Nieruchomości

240 130 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Mierzyn,zachodniopomorskie

1 399 000 zł155,50 m² 9 517,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:301 m²

Na sprzedaż nowa oferta domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej zlokalizowanego na nasłonecznionej dużej działce, ogród od zachodniej strony. Cicha spokojna okolica, kameralna zabudowa domów.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Kąkolewo,wielkopolskie

1 350 000 zł165,32 m² 8 165,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:9 900 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Wyjątkowa przestrzeń, której nie znajdziesz w okolicy Ta nieruchomość to rzadkość na lokalnym rynku, prawie 1 hektar prywatnej.

Szczegóły ogłoszenia

6 449 000 zł43 233 m² 149,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do kupienia działka bezpośrednio przy S8 z przeznaczeniem podstawowym w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego (mpzp) pod zabudowę produkcyjno-usługową. Wymiary działki 87m.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł11 993 m² 175,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Inwestycyjna działka pod hotel, pensjonat z własnym stawem i lasem! lokalizacja: działka położona jest w miejscowości Otomin. Jest to doskonały wybór dla osób, które chcą oderwać.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

560 zł56 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Gdańsku posiada w swojej ofercie do wynajęcia magazyn przesyłowy obok Dworca Żabi Róg o pow. 56 m2. Wywoławcza stawka czynszu netto.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł146 m² 8 219,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:446 m²

Biuro Nieruchomości Imperium ma przyjemność zaprezentować dom gotowy do wprowadzenia. Masz dość miejskiego zgiełku, szukasz swojego azylu, miejsca gdzie po całym dniu możesz się odprężyć to.

Szczegóły ogłoszenia

49 000 zł20,96 m² 2 337,79 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Miejsce postojowe w hali garażowej przy ul. Hallera 19. Powierzchnia miejsca 20,96 m2. Koszty utrzymania to czynsz w kwocie ok. 100 zł. Na dziedzińcu budynku plac zabaw dla dzieci.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł39 m² 12 820,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie 2025 | garaż podziemny | ogrzewanie podłogowe | strefa relaksu na dachu Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie zlokalizowane w kameralnym 4-kondygnacyjnym budynku przy bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

676 469 zł124,58 m² 5 430 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:55 m²

Wygodne domy W cenie mieszkania - 12 minut do Centrum Bielska-Białej - osiedle pisarzówka Marzysz o zacisznym domu dla swojej rodziny w rozsądnej cenie? Chcesz mieć własny ogródek, garaż.

Szczegóły ogłoszenia

998 000 zł302,67 m² 3 297,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:855 m²

Rezerwacja Na sprzedaż dom jednorodzinny z 2015r. z poddaszem użytkowym położony w spokojnej i cichej okolicy w Jastrzębiu-Zdroju na działce o pow. 855 m2. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

19 000 zł320 m² 59,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:840 m²

Nieruchomość na wynajem to nowoczesny, przestronny dom położony w prestiżowej części Gdyni, na Wzgórzu Św. Maksymiliana. Oferuje wysoki standard po generalnym remoncie, dwa duże salony.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Kalisz

Kalisz,wielkopolskie

275 000 zł1 100 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana pod zabudowę jednorodzinną Oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1100 m , położoną w spokojnej i rozwijającej się okolicy. Numer.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 000 zł98,04 m² 5 803,75 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przestronne, bezczynszowe dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie bliźniaczej na działce 220m2 w doskonałej lokalizacji na Zatorzu. Spokojne miejsce z wieloma dogodnościami i blisko do.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł52,36 m² 18 907,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Napisz lub zadzwoń i dowiedz się, czy dla tej nieruchomości dostępny jest wirtualny spacer z opcją pomiaru! Luksusowy apartament 200 m od morza - gotowy do zamieszkania lub inwestycji Na.

Szczegóły ogłoszenia

4 375 000 zł714 m² 6 127,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 0.0714 ha, położona w Sopocie przy ulicy Tuwima. Nieruchomość niezabudowana, zlokalizowana w górnej części Sopotu, blisko wejścia do.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł45 000 m² 77,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zachwycająca posiadłość 4,5 ha w Krzczonowskim Parku Krajobrazowym , ok. 30 km za Lublinem 3 budynki mieszkalne, staw, las Na sprzedaż wyjątkowa, malownicza posiadłość o powierzchni 4,5 ha,.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł30 m² 86,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia, nowe, dwupokojowe i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 30 m , położone na parterze w nowoczesnym budynku, zlokalizowane przy ul Kiejstuta Żemaitisa. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Krasne,podkarpackie

729 000 zł136,47 m² 5 341,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:370 m²

Na sprzedaż dom, zlokalizowany w miejscowości Krasne na pograniczu z Rzeszowem, w spokojnej okolicy z szybkim dostępem do miasta. Nieruchomość stanowi solidną bazę zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł53,05 m² 33,93 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą najmu lokalu mieszkalnego wraz pomieszczeniem przynależnym - piwnicą, łączna powierzchnia 53,05 m2, zlokalizowanego na wysokim parterze, z ogródkiem -.

Szczegóły ogłoszenia

207 000 zł41 126 m² 5,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolno-budowlana położone w cichej i spokojnej okolicy, z daleka od miejskiego zgiełku. Ta wyjątkowa nieruchomość jest idealną propozycją dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

1 039 900 zł65 m² 15 998,46 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe, 2 łazienki (6,5m2, dodatkowe wc 2m2) oraz kuchnia. pokoje posiadają balkon 3,5m2/loggia 4,7m2. Mieszkanie o powierzchni 65 m2, zl Lokal znajduje się na 5. piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł452,12 m² 4 865,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:438 m²

Budynek mieszkalno-pensjonatowy, 500 m od morza. Budynek wolno stojący, trzykondygnacyjny, o powierzchni zabudowy 147 mkw. i powierzchni użytkowej 452,12 mkw. Dom wybudowany w 1977 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 016 210 zł96,01 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Wyłącznie W naszym biurze - sprzedaż inwestycji "vilanovia park" Brak prowizji od kupującego. Zakup bezpośrednio od dewelopera, kupujący nie płaci podatku pcc. Vilanovia Park - Twoja nowa.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł314,14 m² 2 705,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

DO sprzedaży lokal użytkowy W chodzieży Przedmiotem oferty jest lokal użytkowy usytuowany w budynku mieszkalnym z wydzieloną częścią usługowo - handlową. Obiekt mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

38 000 zł14,50 m² 2 620,69 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Do sprzedania garaż położony przy ul Głowackiego w Przemyślu o powierzchni 14,5 m2. Garaż znajduje się w podwórku kamienicy z zapewnionym dojazdem, w szeregu garaży.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 zł75 m² 100 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu apartamentu o powierzchni 75 m2 w prestiżowej inwestycji Wiślane Tarasy 2.0 LOKALIZACJA: Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

4 990 000 zł11 906 m² 419,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Sebastian wiśniowski Agent prowadzący   Duża działka inwestycyjna 11 906 m Bielsko-Biała, ul. Francuska top lokalizacja Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł35,20 m² 9 375 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

PO generalnym remoncie Z wyposażeniem katowice brynowska 55 Powierzchnia mieszkalna 33,20m2 + 2m2 piwnica. W jego skład wchodzi: - salon z aneksem kuchennym - Sypialnia - Łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Biuro Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

510 000 zł32,66 m² 15 615,43 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Bezpośrednio od dewelopera, brak prowizji. Posiadamy ponad 90 inwestycji we Wrocławiu i okolicach, zapytaj o pozostałe. Bezpłatna pomoc przy kredytowaniu. Inwestycja na wrocławskim Gaju, lokale.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł110,35 m² 6 026,28 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Przestronne mieszkanie w sercu Darłowa - z widokiem na fontannę rybaka i barokowy ratusz! Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone w kamienicy przy południowej pierzei.

Szczegóły ogłoszenia

393 000 zł57 m² 6 894,74 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 3-pokojowe z oddzielną kuchnią | Idealne dla rodziny lub inwestora Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 57 m , zlokalizowane przy ul. Czarnieckiego w Łodzi. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

306 504 zł34,83 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Zielona Lipowa to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa stworzona z myślą o maksymalnym komforcie i wygodzie przyszłych mieszkańców. To miejsce, gdzie współczesna architektura spotyka się.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł51 m² 7 823,53 zł/m²

 

Piętro:suterena/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

SUTERENA ZE STATUSEM LOKALU MIESZKALNEGO NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE Z NASZĄ FIRMĄ -.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł3 002 m² 49,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż działkę rolną w Kołowie, przy ulicy Binowskiej. Działka o powierzchni 3002 m2. Prąd na działce, woda i kanalizacja w drodze. Brak planu zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

495 000 zł61,65 m² 8 029,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

4-pokojowe mieszkanie z balkonem - Krakowska, rzeszów | Osiedle Premium Biuro Rzeszowskie Nieruchomości przedstawia ofertę nowoczesnego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 54,88 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł140 m² 22,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:330 m²

Do wynajęcia mała hala z biurem w Warmątowicach Sienkiewiczowskich. Nadaje się na warsztat, magazyn. Powierzchnia działki 3,3 ara, dobrze skomunikowana, blisko Legnicy oraz autostrady A4.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł51 m² 12 529,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie na osiedlu zamkniętym w Walendowie, przy ul. Stawowej. Dwupokojowe mieszkanie z panoramicznym widokiem na wodę. Lokal na 3 piętrze. 2 pok., obszerny przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

2 982 000 zł852 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:-

Bukowina tatrzańska widokowa działka prawomocne pozwolenie na budowę 30 apartamentów - 852 M2! Do zaoferowania mamy widokową działkę o powierzchni około 40 ar zlokalizowaną w Bukowinie.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal usługowy

Głogów,dolnośląskie

35 zł/m²80 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Głogów, wynajmę lokal, 80m2, 2800zł. Oferujemy Państwu lokal na wynajem w Głogowie, przy ulicy Obrońców Pokoju o powierzchni 80m2. Lokal znajduję się na parterze budynku. Oferowany lokal.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²80 m² 4 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Biuro Nieruchomości Podkarpacie przedstawia Państwu na wynajem lokal usługowo-handlowy w Centrum Rzeszowa przy al. Józefa Piłsudskiego. Lokalizacja: rzeszów, al. Józefa Piłsudskiego.Cena najmu: 4.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Pleśna

Pleśna,zachodniopomorskie

570 000 zł1 900 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 1900 m , położona w nadmorskiej miejscowości Pleśna, zaledwie 900 metrów w linii prostej od Morza Bałtyckiego i ok. 1300 metrów spacerem.