Nieruchomości
239 986 ogłoszeń
Od najnowszych
449 000 zł74,40 m² 6 034,95 zł/m²
255 000 zł1 260 m² 202,38 zł/m²
Rynek pierwotny
599 000 zł80,19 m² 7 469,76 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
48,57 zł/m²35 m² 1 700 zł
Dom z tarasem Murowaniec
Murowaniec,kujawsko-pomorskie
1 499 000 zł255,70 m² 5 862,34 zł/m²
Apartament z ogródkiem, ul. Wawerska
Józefów,mazowieckie
916 105 zł72,14 m² 12 698,99 zł/m²
950 000 zł859 m² 1 105,94 zł/m²
40 zł/m²100 m² 4 000 zł
35,29 zł/m²170 m² 6 000 zł
1 800 000 zł1 700 m² 1 059 zł/m²
Działka budowlana uzbrojona, ul. Kolejowa
Olesno,małopolskie
68 000 zł1 350 m² 50,37 zł/m²
Mieszkanie 3-pokojowe
Pisz,warmińsko-mazurskie
365 000 zł47 m² 7 765,96 zł/m²
Mieszkanie 2-pokojowe Andrychów
Andrychów,małopolskie
305 000 zł44,40 m² 6 869,37 zł/m²
545 875 zł31,32 m² 17 429 zł/m²
659 000 zł63,20 m² 10 427,22 zł/m²
Lokal użytkowy
Ustroń,śląskie
64,81 zł/m²54 m² 3 500 zł
Apartament 2-pokojowy Wieliczka
Wieliczka,małopolskie
2 100 zł36 m² 58,33 zł/m²
Mieszkanie umeblowane
Olsztyn,warmińsko-mazurskie
2 000 zł40,70 m² 49,14 zł/m²
Rynek pierwotny
685 000 zł58,01 m² 11 808 zł/m²
589 000 zł84,90 m² 6 937,57 zł/m²
Rynek pierwotny
Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja 29 Listopada
Kraków,małopolskie
646 142 zł37,85 m² 17 071,11 zł/m²
140 000 zł71,01 m² 2 455,71 zł/m²
Lokal użytkowy, ul. Jesionowa
Wrocław,dolnośląskie
15 000 zł10 m² 1 500 zł/m²
Dom z garażem, ul. Modrakowa
Przyborki,wielkopolskie
599 000 zł157 m² 3 815,29 zł/m²
80,66 zł/m²45,87 m² 3 700 zł
Mieszkanie, ul. Dekerta
Toruń,kujawsko-pomorskie
825 000 zł92,09 m² 8 958,63 zł/m²
Mieszkanie z ogródkiem Zawada
Zawada,opolskie
549 000 zł55,48 m² 9 895,46 zł/m²
559 000 zł48,90 m² 11 431,49 zł/m²
Mieszkanie 2-pokojowe
Wrocław,dolnośląskie
2 200 zł40 m² 55 zł/m²
Działka Czerwona Górka
Czerwona Górka,świętokrzyskie
299 000 zł11 200 m² 26,70 zł/m²
769 000 zł63,20 m² 12 167,72 zł/m²
Lokal użytkowy Lublin
Lublin,lubelskie
2 375 200 zł118,76 m² 20 000 zł/m²
Działka komercyjna uzbrojona Bębło
Bębło,małopolskie
650 000 zł7 232 m² 89,88 zł/m²
Działka budowlana, ul. Lisia
Michałów-Reginów,mazowieckie
560 000 zł2 000 m² 280 zł/m²
Rynek pierwotny
360 000 zł43,72 m² 8 234,22 zł/m²
Działka komercyjna Białystok
Białystok,podlaskie
4 000 zł594 m² 6,73 zł/m²
Działka, ul. Prochownia
Kielce,świętokrzyskie
770 000 zł2 389 m² 322,31 zł/m²
Działka
Siekierowice,dolnośląskie
138 000 zł2 846 m² 48,49 zł/m²
Działka komercyjna uzbrojona Głogoczów
Głogoczów,małopolskie
668 000 zł2 667 m² 250,47 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Włącz powiadomienia