Nieruchomości

240 051 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 100 000 zł15 800 m² 69,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: na sprzedaż wyjątkowa działka rekreacyjna położona w malowniczej miejscowości Sobącz (gmina Liniewo), w sercu Kaszub. To idealne miejsce dla osób szukających ucieczki od.

Szczegóły ogłoszenia

1 414 920 zł11 791 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działkę budowlaną w dzielnicy Stradom, przy ul. Pastelowej o powierzchni budowlanej 11 791m. Oferta! 0% kup bez prowizji 0%!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

430 076 zł54,44 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkania w Boninie inwestycję, która wyróżnia się nie tylko doskonałą lokalizacją, ale przede wszystkim wysoką jakością wykonania oraz.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł158,58 m² 4 035,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:8 366 m²

Proponujemy zakup klasycznego domu jednorodzinnego położonego w spokojnej części Piotrkowa Trybunalskiego - przy ul. Gościnnej. W skład nieruchomości wchodzą : 1) Murowany, piętrowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

Dom z garażem Bogaczewo

Bogaczewo,warmińsko-mazurskie

1 599 000 zł157,71 m² 10 138,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:471 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej, położonego w malowniczej miejscowości Bogaczewo, w gminie Giżycko.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł56,83 m² 45,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie Białystok, bojary, ul. Słonimska Oferujemy na wynajem przestronne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 56,83 m , zlokalizowane na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł45 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie znajduje się przy ul. Łąkowej 16. Nieruchomość usytuowana jest na parterze w nowoczesnym budynku z dostępem do hali garażowej. Zobacz wirtualny spacer i film.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł62,20 m² 6 591,64 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje | 62,2 m | centrum Oleśnicy | gotowe do zamieszkania Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 62,2 m , położone na 2 piętrze zadbanej kamienicy przy ul. Sejmowej.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł30 000 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny kompleks działek o powierzchni od 3,0000 do 4,8474 ha, zlokalizowany bezpośrednio nad jeziorem Siecino. Areał posiada dostęp do jeziora poprzez wąską strefę lasu.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł1 700 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana 1700m2 w Żelechowie gmina Żabia Wola. Miejscowość objęta mpzp pod zabudowę jednorodzinną, wolnostojącą. Działka graniczy z rzeczką Mrówna. Prąd.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł998 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o pow. 998 m2, położona w miejscowości Czeczewo (gm. Przodkowo), w kameralnej i szybko rozwijającej się części wsi. To idealne miejsce na.

Szczegóły ogłoszenia

312 720 zł1 303 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

1303 M2 / działka budowlana / mpzp / blisko pkp / jaktorów - budy grzybek dane techniczne: na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1303 m , położona w miejscowości Budy-Grzybek,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Szczecin,zachodniopomorskie

3 900 zł97 m² 40,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą pięknego, trzypokojowego mieszkania na wynajem położonego w doskonałej lokalizacji (ul. Kapitańska) w samym centrum Szczecina! To pięknie odnowiony.

Szczegóły ogłoszenia

75,47 zł/m²132,50 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Doskonały, narożny, bardzo ustawny lokal o powierzchni 132,56 m z dużymi witrynami, dodatkowo z ogródkiem o powierzchni 210 m . Lokal znajduje się w nowym budynku, na.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł155 m² 2 258,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 458 m²

Dom z potencjałem w spokojnej okolicy Szymocin, powiat polkowicki. Na sprzedaż funkcjonalny dom jednorodzinny, wolnostojący, dwulokalowy o łącznej powierzchni użytkowej 130 m (2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

461 760 zł41,60 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z tarasem Lublin, czechów Na sprzedaż funkcjonalne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w Lublinie, przy ul. Koncertowej, w dzielnicy Czechów. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

233 000 zł34 m² 6 852,94 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości bemo przedstawia Państwu 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 34m2 usytuowane na 1 piętrze w bloku 4-piętrowym. Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł27 m² 81,48 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz słoneczne mieszkanie z balkonem usytuowane na wysokim parterze w cichej okolicy. Mieszkanie idealne dla dla osób pracujących lub uczących się, ceniących bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł1 292 m² 379 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:11 872 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży obiektu z potencjałem, kompleks budynków mieści się na działce o wielkości 11 872 m2. Oferta wyłącznie W naszym biurze.

Szczegóły ogłoszenia

172 160 zł1 076 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka w miejscowości Budy Zosine! Dla działki wydana została decyzja o warunkach zabudowy z możliwością zabudowania 10 % działki budynkiem mieszkalnym oraz budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł1 544 m² 647,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

*** doświadczenie wiedza profesjonalizm *** licencjonowany pośrednik to gwarancja bezpiecznej transakcji Polecam na sprzedaż działkę położoną w spokojnej i zielonej części Poznania. Tuż.

Szczegóły ogłoszenia

57 zł/m²680 m² 38 760 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:-

Mint Property ma przyjemność zaprezentować lokal biurowy o powierzchni 680 m2 zajmujący większą część I piętra w kameralnym biurowcu w Bronowicach.Możliwość wynajęcia lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł29 600 m² 94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża działka rolna 2,96 ha z możliwością podziału pod inwestycje blisko Wisły w Kłudziu gm. Solec n/wisłą pow. lipski. Działka -powierzchnia 2,96 ha -kształt prostokątny Wymiary:.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł38 m² 102,63 zł/m²

 

Piętro:9/23

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 38m2, piętro 9/23 z windą, w budynku z 2010r. przy ul. Grzybowskiej, wola Mirów. Idealne dla singla/singielki, pary lub młodej rodziny. Cena: 3900 zł +.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

623 920 zł56,72 m² 11 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedaży lokal na parterze. Pod różne działalności: sklep, biuro, usługi. Standard: - ściany: międzylokalowe murowane z pustaków ceramicznych typu pcm , osłonowe murowane z pustaków.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

390 000 zł39 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania do wykończenia w spokojnej okolicy - idealna propozycja zarówno dla osób szukających mieszkania w dobrej cenie. Mieszkanie o powierzchni 39 m zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

759 000 zł113,68 m² 7 213,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:188 m²

Oferta bez prowizji i podatku pcc! Na sprzedaż funkcjonalna szeregówka znajdująca się w dzielnicy Słocina o powierzchni 113.68 m2 z garażem, tarasem i dużym ogródkiem. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł34,17 m² 10 213,64 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Dwa ekonomiczne pokoje blisko tramwaju - naramowice Zapraszam Państwa do zapoznania się z nową ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania usytuowanego na parterze w 1-piętrowym wielorodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

490 875 zł5 775 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta w biurze prospace Działki usługowo-przemysłowe - 16 , 27 i 30 arów | prąd i woda | dobra lokalizacja Na sprzedaż działki o przeznaczeniu usługowo-przemysłowym, oznaczone.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł48 m² 7 479,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 48 m , położone w sercu miasta w dzielnicy Śródmieście przy ul. Partyzantów w Częstochowa idealne.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł41 m² 7 317,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu w ofercie biura mieszkanie na sprzedaż położone w Lubinie przy ulicy Księcia Ludwika I. Nieruchomość o powierzchni 41 m2 składa się z przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł170 m² 4 088,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:570 m²

Niezależność i Rodzina Klimatyczny Dom z Dwoma Mieszkaniami (170 m2) | Kluczbork Marzysz o własnym domu, ale cenisz niezależność? A może szukasz nieruchomości inwestycyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł4 507 m² 99,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ligota wielka - gmina oleśnica przestrzenna działka budowlana Z dużym zapleczem na ogród W idealnej lokalizacji! Powierzchnia: 0,4507 ha Cena: 450 000,00 (99,85 zł/m ) Do negocjacji! ligota.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł43,60 m² 13 738,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 43,6 m mieszkanie przy ul. Bielicowej w Poznaniu (naramowice). Zostało wykończone konsekwentnie i bez kompromisów. Przemyślany układ, zabudowy na wymiar i duża loggia.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł5 728 m² 139,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż grunt inwestycyjny o powierzchni 5728 m , położony przy ul. Skawińskiej w Woli Radziszowskiej, gmina Skawina. Nieruchomość stanowi atrakcyjną propozycję dla dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł239 m² 2 489,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Jeśli szukasz przestronnego domu w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie zależy Ci na szybkim dojeździe do miasta ta nieruchomość w Minięcie będzie idealnym wyborem. To miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł1 330 m² 1 120,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ryszard danielak Agent prowadzący   Możliwość adaptacji na pensjonat, dom opieki, siedzibę firmy, apartamenty na wynajem lub działalność usługową (handel, gastronomia, administracja,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

870 000 zł550 m² 1 581,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą biura domów wolnostojących w stanie deweloperskim o pow. użytkowej około 133 m2 położony w Mystkowie. Dom z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

250 zł/m²352 m² 88 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:podziemna hala garażowa

Reprezentacyjny, wolnostojący budynek usługowy 352 m | Centrum Warszawy | Idealny pod klinikę / showroom / siedzibę firmy Nieruchomość stanowi kameralny, niezależny budynek, co zapewnia pełną.

Szczegóły ogłoszenia

52,05 zł/m²73 m² 3 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Atrakcyjny lokal w sercu Rudy Śląskiej - Goduli Adres : ul. Joanny 20 Czynsz : 3800 zł netto/miesiąc + media wg zużycia Kaucja : dwumiesięczna Na wynajem przestronny i funkcjonalny lokal.

Szczegóły ogłoszenia

236 000 zł1 153 m² 204,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedaży grunt niezabudowany o powierzchni 1153 m2 , położony w Koronowie oś Pieczyska. Działka oznaczona w ewidencji gruntów numerem 58/78, działka objęta jest miejscowym planem.