Nieruchomości

240 132 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

607 320 zł72,30 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronny apartament 72,30 m - Osiedle Lipka, piekary Śląskie - wysoki standard, 2. piętro Na sprzedaż komfortowy i przestronny apartament o powierzchni 72,30 m , położony na.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł47 m² 14 893,62 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Tylko u Nas nie szukaj dalej:) Piękny apartament, w pełni wykończony, gotowy do przyjmowania gości! Prezentujemy Państwu piękny 2-pokojowy apartament z ogródkiem, znajdujący się.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł207 m² 2 700,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:505 m²

Na sprzedaż dom w Bystrzycy Kłodzkiej z dużym potencjałem aranżacyjnym. Nieruchomość położona na działce o powierzchni 505m2 Budynek posiada trzy poziomy: przyziemie z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 000 zł400 m² 9 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:7 000 m²

Marzysz o niesamowitym domu w górach lub inspirującym biznesie ,poznaj ofertę jaka prezentuja nieruchomości mały domek' Na sprzedaż Butikowe uroczysko dla dorosłych,za siódma górą ' Leży.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

180 000 zł2 100 m² 85,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 21 ar ul. Olszowa Jastrzębie-Zdrój oferta Z wyłącznością biura- nie szukaj dalej Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana nr 657/71 i 656/71 o powierzchni 2100.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł30 m² 56,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka - Starogard Gdański, al. Wojska Polskiego Do wynajęcia kawalerka o powierzchni ok. 30 m , zlokalizowana przy Alei Wojska Polskiego w Starogardzie Gdańskim. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 861 281 zł115,85 m² 33 330 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowy apartament W sercu krakowa - ul. Wenecja 1 Elegancja | Przestrzeń | Historia i Prestiż | Luksusowy | Panoramiczny widok | Kamienica z 1911 roku ***** W samym centrum Krakowa,.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł50 m² 120 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji Młyny Mogilska w doskonale skomunikowanej części Kraków. Mieszkanie jest jasne, funkcjonalne i zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł42 m² 80,95 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Agencja Nieruchomości goeste prezentuje: do wynajęcia komfortowe, w pełni wyposażone dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m2, zlokalizowane na warszawskiej Woli przy ul. Radziwie 5. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Przysiersk

Przysiersk,kujawsko-pomorskie

150 000 zł3 000 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas! 3000 mkw przestrzeni w otoczeniu natury - Przysiersk, bory Tucholskie Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 3000 mkw, położona w miejscowości Przysiersk, na.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł8 800 m² 21 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna położona w miejscowości Nadbiel (gmina Poświętne ). Dojazd do działki od strony Krzywicy (droga wojewódzka 634) .Wymiary:szerokość 29 m ,długość 302 m. Ładna, spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł39 m² 3 820,51 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 39 m - Gdula, ul. Nowaka (parter) Mieszkanie o powierzchni 39 m położone na parterze w spokojnej okolicy. Lokal wymaga remontu , co daje duże możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

498 000 zł1 096 m² 454 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bardzo ładna działka położona w miejscowości Stefanowo/ Wólka Kosowska, gmina Lesznowola, powiat piaseczyński. Działka budowlana o powierzchni 1096m2 w kształcie prostokąta. Media -.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł3 317 m² 57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kompleks Działek w Szkotowie (gmina Kozłowo, powiat nidzicki, woj. warmińsko-mazurskie) Prezentujemy unikalną okazję zakupu gruntu w malowniczej miejscowości Szkotowo, na terenie powstającego.

Szczegóły ogłoszenia

1 060 000 zł53,10 m² 19 962,34 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Najważniejsze informacje: metraż: 53,1 m2, dwupokojowe dodatkowo świetna, duża loggia o powierzchni 7,1m2! mieszkanie jest pięknie wykończone, zdjęcia dołączone do ogłoszenia są zdjęciami.

Szczegóły ogłoszenia

132 000 zł1 100 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż nieruchomość niezabudowaną położoną na terenie powiatu limanowskiego, gmina Limanowa, obręb męcina o powierzchni około 1000 m2. Działka przylega do drogi na.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Kanin

Kanin,zachodniopomorskie

40 000 zł3 008 m² 13,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: dwie działki rolne z możliwością realizacji zabudowy zagrodowej w Kaninie - gmina Postomino, blisko morza! Marzysz o własnej działce w spokojnej, zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł62,30 m² 16 853,93 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Wyjątkowe 2 pokoje z tarasem i ogrodem Szukasz balansu między dynamicznym życiem stolicy a spokojem własnego ogrodu? Ta oferta jest skierowana właśnie do Ciebie. Prezentuję przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł74,86 m² 9 885,12 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż wyjątkowy, elegancki apartament o powierzchni 74,86 m , położony na pierwszym piętrze kameralnego, trzypiętrowego budynku na cenionym osiedlu Panorama Park II przy ul. Spacerowej.

Szczegóły ogłoszenia

12,60 zł/m²130,95 m² 1 650 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia budynku magazynowo - warsztatowego o powierzchni 130,95 m2 składającego się z 4 pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

33,73 zł/m²83 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

0% prowizji od najemcy! Oferujemy do wynajęcia lokal usługowy - powierzchnia 83 m2, i piętro. Idealne miejsce na szkołę tańca, fitness, jogę. Budynek położony jest w śródmieściu Rybnika.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł103 m² 13 106,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa perła na gliwickim rynku nieruchomości. 103 m przestrzeni do własnej aranżacji lub atrakcyjna inwestycja przynosząca wysokie dochody. Mieszkanie usytuowane w starannie wyremontowanej.

Szczegóły ogłoszenia

1 640 000 zł120 m² 13 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż komfortowy, wolnostojący dom jednorodzinny położony w spokojnej, malowniczej i rodzinnej części Brwinowa. Nieruchomość została wybudowana w 2019 roku. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł46,05 m² 19 543,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Prestiżowy apartament inwestycyjny W zrewitalizowanej kamienicy - gdańsk stare miasto kupisz bez prowizji! Mieszakanie 2 pokojowe klasy premium w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

2 399 250 zł95,97 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Rzadko się zdarza, żeby mieszkanie na wysokim piętrze, z widokiem na park i dobrym układem trafiało na rynek w standardzie deweloperskim tu masz dokładnie to. Apartament usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł660 m² 333,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 660 m położona w miejscowości Niewodnica Korycka, w spokojnej okolicy przeznaczonej pod zabudowę jednorodzinną. Działka ma regularny.

Szczegóły ogłoszenia

11 €/m²318,06 m² 3 499 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:podziemna hala garażowa

Biuro położone w centrum Gdyni, w eleganckim biurowcu. Nieruchomość usytuowana w jednym z najlepszych punktów miasta, w sąsiedztwie pełnej infrastruktury miejskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 101 m² 90,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka pod lasem z wydanymi warunkami zabudowy Nr oferty - 2181 Potażniki Cena - 100 000 pln Powierzchnia - 1101 m2 Cena za m2 - 90,83 zł/m2 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł96 m² 2 916,67 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie z ogromnym potencjałem aranżacyjnym położone w urokliwej nadmorskiej miejscowości Stepnica ( woj. zachodniopomorskie) nad Zalewem Szczecińskim zaledwie kilka minut spacerem od.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 zł48 m² 62,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dostępne od zaraz! Wymagamy okazania dokumentu potwierdzającego uzyskiwanie dochodów. Na wynajem nowy lokal znajdujący się w nowej inwestycji. Budynek oddany do użytku w 2024 r,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

589 000 zł92,63 m² 6 358,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:60 m²

Tarasy nad Stawem - wyjątkowe mieszkanie dwupoziomowe z tarasem i ogródkiem w spokojnej i zielonej okolicy! Na sprzedaż przestronne, dwukondygnacyjne mieszkanie o powierzchni 92,63.

Szczegóły ogłoszenia

698 000 zł68 m² 10 264,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 67,14 m , składające się z: - dużego salonu - dwóch sypialni - oddzielnej kuchni - łazienki - przedpokoju Do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

715 000 zł92,10 m² 7 763,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy wyjątkową ofertę na zielonogórskiej starówce - idealne miejsce na biuro, kancelarię lub komfortowe mieszkanie! Ta przestronna nieruchomość o powierzchni 92,10 m usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

497 900 zł52,42 m² 9 498,28 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ogłoszenie dotyczy mieszkania M9 Budynek 12D położonego na parterze o pow. 52,42 m2 brak pcc sprzedaż bezpośrednio od inwestora brak prowizji dla pośrednika pomagamy uzyskać kredyt hipoteczny.

Szczegóły ogłoszenia

288 000 zł1 600 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż - 2 działki budowlane w Świebodzicach (ul. Ogrodowa) Oferuję na sprzedaż dwie działki budowlane o numerach 109/28 oraz 109/29, położone w Świebodzicach przy ul. Ogrodowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

159 000 zł35 m² 4 542,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:450 m²

Domek z możliwością meldunku! Polecamy na sprzedaż domek całoroczny na ogrodach działkowych rod Kalina. Na powierzchnie domu składają się : - 2 pokoje, - kuchnia, - łazienka - korytarz, -.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł83 m² 1 795,18 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1919

Kartowice, mieszkanie 3 pokoje, 83 m2, sprzedam, cena 149 000 zł. Oferta wyłącznie w wgn nieruchomości. Okazja! Mieszkanie 83 m? z ogródkiem i działką rolną 40 arów - Kartowice Opis.

Szczegóły ogłoszenia

46 400 €16 000 m² 2,90 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn o powierzchni 16 000 mkw. (możliwy większy metraż) dostępny od zaraz. Istnieje możliwość elastycznego okresu najmu oraz dopasowania wielkości modułu powierzchni magazynowej.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł163 m² 2 147,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:276 m²

Murowany dom z lat 60-tych, w dobrym stanie technicznym i wizualnym, usytuowany jest w Sanoku w dzielnicy Dąbrówka przy spokojnej, nieprzelotowej ulicy w niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

13,94 zł/m²287 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Oferujemy Państwu usługę pośrednictwa w wynajmie hali/magazynu o całkowitej powierzchni 287 m2 zlokalizowanej na obrzeżach miasta. Hala o powierzchni 257,60 m2 z bramą wjazdową.

Szczegóły ogłoszenia

735 000 zł50 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Tylko U nas- oferta na wyłączność-nie szukaj dalej , umów się na prezentację zanim ubiegną Cię inni :-) kraków, marii jaremy Mam przyjemność zaprezentować do sprzedaży mieszkanie.