dowolna

Nieruchomości Warszawa - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 594 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 594 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Broniewskiego

Bielany,Warszawa

551 000 zł33 m² 16 697 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie 1-pokojowe, usytuowane na parterze w wysokim bloku z lat 70-tych zlokalizowane na warszawskich Bielanach przy ul. Władysława Broniewskiego. Blok jest zadbany, z bardzo dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Bemowo,Warszawa

2 500 000 zł927 m² 2 696,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 927 m - Warszawa Bemowo, boernerowo Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 927 m położona w wyjątkowej lokalizacji - historyczne osiedle Boernerowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Kłodzka

Falenica,Warszawa

2 580 000 zł200 m² 12 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:890 m²

Na sprzedaż komfortowy dom o powierzchni 201 m , usytuowany na zadbanej, 890-metrowej działce w zielonej części warszawskiego Wawra (falenica, ul. Kłodzka). Funkcjonalny układ -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Warszawa

Ursus,Warszawa

495 000 zł28 m² 17 553,20 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji - prosto od dewelopera! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj z nami tysiące mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Pasłęcka

Białołęka,Warszawa

550 000 zł38 m² 14 349,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż ciche i słoneczne mieszkanie położone w sercu zielonej Białołęki, przy ul. Pasłęckiej - w sąsiedztwie lasu i licznych terenów spacerowych. Idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stawki

Śródmieście,Warszawa

1 515 000 zł47 m² 32 016,10 zł/m²

 

Piętro:2/19

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Tylko U nas Na sprzedaż elegancki , przestronny gotowy do wprowadzenia apartament znajdujący się w budynku z całodobową ochroną oraz recepcją. Inwestycja nazywa się Trio Apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Solidarności

Mirów,Warszawa

779 000 zł49 m² 15 862,30 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Przedstawiam Państwu rozkładowe, dwustronne mieszkanie położone przy al. Solidarności 129/131 - w świetnie skomunikowanej i dynamicznie rozwijającej się części miasta. To propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hrubieszowska

Wola,Warszawa

1 499 000 zł58 m² 25 844,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1929

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskiej Woli przy ul. Hrubieszowskiej. Nieruchomość znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

812 000 zł42 m² 19 333,30 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Atrakcyjne mieszkanie po generalnym remoncie na warszawskiej Ochocie. Budynek po remoncie, zadbany, klatki schodowe po remoncie. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 2 pokoje, kuchnia oddzielna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Anielewicza

Wola,Warszawa

690 000 zł37 m² 18 648,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na wysokim parterze w niskim budynku zlokalizowane na warszawskiej Woli- muranów przy ul. Mordechaja Anielewicza. Na powierzchnię mieszkania składa się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pustola

Wola,Warszawa

759 000 zł49 m² 15 489,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskiej Woli przy ul. Pustola. Nieruchomość znajduje się na parterze w 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Starej Baśni

Bielany,Warszawa

675 000 zł48 m² 14 062,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż klimatyczne 3-pokojowe mieszkanie na Bielanach przy ul. Starej Baśni. Układ mieszkania: - salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górska

Mokotów,Warszawa

575 000 zł35 m² 16 571 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1959

Zapraszam do oglądania! Cena do negocjacji. Klucze w biurze. Duża i funkcjonalna kawalerka w samym sercu warszawskiego Dolnego Mokotowa, o powierzchni całkowitej 35 mkw, z fajnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wilanów,Warszawa

3 900 000 zł270 m² 14 444,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:832 m²

Dom do remontu lub rozbudowy w sąsiedztwie willi miejskich, rezydencji i ambasad w Starym Wilanowie. Idealny dla rodziny szukającej przestrzeni i dużej działki blisko Miasteczka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Mrówcza

Radość,Warszawa

1 549 000 zł163 m² 9 505,98 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Kameralne osiedle domów bliźniaczych w Radości Biuro nieruchomości findsquare ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową, która wkrótce zostanie oddana do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Ursus,Warszawa

461 181 zł31 m² 14 876,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 2-pokojowe - 30.33 m + BALKON 4,51 m OSTATNIE MIESZKANIE 2-POKOJOWE URSUS / WARSZAWA 20 MIN BEZPOŚREDNIO POCIĄGIEM DO ŚRÓDMIEŚCIA! 5 MINUT PIESZO DO AUTOBUSU Zamieszkaj tam, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żegańska

Wawer,Warszawa

830 000 zł52 m² 15 992,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,9 m , położone w zielonej i spokojnej części Warszawy - Międzylesie (dzielnica Wawer). Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Saska Kępa,Warszawa

690 000 zł47 m² 14 587,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 47,3 m zlokalizowanego na warszawskiejsaskiej Kępie stan prawny Pełna własność z założoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Heroldów

Las Bielański,Warszawa

680 000 zł42 m² 16 205,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41,96 m , położone w sercu zielonych Bielan, przy ul. Heroldów 19g. To doskonała propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. Kocia

Wawer,Warszawa

1 450 000 zł1 660 m² 873,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna z budynkiem w stanie surowym Wawer, ul. Kocia, warszawa | 1 669 m + udział w drodze Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa zabudowana, położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

2 070 000 zł86 m² 24 050,20 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Przedstawiam Państwu 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 86,07 m2 na sprzedaż, znajdujące się przy ul. Ludwika Rydygiera, 13 na 5 piętrze 9-piętrowego budynku z 2014 roku budowy na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. gen. Klemensa Stanisława Rudnickiego

Bielany,Warszawa

559 000 zł28 m² 20 180,50 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję kawalerkę w stanie deweloperskim o powierzchni 26,67 m2 z dużym balkonem, znajdującą się w nowej inwestycji na ul. Rudnickiego. Mieszkanie bardzo jasne -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Chrzanowskiego

Praga-Południe,Warszawa

1 195 000 zł61 m² 19 683,70 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Zamieszkaj na nowoczesnym osiedlu w sercu zrewitalizowanej Pragi Południe i ciesz się swoją prywatną zieloną oazą. Tu czeka na Ciebie taras i naprawdę duży ogród przydomowy, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marcina z Wrocimowic

Białołęka,Warszawa

715 000 zł50 m² 14 254,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe na warszawskiej Białołęce. Gotowe do zamieszkania od zaraz. Na powierzchnię oferowanego mieszkania składa się: - pokój dzienny z aneksem kuchennym i wyspą (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Łopianowa

Białołęka,Warszawa

1 250 000 zł93 m² 13 377,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Gotowy lokal 93 m | Narożny | Jedyny w budynku Krótko: na sprzedaż narożny lokal usługowy o powierzchni 93,23 m , zlokalizowany przy ul. Łopianowej na warszawskim Żeraniu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Stary Mokotów,Warszawa

725 000 zł41 m² 17 639,90 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Dwupokojowe mieszkanie idealna dla inwestora! Atrakcyjna lokalizacja : Stary Mokotów. Jedynie 500 m do stacji metra racławicka! Nieruchomość składa się z dwóch osobnych pokoi, widnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żeromskiego

Bielany,Warszawa

609 000 zł39 m² 15 655,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 1 pokojowe z lat 60 -tych 38.9 m2 na 2 piętrze w budynku 3 piętrowym z cegły. Mieszkanie ciche w bardzo dobrym stanie , do wprowadzenie. Budynek po remoncie technicznym ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rokosowska

Stara Ochota,Warszawa

1 158 000 zł46 m² 24 983,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Mam na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe, o powierzchni 46,35 m2 położone na I piętrze kamienicy przy ul. Rokosowskiej 11 w Warszawie. Lokal zaprojektowany i wykończony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Wagów

Natolin,Warszawa

575 000 zł36 m² 16 115,50 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 35, 68 , przy ul. Braci Wagów 11 - Ursynów (natolin) Idealna propozycja dla singla lub pary , a także jako inwestycja pod wynajem. Rozkład Funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

1 749 000 zł95 m² 18 333,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

1 749 000 pln | sprzedaż | mieszkanie | 3 pokoje | 95,40 m2 | Warszawa | wilanów Link do spaceru 3D; przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjne trzy pokojowe mieszkanie o powierzchni 95,40 m2. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bokserska

Służewiec,Warszawa

899 000 zł42 m² 21 348,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

W skrócie: ul. Bokserska 71a, warszawa Rok budynku 2022 r. 42,11 m 5 z 6 pięter Balkon Ekspozycja zachodnia/południowa Klimatyzacja Taras widokowy Miejsce garażowe (płatne dodatkowo 55 000 zł).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sowińskiego

Wola,Warszawa

890 000 zł42 m² 21 010,40 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Do sprzedaży mieszkanie na świetnym osiedlu wola park residence. Mieszkanie o powierzchni 42,36 m2 składa się z dwóch pokoi. Do mieszkania przynależy przestronna loggia, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Załuskich

Sady Żoliborskie,Warszawa

990 000 zł50 m² 19 800 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 50 m , położonego na 2. piętrze zadbanego budynku na warszawskim Żoliborzu - jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Armii Ludowej

Śródmieście Południowe,Warszawa

1 089 000 zł51 m² 21 340,40 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 51,03 m , położonego w samym sercu Warszawy - w prestiżowej lokalizacji Śródmieścia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Szaserów

Praga-Południe,Warszawa

550 000 zł33 m² 16 666,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Przytulne mieszkanie na Pradze Południe- mieszkanie na 3 piętrze w budynku z lat 60-tych. Na powierzchnię mieszkania składa się: - jasny salon z aneksem kuchennym -łazienka -przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bryły

Mokotów,Warszawa

749 900 zł53 m² 14 146,40 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Serdecznie zapraszam na dzień otwarty po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. W skrócie ul. Bryły 3 / Mokotów (10 min na piechotę do metra Wilanowska) 3 pokoje z otwartą kuchnią / 53,01 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okrąg

Powiśle,Warszawa

745 000 zł38 m² 19 461,90 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Polecam zadbane, bardzo ciche, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 mkw z loggią, położone w atrakcyjnej śródmiejskiej dzielnicy Warszawy na zielonym Powiślu. Mieszkanie po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Baleya

Ochota,Warszawa

579 000 zł38 m² 15 039 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokojowe mieszkanie na Ochocie, o pow. 38,5 m2, usytuowane na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku z lat 70-tych. Mieszkanie odnowione i czyste z ekspozycją okien na wschód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aluzyjna

Tarchomin,Warszawa

560 000 zł51 m² 10 980,40 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie z balkonem na warszawskiej Białołęce przy ul. Aluzyjnej. Mieszkanie znajduje się na siódmym, ostatnim piętrze. Budynek z 2003 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Warszawa

Stegny,Warszawa

15 000 000 zł1 350 m² 11 111,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:39

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal 1350 m2, piętro 1/13 z windą, w budynku z 2003r., Mokotów Stegny. Prestiżowy adres, świetny dojazd, biuro idealne dla firmy programistycznej, agencji marketingowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Ursus,Warszawa

610 000 zł40 m² 15 061,70 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez prowizji - prosto od dewelopera! zadzwoń I dowiedz się więcej Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.