dowolna

Nieruchomości Warszawa - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 586 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 586 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal użytkowy

Wilanów,Warszawa

4 875 000 zł287 m² 16 986,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:garaż wolnostojący

Lokal na sprzedaż, klimatyzacja, wysoki standard budynku, warszawa, wilanów, ul. Sarmacka Atrakcyjna nieruchomość położona w efektownym apartamentowcu zlokalizowanym w nowej i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kazachska

Miasteczko Wilanów,Warszawa

1 399 000 zł73 m² 19 148,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Stylowy apartament 73 m , Wilanów - designerski remont, balkon, garaż, gotowy do zamieszkania! To miejsce, które łączy prestiż, wygodę i styl życia, którego oczekują wymagający.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyki

Bemowo,Warszawa

870 000 zł61 m² 14 239 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkania 3 pokojowe usytuowane na 3 piętrze w budynku z windą zlokalizowane na warszawskim Bemowie przy ul. Kazimierza Wyki. Osiedle spokojne, dużo zieleni i przestrzeni między blokami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Korczyńska

Sadyba,Warszawa

674 900 zł38 m² 17 997,30 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż jasne mieszkanie o powierzchni 37,3 m , położone w doskonale skomunikowanej części Warszawy - na Mokotowie. Lokal znajduje się w budynku z lat 70. z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

890 000 zł54 m² 16 512,10 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

2-pok. mieszkanie w bloku z 2010 roku przy ulicy Grójeckiej składające się z: salonu Aneksu kuchennego Sypialni Holu Łazienki Balkonu Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wileńska

Praga-Północ,Warszawa

727 000 zł43 m² 16 986 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

W naszej ofercie do sprzedaży wykończone i w pełni wyposażone, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42,8m2 tuż przy Stacji Metro Wileńska, komunikacji tramwajowej i w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pejzażowa

Mokotów,Warszawa

1 530 000 zł75 m² 20 400 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o pow. 75 m2, w doskonałej lokalizacji tuż przy metrze Wilanowska, usytuowane przy ul. Bukowińskiej. 8 piętro w 15-piętrowym apartamentowcu z 2007.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

659 000 zł54 m² 12 317,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Przedstawiam Państwu ciekawą ofertę sprzedaży trzypokojowego mieszkania o powierzchni 53,50 m , znajdującego się na Bielanach, przy ulicy Wrzeciono 53a. Lokalizacja cicha (okna wychodzą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Picassa

Tarchomin,Warszawa

655 000 zł63 m² 10 446,60 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,7 m , zlokalizowane przy ul. Pabla Picassa 5 w Warszawie, dzielnica Białołęka (tarchomin). Budynek i piętro Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

610 000 zł39 m² 15 641 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie na Woli w monitorowanym bloku z 1972 roku. 2-pokojowe mieszkanie o pow. 39 m2 przy ul. Żelaznej składające się z: przedpokoju Kuchni Salonu Sypialni Łazienki Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wolska

Wola,Warszawa

990 000 zł61 m² 16 105,40 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 62.47 m2 znajduje się na 6 piętrze i składa się z: - Salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sulejkowska

Grochów,Warszawa

775 000 zł62 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:11/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Zapraszam na prezentację przestronnego mieszkania na Pradze-Południe. W bardzo łatwy sposób można wydzielić trzeci pokój 11 piętro z otwartym widokiem i wschodnią ekspozycją Duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Maklakiewicza

Mokotów,Warszawa

780 000 zł48 m² 16 250 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

3-pokojowe mieszkanie usytuowane na ostatnim 10 piętrze zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Jana Maklakiewicza Na powierzchnię mieszkania składa się: - salon z wyjściem na balkon, - dwa pokoje, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przasnyska

Żoliborz,Warszawa

1 800 000 zł68 m² 26 315,80 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z propozycją apartamentu na warszawskim Żoliborzu. Lokal wykończony jest wysokiej jakości materiałami w z dbałością o szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. Jasielska

Ochota,Warszawa

460 000 zł25 m² 18 699,20 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie: gotowa do zamieszkania, wyremontowana kawalerka o pow. 24,6m z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym, łazienką oraz przedpokojem z pojemną szafą. Pełna zabudowa kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kłobucka

Ursynów,Warszawa

739 000 zł46 m² 16 241,80 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

3 m wysokości | duży balkon | Central Park Ursynów | widok na miasto | cicho Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie z imponującą wysokością 3 metrów, położone na prestiżowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Quo Vadis

Ursus,Warszawa

910 000 zł56 m² 16 203,70 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Zachęcam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania, które mieści się na przyjemnym osiedlu przy ul. Quo Vadis 1a na warszawskim Ursusie. Mieszkanie znajduje się na piątym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obozowa

Wola,Warszawa

580 000 zł28 m² 20 714,30 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Bez prowizji od kupującego! Nowoczesne, słoneczne mieszkanie 27,71 m2 w budynku z 2015 r. Komfortowe, ekonomiczne i świetnie zlokalizowane idealne jako inwestycja pod wynajem lub pierwsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szekspira

Wawrzyszew,Warszawa

699 000 zł51 m² 13 787 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na 4 piętrze w 11-piętrowym bloku z płyty z windą z 1976 roku zlokalizowane na warszawskich Bielanach-, Wawrzyszew, przy ul. Williama Szekspira.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bukietowa

Mokotów,Warszawa

610 000 zł28 m² 21 708,20 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Mokotów to jedna z najbardziej spokojnych części Warszawy. Jej przyjazny klimat z licznymi terenami zielonymi sprawia, że przyciąga zwolenników spokojnego życia w wielkim mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Wola,Warszawa

550 000 zł30 m² 18 376,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1961

Kawalerka usytuowana na parterze w niskim bloku zlokalizowana na warszawskiej woli - w pobliżu ch Arkadia i ch Klif. Na powierzchnię mieszkania składa się: - pokój dzienny, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sękocińska

Ochota,Warszawa

648 000 zł41 m² 15 804,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1937

Na sprzedaż mieszkanie o łącznej powierzchni 40,61 m2 i wysokości 2,75 m zlokalizowane na warszawskiej Starej Ochocie, ul. Sękocińska 16. Mieszkanie znajduje się na wyższym parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ananasowa

Mokotów,Warszawa

1 354 500 zł63 m² 21 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować przestronne i funkcjonalne mieszkanie położone na warszawskim Mokotowie. Lokal o powierzchni 63,00 m2 usytuowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Mokotów,Warszawa

1 390 000 zł87 m² 16 050,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 86,6 m usytuowane na 4 piętrze w 5 piętrowym budynku, zlokalizowanym przy ul. Bartyckiej w Warszawie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żytnia

Wola,Warszawa

759 000 zł46 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m , zlokalizowane przy ulicy Żytniej (wola, warszawa). Jest to idealna nieruchomość dla pary, małej rodziny lub jako inwestycja pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Targówek,Warszawa

1 850 000 zł98 m² 18 877,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż komfortowe, nowoczesne i przestronne mieszkanie 4 - pokojowe z balkonem, położone na 1. piętrze w budynku z windą przy ul. Poborzańskiej, na kameralnym, zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lencewicza

Bemowo,Warszawa

588 000 zł46 m² 12 785 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro ładna willa prezentuje! rewelacyjną oferte 46 M2 2 pokoje bemowo ul lencewicza. Mieszkanie o powierzchni 45,99 M, położone w doskonałej lokalizacji przy ulicy lencewicza. Mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Foksal

Śródmieście Północne,Warszawa

3 412 500 zł46 m² 75 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1898

Prezentujemy Państwu kameralne, klimatyczne mieszkanie na sprzedaż w prestiżowej, zrewitalizowanej kamienicy Foksal 13/15. Nieruchomość Prezentowana nieruchomość to wysokiej klasy mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Grochowska

Grochów,Warszawa

422 915 zł21 m² 20 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Opiekun oferty: na sprzedaż lokal użytkowy zlokalizowany przy ul. Grochowskiej jednej z głównych arterii Pragi-Południe. To doskonała propozycja zarówno pod działalność usługową, biurową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Staffa

Bielany,Warszawa

1 420 000 zł54 m² 26 296,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Bezczynszowe! Z przyjemnością prezentuję wyjątkowe mieszkanie które znajduje się w kameralnej części Starych Bielan przy ul. Staffa 73, z dużym ogródkiem oraz wolno stojącym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Marysin Wawerski,Warszawa

440 000 zł29 m² 15 172,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie 29m2 położone w Warszawie / Marysin Wawerski. Rozkład : przedpokój - ok.2,4m 2 , pokój z aneksem kuchennym - ok.18,6m 2 , mały pokój - ok.5m 2 , łazienka -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

1 790 000 zł86 m² 20 814 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Przestronne i funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie z loggią, miejscem postojowym i komórką lokatorską, położone na 4. piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Jana Kazimierza 35.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

2 100 000 zł112 m² 18 750 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Prezentujemy do sprzedaży atrakcyjne nowoczesne biuro z dwiema salami i przeszklonym pomieszczeniem na salkę konferencyjną, pomieszczeniem socjalnym, 2 łazienkami i wc, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Wilanowska

Wilanów,Warszawa

1 499 000 zł84 m² 17 845,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Lokal mieszkalny przystosowany na cele usługowe. Parter, dwa osobne wejścia (jedno bezpośrednio z ulicy). Przed budynkiem dużo ogólnodostępnych miejsc postojowych. Z dwóch pokoi dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Saska

Saska Kępa,Warszawa

1 058 000 zł71 m² 14 985,80 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Prezentuję trzypokojowe mieszkanie do remontu na Saskiej Kępie ze świetną komunikacją do centrum stolicy! Budynek, w którym znajduje się lokal (rama H), jest regularnie odświeżany , co widać po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sowińskiego

Wola,Warszawa

598 000 zł37 m² 16 206 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do kontaktu! 7 dni w tygodniu 8:00 - 22:00 Idealne mieszkanie dla pary lub singla przytulne, funkcjonalne i gotowe do zamieszkania, położone w doskonałej lokalizacji na prężnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Wolska

Wola,Warszawa

459 000 zł20 m² 22 950 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Oferuję do sprzedaży ciche mieszkanie o pow. ok. 20 m2, składające się pokoju dziennego z aneksem kuchennym, łazienki oraz przedpokoju. Lokal znajduje się na ostatnim, dziesiątym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Morgowa

Gocławek,Warszawa

1 775 000 zł99 m² 17 987,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Prezentujemy przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 98,68 m , zlokalizowane przy ulicy Morgowej w Warszawie. To idealna propozycja dla osób, które poszukują mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wolska

Wola,Warszawa

850 000 zł49 m² 17 346,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 49 m , położone w świetnej lokalizacji na warszawskiej Woli, tuż obok stacji metra Metro Płocka. Na zdjęciach nie ma mebli, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Anielewicza

Śródmieście,Warszawa

825 000 zł50 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Wyjątkowa okolica, mieszkanie w pełni wyremontowanej kamienicy z lat 50, w bliskości Ogrodu Krasińskich, metra Ratusz Arsenał Łazienek, i klimatycznych uliczek Starego Miasta. Mam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerniakowska

Mokotów,Warszawa

590 000 zł38 m² 15 567,30 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37,9 m , położone na 12 piętrze w budynku przy ul. Czerniakowskiej 56 na Mokotowie. Układ: 2 oddzielne pokoje osobna kuchnia łazienka przedpokój.