dowolna

Nieruchomości Warszawa - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 589 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 589 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strumykowa

Białołęka,Warszawa

630 000 zł47 m² 13 404,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Atrakcyjne, komfortowe mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w niskim budynku z 2011 roku zlokalizowane na warszawskiej Białołęce. Osiedle ogrodzone, monitorowane z ochroną. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny z parkingiem, ul. Pola Karolińskie

Włochy,Warszawa

750 000 zł40 m² 18 987,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szukasz idealnego miejsca na własny biznes lub bezpiecznej przystani dla swojego kapitału? Prezentujemy nowoczesny lokal usługowy o powierzchni 39,5 m, zlokalizowany przy tętniącej życiem ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

2 485 000 zł89 m² 27 871,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie 89m2 | ul. Rydygiera 13 | Żoliborz - inwestycja Zielony Żoliborz Westate Żoliborz prezentuje komfortowe, rodzinne mieszkanie o powierzchni 89 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łukiska

Gocławek,Warszawa

1 490 000 zł75 m² 19 866,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Nowojorski styl na warszawskim Gocławiu apartament z 60-metrowym tarasem i 3 miejscami postojowymi Są mieszkania, które zachwycają detalem. I są takie, które od pierwszego spojrzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią

Bródno,Warszawa

469 000 zł26 m² 17 698,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

26,5m? po remoncie/bródno/gotowe do wprowadzenia Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 26,5m2 ,zlokalizowane w Warszawie na osiedlu Bródno,przy ulicy Żuromińskiej.Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mołdawska

Rakowiec,Warszawa

587 000 zł28 m² 20 964,30 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2 - pokojowe mieszkanie na Ochocie. Lokalizacja: w okolicy świetnie prosperującego wynajmu (studenci, pracownicy lotniska i biurowców na Mokotowie).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Witoszyńskiego

Praga-Południe,Warszawa

850 000 zł71 m² 11 971,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

3 pokoje z balkonem + świetny układ | Praga-Południe | duży potencjał aranżacyjny Szukasz mieszkania w Warszawie, które możesz urządzić dokładnie tak, jak chcesz bez kompromisów? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bogusławskiego

Chomiczówka,Warszawa

1 263 669 zł85 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie 84,81 m2, parter/12 z windą, w budynku z 1977 r., Bielany, Chomiczówka. Do remontu, dwustronne, idealne dla rodziny lub pary, także inwestycyjnie pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strumykowa

Nowodwory,Warszawa

630 000 zł47 m² 13 404,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na 1 piętrze kameralnego, 3-piętrowego budynku z 2011 roku przy ul. Strumykowej w Warszawie. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Dickensa

Ochota,Warszawa

474 000 zł24 m² 19 586,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Mieszkanie 1-pokojowe zlokalizowane na Ochocie przy ul. Karola Dickensa. Mieszkanie znajduje się na 1 pietrze w 3 piętrowym budynku z lat 60-tych. Na powierzchnię mieszkania składa sie: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Liliowa

Wawer,Warszawa

1 950 000 zł189 m² 10 338,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:293 m²

Wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej na kameralnym, zamkniętym osiedlu Warszawa Wawer. Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Wilanów Niski,Warszawa

5 700 000 zł192 m² 29 673,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Eurovilla prezentuje jedyny w swoim rodzaju unikalny apartament wys. pomieszczeń 300mm na parterze w Starym Wilanowie, o pow. 192,09 m2, 5 pokoi, 2 wygodne miejsca garażowe + ogród 300m2. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Saska Kępa,Warszawa

730 000 zł38 m² 19 466,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,5m2, usytuowane na 2 piętrze w wysokim bloku z 1970 roku zlokalizowane na warszawskiej Pradze Południe - Saska Kępa ul. Międzynarodowa. NA.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Modlińska

Białołęka,Warszawa

929 000 zł64 m² 14 493 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż Wyjątkowe, dwupoziomowe Mieszkanie o powierzchni 64,1 m , położone w inwestycji Sosnowy Zakątek - na granicy Białołęki i Jabłonny, przy ul. Marmurowej 44. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Widawska

Fort Bema,Warszawa

859 000 zł57 m² 15 007 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Przedstawiam przytulne i komfortowe, dwupokojowe mieszkanie z dużym tarasem. Położone jest w spokojnej okolicy, w pobliżu terenów zielonych Fortu Bema, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zdziechowskiego

Mokotów,Warszawa

3 990 000 zł121 m² 32 975,20 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

Oaza światła, komfortu i stylu - 121 m świeżo wykończonej, perfekcyjnie zaprojektowanej przez Jonatan's Studio przestrzeni. Wyjątkowa powierzchnia 121 m z ponadprzeciętną, 3-metrową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dzika

Śródmieście,Warszawa

1 846 000 zł88 m² 20 953,50 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Dwustronne, 3 pokojowe, rozkładowe mieszkanie przy ulicy Dzikiej w Warszawie o powierzchni całkowitej 88,1 m2 z dużym balkonem 13 m2. Wysokie mieszkanie - 3 m. Miszkinie zostało wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Żerań,Warszawa

537 000 zł37 m² 14 688,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Warszawa I białołęka I 2 pokoje I 537 000 zł I bez pcc! zakup bezpośrednio od dewelopera brak prowizji Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego, kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Bemowo,Warszawa

1 100 000 zł66 m² 16 603,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Biuro nieruchomości Cravtt Property ma przyjemność zaprezentować do sprzedaży piękne mieszkanie o powierzchni 66,25 m2 na Bemowie. W skład nieruchomości wchodzą: - salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piekarska

Stare Miasto,Warszawa

2 150 000 zł110 m² 19 545,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Zrewitalizowana Kamienica Artystyczny Klimat Trzy poziomy Mieszkanie w sercu Starego Miasta Duża ilość miejsc parkingowych przy budynku Cena ofertowa: 2 150 000 zł Zachęcam do przejścia przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Skalskiego

Praga-Południe,Warszawa

1 449 000 zł70 m² 20 700 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość przy Ul. Skalskiego na Warszawskim Gocławiu. Prestiżowe osiedle wybudowane w 2012r przez Dom Development cieszy oko swoją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Bokserska

Mokotów,Warszawa

499 000 zł28 m² 17 821,40 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 27,7m2, usytuowane na parterze w bloku 9 piętrowym zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Bokserskiej. Mieszkanie w pełni wykończone. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

424 000 zł23 m² 18 434,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Mieszkanie w świetnej lokalizacji na Starej Ochocie. Budynek z 1962 roku z cegły. W budynku wszystkie instalacje wymienione: grzewcze, wodne i kanalizacyjne, klatka schodowa po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ostrobramska

Gocław,Warszawa

1 079 000 zł60 m² 17 983,30 zł/m²

 

Piętro:10/18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

W naszej ofercie do sprzedaży, wykończone, w pełni wyposażone, komfortowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 59,8 m2 z ładnym widokiem i otwartą przestrzenią za oknem. Lokal po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Wawer,Warszawa

1 453 416 zł111 m² 13 058,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:105 m²

Zadzwoń kiedy masz czas - jestem dostępny także wieczorami i w weekendy To propozycja dla rodzin, które cenią nowoczesną architekturę, komfort codziennego życia oraz bliskość natury przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Topolowa

Nowodworska,Warszawa

1 390 000 zł87 m² 15 903,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Rezerwacja! Na sprzedaż komfortowy, rozkładowy apartament o powierzchni 87,4 m z przestronnym balkonem 13 m , położony na kameralnym i eleganckim osiedlu w dzielnicy Białołęka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Świętochowskiego

Jelonki,Warszawa

2 500 000 zł174 m² 14 392,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 173,7 m , zlokalizowany na parterze budynku przy ul. Świętochowskiego na warszawskim Bemowie. Przez 25 lat funkcjonował tu bank, co świadczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mrówcza

Wawer,Warszawa

423 567 zł41 m² 10 330,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Informujemy iż mieszkania O większych metrażach zostały już zarezerowane I aktualnie dostępne są lokale O powierzchni 40m I 80m gwarancja dewelopera na okres 5 lat ubezpieczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 120 000 zł139 m² 8 057,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:80 m²

Szukasz miejsca, które łączy komfort życia w mieście z ciszą i naturą? Ta kameralna inwestycja 18 nowoczesnych domów w zabudowie bliźniaczej w Wawrze (falenica) to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Spiska

Ochota,Warszawa

580 000 zł26 m² 22 656,20 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

Opiekun oferty tel. Oferta wyłącznie W biurze sdp nieruchomości Funkcjonalna kawalerka o powierzchni 25,6 m2 na Starej Ochocie. Gotowa pod wynajem. Blisko uczelni wyższych, z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gwiaździsta

Żoliborz,Warszawa

635 000 zł36 m² 17 638,90 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Stylowa kawalerka 36 m z widokiem na Park Kępa Potocka | 2 piętro | gotowe do zamieszkania Na sprzedaż funkcjonalne i wyjątkowo przytulne mieszkanie o powierzchni 36 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Rembertów,Warszawa

640 934 zł54 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

i podatku pcc. Kolejny etap cieszącego się dużym powodzeniem osiedla w Rembertowie. Nowoczesne osiedle położone na obrzeżach Warszawy, liczne tereny zielone i sąsiedztwo lasu rembertowskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Bielany,Warszawa

2 250 000 zł250 m² 9 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:177 m²

Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej, położony na pograniczu Żoliborza i Bielan, w prestiżowej i zielonej okolicy Marymontu. Nieruchomość znajduje się na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Śródmieście,Warszawa

755 000 zł40 m² 18 875 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować przytulną kawalerkę o powierzchni 40 m położonąw Śródmieściu, gotową do zamieszkania, bez dodatkowych nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fabryczna

Solec,Warszawa

1 400 000 zł62 m² 22 753,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Concierge House przedstawia zaprojektowane przez architekta i kompleksowo wyremontowane mieszkanie w kamienicy Adolfa Weinstocka i Heleny Rumszyckiej z 1939 roku w sercu zielonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ruskowy Bród

Białołęka,Warszawa

523 736 zł38 m² 13 899,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferta dotyczy komfortowego mieszkania na parterze z prywatnym ogródkiem, położonego w kameralnej, niskiej zabudowie w otoczeniu zieleni. Rynek pierwotny. Standard Kameralna, niska zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Twarda

Śródmieście,Warszawa

3 500 000 zł59 m² 59 322 zł/m²

 

Piętro:30/44

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu wyjątkowy apartament usytuowany na 30 piętrze cenionego warszawskiego wieżowca - cosmopolitan. Inwestycja ta to jeden z najbardziej rozpoznawalnych warszawskich budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 700 000 zł179 m² 9 521,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:444 m²

Nowoczesna willa w kameralnej inwestycji Ursynów / Mysiadło Kameralne osiedle 29 nowoczesnych willi, stworzone z myślą o osobach ceniących przestrzeń, prywatność i wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jałtańska

Mokotów,Warszawa

490 000 zł32 m² 15 312,50 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować komfortowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Mokotowie. Mieszkanie o powierzchni: 32,00 m2 składa się z: - salonu, - kuchni, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Mokotów,Warszawa

744 000 zł53 m² 13 985 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

* wyłącznie w mojej ofercie * Do sprzedania mieszkanie o pow. 53,20 m2, położone na 1 piętrze w budynku z 1973 roku, w odległości 450 m od Sadyba Best Mall. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowy Świat

Śródmieście,Warszawa

2 600 000 zł125 m² 20 765,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Nowy Świat 57/59 Prestiżowa lokalizacja. Kamienica została wybudowana ok. 1780 roku w stylu klasycystycznym. Była ona jedną z pierwszych kamienic dwupiętrowych na Nowym Świecie. W czasie.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij