych uliczek (ślepa) Budynek mieszkalny, wolnostojący, piętrowy z użytkowym poddaszem o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł45 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie W doskonałej lokalizacji! Oferujemy do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m2 położone na 3 piętrze w bloku 4 piętrowym na Osiedlu Niepodległości.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł64 m² 46,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie składa się z 3 pokoi ( jeden jest połączony częściowo przesuwnymi drzwiami z salonem) , salonu połączonego z kuchnią,łazienki oraz wc.Na życzenie klienta może być.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł51,90 m² 11 175,34 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Jasne mieszkanie 2-pokojowe na Piątkowie | świetny układ | os. Bolesława Chrobrego Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 51,9 m , położone na os. Bolesława Chrobrego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

618 393 zł57 m² 10 849 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin! hit W lublinie! - Ostatnie wolne mieszkania na lato 2026! Osiedle Oaza Spokoju - miejsce stworzone dla rodzin, które pragną żyć blisko natury. Z okien każdego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²121,50 m² 6 683 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia powierzchnia biurowa o powierzchni 121,5 m2, znajdujące się na Mokotowie przy ul. Jana III Sobieskiego, w sąsiedztwie Parku Sieleckiego. Lokal znajduje się w doskonałym.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł55,20 m² 7 952,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 3-pokojowe przy ul. Harcerskiej doskonała lokalizacja, 1. piętro, duża piwnica Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 55,2 m , położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł44 m² 61 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia, nowy 3-pokojowy apartament przy al. Augustów 3 w Łodzi. Prezentowane mieszkanie posiada powierzchnię 44 m2 i mieści się na 4 piętrze w nowym bloku z windą z 2026.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł59 m² 10 152,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Oferuję na sprzedaż atrakcyjne, świeżo wyremontowane mieszkanie 3-pokojowe przy ul. Zaplecznej w Kołobrzegu. Główne atuty nieruchomości: - świeżo po remoncie - nowa kuchnia W zabudowie -.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł56 m² 7 946,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Doskonała lokalizacja! mieszkanie W centrum miasta! Oferujemy do sprzedaży bezczynszowe przestronne mieszkanie o powierzchni 56 m2 położone na 2 piętrze kameralnej kamienicy przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

879 280 zł74,99 m² 11 725,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Rozkładowe, duże, 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,99m2 z balkonem o pow. 5,2m2m2 na zielonych, spokojnych Żernikach w zachodniej części Wrocławia. Mieszkanie ma pow. 74,99m2.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł56,77 m² 14 074,34 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż komfortowe i bardzo słoneczne mieszkanie o powierzchni 56,77 m położone na 2 piętrze nowoczesnego, 4-piętrowego budynku z 2022 roku przy ul. Morelowej w dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł30,10 m² 66,45 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Oferuje na wynajem nowy apartament z 2026 roku osiedle Na Stoku ulica Sikorskiego Oferujemy Państwu na wynajem, dostępną od zaraz, kawalerkę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

438 599 zł40,06 m² 10 948,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe 2-pokoje, centrum, idealne pod wynajem, klima uwaga! Jeszcze tylko 5 mieszkań w promocji! Mieszkanie dwupokojowe w stanie deweloperskim położone jest w ścisłym centrum Lublina.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 124 064 zł66,71 m² 16 850,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc *preferowany kontakt telefoniczny* Tu jest.

Szczegóły ogłoszenia

378 000 zł64,20 m² 5 887,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 64,2 m położone w kamienicy przy ul. Żwirki w Łodzi, w doskonałym punkcie miasta. Lokal znajduje się w sąsiedztwie Politechniki.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł422 m² 10 663,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:308 m²

Nowa oferta dostępna w Pepper House! atuty nieruchomości: nowoczesny budynek z 2024 roku o łącznej powierzchni całkowitej niespełna 422mkw, wyróżnia się wyjątkowo niskimi kosztami.

Szczegóły ogłoszenia

367 848 zł47,16 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferta obejmuje pięć mieszkań o zróżnicowanych metrażach: 48,87 m , 47,16 m , 26,19 m , 31,46 m oraz 33,81 m , zlokalizowanych w kamienicy w centralnej części.

Szczegóły ogłoszenia

1 695 000 zł101,63 m² 16 678,15 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Polecam Państwu przestronny lokal usytuowany na parterze przy ul. Chmielnej 73, na pograniczu Śródmieścia i Woli. Lokal składa się z 5 ciu obszernych pomieszczeń i ma duży potencjał.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł38,56 m² 7 780,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje na sprzedaż przestronne 1 pokojowe mieszkanie w bloku z 2008 roku miejsce parkingowe, komórka lokatorska, 1 piętro. Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

1 449 000 zł69 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Przestronne mieszkanie 2-pokojowe 69 m z osobną kuchnią i miejscem postojowym ul. Fabryczna Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 69 m , położone na 5.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

716 673 zł59,43 m² 12 059,11 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Fajne, duże mieszkanie 3 pokojowe, narożne o powierzchni 59,43m2 z ogrodem inwestycja znajduje się we Wrocławiu na zielonym, spokojnym Brochowie - to podzielnica Krzyków w południowej.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł36,66 m² 79,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem 2-pokojowego mieszkania W kamienicy (świetna lokalizacja)! Preferowany wynajem dla pary, na długi okres czasu. Opis Mieszkanie zlokalizowane jest na Bielanach, przy ulicy Skalbmierskiej 17.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

809 777 zł51,09 m² 15 850,01 zł/m²

 

Piętro:22/26

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie katowic I krakowa biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc podwyższony stan deweloperski ostatnich kilka.

Szczegóły ogłoszenia

136 000 zł1 887 m² 72,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż w Mstowie blisko Jeziora Kromszewickiego Działka 1887 m położona w miejscowości Mstowo, gmina Chodecz, woj. kujawsko pomorskie, to idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł52,59 m² 12 340,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Ciche mieszkanie 2-pokojowe na drugim piętrze w niskim bloku z ogrzewaniem miejskim na Starym Mieście. Składa się z: - salonu - kuchni - sypialni - przedpokoju - łazienki z wc - balkonu -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

438 888 zł33,94 m² 12 931,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe 2-pokoje, centrum, idealne pod wynajem, klima uwaga! jeszcze tylko 5 mieszkań W promocji! Mieszkanie dwupokojowe w stanie deweloperskim położone jest w ścisłym centrum Lublina.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł127 m² 5 354,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż oferuję przestronny dom w zabudowie bliżniaczej o powierzchni całkowitej 127m2. Budynek został posadowiony w spokojnej okolicy Starego Julianowa na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-15

509 000 zł53,12 m² 9 582,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż gotowe do wprowadzenia, bardzo przestronne i doskonale doświetlone 2-pokojowe mieszkanie w Oławie. Lokal znajduje się na wysokim parterze i posiada przestronny balkon. Budynek.