Nieruchomości

240 132 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

495 000 zł46,90 m² 10 554,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie położone na 3 piętrze w niskim bloku na os. Pod Lipami na poznańskich Winogradach. Na powierzchnię 46,2m2 składają się: - 3 pokoje, z największego.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł186,50 m² 1 495,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 207 m²

Do sprzedaży dom drewniany o powierzchni 186,5 m2, wybudowany w 1925 r. / do remontu lub wyburzenia/, w miejscowości Józefów ul. Sportowa 21 , gmina Rogów , powiat brzeziński,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

486 000 zł143 m² 3 398,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 143 m2, położony na działce o powierzchni 600 m2 w Suszcu (okolice Żor). Nieruchomość z 2025 roku, oferowana.

Szczegóły ogłoszenia

27,59 zł/m²145 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia w centrum Łodzi lokale na gabinety medyczne oraz działalność z dziedziny zdrowie i uroda Obecnie dostępne są następujące lokale: - lokal ok. 145 m2 w piwnic.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Działka Klonowo

Klonowo,warmińsko-mazurskie

250 000 zł12 633 m² 19,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna w powiecie działdowskim w miejscowości Klonowo. Cena: 19,79 zł / m2. Powierzchnia: 1,2633 ha Przeznaczenie terenu w mapie ewidencji gruntów: rv, rvi, lsv Od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

410 000 zł25,64 m² 15 990,64 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Słoneczny poranek we własnej kawalerce z klimatycznym ogródkiem Kawalerka 25 m2, ogródek 29 m | Parter | Rembertów | Bez prowizji Realny termin przekazania kluczy : kwiecień 2026 (ok 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

466 252 zł56,86 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnych apartamentów w inwestycji Złota Apartamenty, zlokalizowanej w Częstochowie przy ul. Złotej.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł18 870 m² 158,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej działki inwestycyjno-budowlanej, zlokalizowanej w miejscowości Mykanów. Numer działki: 790, 791,.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł32 m² 7 343,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szukasz mieszkania, które nie zrujnuje Twojego budżetu, a jednocześnie pozwoli Ci poczuć się "u siebie"? Przy ul. Jana Pawła II 9 w Stalowej Woli czeka na Ciebie lokum o powierzchni 32.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

619 000 zł65,85 m² 9 400,15 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja na osiedlu projektant, ul.PAŃSKA RZESZÓW. Szybki termin realizacji, dostępne 4 mieszkania. W cenie: miejsce naziemne, miejsce W garażu, komórka lokatorska bez pcc! opis.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł172 m² 7 267,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:-

Gotowy obiekt inwestycyjny - najem pracowniczy | hostel | Rybnik - Grabownia. Cena: 1250.000 zł brutto (faktura VAT) Lokalizacja: Rybnik - Grabownia (dobry dojazd do stref przemysłowych i tras regionu).

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł69,74 m² 14 324,63 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Apartament przy ulicy Nowaka w Olsztynie na osiedlu Brzeziny. Oferujemy zakup dużego apartamentu w nowoczesnym budynku. Lokal położony na parterze z dużym balkonem, z którego.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł490 m² 4 489,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 739 m²

Agnieszka czyrpak Agent prowadzący   Reprezentacyjna rezydencja z potencjałem inwestycyjnym | 490 m | duża działka | Czechowice-Dziedzice Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

3 190 000 zł237 m² 13 459,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Nowa cena dom W olsztynie z linią brzegową Unikatowa nieruchomość zlokalizowana w olsztyńskiej dzielnicy Likusy. Na nieruchomość składają się: dom mieszkalny o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

40,73 zł/m²34,37 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem lokal usługowo-handlowy usytuowany w budynku dworca po modernizacji pkp Chełm przy ul. Kolejowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

719 000 zł105 m² 6 847,62 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szanowni Państwo! Zachęcam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania (górnego) w zabudowie szeregowej z 2025 roku, z bardzo dużym nasłonecznionym tarasem, trzema własnymi.

Szczegóły ogłoszenia

28 zł/m²500 m² 14 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:24

 

Parking:garaż

Opis lokalu: * Powierzchnia dostosowana do działalności medycznej, składająca się z 10 gabinetów o powierzchni od 12 m do 30 m : - 3 gabinety wyposażone w sprzęt.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł1 744 m² 240,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka otoczona lasem, o powierzchni 1744 m2. Bronisławów gmina Prażmów. Na działce stoi drewniany dom o powierzchni 50 m2 (dwie sypialnie, salon z kuchnią, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł982 m² 178,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni około 1000 m , zlokalizowana w miejscowości Wężówka. Nieruchomość położona jest w drugiej linii zabudowy, co gwarantuje ciszę,.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł313 m² 14 377 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 010 m²

Stary sołacz - * I i II piętro w ekskluzywnej willi przy Parku Sołackim. Wyjątkowa nieruchomość w lokalizacji premium - widok na Park Sołacki. Lokalizacja * W bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł176,60 m² 2 548,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży budynku mieszkalnego wolnostojącego położonego na zgrabnej działce o powierzchni 21 arów w jednej z podprzemyskich miejscowości - Kupiatycze -.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł170 m² 3 441,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dom całoroczny położony w Osiecku w powiecie otwockim. Dom z lat 50 - tych ubiegłego wieku zbudowany z cegły posadowiony jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 097 000 zł56,65 m² 19 364,52 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż stylowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 56,6 m , zlokalizowane w nowoczesnym budynku z windą przy ul. Batalionów Chłopskich 79 w warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł37,64 m² 13 257,17 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

*** doświadczenie wiedza profesjonalizm *** licencjonowany pośrednik to gwarancja bezpiecznej transakcji Polecam do sprzedaży komfortowe mieszkanie 2-pokojowe w bliskiej odległości Jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł500 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:2 616 m²

Przedmiotem sprzedaży jest przestronna, solidnie wykonana hala magazynowo produkcyjna z przyległym pomieszczeniem biurowym, stanowiąca idealną propozycję dla firm poszukujących funkcjonalnej.

Szczegóły ogłoszenia

497 000 zł2 164 m² 229,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka budowlana w Sasinie 5km od plaży pod lasem z widokiem na morze! Przeznaczenie działki to 3 mn,U teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej oraz usługowej. Działka idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 479 000 zł360 m² 4 108,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 450 m²

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska z przyjemnością prezentuje wyjątkowy dom na sprzedaż, położony w spokojnej części Grudziądza, przy ul. Waryńskiego. Ta elegancka i przestronna.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł3 600 m² 77,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trójkąt

Biuro nieruchomości Mały Domek ma przyjemność przedstawić ofertę działek różnej wielkości w uroczej wsi Radzimowice. Działka 3600m2, częściowo zalesiona, płaska o kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

2 199 000 zł776 m² 2 833,76 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:3 920 m²

MM Nieruchomości prezentuje obiekt inwestycyjny, usługowo- mieszkalny z ogromnym potencjałem! Na terenie dwóch działek 313/33, 313/32 o łącznej powierzchni 3 920 m2 w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

347 340 zł1 654 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Subkowy o numerze geodezyjnym 453/13 i powierzchni 1654 m. Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł1 007 m² 104,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka W ługach ujskich przy ścianie lasu Działka o pow. 1007 m2 Objęta planem zagospodarowania przestrzennego Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego dla terenu działek oznaczonych.

Szczegóły ogłoszenia

273 900 zł10,20 m² 26 852 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Znajdź bezpieczną przystań dla kapitału, która pracuje na Ciebie 24/7. To nie jest kolejna mikro-kawalerka to dobrze zlokalizowane narzędzie finansowe. Minimalny wkład na start, który otwiera drzwi do.

Szczegóły ogłoszenia

67 500 zł1 500 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Grotów, gmina Lipinki Łużyckie, powiat żarski. Na sprzedaż działka z wydanymi warunkami zabudowy, do wydzielenia dowolna powierzchnia, 10 arów, 12, 15, 20, 30. Cena 45 zł/m2. Wykonane odwierty.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł74,76 m² 22 726,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

<!-startfragment-> 3 pokoje | Garnizon | balkon + taras | hala garażowa Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,76 m , położone w prestiżowej inwestycji Garnizon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

435 793 zł42,26 m² 10 312,19 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42,26m z balkonem, położone na trzecim piętrze sześciopiętrowego bloku z windą. Inwestycja mieści się we.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł794 m² 200,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż - działka budowlana blisko Centrum Wodzisławia Śląskiego!- rejon ulicy Pszowskiej Oferuję do sprzedaży atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 794 m , położoną.

Szczegóły ogłoszenia

643 000 zł46,61 m² 13 795 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie gotowe do wejścia.Powierzchnia lokalu wraz z powierzchnią pomieszczeń przynależnych - 48,11 m2. Opiekun oferty: justyna Adamiak Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami Nr Licencji pfrn.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł26,87 m² 16 375,14 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Na sprzedaż mieszkanie o ogromnym potencjale inwestycyjnym, zlokalizowane w sercu warszawskiej Pragi Północ, przy historycznej ulicy Wileńskiej 18. To doskonała propozycja dla inwestora.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

462 000 zł58 m² 7 965,52 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Naszą propozycją jest prestiżowa inwestycja na rynku nieruchomości w Nowym Sączu, znajdująca się na oś Gołąbkowickie to idealna lokalizacja dla ludzi, którzy cenią sobie zalety mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

68 zł/m²16 m² 1 088 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Wrocław / stare miasto / bliskie okolice rynku Polecam do wynajęcia pomieszczenie biurowe/lokal usługowy przy jednej z głównych ulic Centrum Wrocławia o pow. 16 m2 usytuowane na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

524 000 zł54,80 m² 9 562,04 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie po generalnym remoncie z widokiem na góry - Tychy, ul. Lencewicza Wyobraź sobie poranek z filiżanką kawy na dużym balkonie, skąd rozpościera się zachwycający widok na Beskid.