dowolna

Nieruchomości Warszawa - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 589 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 589 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Broniewskiego

Żoliborz,Warszawa

589 000 zł45 m² 13 031 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż prezentuje Państwu 3 pokojowe mieszkanie po remoncie, do wykończenia i wprowadzenia, w na Żoliborzu budynku mieszkalnym przy ulicy Broniewskiego. Rozkład pomieszczeń Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obozowa

Wola,Warszawa

429 000 zł38 m² 11 440 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Dwu pokojowe mieszkanie w przedwojennej kamienicy z 1935r. Mieszkanie o powierzchni 37,5 m2 usytuowane jest na parterze w niskiej kameralnej kamienicy a w jego skład wchodzą: dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Tarchomin,Warszawa

659 000 zł69 m² 9 606,41 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Nowa oferta: 29.05.2022 Na sprzedaż jasne, przestronne mieszkanie o pow. 68m2; 2 sypialnie oraz salon z kuchnią; warszawa Tarchomin, ul. Aluzyjna. Jasne i przestronne mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Twarda

Wola,Warszawa

540 000 zł37 m² 14 516,10 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne, ciche, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na 12 piętrze w 12 kondygnacyjnym bloku w Centrum Warszawy o łącznej powierzchni 37,2m2. Znakomita lokalizacja przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Skalskiego

Gocław,Warszawa

1 850 000 zł133 m² 13 910 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Lokal użytkowy 133M2, ul. Gen. Stanisława skalskiego, praga południe, gocław Na sprzedaż: dwupoziomowy lokal usługowy, wysoki standard wyposażenia, znajduje się w bezpiecznej okolicy, strzeżone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andersena

Bielany,Warszawa

525 000 zł44 m² 12 027 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,65m2 z aneksem kuchennym, które znajduje się na 1 piętrze z 11. Do mieszkania przynależy balkon o powierzchni 5m2. Okna wychodzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Powiśle

Powiśle,Warszawa

995 000 zł66 m² 15 066,60 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1932

Oferuję 2 pokojowe mieszkanie / możliwość 3 pokoi / o powierzchni 66 m2 i wysokości 320 cm. Mieszkanie z Najemcą / gabinet psychoterapii/ jest dostępne od zaraz , bez najemcy za miesiąc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krzywińska

Bródno,Warszawa

479 000 zł40 m² 11 975 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Przedstawiam Państwu nieruchomość idealną dla singla, pary bądź pod zakup inwestycyjny o powierzchni 40 m2, zlokalizowaną przy ul. Krzywińskiej na warszawskim Bródnie w budynku z 2010.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gołuchowska

Bemowo,Warszawa

699 000 zł60 m² 11 581 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie 60,36M2 3pok.,GOŁUCHOWSKA,BEMOWO (Warszawa, Mieszkanie w dobrym standardzie,doskonałe do własnej aranżacji znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze zagospodarowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiktorska

Mokotów,Warszawa

693 000 zł49 m² 14 119,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Ulica Wiktorska, samo serce Starego Mokotowa. Kamienica zatopiona w zieleni. Dookoła piękny starodrzew, lipy, modrzewie, wiele krzewów. Piękny widok z mieszkania na zieleń. Bardzo cicho.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bokserska

Mokotów,Warszawa

1 270 000 zł90 m² 14 111,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Avenue Estate prezentuje stylowe oraz słoneczne mieszkanie na Mokotowie! Idealne dla rodziny z dzieckiem lub dla pary. Opis Nieruchomości Nieruchomość posiada bardzo słoneczna eskpozycje (wschodnio-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Plac Dionizego Henkla

Żoliborz,Warszawa

800 000 zł44 m² 18 026 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Kamienica 44,38 M2, 2pokoje, henkla,metro Na sprzedaż: mieszkanie w dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze zagospodarowanym osiedlu, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zajączka

Żoliborz,Warszawa

495 000 zł35 m² 14 142,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Zobacz vivainvest pl unikalne oferty - okazje - obniżki Oferujemy do sprzedaży kameralne i kompaktowe dwupokojowe mieszkanie na Starym Żoliborzu usytuowane w niskim budynku w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Racławicka

Mokotów,Warszawa

676 000 zł40 m² 16 984,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Klimatyczne, dwupokojowe mieszkanie na Starym Mokotowie. Klasyczny, bardzo ładny rozkład. Pokój dzienny, sypialnia, widna kuchnia z jadalnią, łazienka z prysznicem, przedpokój z szafą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wawer

Wawer,Warszawa

1 550 000 zł250 m² 6 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Wyjątkowa oferta - połówka bliźniaka (lewa strona) o wysokim standardzie wykończenia i bardzo dobrze rozplanowanym rozkładzie pomieszczeń. Otwarta kuchnia jest zabudowana szarymi szafkami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Bażancia

Ursynów,Warszawa

1 400 000 zł185 m² 7 567,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:535 m²

Wygodny dom z tarasem i dużą działką na pięknym Warszawskim Ursynowie. Obszerna działka z potencjałem, swobodnie można zamieścić basen, gril lub placyk zabaw dla dzieci. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bazyliańska

Targówek,Warszawa

560 000 zł47 m² 11 914,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 47 m ,1 piętro w 4-piętrowym bloku bez windy z 1972 roku, zlokalizowane na warszawskim Targówku przy ul. Bazyliańskiej. Blok - rama H, czysta klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Mokotów,Warszawa

770 000 zł60 m² 12 833,30 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Prezentowane mieszkanie składa się z: - salon z aneksem kuchennym, - sypialnia, - gabinet/pokój dla dziecka - łazienka, - hol, - garderoba, oraz - balkon. Prezentowane mieszkanie jest zadbane, gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Tyszkiewicza

Wola,Warszawa

390 000 zł27 m² 14 552 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Kawalerka 26,80M2, 1 pokój, wola, ul.TYSZKIEWICZA (Warszawa, mazowieckie, Tyszkiewicza) Na sprzedaż: Mieszkanie w dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dąbrowskiego

Górny Mokotów,Warszawa

505 000 zł40 m² 12 469 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

.Wyjątkowa lokalizacja! Centrum Mokotowa! Metro Racławicka! Prezentujemy 40,50m2. dwupokojowe mieszkanie w budynku z 1962 roku przy ul. Dąbrowskiego na Górnym Mokotowie. Stacja Metra Racławicka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Targówek

Targówek,Warszawa

540 000 zł52 m² 10 325 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Szanowni Państwo, jeżeli szukacie 2- pokojowego mieszkania ze świetnym układem i genialnym położeniem to trafiliście pod adres spełniający wszystkie Wasze wymagania- gościeradowska 13!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

227 000 zł17 m² 13 353 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Zabezpiecz swój kapitał! inwestycja gotowa już W tym roku Sprzedaż bez prowizji! oraz podatku pcc Wysoki standard budynku Klimatyzacja w standardzie Reprezentacyjna całodobowa recepcja Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śmiała

Żoliborz,Warszawa

685 000 zł41 m² 16 565,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam dwupokojowe, klimatyczne, wysokie mieszkanie. Piękne położenie w sercu Żoliborza, dwa kroki od parku Cytadela i stacji metra Dworzec Gdański. Mieszkanie idealnie nadaje się dla pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Plater

Śródmieście,Warszawa

1 850 000 zł95 m² 19 473,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Polecamy jasne, ciche 4 pokojowe w przedwojennej kamienicy w Centrum Mieszkanie po remoncie w 2015 r Wysokość - 3 m Budynek z 1930 r cegła Ekspozycja wschodnio-zachodnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Herbu Szreniawa

Wilanów,Warszawa

739 500 zł51 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż 2 pokojowe ( 51m2) mieszkanie, położone w Miasteczku Wilanów. Warszawa, wilanów, herbu Szreniawa. Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, gotowe do wprowadzenia. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pustola

Wola,Warszawa

515 000 zł38 m² 13 552,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Posiadam na sprzedaż mieszkanie. Lokal o powierzchni 38m2 skalda się z - salonu 17m2 - sypialni 11m2 - kuchni ( otwarta na salon ) 4,2m2 - łazienki 2,8m2 - przedpokoju 3,2m2 Mieszkanie jest po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Lucerny

Zbytki,Warszawa

730 000 zł75 m² 9 744 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Lokal bez czynszowy o łącznej powierzchni ok. 74,92m2 znajduje się na dwóch kondygnacjach z i ogródkiem ok 39m2. w okolicy ul Lucerny. Na zamkniętym kameralnym osiedlu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

620 000 zł49 m² 12 653,10 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 pokojowego mieszkania przy ul. Górczewskiej. Mieszkanie idealne dla singla lub pary. Doskonałe również jako inwestycja pod wynajem. Składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

1 120 000 zł64 m² 17 461,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Avenue Estate prezentuje trzypokojowe mieszkanie usytuowane na prestiżowym osiedlu Ostoja Wilanów. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze 4 piętrowego budynku z 2012 roku na strzeżonym osiedlu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Andersena

Bielany,Warszawa

529 000 zł44 m² 12 022,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Przytulne mieszkanie 2 pokojowe z dużą, kameralną logią. Po całkowitym remoncie, z widokiem na zielone podwórko, bez efektu okno okno. W pobliżu Lasek Bielański, park ze stawami, dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dzieci Warszawy

Ursus,Warszawa

490 000 zł46 m² 10 652 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie w Ursusie o funkcjonalnym rozkładzie - 3 pokoje plus oddzielna duża kuchnia to wiele możliwości zarówno dla rodziny z dziećmi jak i pod wynajmem na pokoje. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Międzyborska

Praga-Południe,Warszawa

375 000 zł33 m² 11 363,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie przy ulicy Międzyborskiej 98/100. Niespełna 33 m2. Piętro 1/2, 2 ustawne pokoje. Mieszkanie: nieruchomość w stanie do remontu, składające się z: - hall - stosunkowo duża łazienka -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Piaski,Warszawa

455 000 zł42 m² 10 911,30 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bielany- piaski- broniewskiego- przy pętli tramwajowej piaski! mieszkanie Prezentowane mieszkanie posiada 41,7 m2 i przeszło najważniejsze prace remontowe. Właściciel przeprowadził pracę dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stefana Batorego

Stary Mokotów,Warszawa

599 000 zł38 m² 15 763 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Widne, mieszkanie przy metrze Pola Mokotowskie. Mieszkanie składa się z 2 oddzielnych pokoi z jednego wyjście na loggię, ciemnej kuchni można ją otworzyć na pokój, łazienki z kabiną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Posag 7 Panien

Ursus,Warszawa

425 000 zł38 m² 11 184,20 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Ustawne 2 pokojowe mieszkanie do własnej aranżacji w stanie deweloperkim. Nieruchomość o powierzchni 38 m2 usytuowana jest na 6 z 7 pięter w budynku z 2021r. W jej skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gołuchowska

Bemowo,Warszawa

699 000 zł60 m² 11 580,50 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Dwustronne 60m2 przy ul. Gołuchowskiej. - piętro 1/11 - Bardzo ustawne mieszkanie 3-pokojowe z dużym balkonem {większość pomieszczeń zbliżona wymiarami do kwadratu} - Ekspozycja lokalu: północ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rembielińska

Targówek,Warszawa

375 000 zł40 m² 9 375 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Lokalizacja: warszawa Targówek Rembielińska 4 Metraż: 40 m2 Piętro: 1/10 Winda: tak Stan prawny: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu Technologia: wielka płyta Rok budowy: 1974 Piwnica: tak Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ceramiczna

Białołęka,Warszawa

590 000 zł47 m² 12 555,90 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 46,99m2, usytuowane na 2 piętrze w budynku z windą zlokalizowane na małym kameralnym osiedlu z ochroną na warszawskiej Białołęce. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

1 320 000 zł89 m² 14 898,40 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie na warszawskiej Woli. W pełni wykończone, gotowe do wprowadzenia. Posiada trzy bardzo dobrze zaaranżowane pokoje. Dwie łazienki, jedna z wanną, druga z prysznicem. Dodatkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

615 000 zł56 m² 10 982,10 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio i bez prowizji. Nie współpracujemy z pośrednikami. English version: please scroll down Możliwość prostego podziału na dwa technicznie niezależne lokale (patrz drugi rzut).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

505 487 zł57 m² 8 887 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

*** 0% prowizji, brak podatku pcc! *** od dewelpera Budynek z pozwoleniem na użytkowanie. Odbiór kluczy po wpłacie 100%. Mieszkania można obejrzeć od pn-sb w godzinach 10-18.Ostatnie sztuki.