dowolna

Nieruchomości Warszawa - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 603 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 603 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Saska

Saska Kępa,Warszawa

1 499 000 zł86 m² 17 420,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Brief: saska Kępa | kamienica z duszą i historią z 1937r. przy ul. Saskiej | mieszkanie w nadbudowie z 2023r. na trzecim piętrze | 86m2 powierzchni do całkowicie własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czerniakowska

Czerniaków,Warszawa

750 000 zł50 m² 14 940,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Oferujemy do sprzedaży przestronne mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na 4. piętrze bez windy. w kameralnej, przedwojennej kamienicy na zielonym i cichym Osiedlu Szwoleżerów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Trakt Brzeski

Stara Miłosna,Warszawa

1 090 000 zł700 m² 1 557,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:235 m²

Sprzedam Dom do remontu o powierzchnia całkowita ok. 235 m 2 działka 700 m 2 z możliwością powiększenia o 160 m 2. Myślę że idealnie sprawdzi się pod działalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Strumykowa

Białołęka,Warszawa

409 000 zł26 m² 15 569,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową kawalerkę o powierzchni 26,27 m , zlokalizowaną w cichej i zielonej okolicy Białołęki, przy ul. Strumykowej. To doskonała oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stawki

Śródmieście,Warszawa

1 250 000 zł54 m² 22 982,20 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

We speak pl/en/ua/ru Prezentujemy ofertę sprzedaży trzypokojowego mieszkania znajdującego się w inwestycji apartementy inflancka z 2009 roku zlokalizowanej przy ul. Stawki 6 na Muranowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mokra

Targówek,Warszawa

899 000 zł60 m² 14 983,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m2 znajdujące się na Targówku Mieszkaniowym przy ul. Mokrej > salon, oddzielna kuchnia, 2 sypialnie, łazienka, wc, przedpokój, przedsionek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

583 045 zł40 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

2 pokojowe mieszkanie, kameralne osiedle Oferta bez prowizji oraz bez podatku pcc Jeśli szukasz funkcjonalnego mieszkania - ta oferta spełni wszystkie Twoje oczekiwania Oferujemy na sprzedaż komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszogrodzka

Targówek,Warszawa

665 000 zł49 m² 13 571,40 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Oferta tylko U nas - 2 pokojowy mieszkanie do wprowadzenia Do sprzedaży funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną widną kuchnią, znajdujące się na warszawskim Targówku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Maltańska

Stegny,Warszawa

849 000 zł56 m² 15 107 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż Mieszkanie o powierzchni 56,2 m składające się z: - kuchni, - trzech pokoi (dwóch mniejszych sypialni i salonu) - łazienki -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Śródmieście,Warszawa

1 682 000 zł95 m² 17 705,30 zł/m²

 

Piętro:7/13

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Lex nieruchomości tel Mamy przyjemność zaoferować Państwu wyjątkowe mieszkanie o wyjątkowych parametrach użytkowych i fenomenalnej lokalizacji. Mieszkanie jest zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Wola,Warszawa

959 000 zł48 m² 20 189,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Mam przyjemność zaprezentować państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,5m2 zlokalizowane na granicy Woli i Śródmieścia. Nieruchomość położona jest na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czapelska

Praga-Południe,Warszawa

846 000 zł56 m² 15 107,10 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Bezpośrednio 2-pok. 56 m kw. Rondo Wiatraczna ul. Czapelska w Warszawie. Mieszkanie znajduje się na ostatnim, 6 piętrze budynku z 2001 roku. Okna wychodzą na południowy zachód dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Powsin,Warszawa

2 390 000 zł233 m² 10 259,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:532 m²

Stan deweloperski 0% pcc, bez prowizji zakup bezpośrednio od dewelopera planowane zakończenie budowy grudzień 2025 r. Dom w Zabudowie Bliźniaczej ( 5 pokoi, 2 łazienki, pom. gospodarcze, pralnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Joteyki

Ochota,Warszawa

3 250 000 zł127 m² 25 622,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie W prestiżowej inwestycji pauza ochota Pierwsze piętro | System Smart Home | Balkon | Doskonała lokalizacja | Przestronny układ | Dwa miejsca parkingowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marzanny

Mokotów,Warszawa

899 000 zł52 m² 17 123,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji Na sprzedaż mieszkania o powierzchni 52,5 m , przy ul. Marzanny 6, na Warszawskim Górnym Mokotowie. To idealne mieszkanie dla osób które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Ursynów,Warszawa

730 000 zł42 m² 17 364,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Powierzchnia: 42,04 m2 Ilość pokoi: 2 Rok budowy: 2019 Piętro: parter z 3 Rodzaj własności: prawo własności Idealne dla pary i singla; świetne pod wynajem Środki komunikacji miejskiej:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Internetowa

Białołęka,Warszawa

395 000 zł29 m² 13 620,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż jasne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 29 m , usytuowane na 2. piętrze w 3-piętrowym budynku na bezpiecznym, zamkniętym osiedlu przy ul. Internetowej 50. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Corellego

Annopol,Warszawa

799 000 zł59 m² 13 456 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Rozkładowe, słoneczne i ciche 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,38 m2, zlokalizowane na Białołęce przy ul. Corellego w budynku z 2018r, 2 balkony, winda do poziomu garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zamoyskiego

Praga-Południe,Warszawa

849 000 zł63 m² 13 519,10 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskiej Pradze-Południe przy ul. Jana Zamoyskiego. Nieruchomość znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bełdan

Mokotów,Warszawa

725 000 zł47 m² 15 557,90 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Mokotowie przy ul. Bełdan. Mieszkanie Prezentowane mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sosnowskiego

Ursynów Północny,Warszawa

1 030 000 zł63 m² 16 375,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Trzypokojowe mieszkanie idealne dla rodziny, położone w cichej i zielonej okolicy - Ursynów Północny, ul. Oskara Sosnowskiego. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, otwartej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Pińska

Targówek,Warszawa

2 395 000 zł151 m² 15 819 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Oferta sprzedaży domu (skrajnego segmentu) położonego w Warszawie, w dzielnicy Targówek przy ulicy Pińskiej. Powierzchnia całkowita domu wynosi 151,4 m2 z możliwością rozbudowy do 190.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lubelska

Kamionek,Warszawa

1 090 000 zł69 m² 15 744,60 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 69,23 m , zlokalizowane na zamkniętym, strzeżonym osiedlu przy ul. Lubelskiej w warszawskiej dzielnicy Praga-Południe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Las,Warszawa

2 839 000 zł230 m² 12 343,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Czy szukasz domu, który łączy nowoczesność z komfortem, a jednocześnie otacza Cię spokojem i zielenią? Mamy coś specjalnego dla Ciebie! Na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Plater

Śródmieście,Warszawa

3 055 000 zł113 m² 26 940 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Prezentujemy na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe z umeblowaniem i wyposażeniem przystosowanym do wykorzystania w celach biurowych. Dotychczas było ono wykorzystywane przez kancelarię prawną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świętokrzyska

Śródmieście,Warszawa

1 400 000 zł52 m² 26 819,90 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie z widokiem na Pałac Kultury w pierwszej linii przy ulicy Świętokrzyskiej w najlepszym punkcie Warszawy! Taras na 6 piętrze i duże okna pozwalaja podziwiać widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek Warszawa

Zerzeń,Warszawa

2 400 000 zł244 m² 9 848 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:750 m²

Dom wolnostojący o powierzchni 243m2 typu dworek na działce 750m2 z zagospodarowanym ogrodem pełnym zieleni zapewniający prywatność i spokój. Nieruchomość znajduje się na bliskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konopacka

Nowa Praga,Warszawa

599 000 zł34 m² 17 827 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1939

Mieszkanie na Pradze-Północ w kamienicy (cegła) z 1939 roku 1-pokojowe mieszkanie o pow. 33.60m2 przy ul. Konopackiej (nowa Praga) składające się z: salonu Przedpokoju Łazienki Kuchni Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dorycka

Bielany,Warszawa

535 000 zł39 m² 13 718 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Z przyjemnością prezentuję komfortowe, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 39 m , zlokalizowane na 8. piętrze w zadbanym budynku z windą, przy cichej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolejowa

Czyste,Warszawa

899 000 zł40 m² 22 576,60 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kolej na 19 - Kolej na Twoje mieszkanie! Zapraszamy do zakupu gotowych do odbioru apartamentów bez dodatkowych prowizji, bezpośrednio od sprawdzonego Dewelopera - Grupy Kapitałowej Polskiego Holdingu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Komitetu Obrony Robotników

Włochy,Warszawa

899 000 zł62 m² 14 617,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1957

Na sprzedaż: mieszkanie znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze zagospodarowanym osiedlu, na warszawskich Włochach, na ulicy Komitetu Obrony Robotników. Idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Corazziego

Śródmieście,Warszawa

639 000 zł28 m² 22 919,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1961

Wyjątkowa lokalizacja | plac bankowy | 250m do metro ratusz arsenał | 3 min. Pieszo do parku saskiego | gotowe do zamieszkania | po generalnym remoncie Mam przyjemność zaprezentować przytulne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Optyków

Gocław,Warszawa

558 000 zł30 m² 18 464,60 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Oferta deweloperska Przedstawiamy bardzo komfortowe mieszkanie na parterze z dużym ogródkiem, znajdujące się na parterze apartamentowca, mieszczącego się w pobliżu ch Promenada. Atuty -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skierniewicka

Wola,Warszawa

660 000 zł42 m² 15 714,30 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 2-pokojowe 42 m Wola Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m , zlokalizowane przy ul. Skierniewickiej na Woli, w Warszawie. To doskonała nieruchomość dla pary,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skorochód-Majewskiego

Ochota,Warszawa

630 000 zł46 m² 13 755,50 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 48,50 m , zlokalizowanego przy ul. Walentego Skorochód-Majewskiego na warszawskiej Ochocie. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jarzębskiego

Bielany,Warszawa

669 000 zł56 m² 11 861,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Розмовляємо українською мы говорим по-русски we speak english Chcielibyśmy zaprosić Cię do zapoznania się z ofertą trzypokojowego mieszkania z oddzielną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kamińskiego

Tarchomin,Warszawa

575 000 zł36 m² 15 972,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Polecamy Państwa uwadze przytulne i funkcjonalne mieszkanie idealne dla osób ceniących sobie życie w spokojnej, zielonej okolica, a jednocześnie z łatwym dojazdem do Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Dęby

Praga-Południe,Warszawa

450 000 zł28 m² 15 940,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Rozważasz zakup swojego pierwszego mieszkania w stanie do natychmiastowego zamieszkania? A może szukasz atrakcyjnej inwestycji w nieruchomość na wynajem? Ta elegancka kawalerka jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

690 000 zł67 m² 10 298,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość na Warszawskiej Białołęce. Mieszkanie znajduje się na ogrodzonym osiedlu, w najbliższym czasie będzie założony monitoring. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szwedzka

Praga-Północ,Warszawa

999 000 zł42 m² 24 072,30 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wprowadzenie Prezentujemy nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,5 m , zlokalizowane przy ulicy Szwedzkiej 30 w prestiżowej inwestycji Bohema na Pradze Północ. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lanciego

Ursynów,Warszawa

950 000 zł50 m² 18 864,20 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie do sprzedaży nieaktualne! Mieszkanie o powierzchni 50,36 m2 położone jest w prestiżowej lokalizacji w centrum Ursynowa, otoczonej zielenią, co zapewnia połączenie ciszy,.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij