Nieruchomości

240 131 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

79 990 zł1 500 m² 53,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 56/4 w Ziąbkach, k. Bolimowa to świetne miejsce na dom w spokojnej, wiejskiej okolicy, a jednocześnie z wygodnym dostępem do miasta i usług. Największy atut? Działka.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł58,72 m² 6 454,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż: mieszkanie Lokalizacja: polanica- zdrój Powierzchnia: 58,72m2 Pokoje: 3 Piętro: 4 Cena: 379000zł Czynsz: ok. 600 zł Opis nieruchomości: mieszkanie z potencjałem nie dla.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł60,83 m² 13 645 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

II kwartał 2027 Centrum Krakowskich Nieruchomości oferuje do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim. Mieszkanie do wykończenia! Mieszkanie o powierzchni 60,83 m2 składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 000 zł330 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:320 m²

Prezentujemy wyjątkową nieruchomość położoną w sercu zielonych Stegien, przy cichej i kameralnej ulicy zdominowanej przez zabudowę jednorodzinną. Ten przestronny segment łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

485 000 zł59,70 m² 8 123,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Super lokalizacja! Zapraszam do zakupu dużego, 3 pokojowego mieszkania, zlokalizowanego 3 minuty spacerem od Parku Północnego. Idealne dla rodziny ze względu na bogatą infrastrukturę dedykowaną tej.

Szczegóły ogłoszenia

60,73 zł/m²34,81 m² 2 114 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni ok. 35m2 zlokalizowany na jednym z zielonogórskich osiedli. Sala główna ma powierzchnię 32m2, a pomieszczenie sanitarne 2,81m2.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł56,20 m² 12 971,53 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 56,20 m , położone na 2. piętrze budynku przy samej stacji skm Żabianka. To jedna z tych lokalizacji, które na co dzień naprawdę ułatwiają życie.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²20 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia przytulny lokal użytkowy o powierzchni 20 m , położony na parterze przy ul. Ciołkowskiego. W skład lokalu wchodzi: jedno ustawne pomieszczenie, łazienka na korytarzu Idealny.

Szczegóły ogłoszenia

137 000 zł35,40 m² 3 870,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu mieszkanie z ogródkiem w Nowej Rudzie Gotowe do zamieszkania. Dostępne od zaraz Mieszkanie znajduje się na obrzeżach Nowej Rudy, w otoczeniu domków jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

4 800 000 zł487,10 m² 9 854,24 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Gotowy lokal dla dystrybutora lub importera samochodów - topowa lokalizacja przy głównej trasie wjazdowej do Wrocławia Na sprzedaż wyjątkowy, w pełni przystosowany obiekt komercyjny działający.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł1 023 m² 342,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Płaska, słoneczna, uzbrojona działka z dobrym dojazdem! Bojano! lokalizacja: nieruchomość położona jest w miejscowości Bojano. W pobliżu znajduje dobrze rozwinięta infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł180 m² 3 883,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 630 m²

Przestronny dom na dużej, płaskiej działce - idealny dla dwóch rodzin lub jako inwestycja Szukasz domu w dobrej lokalizacji Nowego Sącza przy ul. Łącznik, z dużą działką.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł291,03 m² 9 277,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:27 300 m²

Atuty: wyjątkowa posiadłość - dom w otulinie lasu z malowniczą działką, kawałkiem lasu, stawem, domkiem saunowym z szerokim potencjałem inwestycyjnym. Opis działki: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł22 300 m² 5,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zaproponuj cenę! Na sprzedaż grunt rolny w miejscowości Suliradzice gmina Krośnice 2,23 ha w jednym kawałku na 4 numerach. Klasa ziemi IV i IV b Działki:   .

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł83 m² 7 698,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:270 m²

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje inwestycje domów w zabudowie bliźniaczej, położoną na południu Rzeszowa przy ul. Miejskiej, zaledwie 12 minut samochodem od centrum Rzeszowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł138,10 m² 10 499,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:233 m²

Oferta dostępna wyłaczniew polska nieruchomości! Prezentujemy Państwu luksusowy dom w zabudowie bliźniaczej, o powierzchni użytkowej 138,10 m2 w Rumia, posadowiony na zagospodarowanej.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł30,02 m² 7 828,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży funkcjonalna kawalerka położona przy ul. Styczyńskiego - ustawny pokój, kuchnia, spiżarka, przedpokój, łazienka z wc. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia - w cenie pozostaje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

275 740 zł32,44 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Do końca roku wyjątkowa promocja. Bonus o wartości 5000 zł do wykorzystania w sklepie ikea, u projektanta wnętrz lub w biurze podróży. Nowa inwestycja w Czechowicach,.

Szczegóły ogłoszenia

1 680 000 zł100 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1926

Pl. Katedralny 11 12 | Ostrów Tumski | 99,76 m | parking za szlabanem | 5 pokoi | unikalna lokalizacja To jest adres, który praktycznie nie występuje w sprzedaży. Pl. Katedralny serce Ostrowa.

Szczegóły ogłoszenia

314 999 zł26 m² 12 115,35 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Przedstawiam wyjątkową okazję jednocześnie dwa identyczne mieszkania w Bydgoszczy, idealnie nadające się zarówno pod własne lokum, jak i na wynajem. Oba o powierzchni 26 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 000 zł1 500 m² 1 999,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:227 900 m²

Czynne gospodarstwo mleczne - 22,79 ha - gmina Wieleń Na sprzedaż samowystarczalne gospodarstwo mleczne o powierzchni 22,79 ha , położone w obrębie Wrzeszczyna i Potrzebowice (gmina.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł500 m² 158 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam działkę letniskową - budowlaną położoną w pasie nadmorskim z możliwością wybudowania np.: domu, domków letniskowych, budynku gospodarczego. Więcej informacji na temat.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł99,60 m² 7 319,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

! hot oferta - tylko W pepperhouse! Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 75,63 m (85,9 m po podłodze + duże poddasze nieużytkowe 13,69 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł49,44 m² 11 104,37 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Elegancja, komfort i prestiż wyjątkowe mieszkanie na Osiedlu Europejskim w Gorzów Wielkopolski. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o łącznej powierzchni 49,44 m , położone na jednym.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł1 628 m² 109,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Brzeźnie, osiedle Kociołki, ul. Lipowa Brzeźno, osiedle Kociołki | ul. Lipowa Powierzchnia: 1628 m mpzp: 6mn + 5mn - zabudowa jednorodzinna Media: prąd - skrzynka na.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł600 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 500 m²

Do wynajęcia połowa hali magazynowej - produkcyjnej 600 m przy dk28 - Podłopień Lokalizacja, przestrzeń, funkcjonalność - wszystko, czego potrzebuje Twoja firma! Oferujemy do wynajęcia połowę.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł35 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia - centrum Rzeszowa / 35 m2 / 2 pokoje / al. W. Kopisto/ hartbex II! Biuro Res Nieruchomości prezentuje komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie na wynajem, zlokalizowane przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 888 000 zł374 m² 5 048,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Jeżeli chcesz mieszkać blisko morza to miejsce jest idealne dla ciebie! Pracujesz zdalnie albo chcesz kompletnie zmienić swoje otoczenie ? Zobacz tą ofertę! Wolnostojący dom. Kilkanaście pokoi, które.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł57,62 m² 10 933,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 57,62 m2 położone przy ul. Strażackiej, w bardzo dobrej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 568 999 zł100,99 m² 15 536,18 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% pcc. Posiadamy ponad 90 inwestycji we Wrocławiu i okolicach, zapytaj o pozostałe. Bezpłatna pomoc przy kredytowaniu. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł50 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Łączna powierzchnia to 50m a składa się na nią komfortowy salon z wyjściem na duży balkon, sypialnia, łazienka, kuchnia i przedpokój. Mieszkanie przestronne, bardzo wygodne.

Szczegóły ogłoszenia

49 000 zł800 m² 61,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka położona w malowniczej miejscowości Łapsze Wyżne na Podhalu w miejscu, gdzie natura spotyka się ze spokojem i przestrzenią. Okolica słynie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

845 221 zł106,99 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Oferta na wyłączność. Wyjątkowa oferta mieszkania! Przedmiotem oferty jest dwupoziomowe mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni całkowitej 106,99 m2, z miejscem postojowym gratis. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

4 999 000 zł3 986 m² 1 254,14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:7 089 m²

Izabela połatyńska-janik Agent prowadzący   Na sprzedaż kompleks budynków produkcyjno usługowych, oraz magazynowo -biurowych, znajdujących się w centrum Bielska-Białej, ul Barska 70,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł125,80 m² 5 158,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:179 m²

0% prowizji od kupującego. Dom W stanie deweloperskim jest gotowy do nabycia I wydania Jeśli szukasz wspaniałego domu w bliskim sąsiedztwie centrum miasta, otoczonego malowniczym widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł130 m² 8 838,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:125 m²

Nowoczesny, bezczynszowy segment o powierzchni użytkowej 114 m2, położony na kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. Przestronny, środkowy lokal w idealnym stanie,.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł47,70 m² 8 784,07 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni użytkowej 47,7 m2, z dodatkową przestrzenią na drugim poziomie (po podłodze łącznie ok. 87 m2). Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Majewo,warmińsko-mazurskie

155 000 zł3 002 m² 51,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka marzeń - idealne miejsce pod twój dom uwaga pozostały tylko dwie działki. Nie przegap okazji! Czy kiedykolwiek marzyłeś o budowie swojego własnego domu w otoczeniu przyrody?.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Pilchy,warmińsko-mazurskie

1 200 000 zł52,70 m² 22 770,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:716 m²

Dom całoroczny na Mazurach - Pilchy, blisko jeziora Na sprzedaż wolnostojący dom całoroczny położony w miejscowości Pilchy na Mazurach , w spokojnej, zielonej okolicy, z dobrym dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł36,83 m² 16 806,95 zł/m²

 

Piętro:3/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowoczesny Apartament 37m w Inwestycji zeus Gotowy "pod Klucz" + Garaż Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,68 m , zlokalizowane na 3. piętrze prestiżowego.

Szczegóły ogłoszenia

855 000 zł123 m² 6 951,22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2014

Łódzka giełda nieruchomości. Apartament dostępny wyłącznie W naszym biurze opis nieruchomości:Do sprzedania apartament z 2015 roku bez ogrodu z dużym tarasem na prestiżowym.