Nieruchomości

240 131 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

380 000 zł1 000 m² 380 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jeśli szukasz działki we Wrocławiu lub na Dolnym Śląsku, podaj mi swoje oczekiwania, a postaram się pomóc! Działki budowlane w Lutyni o powierzchni od ok. 950 m2 do 3000 m2.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł1 072 m² 69,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 4 działki położone przy ulicy Kockiej w Czemiernikach, powiat radzyński. Wszystkie działki o powierzchni 1072m2/ 1074m2, szerokość około 32 m, długość około 33 m. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł41,52 m² 19 243,74 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Metro Szwedzka I Stylowe mieszkanie I Nowe budownictwo I Poszukiwana lokalizacja I Miejsce postojowe Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w wysokim standardzie wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

279 900 zł2 800 m² 99,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Mam przyjemność zaprezentować przepiękną działkę z potencjałem w miejscowości Bagno, gmina Oborniki Śląskie, powiat Trzebnicki. Na sprzedaż działka budowlana nr. 249/2.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

889 000 zł77 m² 11 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Na sprzedaż nowy dom jednorodzinny parterowy o powierzchni 77m2 zlokalizowany w Kozach przy ul.Macierzanki, na osiedlu nowych domów jednorodzinnych z pięknymi widokami na panoramę Beskidów.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł53,39 m² 11 781,23 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, do częściowego remontu, o powierzchni 53 m , położone na parterze 7-piętrowego bloku w samym centrum Piaseczna. Nieruchomość idealna dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł29,80 m² 22 147,65 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Bielany, ul. Fortowa, kawalerka 28 m2 z dużym ogródkiem 76m2. Dodatkowo miejsce postojowe w garażu podziemnym. Zakup od dewelopera bez podatku pcc. : dla kogo? Dla osób szukających nowego.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł1 400 m² 42,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka 1400 m2 z warunkami zabudowy, położona w miejscowości Ładne, gm. Włocławek. Działka nr ewid. 86/8, o wymiarach ok 26x53m,o statusie budowlanej, z bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł45,90 m² 8 387,80 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie, usytuowane na VII piętrze w ośmio-kondygnacyjnym w budynku wielomieszkaniowym (technologia wielkopłytowa), położonym w Białymstoku, przy.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł1 500 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka zlokalizowana w Woli Krakowiańskiej, w bardzo bliskiej odległości do lasu - Młochowskiego Rezerwatu Przyrody (w odl. ok. 500 m w linii prostej). W pobliż.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł37,59 m² 7 581,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie położone w samym sercu Elbląg przy ulicy Kopernika 12. To miejsce, które od pierwszego kroku daje poczucie ciepła, komfortu i domowej.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł3 800 m² 147,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż wyjątkową działkę o powierzchni 3800 m w miejscowości Cewice, gm. Lębork. Idealna działka pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł72 m² 6 931 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1933

Mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze pięknej, zadbanej kamienicy położonej przy ul. Zygmuntowskiej w Kołobrzegu. Budynek ocieplony, klatka schodowa po remoncie, - do budynku przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł5 500 m² 48,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zabacz wideo promocyjne dołączone do ogłoszenia. Na sprzedaż działka 55 ar z warunkami zabudowy Borek Stary, 15 km od Rzeszowa! Szukasz przestrzeni na wymarzony dom lub inwestycję blisko miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

476 000 zł1 360 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka W koleczkowie! niedaleko trasy kaszubskiej, szybki dojazd do trójmiasta! działka: przedmiotem oferty jest atrakcyjna działka budowlana nr 397/22 położona w malowniczym Koleczkowie,.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł55 m² 52,73 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem klimatyczne mieszkanie 55m2 z 3 pokojami z prywatnym ogródkiem 100m oraz samodzielnym garażem w Krakowie - Opatkowice - Ulica Taklińskiego 6. Osiedle ogrodzone, z bramą.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł80,40 m² 8 694,03 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Oferuję na sprzedaż przestronne, 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 80 m , położone na 3 piętrze budynku z 2011 r., w spokojnej części Mińska Mazowieckiego. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

671 000 zł91 m² 7 373,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:932 m²

Prezentujemy dom idealny dla rodzin poszukujących komfortu i funkcjonalności. Przestronny salon z jadalnią to centralne miejsce, gdzie cała rodzina może spotkać się i spędzać czas.

Szczegóły ogłoszenia

1 749 000 zł100 m² 17 490 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Luksusowe 4-pokojowe mieszkanie z ogrodem na osiedlu Aurora. Na sprzedaż wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie, położone na parterze nowoczesnego budynku na Włochach. To.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł148,84 m² 13 430,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Tylko U nas. Klient Komfort, nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja - to właśnie wyróżnia inwestycję przy ul. Wielkopolskiej w Gdańsku. To miejsce stworzone dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

1 895 000 zł89 m² 21 292,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż apartament 3 pokojowy o powierzchni ok. 89 m2 z tarasem 25 m2 z widokiem na rzekę na renomowanej inwestycji Olimpia Port! Opiekun Oferty Szymon Mazur telefon   .

Szczegóły ogłoszenia

64,02 zł/m²22,90 m² 1 466 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy do wynajęcia powierzchnię biurową (pokoje biurowe) w ścisłym Centrum miasta w budynku klasy A, powierzchnia: biuro o powierzchni 22,90mkw (powierzchnia biurowa 18,1mkw) na II.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł1 260 m² 126,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Można ubiegać się o warunki zabudowy, przed podziałem działki były one przyznane. Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 12.6 ar (1260m2) położona w miejscowości Nisko. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

210 zł/m²155 m² 32 550 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Leach & Lang Property Consultants przedstawiają wyposażoną powierzchnię biurową w obiekcie biurowym Galileo przy ul. Armii Krajowej 18 w Krakowie. Prezentowana propozycja wynajmu wyposażonej.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł2 368 m² 135,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka położona w popularnej i cenionej części Bielsko-Biała - w malowniczej Wapienicy. Nieruchomości znajdują się zaledwie 2,5 km od centrum Wapienicy oraz 8 km od.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł1 646 m² 212,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka budowlana zlokalizowana w podbiałostockich Zalesianach. Bezpośrednio przy działce dostępne pełne media-prąd, wodociąg, kanalizacja, gaz, światłowód. Nieruchomość kształtem.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Barcikowo

Barcikowo,kujawsko-pomorskie

59 900 zł3 020 m² 19,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Promocyjna cena! Oferujemy do sprzedaży działkę pod budownictwo lub działalność gospodarczą, w miejscowości Barcikowo. - klasoużytek rv oraz rvi, powierzchnia 3020m 2 , województwo kujawsko -.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł73 m² 9 863,01 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe mieszkanie 73 m na osiedlu Leśnym w Bydgoszczy. 2 sypialnie, przestronny salon z aneksem kuchennym , balkon, piwnica i miejsce parkingowe za bramą na pilota. Wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł52,50 m² 8 380,95 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 52,50 m2 usytuowane na 3 piętrze w wysokim bloku z windą na os. Dolinki. Cena mieszkania: 440.000 zł CO ZNAJDZIESZ.

Szczegóły ogłoszenia

17,94 zł/m²14,77 m² 265 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w Sędziszowie przy ul. Dworcowej 25 w woj. Świętokrzyskim.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł53 m² 8 113,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:802 m²

Kameralny domek w otoczeniu lasu - cisza, natura i komfort Na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny domek o powierzchni całkowitej 53 m , położony na przestronnej działce 802 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

159 259 zł1 274 m² 125,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

MB Nieruchomości oferuję na sprzedaż działka budowlana uzbrojona o powierzchni 1274 m2 w Nikielkowie działka ujęta w planie zagospodarowania przestrzennego gminy Barczewo. Media: prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł646 m² 1 934,98 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Chcesz sprzedać nieruchomość, zapraszamy do Współpracy :) Wyłącznie u Nas :) Może to Właśnie Twoje miejsce na Ziemi ? Mamy przyjemność zaoferować Państwu magazyn/hale o pow. użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł993 m² 201,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! na sprzedaż! Działka usługowo - magazynowa w Pile, przy ul. Fabrycznej! Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł63,90 m² 7 809,08 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Oferta tylko U nas! 3-pokojowe mieszkanie w Iławie na 2. piętrze o powierzchni 63,9 m z balkonem piwnicą i garażem - gotowe do zamieszkania! Idealne dla rodzin z dziećmi,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 350 000 zł154,15 m² 8 757,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:210 m²

Oferta bezpośrednio od dewelopera - 0 % prowizji - brak dodatkowych kosztów! Do sprzedania dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej nr 7 w nowo budowanym kompleksie nowoczesnych domów.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł76,96 m² 8 173,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 77 m , usytuowane na czwartym piętrze czteropiętrowego bloku, położone.

Szczegóły ogłoszenia

2 895 000 zł9 694 m² 298,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Agnieszka czyrpak Agent prowadzący   Działka inwestycyjna Oświęcim, stare Stawy Powierzchnia: 9 694 m Przeznaczenie: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna Forma własności: własność.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł30 m² 76,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Sulma Real Estate ma zaszczyt zaprezentować do wynajęcia kawalerkę o podwyższonym standardzie znajdującą się w nowoczesnym budynku z 2022 r. położonym przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł26 m² 19 230,77 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę - 1 pokojowe mieszkanie (kawalerka) o powierzchni 26 m znajdujące się w południowej części Krakowa (podgórze Duchackie). Okolica.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł84 m² 36 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia bezczynszowe 3 pokojowe mieszkanie na Pogodnie. Mieszkanie o powierzchni 84 m2 jest w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęt rtv/agd (m.in. lodówka, piekarnik, płyta.