Nieruchomości

240 053 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

21,25 zł/m²320 m² 6 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na wynajem oferujemy Państwu lokal w centrum Bytowa o dużym metrażu pozwalającym na komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł46,90 m² 5 948,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie przy ulicy Kościuszki w Kutnie - w spokojnej, zielonej okolicy z pełną infrastrukturą w zasięgu ręki. Dane nieruchomości: powierzchnia całkowita: 46,9 m,.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 000 zł600 m² 6 333,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nieruchomość z możliwością wykorzystania na np. pensjonat, hotel ,prywatną klinikę. Lokalizacja: dom/pensjonat znajduje się przy ulicy Heliosa w miejscowości Gdańsk Kowale. Dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Kraków,małopolskie

43,30 zł/m²230 m² 9 960 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal /magazyn o powierzchni użytkowej 250 m 2 na Prądniku Czerwonym. Przedmiotem oferty jest przestrzeń, którego powierzchnię stanowi pomieszczenie główne tj. open space, dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

183 750 zł1 225 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana skrybicze piękna okolica zabudowa jednorodzinna lasy I łąki Szukasz działki w spokojnym, zielonym otoczeniu, a jednocześnie z szybkim dojazdem do Białegostoku? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł1 365 m² 285,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bardzo dobrze zlokalizowana działka o powierzchni 1365 m2 w miejscowości Radonice, obok Błonia. Wymiary działki (27x48) W drodze przy działce media: woda w drodze, prąd bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

521 282 zł73,42 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednio od Developera! i pcc. Proponowana oferta stanowi przestronne trzypokojowe mieszkanie składające się z salonu dwóch pokoi, otwartej kuchni z jadalnią i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

574 500 zł45,76 m² 12 554,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2 pokoje | 45,76 m | 2 piętro | gotowe | idealne dla rodziny Szukasz mieszkania, które będzie wygodne na start, ale też sprawdzi się na kilka lat? To funkcjonalny układ, który daje więcej.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł105,16 m² 5 696,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Na sprzedaż oferujemy funkcjonalny dom jednorodzinny z budynkiem gospodarczym, położony na atrakcyjnej, dużej działce narożnikowej z wjazdem z dwóch ulic. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Koszalin,zachodniopomorskie

249 690 zł1 189 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana zlokalizowana w cichej i spokojnej części Koszalina przy ulicy Orkiszowej. Numer działki 24/10 Powierzchnia działki 1189 m2 Cena: 249 690 zł (210 zł/m2) Udział.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł68,63 m² 10 039,34 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Bydgoszcz | garderoba | 68,63 m | 3 pokoje | Szwederowo Są mieszkania, do których się wprowadzasz. I są takie, w których od razu zaczynasz żyć. Dwie sypialnie rozdzielone korytarzem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

755 284 zł48,60 m² 15 546 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokojowe mieszkanie, ok. 49 m , 6. piętro, z dwiema loggiami - to układ, który rzadko trafia się w tej cenie. Układ: salon z aneksem kuchennym ok. 16 m - jasny,.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł50,40 m² 6 924,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu funkcjonalne mieszkanie dwu pokojowe o powierzchni 50,4 m 2 znajdujące się w Śródmieściu w Bydgoszczy. Lokal usytuowany jest na II.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł1 689 m² 740 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania widokowa działka budowlana o powierzchni 1689m2. Południowy stok. Ząb. Lokalizacja: nieruchomość gruntowa niezabudowana zlokalizowana w miejscowości Ząb na 998 metrach n.p.m.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł181,71 m² 4 732,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2000

Oferujemy do sprzedania mieszkanie położone na 2 piętrze w budynku blisko centrum Cieplic. Nieruchomość o powierzchni całkowitej 191,71 m2, składająca się z 6 pokoi, kuchni, 5.

Szczegóły ogłoszenia

3 115 000 zł392 m² 7 946,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:31

 

Powierzchnia działki:1 747 m²

Mam przyjemność zaprezentować kompleks wypoczynkowy w cichej części Świnoujścia, nieopodal linii brzegowej. Obiekt ma świetny potencjał inwestycyjny. Możliwość całorocznego wynajmu.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł148 m² 4 594,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:397 m²

Szukasz nieruchomości, która daje wybór? Może przynosić stały dochód z najmu albo stać się wygodnym domem dla Twojej rodziny. Na sprzedaż funkcjonalny dom jednorodzinny położony.

Szczegóły ogłoszenia

17,99 zł/m²79,78 m² 1 435 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Czynsz najmu zawiera wszystkie opłaty eksploatacyjne! Lokal położony jest biurowcu po remoncie znajdującym się blisko centrum miasta a jednocześnie niedaleko dróg wylotowych. Klimatyzacja!.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna

Porbady,warmińsko-mazurskie

490 000 zł59 600 m² 8,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka rolna w gm. Jonkowo k. Olsztyna na kolonii wsi Porbady. Obecnie użytkowanie to użytki zielone - łąki z dotacją. Działka w jednym kawałku. Zapraszam zainteresowanych tel. 602 313.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł71 m² 5 985,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Biuro Kurpiel Nieruchomości pragnie zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż w świetnej lokalizacji - ul. Jana Pawła II w Jarosławiu Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 71 m na.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł45 m² 7 111,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Tylko U nas! Nasze Biuro ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż przestronne jednopoziomowe mieszkanie do remontu o metrażu 45 m2 w Kielcach przy ul. Okrzei Idealne jako inwestycja lub.

Szczegóły ogłoszenia

3 990 000 zł400 m² 9 975 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:982 m²

Działający pensjonat w Zieleńcu na sprzedaż Zieleniec, największy w Sudetach i jeden z największych i najlepszych ośrodków narciarskich w Polsce (II miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł1 725 m² 840,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu unikalną ofertę działki budowlanej w centralnej części urokliwej Wieliczki - jednego z najbardziej znanych miasteczek w Polsce, słynącego.

Szczegóły ogłoszenia

311 250 zł1 245 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na sprzedaż w Fastach, gmina Dobrzyniewo Duże Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej, położonej w urokliwej miejscowości Fasty, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł59,32 m² 37,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Posiadamy w naszej ofercie do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,32m2 na osiedlu Barwinek. W jego skład wchodzą: salon 22,36 m2 Sypialnia 9,21 m2 Pokój 10,27 m2 Kuchnia 5,99.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł57,81 m² 3 269,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Freedom Nieruchomości Namysłów zapraszam do zakupu dwupokojowego mieszkania wraz z balkonem o pow. użytkowej 57,81 m2, wraz z przynależnym ogródkiem działkowym, piwnicą.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł47 m² 65,96 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wolne od kwietnia-mieszkanie dla pary, singla lub znajomych- do podpisania umowy potrzebne zaświadczenie o zatrudnieniu - umowa na 12 miesięcy - bez kotów i psów Spacer 3D:.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł59 m² 7 101,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Biuro nieruchomości czestate prezentuje 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 59m , położone na drugim piętrze w bloku 4-piętrowym, w spokojnej części Częstochowy - ul. Orkana.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł38 m² 14 184,21 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie - Falowiec, ul. Obrońców Wybrzeża, gdańsk Przymorze Na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 38 m , zlokalizowane w jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

680 000 zł132 m² 5 151,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 132 m2 w cichej i spokojnej okolicy w Nowym Sączu na os Chruślice na działce10a. Całość ogrodzona.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł90 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Park Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia Parter w domu wolnostojącym, znajdującym się przy ul. Myśliwskiej w Rzeszowie. Nieruchomość o powierzchni 90 m2 usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł183,30 m² 3 409,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:370 m²

Biuro nieruchomości Mały Domek ma przyjemność przedstawić willę poniemiecką z lat 30'tych w willowej dzielnicy Jeleniej Góry na ul. Wyspiańskiego. Bardzo atrakcyjna lokalizacja. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł156 m² 6 346,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:581 m²

Szukasz domu, który łączy solidność tradycyjnej cegły z wygodą miejskiego życia i szybkim dojazdem do Łodzi? Ta nieruchomość przy ul. Przejazd to idealna propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

1 580 000 zł310,40 m² 5 090 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:817 m²

Interesujący dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 257,80m2 i całkowitej 310,40m2 wybudowany w 2000 roku w Nowym Dworze Mazowieckim wg indywidualnego projektu. Parter : wiatrołap.

Szczegóły ogłoszenia

1 109 000 zł118 m² 9 398,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 257 m²

Na sprzedaż Dom na działce 5200m2 wraz z Agroturystyką w Grabowcu pod Toruniem. Z radością prezentuję Państwu wyjątkową nieruchomość, idealną do mieszkania i prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł53,50 m² 7 009,35 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż prezentujemy przestronne mieszkanie przy Al. Wojska Polskiego 78. 1. Opis nieruchomości: mieszkanie usytuowane jest na parterze. Jego powierzchnia użytkowa to 53,50 m w skład czego.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł73 m² 8 205,48 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Na sprzedaż Tawerna Białe Żagle zlokalizowana w dzielnicy Warszów w Świnoujściu, przy ul. Barlickiego. To znane i rozpoznawalne miejsce, bardzo dobrze kojarzone przez lokalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 099 900 zł145 m² 7 586 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Przedstawiamy nowoczesny dom w stanie deweloperskim 1/2 bliźniaka o powierzchni ok. 140 m Przedstawiam na sprzedaż wyjątkowy Dom w zabudowie bliźniaczej, położony w urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł30 m² 12 833,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania mieszkanie o pow. 29,5 m2 w centrum Ząbek przy ul. Orlej; na układ funkcjonalny składa się: pokój dzienny z wydzieloną częścią pokoiku dla dziecka, kuchnia widna,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Kowalewo

Kowalewo,kujawsko-pomorskie

1 850 000 zł48 383 m² 38,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 48 383 m2 położona pod Szubinem (gm. Kowalewo). Piękna, duża działka na cele mieszkaniowe, usługowe, komercyjne i inne (logistyka, magazyny, fabryka, fotowoltaika).

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł207,41 m² 1 634,44 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie - całe piętro domu | Sokołowiec Na sprzedaż mieszkanie zajmujące całe piętro domu w spokojnej miejscowości Sokołowiec , w otoczeniu zieleni i sudeckich.