Nieruchomości

240 054 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 000 zł5 100 m² 39,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Gwarancja bezpiecznej transakcji tylko Z pośrednikiem! Na sprzedaż działka budowlano-rolna w Osówce gm.Niemce. Działka położona bezpośrednio przy drodze Krasienin - Starościn ,.

Szczegóły ogłoszenia

300 zł47 m² 6,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajme przytulne mieszkanie w którym poczujesz się jak w domu. Dwa pokoje osobna kuchnia łazienka oraz balkon typu loggia. Mieszkanie przy ulicy Flisa. Przestronny salon z balkonem typu.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł48,30 m² 14 389,23 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Klimatyczne 2-pokojowe Z dwoma balkonami, miejscem garażowym, komórką lokatorską W kameralnym budownictwie lokalizacja, budynek Prezentujemy ładne, bardzo przytulne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

173 000 zł1 027 m² 168,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Gotowa pod budowę - wyjątkowa działka budowlana wśród zieleni! ? Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1027 m , położona w spokojnej i zielonej okolicy Grabina.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

153,33 zł/m²15 m² 2 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Stanowisko dostępne od zaraz. Warszawa, ul. Conrada - bielany/bemowo Do wynajęcia gotowe do pracy, w pełni wyposażone stanowisko fryzjerskie w prężnie działającym salonie, na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronny apartament o powierzchni 150 m , zajmujący dwa poziomy domu w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Gdyni Kamiennej Górze. Układ pomieszczeń:Poziom I:.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł55,70 m² 12 746,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Ustka, ul. Wczasowa - 500 M do morza | 2 pokoje | 55,70 m | 2 piętro Na sprzedaż oferuję funkcjonalne, zadbane mieszkanie w jednej z najlepszych lokalizacji Ustki - wschodnia części,.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł230 m² 3 043,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 800 m²

Nieruchomość idealna na potrzeby agroturystki oraz jako miejsce zamieszkania. Miejscowość położona w gminie Wieleń. To pełne uroku miejsce, usytuowane w otulinie lasów i pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł142,17 m² 6 323,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przestronny dom 142,17 m przy ulicy Rajskiej w Płotach - powiat zielonogórski. Domu w stanie deweloperskim. Zlokalizowany w spokojnej i cenionej okolicy z pięknym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 752 m² 170,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Wyjątkowa Działka Budowlana w Otorowie Twój Wymarzony Dom pod Bydgoszczą Szukasz idealnego miejsca na budowę domu, gdzie spokój natury łączy się z szybkim dostępem do infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł266,53 m² 2 607,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 782 m²

Na sprzedaż dom położony w wyjątkowym miejscu w Budach Grabskich pod Skierniewicami, w otoczeniu lasów Bolimowskiego Parku Krajobrazowego i nad malowniczą rzeką Rawką. Ta oferta to.

Szczegóły ogłoszenia

539 500 zł72,50 m² 7 441,38 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 72.5m2. Dzielnica lsm. Mieszkanie w stanie do własnej adaptacji. Okna wymieniane na pcv w 2015r. Super pod inwestycje jak i dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

89,81 zł/m²157 m² 14 100 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Mint Property ma przyjemność przedstawić Państwu nowoczesny lokal usługowy o powierzchni 156,68 m , zlokalizowany na parterze prestiżowego kompleksu Wings Plaza.Open space: ~129.

Szczegóły ogłoszenia

975 000 zł5 795 m² 168,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna / komercyjna 0,5795 ha przy autostradzie A4 - węzeł łany Na sprzedaż działka inwestycyjna / grunt komercyjny o pow. 0,5795 ha położony w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł1 580 m² 100,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! Na sprzedaż działka letniskowa dla marzycieli, wizjonerów i poszukiwaczy harmonii! Ta wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 1580 m2 położona jest w bajkowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł160 m² 7 187,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:927 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący usytuowany przy drodze asfaltowej. Bardzo dobry dojazd do Lublina zarówno od Turki jak też od Świdnika. Dom posiada pompę ciepła i instalację fotowoltaiczną dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

328 000 zł1 728 m² 189,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana pod dom całoroczny lub rekreacyjny w zielonej części Woli Rasztowskiej. Na sprzedaż atrakcyjna duża działka położona w miejscowości Wola rasztowska/rasztów gmina.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł62,30 m² 7 223,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Słoneczne, mieszkanie po kapitalnym remoncie .Wymieniona instalacja hydrauliczna i elektryczna.Okna PCV. Balkon.Na podłogach położono wysokiej klasy panele oraz płytki. Ściany wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

154 275 zł935 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane na sprzedaż długa wieś gm. Wągrowiec Przedstawiam ofertę sprzedaży nowo wydzielonych działek gruntu w miejscowości Długa Wieś pod Wągrowcem. Oferta dotyczy sprzedaży 3.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł58 m² 58,62 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia: komfortowe 2-pokojowe mieszkanie przy metrze Ursynów Al. Ken 105 Do wynajęcia przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 58 m , położone zaledwie 20 metrów od stacji.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł500 m² 440 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka rekreacyjna (ogrodnicza ) z domem na terenie Stowarzyszenia Ogrodowego "pieńkowe Ustronie " w otoczeniu innych działek ogrodniczych. Na działce znajduje się : - Dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

398 000 zł2 100,29 m² 189,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Biuro Nieruchomości Royal Broker prezentuje na sprzedaz widokową działkę o pow 21,29 ara w cichej i spokojnej okolicy w Borku Starym, która znajduje się 8 km od granicy Rzeszowa.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²105,90 m² 4 766 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja: wrocław, nowy Dwór Do wynajęcia moduł biurowy usytuowany na parterze w budynku mieszkalnym, wejście do lokalu z klatki schodowej, pełny dostęp, domofon. Atrakcyjna lokalizacja -.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł44,51 m² 13 457,65 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie zlokalizowane w sercu Białegostoku. Lokal znajduje się na 4. piętrze w nowoczesnym, 5-kondygnacyjnym budynku z 2020 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 093 050 zł62,46 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

Dom, ul. Chłopska

Wybcz,kujawsko-pomorskie

899 000 zł690 m² 1 302,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:52 256 m²

Siedlisko | 5,22 ha | 13 wydzielonych działek | wybcz - gm. Łubianka | zabudowania ok. 700 m | 899 000 zł Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue-Home z przyjemnością prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

706 006 zł46 m² 15 348 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą Cena od: 463 083,00 pln do 1 316.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł28 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajem Mieszkania z Miejscem Parkingowym! Lokalizacja: wrocław ul. Żegiestowska, świetnie skomunikowana część miasta. Opis Nieruchomości: nowoczesna kawalerka o powierzchni 28 m2 w nowo.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł33,06 m² 14 216,58 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Apartament dostępny na obecny sezon, 2 pokoje 33m2, parking, dębina, rowy - Freedom-Nieruchomości Oddział Słupsk - korzystna, atrakcyjna cena - w cenie miejsce parkingowe - zaledwie 300m od plaży -.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł66,70 m² 11 994 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:109 m²

Na sprzedaż atrakcyjny segment z ogródkiem oraz 2 miejscami parkingowymi przed domem położony na kameralnym ogrodzonym osiedlu w Niepołomicach. Inwestycja oddana do użytkowania w 2025 r.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 600 zł151 m² 10 600 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal w nowym budynku mieszkalno-usługowym. Pow użytkowa 151 m2. Lokal z witryną, umiejscowiony w centrum miasta z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej, punktów.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł150 m² 9 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:305 m²

Na sprzedaż świetny dom jednorodzinny położony w prestiżowej lokalizacji przy ul. Wiewiórczej, tuż obok malowniczej Malty. Ta nieruchomość to świetna propozycja dla osób ceniących komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 409 940 zł67,14 m² 21 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Tylko u Nas! Na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 67,14 m2 , Wyjątkowa inwestycja w Gdańsk Śródmieście z widokiem na Motławę, na powierzchnię 67,14 m2 składa się: -Sala.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 600 000 zł167 m² 9 580,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Sprzedam Dom położony w doskonałej lokalizacji 30 min. drogi od centrum Warszawy 14 km od Grodziska Mazowieckiego. W najbliższym otoczeniu nieruchomości znajdują się szkoła, centrum , punkty.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł60 m² 4 166,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Nieruchomości w Kotlinie prezentują wyjątkową ofertę dwóch mieszkań lub jednego dużego lokalu, zlokalizowanego w centrum Kłodzka przy ul. Traugutta. To doskonała propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł9 833 m² 81,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do działki dojedziesz wklejając w Google Maps 51.946694, 20.999222 Wola Prażmowska, ul. Główna Numer Ewidencyjny 207/3 Media Prąd i woda - przy granicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł128 m² 19,53 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

NR oferty: wldoc7618 wynajem | Przestronne mieszkanie 5-pokojowe w centrum Legnicy Do wynajęcia przestronny, własnościowy lokal mieszkalny o powierzchni 128 m2, położony na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł110 m² 6 818,18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:800 m²

Północ Nieruchomości Bolesławiec oferuje do sprzedaży nieruchomość położoną w Kruszynie gm. Bolesławiec. Szczegóły oferty: -Wydzielony obiekt składający się: hali o powierzchni 110.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł1 044 m² 215,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka usługowo- przemysłowa Szukasz gruntu pod inwestycję lub działalność gospodarczą? Ta działka to doskonała okazja! Lokalizacja: piła Powierzchnia: 1 044 m Przeznaczenie:.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 000 zł1 000 m² 4 900 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedaży hala produkcyjna położona w powiecie otwockim, blisko drogi wojewódzkiej nr. 801 oraz centrum handlowego. Na działce o powierzchni około 4000 m2 postawiony jest budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Górsk,kujawsko-pomorskie

120 000 zł1 050 m² 114,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ofertą sprzedaży działki położonej w Pędzewie przy granicy z Górskiem gm. Zławieś Wielka Powierzchnia działki: 1050m 2 Lokalizacja: - działka znajduję się w spokojnym i cichym.