Nieruchomości

239 134 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 895 000 zł89 m² 21 292,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż apartament 3 pokojowy o powierzchni ok. 89 m2 z tarasem 25 m2 z widokiem na rzekę na renomowanej inwestycji Olimpia Port! Opiekun Oferty Szymon Mazur telefon   .

Szczegóły ogłoszenia

64,02 zł/m²22,90 m² 1 466 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy do wynajęcia powierzchnię biurową (pokoje biurowe) w ścisłym Centrum miasta w budynku klasy A, powierzchnia: biuro o powierzchni 22,90mkw (powierzchnia biurowa 18,1mkw) na II.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł1 260 m² 126,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Można ubiegać się o warunki zabudowy, przed podziałem działki były one przyznane. Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 12.6 ar (1260m2) położona w miejscowości Nisko. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

210 zł/m²155 m² 32 550 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Leach & Lang Property Consultants przedstawiają wyposażoną powierzchnię biurową w obiekcie biurowym Galileo przy ul. Armii Krajowej 18 w Krakowie. Prezentowana propozycja wynajmu wyposażonej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

320 000 zł2 368 m² 135,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka położona w popularnej i cenionej części Bielsko-Biała - w malowniczej Wapienicy. Nieruchomości znajdują się zaledwie 2,5 km od centrum Wapienicy oraz 8 km od.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł1 646 m² 212,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka budowlana zlokalizowana w podbiałostockich Zalesianach. Bezpośrednio przy działce dostępne pełne media-prąd, wodociąg, kanalizacja, gaz, światłowód. Nieruchomość kształtem.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Barcikowo

Barcikowo,kujawsko-pomorskie

59 900 zł3 020 m² 19,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Promocyjna cena! Oferujemy do sprzedaży działkę pod budownictwo lub działalność gospodarczą, w miejscowości Barcikowo. - klasoużytek rv oraz rvi, powierzchnia 3020m 2 , województwo kujawsko -.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł73 m² 9 863,01 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe mieszkanie 73 m na osiedlu Leśnym w Bydgoszczy. 2 sypialnie, przestronny salon z aneksem kuchennym , balkon, piwnica i miejsce parkingowe za bramą na pilota. Wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

17,94 zł/m²14,77 m² 265 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w Sędziszowie przy ul. Dworcowej 25 w woj. Świętokrzyskim.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł53 m² 8 113,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:802 m²

Kameralny domek w otoczeniu lasu - cisza, natura i komfort Na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny domek o powierzchni całkowitej 53 m , położony na przestronnej działce 802 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

159 259 zł1 274 m² 125,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

MB Nieruchomości oferuję na sprzedaż działka budowlana uzbrojona o powierzchni 1274 m2 w Nikielkowie działka ujęta w planie zagospodarowania przestrzennego gminy Barczewo. Media: prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł646 m² 1 934,98 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Chcesz sprzedać nieruchomość, zapraszamy do Współpracy :) Wyłącznie u Nas :) Może to Właśnie Twoje miejsce na Ziemi ? Mamy przyjemność zaoferować Państwu magazyn/hale o pow. użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł993 m² 201,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! na sprzedaż! Działka usługowo - magazynowa w Pile, przy ul. Fabrycznej! Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł63,90 m² 7 809,08 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Oferta tylko U nas! 3-pokojowe mieszkanie w Iławie na 2. piętrze o powierzchni 63,9 m z balkonem piwnicą i garażem - gotowe do zamieszkania! Idealne dla rodzin z dziećmi,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 350 000 zł154,15 m² 8 757,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:210 m²

Oferta bezpośrednio od dewelopera - 0 % prowizji - brak dodatkowych kosztów! Do sprzedania dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej nr 7 w nowo budowanym kompleksie nowoczesnych domów.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł76,96 m² 8 173,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 77 m , usytuowane na czwartym piętrze czteropiętrowego bloku, położone.

Szczegóły ogłoszenia

2 895 000 zł9 694 m² 298,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Agnieszka czyrpak Agent prowadzący   Działka inwestycyjna Oświęcim, stare Stawy Powierzchnia: 9 694 m Przeznaczenie: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna Forma własności: własność.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł30 m² 76,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Sulma Real Estate ma zaszczyt zaprezentować do wynajęcia kawalerkę o podwyższonym standardzie znajdującą się w nowoczesnym budynku z 2022 r. położonym przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł26 m² 19 230,77 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę - 1 pokojowe mieszkanie (kawalerka) o powierzchni 26 m znajdujące się w południowej części Krakowa (podgórze Duchackie). Okolica.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł84 m² 36 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia bezczynszowe 3 pokojowe mieszkanie na Pogodnie. Mieszkanie o powierzchni 84 m2 jest w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęt rtv/agd (m.in. lodówka, piekarnik, płyta.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł902 m² 182,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Najważniejsze informacje: - duże, wymiarowe działki budowlane, - możliwość połączenia, - dostępne media: prąd, woda, gaz - działki objęte mpzp pod zabudowę jednorodzinną i usługową -.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł164,67 m² 6 066,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Żukowo, ul. Z. Ptach - Oferta domu z dużym i słonecznym ogrodem. Nieruchomość zlokalizowana w centrum miasta na zadbanym osiedlu domów jednorodzinnych i zabudowy bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł40 m² 58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro nieruchomości dk Brokers przedstawia 2 pokojowe mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze w budynku z windą. Do mieszkania przynależny miejsce postojowe w garażu podziemnym,.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł60,40 m² 13 228,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

TA oferta tylko U nas! Z przyjemnością prezentujemy przestronne mieszkanie położone na trzecim piętrze w 4-piętrowym bloku z cegły na os. Słonecznym w Krakowie. Opis: na.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł27 300 m² 34,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Idealna oferta dla inwestorów: prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnej działki w malowniczej miejscowości Olszówka, gmina Mszczonów. Ta rozległa nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł64,91 m² 12 617 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Klasyczne Ursynowskie mieszkanie. Mieszkanie funkcjonalne: - w pełni rozkładowe, - ustawne, równe pokoje, - duży balkon, na cały salon w kierunku południowym, - wyjątkowo duża łazienka ok.

Szczegóły ogłoszenia

14 934 zł4 978 m² 3 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje Państwu do wynajęcia nieruchomość położoną w dzielnicy Korzeniec w Dąbrowie Górniczej przy ul. Limanowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł1 000 m² 225 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Kompleks 11 uzbrojonych działek budowlanych w Rusinowie - promocja sezonu 2025! Lokalizacja: rusinowo, gm. Postomino, woj. zachodniopomorskie Odległość od morza: ok. 1300 m (spacer przez sosnowy.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł48,50 m² 14 845,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

**zdjęcia w ogłoszeniu przedstawiają wizualizacje - mieszkanie do remontu** Na sprzedaż funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe, położone przy al. Dwudziestolatków w dzielnicy Włochy.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł280 m² 7 107,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Okolice Dusznik-Zdroju. Stylowa rezydencja u stóp Gór Stołowych Nieruchomość zaprojektowana z myślą o komforcie , elegancji i funkcjonalności. Każda kondygnacja liczy ok 100m2.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 024 m² 97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane w gminie Gryfino, obręb Chwarstnica. Lokalizacja ok 10 km od Gryfina, niedaleko jeziora w miejscowości Wirów. Powierzchnie działek ok 1024 m2 Na.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł1 052 m² 365,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Serdecznie polecam do zakupu dla siebie lub inwestycyjnie Płaska prostokątna działka gruntu w malowniczym miejscu Zbrosławic. Grunt budowlany 1052m2 z mediami: - gaz ziemny - woda - energia.

Szczegóły ogłoszenia

1 383 600 zł1 153 m² 1 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o pow. 1153m2 w znakomitej lokalizacji w otoczeniu zieleni i nowych domów jednorodzinnych w Gdyni na Wiczlinie. Nieruchomość posiada dostęp do drogi i jest objęta.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł40,50 m² 56,79 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszam na prezentacje mieszkania na wynajem, przy ulicy Zbrowskiego! lokalizacja: to ogrodzone osiedle nowych bloków oddanych do użytku w 2024 roku. Blok obok znajdują się sklepy i lokale.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł37,10 m² 18 840,97 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Jeśli szukasz wygodnego, ciepłego, przytulnego mieszkania w Centrum Warszawy, to jest to oferta dla Ciebie. Osiedle Zaprojektowane w latach 70- tych osiedle budynków, znane m.in. z serialu.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł90 m² 6 322,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:245 m²

Domy w Śródmieściu Bytomia Nowoczesne domy bliźniacze w stanie surowym zamkniętym - Bytom, nowe osiedle Na sprzedaż nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej , zlokalizowane na nowym,.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł3 657 m² 54,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż cztery działki rolne z wydanymi warunkami zabudowy na budowę budynków mieszkalnych jednorodzinnych, położone w malowniczej miejscowości Dobra Wola, w gminie Stare Juchy. To.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł40 m² 3 725 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy