dowolna

Nieruchomości Warszawa - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 603 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 603 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wrocławska

Bemowo,Warszawa

924 000 zł56 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Nowoczesne mieszkanie o powierzchni 56 m z balkonem 20 m2 i dwoma miejscami postojowymi, zlokalizowane na jednym z najlepszych osiedli Bemowo Park, przy ulicy Wrocławskiej 10. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żabińskiego

Natolin,Warszawa

1 190 000 zł85 m² 13 967,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

Doskonale usytuowane dwustronne, czteropokojowe mieszkanie w bardzo poszukiwanej przez klientów lokalizacji tj. na kameralnym i cichym osiedlu na Natolinie. Niska zabudowa oraz wszechobecna zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bonifacego

Stegny,Warszawa

898 000 zł54 m² 16 629,60 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania zlokalizowanego na warszawskim Mokotowie, w jednej z najbardziej pożądanych części dzielnicy - Stegnach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimczaka

Miasteczko Wilanów,Warszawa

998 000 zł44 m² 22 848 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nowy w pełni wykończony apartament o powierzchni 43,68 m2 na ul. Franciszka Klimczaka Lokalizacja Wilanów - a dokładnie Miasteczko Wilanów - jedno z najbardziej prestiżowych miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Przyrynek

Stare Miasto,Warszawa

970 000 zł44 m² 22 045,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Szanowni Państwo polecam mieszkanie w magicznym miejscu na Nowym Mieście Sąsiedztwo Starego Miasta sprawia, że jest to jedna z najlepszych lokalizacji w Warszawie. Kamienica znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Władysława Reymonta

Piaski,Warszawa

750 000 zł52 m² 14 563,10 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Biuro Nieruchomości Pure Estates z przyjemnością prezentuje 3 pokojowe mieszkanie na warszawskich Piaskach. Na 51,5 m2 składają się: - duży pokój z balkonem, - oddzielna kuchnia z oknem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

3 000 000 zł160 m² 18 726,60 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Zlokalizowany na 14 piętrze prestiżowego Osiedla Prezydenckiego apartament o powierzchni 160 m oferuje unikalne połączenie komfortu, nowoczesnego designu i spektakularnych widoków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Wawer,Warszawa

1 265 000 zł107 m² 11 822,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:121 m²

Ostatni Gotowy! Idealna lokalizacja Wawra Segment skrajny z działką 121 m2 usytuowany w fantastycznej lokalizacji Wawra. Parter : salon z aneksem kuchennym( wyjście na taras ) wc ,hol.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bora-Komorowskiego

Gocław,Warszawa

1 055 000 zł79 m² 13 388,30 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 78,8 mkw, w bloku Ramy H z 1993 roku, zlokalizowane w cichej części Gocławia, na warszawskiej Pradze Południe. Widok z balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łopuszańska

Rakowiec,Warszawa

1 699 000 zł124 m² 13 701,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Apartament 5 pokojowy + 3x balkon ( 7,47m2, 6,85m2, 4,43m2 ) ochota/włochy - obok wkd Raków 10 minut spacerek wkd 15 minut śródmieście To idealna propozycja dla osób ceniących sobie nowoczesny design,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mostowa

Śródmieście,Warszawa

999 000 zł48 m² 20 812,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie przy ul. Mostowej na Starym Mieście. Lokal o powierzchni 48 m2 (po podłodze 56 m2) składa się z pokoi o powierzchni 16,8 i 14,66 m2, widnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

499 900 zł38 m² 13 155,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam bezpośrednio mieszkanie 37.2m2 2 pokoje do odświeżenia lub remontu według uznania. Można mieszkać. Wszystko działa. Mieszkanie znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odkryta

Tarchomin,Warszawa

540 000 zł44 m² 12 272,70 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Zapraszam do zapoznania się z mieszkaniem dwupokojowym, usytuowanym na warszawskim Tarchominie, przy ulicy Odkrytej. O mieszkaniu: mieszkanie ma powierzchnię 44 mkw, mieści się na 6 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Herbu Oksza

Ursus,Warszawa

650 000 zł33 m² 19 697 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż gustowne 2 pokojowe mieszkanie (33m2) umieszczone na nowoczesnym osiedlu zamkniętym na parterze 7 piętrowego bloku. Nowe osiedle 2024 rok, chronione, z monitoringiem, recepcją/ochrona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Orkana

Ksawerów,Warszawa

4 214 602 zł140 m² 30 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferujemy wyjątkowy, ponad 140- metrowy 4-pokojowy apartament w standardzie premium, zlokalizowany na trzecim piętrze kameralnego apartamentowca w doskonałej lokalizacji. Standard Kameralna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Radość,Warszawa

3 280 000 zł368 m² 8 925,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Dwie osobne, niezależne przestrzenie do życia: 163 m2 + 204,5 m2, łącznie 367,5 m2. Dwa osobne wejścia, dwa osobne tarasy i dwa niezależne i piękne ogrody. Nieruchomość zlokalizowana na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowogrodzka

Śródmieście,Warszawa

1 050 000 zł50 m² 21 105,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Sprzedam bezpośrednio (agentom zdecydowanie dziękuję) mieszkanie 49,75 m2 w ścisłym Centrum Warszawy, dwa pokoje w domu z cegły z 1960 roku przy zielonym podwórku, wspólnota,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Świetlików

Bemowo,Warszawa

685 000 zł42 m² 16 309,50 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mam przyjemność zaoferować przytulne dwupokojowe mieszkanie z podwójną loggią o łącznej powierzchni 42 m2 położone na Bemowie w nowoczesnym bloku przy ul. Świetlików 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jaktorowska

Wola,Warszawa

1 449 000 zł58 m² 24 798,90 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Z widokiem na miasto, z sercem do wygody - mieszkanie na Woli, które spełnia więcej niż standard. Jeśli Warszawa to serce Polski, to Wola jest jego bijącym rytmem. I właśnie tutaj, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Iwicka

Mokotów,Warszawa

545 000 zł38 m² 14 456,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie na Mokotowie w świetnej lokalizacji - przy ul. Iwickiej. Budynek z lat 50-tych w bardzo dobrym stanie technicznym, ocieplony, wymienione wszystkie instalacje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Saska Kępa,Warszawa

735 000 zł49 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Z przyjemnością prezentuję Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m , położone w Saskiej Kępie. Mieszkanie Mieszkanie jest ulokowane od strony południowej. Układ funkcjonalny:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Międzylesie,Warszawa

1 300 000 zł74 m² 17 567,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Apartamentowiec - Międzylesie! Apartament Parter 74 m2 z ogródkiem 104,58m2 Parter: salon z aneksem kuchennym 31,90 m2, pokój 13,31m2, pokój 7,84m2, łazienka 5,05m2, wc1,71, hol 14,20m2 Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Służby Polsce

Ursynów,Warszawa

779 000 zł42 m² 18 503,60 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,1 m , zlokalizowane przy ul. Służby Polsce 2 na warszawskim Ursynowie. Nieruchomość idealna dla pary, singla lub jako inwestycja na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Tarchomin,Warszawa

920 000 zł54 m² 17 037 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dotyczy sprzedaży wyjątkowego, stylowego, dwupokojowego mieszkania z balkonem i niepowtarzalnym widokiem na Wał Wiślany - Warszawa, tarchomin. Mieszkanie o powierzchni 54.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górna Droga

Ursus,Warszawa

635 000 zł44 m² 14 334,10 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą stylowego mieszkania o powierzchni 44,3 m , zlokalizowanego na Ursusie. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort, wygodę oraz bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

1 235 000 zł67 m² 18 432,80 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Opis nieruchomości: przedmiotem oferty jest nowoczesne mieszkanie o powierzchni 67 m , zlokalizowane przy ulicy Cybernetyki 17. Lokal znajduje się w nowoczesnym budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Piknikowa

Białołęka,Warszawa

1 399 000 zł110 m² 12 718,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:160 m²

Środkowy segment o powierzchni 110 mkw., z ogródkiem (ok. 50 mkw.), garażem i dodatkowym miejscem postojowym. Nieruchomość znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Wawer,Warszawa

1 390 000 zł220 m² 6 318,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:640 m²

Rzadka okazja! Uroczy dom wolnostojący z ogrodem przy lesie cisza, zieleń i świetna lokalizacja. Na sprzedaż oferujemy klimatyczny, wolnostojący dom o powierzchni użytkowej idealnej dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Bemowo,Warszawa

1 490 000 zł73 m² 20 411 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania w nowej, prestiżowej inwestycji Marynin, położonej w sercu Warszawy. To mieszkanie na 5. piętrze to idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Owsiana

Praga-Południe,Warszawa

1 400 000 zł102 m² 13 689,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

Na sprzedaż lokal komercyjny o powierzchni 102,27 mkw, znajdujący się na parterze inwestycji z 2018 przy ul. Owsianej na Pradze-Południe. Na powierzchnię składają się przestronna sala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bokserska

Mokotów,Warszawa

1 649 000 zł82 m² 20 233,10 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne 4 pokoje na Mokotowie Ul. Bokserska - wysoki standard, nowy blok, dwa miejsca parkingowe! Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 81,50 m , położone na ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wysockiego

Bródno,Warszawa

510 000 zł41 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

2-pokojowe mieszkanie z widną kuchnią o łącznej powierzchni 43,8m2 ( mieszkanie 40,80m2 + komórka 3m2) na Targówku, osiedle Bródno, przy ulicy Wysockiego. Mieszkanie znajduje się na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Żoliborz,Warszawa

2 068 000 zł88 m² 23 500 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Przestronne i jasne mieszkanie położone w samym sercu warszawskiego Żoliborza. Świetna lokalizacja to jeden z wielu atutów tej nieruchomości. Spokojna okolica z widokiem na zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

649 000 zł46 m² 14 201,30 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

649 000 zł | Sprzedaż | 45,70 m2 | 2 pokoje | Warszawa | Grójecka | Ochota Przedmiotem sprzedaży jest 2-pokojowe mieszkanie, usytuowane na 3 piętrze 6cio piętrowego budynku/kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

772 000 zł30 m² 25 923,40 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

1-pokojowe mieszkanie 29,78 m?,Wola, bez prowizji Nowe 1-pokojowe mieszkanie 29,78 m2 Smart Home Ekologiczna inwestycja 5. piętro Balkon Bez prowizji Bez podatku pcc Termin oddania: i kw. 2026 r. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mokra

Targówek,Warszawa

899 000 zł62 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62 m z dużym balkonem i opcją ogródka , położone na parterze w 12-piętrowym budynku z windą z 1978 roku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. 29 Listopada

Śródmieście,Warszawa

6 290 000 zł179 m² 35 140 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Przestronny, luksusowy apartament Na sprzedaż oferujemy przestronny i funkcjonalny penthouse z 3 sypialniami oraz dużym tarasem o powierzchni 65 m kw w nowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Prosta

Śródmieście,Warszawa

949 000 zł51 m² 18 777,20 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokoje z widokiem na centrum | Metro Rondo onz | Śródmieście | Balkon | Klimatyzacja | Parking Na sprzedaż 2-pokojowe (oryginalnie 3 pokoje) mieszkanie o powierzchni 47.9 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

629 000 zł45 m² 13 977,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1939

Stylowe mieszkanie w przedwojennej kamienicy - Praga-Południe, ul. Grochowska Bezpośrednie sąsiedztwo Parku Skaryszewskiego | 44,4 m | 4. piętro Oferujemy na sprzedaż przestronną kawalerkę.