Nieruchomości

240 131 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

40 zł/m²384 m² 15 360 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mamy okazję zaprezentować Państwu na najem lokal magazynowo-usługowy o pow. ok. 384 m2 zlokalizowany w dzielnicy fabryczna/oporów w bliskiej odległości dzielnicy Krzyki, klecina.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Rewal,zachodniopomorskie

1 369 131 zł99,66 m² 13 738,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:92 m²

Nasza inwestycja to 24 luksusowe Apartamenty w nowoczesnej architekturze zaledwie 150 m od morza zlokalizowane w urokliwej miejscowości wypoczynkowej Rewal. Apartamenty wybudowane.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł53 700 m² 6,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

NA sprzedaż Działki rolne - Nowe Pole /gm. Elbląg/ Powierzchnia łączna: 5,37 ha Działki rolne w miejscowości Nowe Pole /gmina Elbląg/ o łącznej powierzchni: 53700 m2. Wzdłuż jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

528 000 zł48 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż mieszkanie w wysokim standardzie położone na obrzeżach Kielc, w spokojnej okolicy z przewagą nowej zabudowy i terenów zielonych. To miejsce dla osób, które chcą mieć.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

140 000 zł60 m² 2 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:3 644 m²

! wszystkie! nasze oferty 0% siedlisko z duszą 36 arów ciszy i zieleni, tylko 6 km od zalewu w Nieliszu Kitów 56, gmina Sułów Lokalizacja Mała miejscowość wiejska i ładna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

396 834 zł33,63 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta deweloperska brak podatku pcc M-44 parametry mieszkania W kolekcji zdjęć przedstawiamy państwu nową inwestycję, powstająca W kielcach, w niewielkiej odległości od ścisłego.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł167 m² 22,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Biuro nieruchomości Dream House Brokers prezentuję do wynajęcia przestronny dom o powierzchni 167 m , zlokalizowany przy ul. Głębokiej. Nieruchomość znajduje się w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

572 000 zł45 m² 12 711,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Oferujemy Państwu na sprzedaż apartament znajdujący się przy deptaku w samym sercu Międzyzdrojów. Bliskość Parku Chopina oraz Placu Neptuna. Do promenady, mola lub plaży jedynie kilka kroków.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł62 m² 7 338,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Pomorska / Adstadta mieszkanie w sercu miasta, krok od Manufaktury Są adresy, które nie potrzebują reklamy. Pomorska to ścisłe miasto uczelnie, kultura, komunikacja i Dworzec Łódź Fabryczna.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł55 m² 17 818,18 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować funkcjonalne, ciche i bardzo dobrze doświetlone mieszkanie położone na Kamionku (praga-Południe). Budynek / Osiedle Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł9 940 m² 70,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Imponująca działka budowlana w Biłgoraju. : lokalizacja: biłgoraj, ul. Armii Krajowej : W kilku słowach: czy można kupić w granicach administracyjnych miasta Biłgoraj działkę.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł798 m² 1 189,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej na ulicy Mrówczej (warszawa Wawer) o powierzchni 798 m2. O nieruchomości: działka numer 143 składająca się.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²60 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Przedstawiam Państwu kilka lokali na wynajem. Dwa pierwsze lokale znajdują się na 1 piętrze każdy z nich ma po 20m2 - miesięczna opłata wynosi 1.500zł plus media 400 zł - 500zł miesięcznie.

Szczegóły ogłoszenia

20,59 zł/m²49,06 m² 1 010 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu lokal biurowy o pow. 49,06 m2 zlokalizowany na I p. budynku dworca. Oddany zostanie najemcy w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł992 m² 146,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Uwaga! kupującu nie płaci prowizji- prowizję biura pokrywa sprzedający! Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą nową propozycją-wyjątkowe działki budowlane, które znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

366 750 zł1 467 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż narożna działka w Łochowie spełnij swoje marzenie o idealnym miejscu do życia! Jeśli szukasz miejsca, które łączy uroki życia blisko natury z nowoczesnymi udogodnieniami,.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł52 m² 10 557,69 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w Gdyni Chwarzno Wiczlino. Lokal o powierzchni 51,3 m2 usytuowany jest na 1 pietrze 3 piętrowego bloku. Mieszkanie składa się na :.

Szczegóły ogłoszenia

1 338 600 zł194 m² 6 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal do wynajęcia, powierzchnia około 194m2, lublin, czuby Parter - około 70m2, piwnica około 124m2, toaleta, duże witryny wystawowe w powierzchni parterowej, wejście bezpośrednio z ulicy,.

Szczegóły ogłoszenia

4 950 000 zł21 898 m² 226,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka położona w m. Osowicze gm. Wasilków. Odległość do granicy Białegostoku ok. 600 m ! Powierzchnia 21 898 m2. Media: prąd i gaz. W razie jakichkolwiek pytań proszę.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł100 m² 8 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 800 m²

Wyjątkowy dom W otoczeniu natury - duża działka / kominek /gotowy do zamieszkania! Przedstawiamy Państwu urokliwy dom jednorodzinny o powierzchni około 100 m , położony na przestronnej.

Szczegóły ogłoszenia

120 zł/m²25 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta Wynajmu Lokalu Usługowo-Handlowego w Centrum Częstochowy Zapraszamy do wynajęcia atrakcyjnego lokalu użytkowego położonego w ścisłym centrum Częstochowy, przy głównej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł805 m² 198,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania nieruchomość składająca się z dwóch numerów działek o łącznej powierzchni 8 arów. Działka położona jest przy jednej z bocznych ulic miasta, dobrze skomunikowana.

Szczegóły ogłoszenia

885 000 zł804 m² 1 100,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

!brak prowizji od kupującego! Do sprzedania działka budowlana o pow. 8,04 ara zlokalizowana w Krakowie - Prądniku Białym, dzielnica Tonie. Działka płaska, w kształcie zbliżonym do.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł32 m² 19 375 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Oferuję na sprzedaż nowy apartament w stanie deweloperskim na rynku wtórnym. Mieszkanie o powierzchni 32 m2 z balkonem o powierzchni 5 m2, idealne do własnej aranżacji. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł14 727 m² 25,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży - Działka budowlana w Koniecwałdzie, gmina Sztum, województwo pomorskie. Powierzchnia: 1,4 ha Lokalizacja: koniecwałd, gmina Sztum, woj. pomorskie Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

576 000 zł1 800 m² 320 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam działkę 1800m2 Gmina: wiązowna Miejscowość: duchnów - cena: 576 000zł - Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń! Iwo Waków Tel.:   Specjalista ds. Nieruchomości Biuro Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 zł1 000 m² 1,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

0% prowizji! Przedstawiam na wynajem teren przemysłowy z przeznaczeniem pod produkcję, usługi, bazę itp.! Nieruchomość znajduje się w Kornowacu (idealne położenie pomiędzy Raciborzem,.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł146,72 m² 6 215,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Gryfice / wyszobór dom dwupiętrowy Z garażem 146,72 M2 z 1985 roku. Lokalizacja Dom zlokalizowany w miejscowości Wyszobór 8 km od Gryfic tuż przy drodze S6 powierzchnia użytkowa działka.

Szczegóły ogłoszenia

78 000 zł675 m² 115,56 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż wolnostojący

Na sprzedaż: magazyn / Hala do remontu - Kołatnik Cena: 78 000 pln Oferujemy do sprzedaży magazyn o powierzchni 365 m , położony na działce 675 m , w miejscowości Kołatnik, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

17 200 000 zł4 500 m² 3 822,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedaży działka inwestycyjna w Podgórzu o powierzchni 45 arów. Atuty. położona przy jednej z bardziej ruchliwych ulic Krakowa. objęta mpzp jako tereny zabudowy usługowej.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł76,48 m² 7 832,11 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Bielsko biała centrum - o. Rynku Na sprzedaż lokal usługowy o łącznej powierzchni 76,48 m2. Powierzchnia lokalu wynosi 47,68 m2, a powierzchnia przynależnej piwnicy 28,80 m2. Lokal usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Leszno

Leszno,wielkopolskie

52,63 zł/m²19 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy położony na parterze odrestaurowanej kamienicy przy leszczyńskiej starówce. Na powierzchnię 19 m2 składają się: pomieszczenie biurowe pomieszczenie socjalne toaleta Okna.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł495 m² 3 212 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:574 m²

Oferuję na sprzedaż piękny dom, urządzony ogród i świetna lokalizacja - Świdnik ulica Partyzantów. Piękny dom w świetnej lokalizacji. Niespotykany wystrój i przestrzeń to tylko.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł202 m² 3 341,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 297 m²

Wyjątkowa lokalizacja- blisko szkoły! Działka 1297 m 2 pod budowę domków nowego typu, szeregowców! Oferujemy do sprzedania dom o powierzchni 202m składający się z części.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł511,44 m² 5 866 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Opiekun Oferty: patryk Ciepielewski Tel:   Pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 Oferowana nieruchomość składa się z dwóch kamienic, które znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

3 478 zł94 m² 37 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Lokal handlowo-biurowo-usługowy o pow. 94 m2, znajdujący się na piętrze w Domu Handlowym Gracja. Obiekt monitorowany i strzeżony, z własnym parkingiem. W budynku schody ruchome.

Szczegóły ogłoszenia

234 000 zł3 345 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 0,3345 ha, położona w miejscowości Machnówka (gmina Chorkówka). Nieruchomość znajduje się na terenie płaskim, w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł60 m² 3 166,67 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 60m2 usytuowany w kamienicy w centrum Sieradza. Mieszkanie znajduje się w sercu Sieradza, tuż przy Rynku, w zabytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł101 m² 7 920,79 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu biurowo - usługowego położonego w bardzo dobrej lokalizacji - centrum miasta-ul. Warszawska. Lokal stanowi świetną lokatę kapitału.

Szczegóły ogłoszenia

268 800 zł960 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Teren objęty aktualnym planem zagospodarowania terenu pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną - 177 mn. Wszystkie media w pobliżu działki w drodze. Działka z wjazdem od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 849 000 zł480 m² 3 852,08 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Poszukujesz nieruchomości, która idealnie sprawdzi się jako siedziba dla Twojej rozwijającej się firmy? To świetnie się składa. Budynek handlowo-usługowy, o którym mowa ma niespełna 500m kw.