dowolna

Nieruchomości Warszawa - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 593 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 593 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

1 065 000 zł63 m² 16 904,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Witam serdecznie, mam przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie w warszawskim wilanowie! Mieszkanie o powierzchni 63m2 znajduje się na 3 piętrze i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wagów

Ursynów,Warszawa

570 000 zł50 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

[ cena do negocjacji ] [ kupujacy nie płaci prowizji ] pełna własność księga wieczysta grunty uregulowane możliwość zakupu na kredyt : Krótko: ursynów / Natolin / Metro Natolin i Metro Imielin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gościniec

Wesoła,Warszawa

760 000 zł80 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Polecam Państwu wygodny, ładnie wyposażony apartament gotowy do zamieszkania. Idealny również dla rodziny. Duży, ładny świetnie doświetlony salon od strony południowej z wyjściem na balkon ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

459 000 zł31 m² 14 806,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży 1-pokojowe mieszkanie 31 m2, stan do remontu. Można przearanżować na mieszkanie 2-pokojowe. Świetna lokalizacja, tuż przy stacji metra Wilanowska, w pobliżu Galeria Mokotów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Białołęka,Warszawa

544 550 zł52 m² 10 452 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

O inwestycji Osiedle znajduje się na warszawskiej Białołęce. To inwestycja, która cieszy się dużym zainteresowaniem kupujących. W ramach najnowszej oferty wprowadzono w tej inwestycji do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Białołęka

Białołęka,Warszawa

1 349 000 zł132 m² 10 226,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:661 m²

W ofercie połowa domu w zabudowie bliźniaczej położona na Białołęce przy ul. Kępy Tarchomińskiej. Dom 205 m2 z użytkowym poddaszem, położona na działce 661 m2. Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grodzieńska

Praga-Północ,Warszawa

496 050 zł33 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Gotowa, bardzo ustawna kawalerka 33,07 m2 z łazienką, korytarzem na dużą szafę, pięknym salonem i doświetlonym aneksem w klimatycznej części Pragi Północ, między 2 stacjami metra!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

624 200 zł52 m² 12 004 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Lokal inwestycyjny, przystosowany do pobytu ludzi, bez możliwości zameldowania. Szukasz małego lokalu pod wynajem lub na własne potrzeby lokalowo-biznesowe? Chcesz zainwestować w nieruchomości? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

990 000 zł55 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Hampton Home prezentuje do sprzedaży 2 - pokojowe mieszkanie (55m2) znajdujące się na II piętrze (bez windy) IV piętrowej odrestaurowanej kamienicy w spokojnej i cichej części ścisłego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, Dąbrówka

Dąbrówka,Warszawa

5 000 000 zł10 000 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

DO sprzedania działka inwestycyjna W B. Dobrej lokalizacji! Sprzedam działkę budowlaną 10000m2 - inwestycyjna, dobra lokalizacja na granicy Ursynowa i Mysiadła w cenie 5000000. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kępna

Praga-Północ,Warszawa

1 350 000 zł72 m² 18 750 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż 3 pokojowe przepiękne, słoneczne i bardzo rozkładowe 72-metrowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ, jednym z najbardziej pożądanych miejsc w Warszawie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

690 000 zł70 m² 9 857,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 70 m2 na zamkniętym osiedlu w niskiej zabudowie, 3 pokoje. Salon połączony z widną kuchnią, z miejscem wydzielonym na jadalnie i strefę wypoczynku. Dwie sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Bielany,Warszawa

529 000 zł51 m² 10 372,50 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Zobacz koniecznie! vivainvest pl najlepsze oferty na rynku! Wyjątkowa oferta w atrakcyjnej okolicy! Mieszkanie rozkładowe, każdy pokój osobno. Widna kuchnia- osobna. Okna wymienione na pcv. Drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

1 450 000 zł154 m² 9 416 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Pilna sprzedaż! Do sprzedaży wyjątkowy segment na Bemowie w oddanej do użytku w 2021 roku inwestycji Villa de Charme przy ulicy Szeligowskiej. Villa de Charme to unikatowe i kameralne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przemysłowa

Powiśle,Warszawa

980 000 zł56 m² 17 625,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Klimatyczne Powiśle - kamienica z 1900 roku zadbana. Mieszkanie do remontu i własnej aranżacji. Wspólnota - prężna - ma w planach zainstalowanie windy. KW bez obciążeń. Cena do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Magazynowa

Mokotów,Warszawa

530 000 zł32 m² 16 536,70 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

W pełni umeblowana i wyposażona kawalerka o pow. 32,05 m2 znajduje się przy ul. Magazynowej w nowo wybudowanym osiedlu na Mokotowie. Studio mokotów stanowi kompleks 4 budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasprzaka

Czyste,Warszawa

1 305 000 zł69 m² 18 913 zł/m²

 

Piętro:24

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zakończenie budowy do końca 06.2022r! BEZPOŚREDNIO DEWELOPERPROMOCJA! GWARANCJA NAJNIŻSZEJ CENY! NIGDZIE NIE KUPISZ TANIEJ NIŻ U WŁAŚCICIELA! CENA DEWELOPERA! ZAKUP BEZPOŚREDNIO PRZEZ BIURO.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ostrobramska

Gocławek,Warszawa

588 000 zł64 m² 9 249,65 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Rozkładowe, słoneczne 3 -pokojowe mieszkanie na Gocławiu! 3 pokoje, widna kuchnia, balkon, oddzielne wc, piwnica, winda. Idealna propozycja dla tych, którzy cenią wygodę życia na zagospodarowanym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Baleya

Rakowiec,Warszawa

499 000 zł48 m² 10 505,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Zobacz koniecznie! vivainvest pl najlepsze oferty na rynku! Ekskluzywna oferta, która jest dostępna wyłącznie w naszym biurze. Cena do negocjacji! Mieszkanie w kameralnym bloku na zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ząbkowska

Praga-Północ,Warszawa

500 000 zł46 m² 10 752,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Bardzo ustawne mieszkanie, w którym mieszczą się aż trzy wygodne pokoje. Okna nieruchomości wychodzą zarówno na wschód, jak i zachód. Z okien widać piękne, gęste drzewa. Widoku nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Polska

Mokotów,Warszawa

575 857 zł40 m² 14 367,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0 % prowizji. Bezpośrednio - brak prowizji i podatku pcc Kupujesz od dewelopera Zadzwoń i dowiedz się więcej k: *506 070.609 KOMPAKTOWE MIESZKANIE NA MOKOTOWIE - 40,08 m2 - SALON Z ANEKSEM.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ursus

Ursus,Warszawa

385 800 zł38 m² 10 150 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Przedmiotem oferty jest mieszkanie w dobrze rozwijającej się lokalizacji Ursusa Tel: mieszkanie o powierzchni 38,01 m/2 w cenie 385.800,- PLN Składające się z sypialni, aneksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jaworowa

Kabaty,Warszawa

1 137 000 zł72 m² 15 792 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Wynagrodzenie dla biura pokrywa wyłacznie sprzedający! Do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie o pow. 71,10 m2 w kameralnym budynku 4 rodzinnym, na jednej z prestiżowych uliczek Kabat -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zdziechowskiego

Mokotów,Warszawa

720 000 zł35 m² 20 833,30 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0 % prowizji. Bezpośrednio - brak prowizji i podatku pcc. Zadzwoń i dowiedz się więcej k: *506 070.609 Mieszkanie o powierzchni 34.56 m2: - Duży salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Bemowo,Warszawa

662 480 zł46 m² 14 414,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Inwestycja wyśmienitego dewelopera, od dziesięcioleci podbijającego rynek europejski. Sprawdzona marka to gwarancja jakości - potwierdzają to liczne nagrody i certyfikaty, którymi może pochwalić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Polna

Śródmieście Południowe,Warszawa

1 299 000 zł62 m² 21 121,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1925

Szukasz wysokiego mieszkania w przepięknej, zabytkowej kamienicy w centrum miasta? Jeśli tak, to mieszkanie jest idealne dla Ciebie! Z przyjemnością oferuję fenomenalnie zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kępna

Stara Praga,Warszawa

815 000 zł59 m² 13 907,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

*** Stara Praga *** 2 pokojowe mieszkanie *** Ostatnie piętro *** Gotowe do zamieszkania *** Miejsce parkingowe *** Komórka lokatorska *** Wyjątkowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni blisko 60 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, Aleja Wyzwolenia

Śródmieście,Warszawa

465 000 zł24 m² 19 018,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Zobacz koniecznie! vivainvest pl najlepsze oferty na rynku! Polecam atrakcyjne, rozkładowe jednopokojowe mieszkanie położone w odległości 300 m od Parku "łazienki Królewskie". Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Płochocińska

Białołęka,Warszawa

401 370 zł47 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Piękne mieszkanie Z tarasem 20m2! Do mieszkania przynależy komórka lokatorska oraz miejsce postojowe, płatne dodatkowo, w sumie 35 000zł Termin odbioru: III kwartał 2022r. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Solec

Śródmieście,Warszawa

772 000 zł49 m² 15 787,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,9 m2 w sercu Powiśla. W skład nieruchomości wchodzą: - salon, - sypialnia, - kuchnia, - łazienka. Okna wychodzą na wewnętrzne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Achera

Ursus,Warszawa

244 442 zł28 m² 8 843,78 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowe Achera znajduje się w Warszawie przy ul. Achera 9. Lokalizacja ta jest przede wszystkim doskonale skomunikowana. Wygodnie możesz poruszać się samochodem lub komunikacją miejską nie tylko po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Płochocińska

Białołęka,Warszawa

640 000 zł72 m² 8 888,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Piękne mieszkanie Z tarasem 85m2! 2 łazienki, widok na teren zielony! Oferta dotyczy cesji umowy deweloperskiej. Możliwość zakupu na kredyt. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska oraz 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Podchorążych

Sielce,Warszawa

377 000 zł27 m² 13 963 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

Z przyjemnością przedstawiam Państwu mieszkanie zlokalizowane na Dolnym Mokotowie, w bardzo dobrze skomunikowanej okolicy. Dojazd do centrum zajmuje 10 minut, tyle samo co spacer do Łazienek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Mokotów,Warszawa

1 500 000 zł110 m² 13 686,10 zł/m²

 

Piętro:7/13

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż 4 pokoje mieszkanie na warszawskim Mokotowie z podwójnym miejscem garażowym i komórką lokatorską. Mieszkanie dwustronne z doskonale przemyślanym rozkładem, gdzie część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Nowe Włochy,Warszawa

2 790 000 zł180 m² 15 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:516 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przepiękny dom wolnostojący z 2011 r. na dużej działce z drogą wewnętrzną. Działka mieści się w przepięknej i bardzo cichej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pory

Stegny,Warszawa

799 000 zł67 m² 11 997 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Uwaga kupujący nie płaci prowizjii! Dzień dobry, mamy przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe, przytulne, klimatyzowane mieszkanie na Dolnym Mokotowie (stegny). Mieszkanie jest Idealne dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wydawnicza

Wawer,Warszawa

1 650 000 zł190 m² 8 684,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:230 m²

Na sprzedaż środkowy segment w stanie developerskim, warszawa Anin. Inwestycja zlokalizowana w prestiżowej części Starego Anina. Dzięki przeszklonej ścianie w salonie światło swobodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

2 290 000 zł72 m² 31 894,20 zł/m²

 

Piętro:15/22

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

sprzedam: nowoczesny, w pełni urządzony, i świeżo wyremontowany apartament w prestiżowej lokalizacji Platinum Towers. Nieruchomość znajduje się na 15 piętrze z niesamowitym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Lebiodowa

Wawer,Warszawa

1 699 000 zł179 m² 9 491,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:298 m²

Sprzedam bardzo przytulny dom w Wawrze. 3 sypianie, (sypialnia główna z garderobą). Dwie łazienki, jedna z prysznicem, druga z wanną. Salon z jadalnią i aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tokarza

Bródno Podgrodzie,Warszawa

397 000 zł46 m² 8 556,03 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Nowa oferta 1.07.2022 2 pokojowe jasne mieszkanie o powierzchni 46,4 m2, przy ul. Tokarza na Warszawskim Bródnie na sprzedaż; świetna cena, idealne dla rodziny lub osoby potrzebującej dodatkowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Puławska

Ursynów,Warszawa

6 900 000 zł1 331 m² 5 184,62 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Podstawowe informacje: nowoczesny obiekt biurowo-magazynowy Zalety nieruchomości: dobry standard budynku, plac manewrowy, dobra lokalizacja. Lokalizacja: ursynów, w pobliżu (ok 2 km) węzła.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij