dowolna

Nieruchomości Warszawa - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 593 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 593 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Jasielska

Rakowiec,Warszawa

418 900 zł19 m² 22 047 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka (niecałe 19 m2) usytuowana na warszawskiej ochocie (rakowiec) - Ulica Jasielska. Blok wybudowany w latach 70-tych zarządzany przez spółdzielnię. Ostatnie 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Ursus,Warszawa

618 900 zł40 m² 15 281,50 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji - prosto od dewelopera! zadzwoń I dowiedz się więcej Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Mokotów,Warszawa

855 976 zł60 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie W świetnej lokalizacji Idealne dla rodzin, inwestorów, osób, które cenią sobie aktywny styl życia oraz bliskość terenów zielonych. Atuty inwestycji - 15 minutowe miasto Bardzo duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Maszewska

Bielany,Warszawa

535 000 zł34 m² 15 970,20 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Digital Broker prezentuje kawalerkę o powierzchni 33,5 m z aneksem sypialnianym, zlokalizowaną na Warszawskich Bielanach. To idealna propozycja dla singla, młodej pary lub jako inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wspólna

Grzybowa,Warszawa

479 000 zł37 m² 13 091 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego 1-pokojowego mieszkania z możliwością aranżacji 2 pokoi, o powierzchni 36m2, znajdującego się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Pasłęcka

Nowodwory,Warszawa

469 000 zł32 m² 14 656,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Nowoczesne studio o powierzchni 32 m , położone na 2. piętrze w budynku z 2008 roku przy ul. Pasłęckiej 12f na warszawskiej Białołęce (nowodwory). Mieszkanie posiada balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Warszawa

Polanka,Warszawa

2 980 000 zł493 m² 6 044,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Oferta miesiąca Szanowni Państwo. Prezentujemy do sprzedaży, jedyny taki w Warszawie - Starym Rembertowie, nowy, nowoczesny, wolnostojący, urządzony "pod klucz", dom o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Magiera

Słodowiec,Warszawa

850 000 zł48 m² 17 708,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie prywatne uprzejmie proszę o brak kontaktu pośredników agencyjnych. Na sprzedaż dwustronne, nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie z balkonem. Usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Głębocka

Lewandów,Warszawa

400 000 zł29 m² 13 888,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Zapraszam do zapoznania się z inwestycją położoną na ul. Głębockiej. Mieszkanie o powierzchni 28,80M2 gotowe do wprowadzenia! Mieszkanie zadbane, czyste. Wysokość 270cm. Do lokalu nie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puławska

Sielce,Warszawa

1 795 000 zł82 m² 21 890,20 zł/m²

 

Piętro:1/44

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Przenieś się w świat elegancji i komfortu przedwojennej Warszawy! Prezentujemy wyjątkowo stylowe, jasne i przestronne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni aż 81.9 m (77.84.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cieszyńska

Mokotów,Warszawa

819 000 zł57 m² 14 457,20 zł/m²

 

Piętro:12/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie 3 pokojowe 56,65 m2 na 12 piętrze z pięknym widokiem na zieloną skarpę. Budynek wykonany w technologii "rama H". Składa się z: - trzech niezależnych pokoi - osobnej, widnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Callas

Białołęka,Warszawa

450 000 zł40 m² 11 306,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie z komórką lokatorską o powierzchni 39,8 m położone w spokojnej, zielonej części Białołęki przy ul. Marii Callas. Lokal znajduje się w nowym bloku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zgrupowania AK Żmija

Bielany,Warszawa

650 000 zł51 m² 12 745,10 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy lokal usługowy o powierzchni 51 m , zlokalizowany przy ul. Zgrupowania ak Żmija 2 na warszawskich Bielanach. To doskonała propozycja dla inwestora, przedsiębiorcy lub firmy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Siennicka

Praga-Południe,Warszawa

999 000 zł75 m² 13 320 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: dwupoziomowe mieszkanie z ogródkiem - Aleje Praskie, praga-Południe Bez pcc | Odbiór już w listopadzie 2025 | Cena do negocjacji Prezentujemy przestronne, 3-pokojowe, dwupoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament

Bielany,Warszawa

560 000 zł34 m² 16 716,40 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

1 790 000 zł78 m² 22 948,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Prezentujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 77,6 m , położone na zamkniętym, kameralnym osiedlu przy ul. Wrzeciono , tuż przy ul. Marymonckiej i naprzeciwko Lasu Bielańskiego. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Szawelska

Białołęka,Warszawa

1 600 000 zł1 913 m² 836,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną na Białołęce - ul. Szawelska 17, warszawa Powierzchnia: 1913 m Wymiary działki: ok. 65,7 m długości x 29,1 m szerokości Na działce znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Opalińskiego

Żoliborz,Warszawa

3 960 000 zł183 m² 21 639,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:285 m²

Żoliborz | Współczesna rezydencja w harmonii z przestrzenią Projekt Bartłomieja Martensa architektura, która mówi szeptem i zostaje z Tobą na długo. W jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Annopol,Warszawa

582 144 zł38 m² 14 827,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta specjalna: 2-pokojowy apartament gotowy do odbioru! ogródek 41 m2! Odkryj swój nowy wymiar komfortu na styku Białołęki i Targówka. Mieszkanie czeka na Ciebie w prestiżowej, kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Inflancka

Muranów,Warszawa

970 000 zł48 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Śródmieście/ Muranów , rozkładowe dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na 4. piętrze w 5- piętrowym budynku przy z 2005 roku. Budynek znajduje się w drugiej linii zabudowy, dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Potułkały

Wilanów,Warszawa

1 496 430 zł1 279 m² 1 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana położona w prestiżowej części warszawskiego Wilanowa. Okolica charakteryzuje się nowoczesną infrastrukturą, zielonym otoczeniem oraz sąsiedztwem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Rembielińska

Bródno,Warszawa

399 000 zł25 m² 15 940,90 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Opiekun oferty tel. Na sprzedaż jasna funkcjonalna kawalerka z balkonem i oddzielną kuchnią. Podstawowe informacje: kawalerka o powierzchni 25,03 m2 w położona na 1 piętrze w 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Annopol,Warszawa

604 900 zł41 m² 14 639,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szeroka oferta mieszkań * Zakup od Dewelopera * Podwyższony standard osiedla 4 minuty Spacerem do przystanku autobusowego/pkp Warszawa Toruńska 25 min do Centrum komunikacją miejską! zakup bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Czardasza

Włochy,Warszawa

3 200 000 zł976 m² 3 278,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni 976 m2 przy ul. Czardasza (dzielnica Włochy). Miedzi: woda miejska i prąd bezpośrednio na działce, kanalizacja miejska i gaz przy ulicy. Szerokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górnośląska

Powiśle,Warszawa

1 275 000 zł51 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Biuro nieruchomości Cravtt Property ma przyjemność zaprezentować do sprzedaży piękne mieszkanie o powierzchni 51 m2 na Powiślu, przy ul. Górnośląskiej. W skład nieruchomości wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Górna Droga

Ursus,Warszawa

595 000 zł44 m² 13 428,10 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Polecam do zakupu mieszkanie o powierzchni 44,31 m , położone na Warszawskim Ursusie przy ul. Górna Droga 8. 5 piętro z 7 (winda) Mieszkanie składa się z salonu z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Warszawa

Rakowiec,Warszawa

487 894 zł28 m² 17 424,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kawalerka - 27,76m2 + ogród 23,62m2 promocja na parking podziemny tylko teraz 10.000 ZŁ OSTATNIE KAWALRKI Z ODBIOREM W PRZYSZŁYM ROKU Ochota/Włochy - obok WKD Raków 7 MINUT SPACEREM WKD 15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

874 972 zł57 m² 15 350,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Praga Południe - Kamionek Zamieszkaj w dynamicznie rozwijającej się okolicy! kamionek - idealna lokalizacja dla ceniących sobie świetne skomunikowanie, bliskość zieleni oraz pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Mokotów,Warszawa

749 000 zł48 m² 15 604,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Oferuję na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na 2. piętrze, bez windy, do remontu w 3-piętrowym budynku z cegły z początku lat pięćdziesiątych! Lokal usytuowany w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Łucka

Wola,Warszawa

949 000 zł58 m² 16 306 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Tylko u Nas. Na sprzedaż wyjątkowy lokal użytkowy 58,2 m2 znajdujący się na warszawskiej Woli - konkretnie ul. Łucka 20. Posiada wejście od strony osiedla (co ważne jest ono tylko dla dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Grochów,Warszawa

1 085 000 zł61 m² 17 720,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, miejscem garażowym i komórką lokatorską położone w rejonie Ronda Wiatraczna na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Ursus,Warszawa

628 900 zł43 m² 14 625,60 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starowiślna

Białołęka,Warszawa

699 000 zł43 m² 16 195,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Są takie mieszkania, które od pierwszej chwili dają poczucie, że wszystko jest dokładnie na swoim miejscu. To właśnie jedno z nich nowoczesna, przytulna przestrzeń na ul. Starowiślnej 7, idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Broniewskiego

Bielany,Warszawa

185 000 zł15 m² 12 333,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Dwa pierwsze zdjęcia przedstawiają możliwość aranżacji. Lokal użytkowy w atrakcyjnej lokalizacji idealny pod gabinet kosmetyczny lub biuro serwis. Szukasz małego, lokalu w świetnej.