dowolna

Nieruchomości Warszawa - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 586 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 586 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łodygowa

Zacisze,Warszawa

720 000 zł58 m² 12 414 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferujemy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o bardzo dobrym standardzie na Targówku przy ul. Łodygowej. Mieszkanie: powierzchnia: 58m2 Liczba pokoi: 3 Piętro: 5 Taras: 3,1m2 Loggia: 4,9m2 Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

781 200 zł56 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Sprzedam mieszkanie typu Penthouse o powierzchni 55,8 m2 z tarasem 32,91 m2 oraz dwoma miejscami parkingowymi w garażu podziemnym zlokalizowane w miasteczku Wilanów przy Al.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Tomcia Palucha

Ursus,Warszawa

570 000 zł47 m² 12 127,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

3 oddzielne pomieszczenia + wejście z podwórka skorosze , Westa Home Jeśli poszukujesz miejsca w dobrze skomunikowanej, spokojnej oraz zadbanej okolicy do prowadzenia biznesu - lokal usługowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Bielany,Warszawa

560 000 zł51 m² 10 916,20 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować jasne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 51,3m2. Nieruchomość znajduję się w bloku przy ulicy W. Broniewskiego 87. Świetna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szamocka

Żoliborz,Warszawa

875 000 zł55 m² 15 909,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szukając nowego mieszkania dużą wagę przywiązujemy do lokalizacji. Wygodniej się mieszka, gdy wszystko mamy w bliskiej okolicy. To kryterium całkowicie spełnia mieszkanie przy ulicy Szamockiej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Banderii

Wola,Warszawa

1 299 000 zł79 m² 16 526,70 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Podstawowe informacje: wola - bardzo eleganckie, zamknięte osiedle z ochroną. Apartament 3 pokojowy z oddzielną widną kuchnia (możliwość w łatwy sposób przerobienia mieszkania na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

1 000 000 zł52 m² 19 157 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Do zaoferowania mamy dla Państwa mieszkanie 2-pokojowe przy ul. Rydygiera na Żoliborzu. Mieszkanie: powierzchnia: 52,20m2 Piętro: 0 Ogródek: 43m2 Liczba Pokoi: 2 Rozkład mieszkania: - salon z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

3 300 000 zł190 m² 17 368,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Sprzedam lokal handlowy z witrynami i narożnym wejściem z ulicy. Doskonała lokalizacja, skrzyżowanie ul. Poznańskiej i Hożej. Dwa poziomy. Parter ok 95 mkw i piwnica ok 95 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czumy

Jelonki,Warszawa

590 000 zł50 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Oferujemy do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie na Bemowie przy ul. Waleriana Czumy Mieszkanie: całkowita powierzchnia użytkowa wynosi 50 m2, którą składa się z: - salon - sypialnia - kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

699 000 zł42 m² 16 485,80 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Z przyjemnością prezentuję Państwu świetne mieszkanie w fantastycznej lokalizacji, czyli samym centrum Śródmieścia! Z racji położenia niemal wszystko dostępne jest w zasięgu ręki -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Romaszewskiego

Bielany,Warszawa

590 000 zł51 m² 11 611,90 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na parterze w dziesięciopiętrowym bloku przy ulicy Romaszewskiego. Blok z lat 70-tych. Na powierzchnię mieszkania 50,81 m2 składają się: - przedpokój ~7.2m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Tysiąclecia

Praga-Północ,Warszawa

680 000 zł62 m² 10 967,70 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Trzypokojowe mieszkanie na Pradze Północ. Mieszkanie rozkładowe, usytuowane na 9 pietrze z widokiem na Stadion Narodowy. Z dużego pokoju wyjście na balkon typu loggia. Na podłogach parkiet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kołowa

Targówek,Warszawa

890 000 zł70 m² 12 642 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Czteropokojowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji na Targówku. W przyzwoitej odległości od budynku aż dwie staje metra - Targówek Mieszkaniowy ok 300 metrów i nieco dalej Trocka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Żoliborz,Warszawa

680 000 zł48 m² 14 166,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Dwupokojowe mieszkanie na cichym i spokojnym osiedlu w sercu Zielonego Żoliborza. Mieszkanie zlokalizowane jest na 4 piętrze 4 piętrowego budynku. W budynku nie ma windy. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Twarda

Śródmieście,Warszawa

2 350 000 zł58 m² 40 517 zł/m²

 

Piętro:9/44

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Unikalny 2-pokojowe mieszkanie w Śródmieściu w Cosmopolitan przy ul. Twardej 4 w świetnej cenie! Ekspozycja zachodnia, okna wychodzą na stronę Spektrum Tower (brak budowy za oknem).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Tysiąclecia

Praga-Północ,Warszawa

660 000 zł59 m² 11 186,40 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 59 m2, 3 pokojowe z oddzielną, widną kuchnią, balkonem i piwnicą. Świetny widok z okien na panoramę Warszawy - z jedne strony centrum, stadion narodowy a z drugiej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czereśniowa

Włochy,Warszawa

810 000 zł72 m² 11 250 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

* 3 pokoje * Sprzedaż * Mieszkanie położone przy ulicy Czereśniowej w dzielnicy Włochy. Budynek w nowym, zamkniętym i strzeżonym osiedlu zlokalizowanym wśród zieleni nieopodal ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Renesansowa

Bielany,Warszawa

548 000 zł46 m² 11 913 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dzień dobry, w swojej ofercie posiadamy bardzo ładne 2-pokojowe mieszkanie spółdzielcze własnościowe bez kw ( możliwość jej założenia przy akcie notarialnym, grunty uregulowane) w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

920 000 zł52 m² 17 624,50 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie na prestiżowym, zamkniętym osiedlu apartamentowców Zielony Żoliborz, ulica Ludwika Rydygiera. Mieszkanie o łącznej powierzchni 52,20 m2 z ogródkiem o łącznej powierzchni 43.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szwoleżerów

Śródmieście,Warszawa

980 000 zł66 m² 14 893,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Mieszkanie znajduje się w spokojnym sąsiedztwie Parku Łazienkowskiego, agrykoli oraz Ambasad. W bliskiej okolicy znajdują się przedszkola oraz szkoły podstawowe i średnie. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Tomcia Palucha

Ursus,Warszawa

590 000 zł46 m² 12 826,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

duży pokój na stanowiska fryzjerskie, stanowisko manicure + gabinet kosmetyczny + zaplecze + wejście z podwórka skorosze Bartosz, westa Home Jeśli poszukujesz miejsca w dobrze skomunikowanej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

749 500 zł38 m² 19 986,70 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania wyjątkowe mieszkanie po generalnym remoncie wykonanym w najwyższym standardzie. Mieszkanie znajduje się w topowej lokalizacji w samym sercu Warszawy. Nieopodal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zaborowska

Bemowo,Warszawa

705 000 zł56 m² 12 657,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Przestronne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 55,70 m ,usytuowane na 4 piętrze w 6-piętrowym bloku z windą z 2010 roku zlokalizowane na warszawskim Bemowie przy ul. Zaborowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mroczna

Ulrychów,Warszawa

1 350 900 zł114 m² 11 850 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne 4 pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie o łącznej powierzchni 114 m2 + balkon, na przeciwko Wola Parku przy ul. Mrocznej. Nieruchomość znajduje się kilka kroków od nowo powstałego Metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nowolipie

Śródmieście,Warszawa

420 000 zł29 m² 14 383,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1953

Mieszkanie o powierzchni 29,2m2, usytuowane na wysokim parterze na warszawskim Muranowie przy ul. Nowolipie. Budynek z cegły z 1953r. Na powierzchnię mieszkania składa się: -pokój ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Siedmiogrodzka

Wola,Warszawa

1 310 000 zł83 m² 15 783,10 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Avenue Estate ma przyjemność zaprezentować przestronny, trzypokojowy apartament na Woli ze spektakularnym tarasem. Apartament jest w stanie deweloperskim, usytuowany jest na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Biskupia

Praga-Południe,Warszawa

775 000 zł71 m² 10 915,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Komfortowe mieszkanie zlokalizowanie na osiedlu Gocławek. Mieszkanie o powierzchni 71m2 składa się z 2 sypialni, bardzo dużego salonu z wydzielona częścią na jadalnię, aneksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Batuty

Mokotów,Warszawa

890 000 zł63 m² 14 172 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

*rezerwacja* Sprzedam bezpośrednio 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,80 m kw. przy ul. Batuty na Mokotowie w bliskiej okolicy metra Służew (około 2 minuty spacerem) i Dolinki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Secemińska

Bemowo,Warszawa

665 000 zł65 m² 10 230,80 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mam dla Państwa okazję do nabycia świetnego, dwupokojowego mieszkania. Mieszkanie znajduje się w centrum Bemowa. Pow.calkowita 65m. 2 przedpokoje. Oddzielna łazienka i wc. Posiada 2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Centrum,Warszawa

1 319 000 zł70 m² 18 842,90 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Warszawa Metro Świętokrzyska. Apartament do sprzedania Warszawa Centrum , Metro Świętokrzyska. Do sprzedania luksusowy apartament w centrum Warszawy. Gustownie wykończony. Widok z okien na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Radiowa

Bemowo,Warszawa

750 000 zł74 m² 10 135 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74m2, usytuowane na 8 piętrze 11-piętrowego budynku przy ulicy Radiowej. Idealne zarówno na własny użytek dla rodziny, jak i do zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

356 000 zł31 m² 11 483,90 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 31 m , usytuowane na 4 piętrze w 7-piętrowym bloku z windą z 2003 roku - Warszawa, białołęka, ul. Aluzyjna. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec klimatyzowany Warszawa

Warszawa,mazowieckie

16 766 000 zł1 742 m² 9 624,57 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:644 m²

Obwieszczenie Instytut Ochrony Środowiska Państwowy Instytut Badawczy (ioś-pib)z siedzibą w Warszawie przy ul. Kruczej 5/11D informuje o ogłoszeniu pisemnego przetargu nieograniczonego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Puławska

Stary Mokotów,Warszawa

430 000 zł22 m² 19 256,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1937

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę 1-pokojowego mieszkania, o powierzchni 22,33m2, usytuowanego na Starym Mokotowie przy ulicy Puławskiej 50. Lokalizacja Mokotów to miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Praga-Południe,Warszawa

380 000 zł43 m² 8 816,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Housing market ma przyjemność zaprezentować mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 43.10m2 idealne propozycja dla inwestora. Piekne Mieszkanie w stanie deweloperskim w okolicy Ronda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Tumska

Włochy,Warszawa

2 500 000 zł230 m² 10 869,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż cała kamienica która posiada 6 kawalerek oraz mieszkanie dwupokojowe budynek stoi na działce o wielkości ok. (500 m2) , kameralnie położona w okolicy głownie domki jednorodzinne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Mińska

Praga-Południe,Warszawa

376 821 zł25 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Prawie stuletnia kamienica została odrestaurowana z dbałością o każdy detal. Ponadczasowy, klasyczny styl połączyliśmy z nowoczesnymi technikami i materiałami, co gwarantuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ożarowska

Wola,Warszawa

488 000 zł33 m² 14 832,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1953

Mieszkanie 32,90 m2, z dużym pokojem z wnęką oraz oddzielną widną kuchnią. Kuchnia z szafkami w zabudowie. jest miejsce na stolik. Łazienka z wanną, szafkami. Przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pełczyńskiego

Bemowo,Warszawa

550 000 zł42 m² 13 095,20 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 42 m2 wraz z miejscem parkingowym w garażu podziemnym. Mieszkanie odebrane w 2019 roku. Na 7 pietrze z oknami na południe. Mieszkanie składa się z holu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pereca

Wola,Warszawa

585 000 zł39 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Zapraszam do zakupu 2 pokojowego mieszkania w Centrum miasta w prężnie działającej Spółdzielni. Bardzo dobry punkt komunikacyjny przy Rondzie onz (metro!) i Rondzie Daszyńskiego!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Broniewskiego

Piaski,Warszawa

520 000 zł42 m² 12 381 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Tylko w naszym biurze! Mieszkanie po remoncie, gotowe do wprowadzenia od zaraz! Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na Bielanach przy ul. Broniewskiego. Mieszkanie: mieszkanie o powierzchni.